MX Comp ETA nebo si připlatit 3000Kč za Marathona S

16 nepřečtených
  • Romík

    Tak nevím???

    0 0
    • hanz  

      rozdíl je jen v použitých tlumících patronách a v korunce a asi teda že marathon má pružinu v obou nohách. Jezdil jsem MX compa etu a ted jezdím marathona s......netuším co ti poradit, ten marathon je větší žehlička ale i MX-ko s etou žehlí už dost dobře…jo asi bude ještě rozdíl v materialu sloupku.

      0 0
      • Romík  

        Jinými slovy pokud bych neřešil váhu, tak ten rozdíl není až tak zásadní? Sloupek MX Eta 05 je také ALU. Chtěl bych žehličku, ale nevím jestli za ní utratit o 3000Kč víc?? Taky se mi líbí možnost štelování útlumu externím kolečkem. U MXka si moc nedokážu představit, že to budu stále sundavat z kola a imbusem lovit šroub.

        0 0
        • hanz  

          sundavat z kola to nemusíš, stačí vytočit ventylek a ten dlouhej inbus tam prostrčit…jinak jsou to opravdu vlastnostma hodně podobné vidle.

          0 0
    • Pekáček  

      Mám MX Comp ETA 04 po servisních peripetiích řízlou s 03 a snad už je klid. S funkcí jsem spokojenej, jen bych uvítal štelování útlumu venku. Až se oteplí, zas do toho polezu…

      0 0
    • senožrout  

      Od kdy, případně, kde stojí Marathon S o 3 litry víc než MX Comp ETA??? Marathon byl za 17 (ve výprodeji jsem ho nikde zatím neviděl. A MX Comp ETA okolo 10. O 3 víc byl MX Pro ETA.

      0 0
      • Twisp  

        ja sem videl na koloshopu model 04 za 15743 http://www.koloshop.cz/item_detail.pp?…

        0 0
        • Homer  

          Ale to porad neni rozdil 3000. Na koloshopu maji i mx comp eta 05 a ta stoji 9395,– Kc, co je rozdil 6348,– Kc, pokud se nemylim.

          0 0
          • Twisp  

            no pocitat umis … :) ja sem deklaroval jen nejmensi cenu kterou sem nasel mozna ze Mr.Gugl najde jeste mensi :)

            0 0
            • Homer  

              Nebo spis mam kalkulacku, ktera na rozdil od me skutecne umi pocitat. Jestli tazatel nemyslel tu marathonku za 300$ na pricepointu.

              0 0
          • Romík  

            Můžu mít Marathona S za 13000Kč. Víc už bych za vidli nedal, ale láká mě to.

            0 0
            • hanz  

              bych vůbec nepřemýšlel a letěl pro něj…je to fakt luxusní žehlička která se dá parádně nastavit

              0 0
        • senožrout  

          No, to je prd sleva. Posle mne do Marathonu 04 by mělo smysl jít, kdyby stál do ceny MX pro 05. Za 300USd by bylo jasno. Ale spolu s poplatky za dovoz z USA by to taky vylezlo víc. MX pro 05 se liší jen externí stavitelností útlumu, což já šteluju jednou za uherák. Tak se budu rozhodovat mezi MX Copm ETA 05 a Marathon XC 05. Ty vychytávky jako je TAS nebo TST jsem ale zatím neměl možnost vyzkoušet a je otázka jestli to za to (a ty prachy) stojí. Je fakt že nějaký činítko proti zapíchnutí vidle o překážku by se občas hodilo. Zbytek je asi už jen luxus. Možná by se ta MX comp ETA nechala kitnout v noze bez ETY taky na olej-pružina. Ventil SSV je podle mne dostatečnej. Kdysi jsem měl i SSU na olej-pružinový vidli a taky stačil. SSVF je už jen drobný vylepšení a marketingovej tah.

          0 0
    • RomanH  

      Jestli na to ty prachy mas, jdi do Marathona. Ja jej koupil manzelce a ta tlumici patrona je fakt uzasna.

      0 0
      • senožrout  

        No, páne jo!!! A kterou jsi koupil své drahé polovičce. 04 nebo 05. Jestli 05 tak povídej a přeháněj :-). A jestli 04, tak mužeš taky :-).

        0 0
        • RomanH  

          Netrefil, 03. Ja ji kupoval loni (teda predloni) na vanoce.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.