• Dzordano_Bruno1

    Pánové, pořád se motám v zamotaném kruhu. Shimana M086 se mí líbí, cena 2500 v kamenném obchodě, což je dosti, ale rád bych si pořídil kvalitní botky na kolo.

    Libí se mi i další, ale nějak se nedokážu rozhodnout, proto dám anketu. Pokud váš typ nebude v anketě. Prosím uveďte. Cena max.2500. Jinak vynechme takové trekkingové tretry atd. rád bych klasické MTB tretry.

    Anketa: Jaké?

    3x
    43%
    0x
    0%
    1x
    14%
    0 0
    • MJ24  

      specialized comp koupil jsem po sezóně za 2300 a jsou supr

      0 0
    • Kubiczech  

      Spešl Comp

      0 0
      • Dzordano_Bruno1  

        Ty se mi líbí moc. Ale problém bude je sehnat v Plzni a za slušnou korunu. Ceny jsem bral už v obchodech a tak docela *******…

        0 0
        • MJ24  

          tak vem tu nejlevnější variantu spešl sport, jsou skoro stejné akorát nemají přezku ale 3 sucháče a pak se liší jen v drobnostech

          0 0
          • Dzordano_Bruno1  

            Nějaký spešly mám teď doma. Jsou celkem slušný, ale ty sucháče drží pak ke konci životnosti tak nějak divně. Rozlepují se a stojí to za prdel. Takže volím přesku…

            0 0
            • MJ24  

              tak přezka je určo lepší, ale v době kdy mi odešly sucháče na minulých botách tak celé boty už byly stejně v pr…

              0 0
              • Dzordano_Bruno1  

                To máš pravdu. Tyhle jsou taky takový už KO. Proto kupuju vlastně vše. 520 a 086 jsem myslel, že budou ladit a vydrží. Spešl by byly lepší, ale v Plzni je za slušnou korunu neseženu:(

                0 0
            • piskot  

              mám spešly sport pátou sezónu a sucháč drží jak přibitej, plastovou přezku bych nechtěl ani zadarmo

              0 0
    • ravag3r  

      Doporučuju Lake MX-165. Jezdim je přes dva roky a naprosto úžasný. Netlačej a sou uplně nezničitelný, vůbec se o ně nestarám a držej naprosto bez problémů, nikde se nerozlepujou, netrhaj, prostě naprostá spokojenost.

      0 0
    • MAr(c)el1  

      Tretry Shimano SH-M076 mam je a nemuzu si je vynachvalit :)

      0 0
    • Papuča  

      Ja mam Shimana M085 a som maximalne spokojny…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.