• Pavlos

    Muze mi nekdo rict proc u nas neexistuje taky neco podobneho???(e-shopy sou o tom vim ale ta nabidka je proste nekde jinde) http://www.speedgoat.com/catalog.asp?…

    0 0
    • ravo  

      Nejspíš proto, že jsme malá země a těžko si někdo z provozovatelů e-shopů může z ekonomických důvodů dovolit mít takhle pestrou nabídku a už vůbec ne to mít i fyzicky na skladě. A ze stejných důvodů to tak funguje i v kamenných obchodech…

      0 0
    • Shimano  

      A co říkáte na www.cyklovb.cz

      0 0
      • enjoy  

        za 1. treba bys ty reklamy chtel nechat.
        2. ceny spis vyssi.
        3. nejhorsi nick jaky jsem videl.

        0 0
      • Shimano  

        Jen mne zajímá co si lidé myslí o mém shopu…nezávazně. Musím přiznat, že ceny najsou nejlevnější, ale sortiment a termín dodání je bezkonkurenční­......a to bylo vidět na spokojenosti zákazníků.....

        0 0
        • TinkTink  

          Blbost…termin dodani ma hodne shopu dost malej…kdyby jsi aspon nekecal – jestli mas spokojeny zakazniky, tak vis co si mysli, pokud je nemas, tak delas todle…

          0 0
          • Mamutt  

            Každý nějak začínal, než mu radši dali vlastní banner, nemyslíš? ;) Nic ve zlém, samozřejmě.

            Pro Shimano: Ceny průměrné, jinak třeba bikezone mi zboží dodali do druhého dne via FedEx (kurýra dnes už využívá i spousta dalších shopů, abys byl rychlejší, musel bys to vozit osobně na motorce jako pizzu (btw rád bych tě viděl vyřizovat objednávku crossů pro celou rodinu ;) ) Ale chválím elegantní ikstéerkové pozadí, to se mi lííbíí.

            0 0
        • enjoy  

          jen me zajima… a dal dalsi reklama reklama reklama… davej si bacha,tinktink te nebude mit rad.

          0 0
      • Aiax  

        No az bude mit sortiment a ceny jako zahranicni kramy, tak tam urcite neco koupim. Do ty doby to bude jen otravnej obchod s predrazenymi vecmi a vlezlou reklamou. Jestli muzu poprosit – uz tu reklamu do tech bazaru nepis, me to spis vzdycky odradi! Privital bych taky nick, ze kteryho bych na prvni pohled poznal, ze jde o komercni nazor. Diky!

        0 0
      • McBlacky  

        na cyklovb si nikdy nic nekoupim… doslova mě SERE jeho způsob propagace. Když je někdo takovej chudák, že nemá na reklamu v banneru a chce dělat e-shop… kromě toho i název cyklovb svědčí o něčem. www stránka by měla mít v první řadě nápadité jméno… Otravovat slušný lidi v inzercích a na forech je na rozbití držky…

        0 0
        • Favoman  

          Na neagresivní příspěvek naprosto agresivní reakce. Nechápu proč. Možná je to příznak dnešní doby všichni by všem furt nejradši rozbíjeli držky (za blbiny). Ale zpátky k věci. Proti cyklovb.cz vůbec nic nemám takový malý shopík a název domény je naprosto legitimní – můžeme to přirovnat třeba k … T-mobile třeba. Prostě normální název firmy. Sortiment OK, ceny normální dodací termíny OK, osobně vyzkoušeno. A jeho styl propagace proč ne? Že by na tomto fóru nějak překračoval nepsanou podnikatelskou etiku rozhodně říci nemohu stejně tak pár inzerátů na bazarech taky neuškodí. Zadarmo to v podstatě taky není. Nakonec reklamní bannery (zvláš? ty ve flashy) jsou ve skutečnosti mnohem víc agresivní než pár řádků v inzerátu, které může člověk přeskočit a vůbec je nemusí číst. Vždycky se najde pár borců, kteří jsou přesvědčeni, že jenom to jejich vidění světa je legitimní a ostatním by rozmlátili držky. Je to prostě jenom můj osobní názor nechápu kde se vždycky veme ta agresivní nálada.

          0 0
          • McBlacky  

            v podstatě jsem klidný člověk a do rozbíjení čehokoli mám daleko. Ale podnikatelská etika má svá pravidla, která by měla být respektována. Já jako spotřebitel hodnotím ekonomické subjetky a zaujímám vůči nim stanovisko. Za svým názorem na cyklovb si stojím. Až změní marketingové aktivity, může dojít i ke změně mého názoru…

            0 0
          • Aiax  

            Promi jestli budu agresnivni – ale nesouhlasim s tebou. Co to je nepsana podnikatelska etika? Nevim. Zda se mi taky, ze chapes podstatu tohodle fora jinak nez ja. Treba Dan Turecek psal nekolikrat do BF, ale nikdy jsem nevidel, ze by napsal – zkus se kouknout na bikestore – proste misto reklamy je v bannerech – o nich vis, ze je to reklama a pristupujes k nim tak. Psat reklamu do fora o kolech a neobtezovat se ani s uvedenim, ze na tom mam nejaky komercni zajem, ze je to reklama – to je podle me mimo tu tvou podnikatelskou etiku. Minimalne je to zneuzivani tohodle fora. Hazeni reklam do bazaru nehodlam ani komentovat…Ne­povazuju to proste za seriozni a kupovat tam (prozatim) nebudu. A doopravdy nevim, co na tom muzes povazovat za agresivni!

            0 0
            • Favoman  

              No když někomu řeknu, že mu rozbiju držku za to, že se na DF zeptal co říkáme na jeho e-shop tak no neni agresivní??? Dobře třeba s tím měl do DF o webshopech a zeptat se třeba na grafické a technické zpracování. Ale třeba ho spíš zajímal náš názor na rozmanitost zboží nevím, ale rozhodně mi to nepřišlo na rozbití držky to za a). Za b) navíc jsem si prošel celé DF a zjistil jsem, že se o svém webshopu zmínil celkem 2× ještě jednou slovy dvakrát a to ve vláknech o nakupování přes net kde se to dá předpokládat a ani jedno vlákno nezaložil on. Takže to nebyly DF o kolech že? Ale o webshopech že? A reklama v inzerátech? Naprosto běžná věc, kterou dělá xfirem. Koukni se do rubrik na mobily třeba a zjistíš, že každý druhý inzerát je přesně tohohle druhu. Některý provozovatel to nechá vložit zadarmo jiný ne. Například Annonce za to vybírá určitý poplatek. Ale není to v žádném případě na rozbití držky. Sice mi to přijde na hranici, ale pořád ještě v pořádku. Jinak za porušení etiky považuji např. rozesílání spamu, pomlouvání jiných obchodníků, nedodržení obchodník podmínek atd…A vůbec už ani nevim proč jsem vůbec píšu, prostě mi to přišlo jako přehnaná reakce to vše. Mohl jsem napsat tuhle jedinou větu a měl bych klid.

              0 0
              • Aiax  

                No war! Takze jsme se vicemene shodli :) Me se jen nelibilo, ze se registruje pod nickem, ktery je sice na prvni pohled podezrely, ale nepoznas z nej, ze jde o majitele obchodu. O par minut pozdeji pise chlapovi, co chce poradit co s penezma, aby se podival na stranky jeho obchodu, pricemz zase opomene prozradit, ze s nim ma neco „malo“ spolecneho. To me proste odrazuje. Ale bud klidny, jedinou drzku, kterou pravidelne rozbijim, je ta moje vlastni…howgh.

                0 0
        • aortacek  

          A není jedinej kdo inzeruje v bazaru, Tinkovi jí taky rozbiješ ??

          0 0
      • enjoy  

        clovece:-),mit takovy ceny a jeste si taklhe popudit potencialni zakazniky proti sobe:-) radsi to zabal:-)

        0 0
      • Pavlos  

        Takhle si to po***t u potencionalnich zakazniku:(

        0 0
      • kusabi  

        proti cyklovb.cz nic nemam…nektere ceny silnicnich komponent(v akci) se mi zdaji vcelku fer…ale kdyz clovek shani, sezene je i levnejc…reklama mi tu nevadi..jinak se o takovych obchodech nedozvim…

        0 0
    • Shimano  

      Díky za názor chlape.....

      0 0
      • miki  

        dyt ty stranky ani pořadně nejdou,ted sem tam neotevřel xls příslušenství

        0 0
        • gobike  

          Jo, je to drahý a o vidlicích tam pišou uplný kraviny. Třeba vidla XCP-75lo cena: 2900Kč, nebo XC 60-olej pružina, sloupek magnesium. :-)

          0 0
    • Mamutt  

      Ale potěšilo mě, že Morati vidli mají v přepočtu za 14kkč. My si stěžujeme že máme doma Ameriku drahou a oni… no vždy? víte.

      0 0
    • pavelsacha  

      mizivá nabídka v naší zemi je proto, že firmy,výrobci mají neskutečně dlouhé dodací lhůty a mnohdy zkrátka zboží není skladem a to se týká i zahraničních e-shopů – zkuste jim napsat,jestli mají něco skladem.Konkretne Shimano ma spousty komponentů ale skladem je tak 10% z celkové produkce,v os­tatních případech čekací lhůta půl roku po závazné objednávce – stejně jako na mém www.s-shop.cz zkrátka se to pak vůbec nevyplatí a koho by bavilo čekat tak dlouho :-)

      0 0
    • x-mass  

      Nechci tady nikomu delat reklamu! Ale nasel jsem tam ty nejlevnejsi brzdy (kotoucove XT) co jsem zatim kdekoli videl. www.koloshop.cz Taky bych chtel pochvalit rychlost stranek a jejich prehlednost. Na MAC OS s prohlizenim tohoto webu nemam problemy (to uz je co rict:)).

      0 0
      • vlk  

        ale mozila problémy má

        0 0
      • pavelsacha  

        dobrej shop na komponenty, musim pochválit – jsou tam sice malé nepřesnosti ve zboží ale je to jinak super.

        0 0
    • Mamut  

      Som rad, ze tu nieco podobne neex.

      za retaz PC 69 chciet 30$, to nech si nechaju.

      0 0
    • zirecek  

      zajimava je vec, ze maji Morati MTB vidlu levnejsi, nez kdyby sis ju koupil u dodavatele v CR nebo primo u Morati. Nejsem zastance dvojich cen u Morati, ale tohle o necem svedci…

      0 0
      • lubos  

        Jen jestli to neni omyl, a zjistis to kdyz to pujdes koupit :)

        0 0
    • Vision  

      Jak už tu bylo není problém naházet na web xy věcí na skladech toho leží opravdu spoustu ale kdo zaručí že to tam bude ještě za týden ? a skupovat všechno na sklade to se třeba u Shimana skoro nedá Lang si s cenama v sezone šije jak divej…

      0 0
      • 2-czech  

        Speedgoat je asi to nejlepsi co v USA je…na muj email mi odpovedeli behem asi 3 hodin a to v nedeli!!! ohrome ochotny lidi a ceny jsou bezkonkurencni…chtel jsem koupit kliky RF Evolve (75babek), do Cech poslou bez problemu USPS…myslim ze postovny bylo 25 dolacu…vrele doporucuji!!

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.