29" e-shop a jiné lahůdkové komponenty

79 nepřečtených
  • kurýr na bajku

    Narazil sem na americkej e-shop kde 29" komponenty opravdu nestojej v pozadí a sou tam takový skwosty jako 29" vidlice white brothers: www.universalcycles.com/…_details.php?… a spousta dalších 29" vidlic a pláštů.

    Petebike by si jistě vybral nový rohy se zabudovanýma zpětnýma zrcátkama: www.universalcycles.com/…_details.php?… Pro Enjoye tu máme fantastický gripy :-) www.universalcycles.com/…_details.php?… Pro Hanze vodotěsnou kameru na přilbu: www.universalcycles.com/…_details.php?…

    No je tam toho moc co by stálo za odkaz, ale to už se podívejte sami. Kdyby někdo věděl o e-shopu s podobným sortimentem v německu tak hoďte pls link. No a kdyby měl někdo neodolatelnou touhu si i přes tu dálavu něco objednat, tak ať mi dá vědět a můžem se podělit o poštovný (pokud budu zrovna při penězích).

    0 0
    • NSbiker  

      Heh, tie rohy su cool

      0 0
    • petebike  

      no pekny, ale nedokazu si na pracovnim kole takovou ptakovinu predstavit, nekdy jedes mezi autama fakt na centaky na toz na „zrcatka“ :-))

      0 0
      • kurýr na bajku  

        Právě že to je fuk, ne ? Dyš sou zklapovací, taxe při kontaktu zklopěj.

        0 0
        • petebike  

          UZ SEM par takovych kontaktu mel :-), ale zklaply spis ty od auta a na druhou stranu :-)))

          0 0
    • Radek Broz  

      Ty gripy jsou fakt dobry!:o)))

      0 0
      • SavaH  

        taky se mi libej, takze kdyz budete nekdo neco objednavat, tak si pls vzpomente na me. Diky ;o)

        0 0
        • kurýr na bajku  

          Zejtra se chci právě zeptat jednoho kámoše co objednal z USA stroj na cukrovou vatu, kolik stála doprava. Vim že byl tenkrát celkem překvapenej, že to moc drahý nebylo. S ohledem na to že tam maj mraky věcí který sem jinde neviděl jako třeba platformy, tak vo tom vážně uvažuju.

          0 0
          • zirecek  

            Bude nás více, při té přiležitosti uděláme sraz v Pze a rozdělíme si poštovné a darčeky, :-).

            0 0
            • kurýr na bajku  

              Já vám teda nechci kazit radost ze zvířátek z americkýho e-shopu, ale byli ste už někdy v českým supermarketu ?;-) Jinak gripy bych samozřejmě vzal taky. Ostatně věřim že kdybych jich přivez 50 tak je bez problémů rozprodám. Že bych si z toho rovnou udělal byznys, aby se mi zaplatilo poštovný ? … jo,jo to není špatnej nápad.

              0 0
          • kurýr na bajku  

            Tak ta doprava z USA DHLkem toho stroje na cukrovou vatu stála 60$ což s ohledem na jeho velikost by mohla bejt třeba cena dopravy za 3–6 vidlic. Universalcycles sídlí přímo v budově DHL, takže pohoda.

            0 0
            • samson  

              Nechcem vám kaziť radosť, v tomto e-shope som nakupoval, platil som kreditkou a dostal som takúto odpoveď, môj nákup bol zrušený: Dear Juraj, Unfortunatly we are unable to ship to slovakia at this time.. Sorry for the inconvience. Thank You for Your Order,

              Universal Cycles Sales@universalcycles.com www.universalcycles.com Tak toto je moja skúsenosť s týmto e-shopom. Pritom som chcel iba jeden držiak na cyklocomputer.

              0 0
              • kurýr na bajku  

                No tak to je jasný, pokud nejsi ochotnej platit předem, tak nepošlou nic. BTW: ty gripy bych možná zařídil i jinak, ale větší věci jako vidlice už asi ne.

                0 0
                • Hanz_Zlin_CB  

                  jako gripy beru 100pro oboje pokud budou informuj me

                  0 0
                • RUR  

                  Pokud bys je byl schopen sehnat bral bych určitě oboje. Když tak se ozvi pls.

                  0 0
                • RUR  

                  Hele, když už to tady vzbudilo takový zájem, asi by to šlo lépe za Švédska než Z Emeriky. Ne? www.cyclecomponents.com/…/ak_secs.cgi?…

                  0 0
                  • kurýr na bajku  

                    No já bych je musel vzít přes někoho, takže by to bylo na dlouhý lokte, tak pokud by toto byla schopnější a hlavně rychlejší varianta, tak proč ne ? Otázka je na kolik by to včetně poštovnýho vyšlo.

                    0 0
                    • RUR  

                      Tak jsem to tak nějak sčotnul: Gripy= cca 253,–Kč, poštovné do 3 kg v EU= cca 810,–Kč. Kdyby se vzaly desatery = cca 334,– Kč/kus . Doufám, že jsem něco nepřehlédl. Kurz a výsledky zaokrouhlovány nahoru.

                      0 0
                      • kurýr na bajku  

                        Tak to zjednej. Já vemu určitě dvoje. Ještě tam juknu, zda-li mne tam něco jinýho nezaujalo.

                        0 0
                        • SavaH  

                          se mnou pocitate taky, ze jo? beru jedny na 100%

                          0 0
                        • RUR  

                          Hm, tak je tam jeden drobnej problém. Převod předem neberou:((a Visu ani Master nemám. Moc mě tím e-mailem nepotěšili. Pokud někdo vládnete potřebnou výbavou neměl by být nákup problém.

                          0 0
                          • kurýr na bajku  

                            OK, pokud se toho nikdo jinej nezhostí, pak to vemu přes toho týpka z hUSA, ale holt si počkáte až dorazí do ČECH, což nevim kdy bude :-o

                            0 0
                            • SavaH  

                              kouknu na to zitra, nejakou tu kartu mam a pokud to je ze svedska, tak si dhl nebo ups muzu poslat zadarmo ;o) – snad jeste porad. Sepsal by mi nekdo seznam, kdo co chce? Predem dekuji ;o)

                              0 0
              • SavaH  

                Hochu, se nesmis divit. Slovensko je vychodni Evropa. Kdezto MY zijeme v CR a to je neco jinyho. Za pokus to stoji ;o)

                0 0
                • gobike  

                  :)

                  0 0
                • grafik  

                  bohuzel donedavna fungovalo v anglii nekolik shopu kde byla i CR na ‚blacklistu‘

                  0 0
                  • SavaH  

                    to jsou anglani, se jim nedivim. Kdyby se mi do cr nakyblovalo nekolik desitek tisic romu z anglie, tak ji dam taky na bl

                    0 0
    • SavaH  

      Tak Slovensko=CR :o( We don't ship to the Chzech republic. Sorry Tot odpoved z USA…

      Svedsko pro zmenu neakceptuje Visa Electron.

      Jeste zkousim, jestli mi to poslou z USA do Francie. Ale to by pak vse bylo az na Velikonoce.

      ¨Prosim, piste na email, co chcete a jestli Vam teda nevadi, ze to bude az 15.4.

      Budu Vas prubezne informovat

      0 0
      • kurýr na bajku  

        Já chápu cokoliv, ale že by někdo odmít platbu předem, tomu nerozumim. Jinak se mnou počítej. Naopak mi vyhovuje, že to bude pozdějc, takže bych toho možná moch vzít víc.

        0 0
    • SavaH  

      GOOD NEWS

      Z USA mi to poslou do Francie no promlemo. Ja to z Francie prvu do CR – no problemo, ale az 15.4. nebo tak nejak. Jak jsem psala vyse, posilejte mi na email objednavky ;o)

      to kuryr na b.: jde o system. Proste Visa Electron neni visa…

      0 0
    • SavaH  

      Ahoj vsem! jelikoz PEBEmu nechodej asi moje emaily, tak odpovidam sem Zatim zadny komponenty ze Svedska objednavat nebudu. Chci si to nechat poslat do Prahy. Nez neco objednam, tak sem jeste hodim zpravicku, kdo co budete chtit. Zaver: do 20.6. nic objednavat nebudu. Diky za pochopeni a omlouvam se S

      0 0
    • Pebe  

      Obnovuji vlákno aptám se jak to vypadá? Bude nějaká objednávka?

      0 0
    •  

      Svitava je řeka řek!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.