• maba

    Zdravím, používajú sa na vložku z jelenice nejaké špecialne pracie prostriedky resp. nejaké krémy na ošetrenie ?

    0 0
    • Volf  

      To se ještě dělá ? Já je zažil jako kluk a mazali jsme je indulonou.

      0 0
      • Volf  

        Jo a ještě mě napadlo? Nekoupil sis rajtky místo kra?asů?

        0 0
      • Brouk_Pytlik  

        jo tak indulonou sem to taky mazal. Ale jen kdyš sem si vzpoměl. Jinak sem na to prděl a pak sem měl prdel jak pavián :-)

        0 0
    • BH  

      jsi jist ,ze tam mas jelenicu?Ta se uz dobrych 15 let nepouziva. pokud myslis nejaky syneticky antibakterialni a nevim jaky jeste material, tak ten se jen vypere a jinak nic.Jo jelenica po vyprani, to bylo jine kafe,bylo nutno se rychle zpotit, aby zmekla a nebo dobra byla jiz vzpominanan indulona kter ase do jelenice vetrela. tedy nechapu, jak jsem s tim mohli jezdit…

      0 0
      • maba  

        Važne? Tak predavač kecal!Sú to moje prvé kra?asy s vložkou, nevedel som že sa už nepoužíva. Tak to je ozaj niečo iné , ale celkom dobre sa to nosí (sú to Nalini, myslím Bisho?).

        0 0
        • Thorn  

          Urcite to nie je „prava“ jelenica. Nedorozumenie vzniklo mozno z toho, ze po anglicky (v katalogoch) sa aj synteticke vlozky oznacuju slovom „chamois“, co znamena „jelenica“… ale uz davno je to vsetko umelina… takze staci oprat.

          0 0
          • Volf  

            S tou anglinou máš pravdu, ale snad by měl být člověk schopen poznat jelenici od moderní vycpávky.

            0 0
            • Thorn  

              :-D

              0 0
            • Thorn  

              Jeden znamy mi raz tvrdil, ze ta vlozka sa v ziadnom pripade nesmie prat, lebo sa znici antibakterialny ucinok… vies si predstavit, ako tie jeho kratasy vyzerali :-)))

              0 0
            • kovar  

              člověk jo, ale jak je vidno, prodavač ne.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.