• Corbett

    Také se vám to stává, jedete závod a nesmyslně už asi ze zvyku ukazujete, že odbočujete. Já bych to sem neházel, kdybych nevěděl, že ten borec co ukazuje rukou, už chvíli jezdí a má za sebou z takových 20 maratónků. Je to můj kámoš a když jsem ho bral na Chřibskou 50, tak si myslel, že se jedná o nějakou sobotní vyjížďku (také ten ohoz podle toho vypadá) Nakonec bych dodal, aby to nevypadalo, že se mu směju, to že jsem ho na maratónu ještě nikdy nepředjel. Také jsme se večer u pivka tomu pěkně zasmáli.

    0 0
    • kovar  

      mi se nejvíc líbí, když někteří cyklisti na MTB marathonech ukazují na díry v asfaltu, smysl tohoto počínání mi uniká :-)

      0 0
      • blue  

        zvyk ze silnice?

        0 0
      • Smazaný účet  

        no, když je ta díra do kanalizace a chybí na ní poklop, tak to má smysl dost.

        0 0
        • vlk  

          no to není sranda to se mi jednou stalo takhle vletět do kanálu bez víka.Zlomil jsem tenkrát rám, ale přežil jsem, to bylo ale ještě když jsem byl malý.

          0 0
      • MARIN  

        NJN ono kdyz se to vali v haku po asfaltu treba 40km/h tak ta dira dokaze udelat divy :)

        0 0
    • Smazaný účet  

      Já bych se tomu zas tak nesmál. Jednou sem se totálně smotal s bráchou v kopci (směrem dolů) protože jsem si vzpomněl že odbočim doleva… a hle on to do mě zezadu napral protože to nečekal. V autoškole ti taky řeknou že máš blikat a koukat do zrcátek i když jsi 100% přesvědčenej že na silnici seš sám.

      0 0
      • vlk  

        taky se mi něco takovýho stalo s kamošem -jeli jsme vedle sebe on vpravo ode mě.před Vídní správná scesta byla doprava-tam jsem odbočil, ale on odbočil doleva.Dopad jsem lépe měl jsem horáka, zatím co on silničku :o)

        0 0
        • Smazaný účet  

          No já měl skládačku a brácha rmx. :o) Umím od té doby pěkně vykloubit palec na levé ruce.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.