• Vezirek

    Kdyztak ctu nazory, jestli nejsem SM (Forum – Sedlo pro mladou), kdyz nejezdim v cyklosortkach, tak by me zajimalo, kolik z vas v nich taky nejezdi. Jestli jsem opravdu takovej exot, ze se snazim si najit sedlo, se kterym by mi bylo fajn bez cyklosortek. Na minulem kole jsem takove sedlo mela, stacilo otlacit na zac. sezony a pak i po celodennim jezdenim proste pohoda. Proste mam pocit, ze mi v cyklosortkach bude horko a jeste k tomu pujdu z blata do louze – jak tak ctu v minulych prispevcich – ze budu misto sedla hledat pro zmenu idealni sortky, ktere me nebudou rezat, skrtit a buhvi co.

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Ja v nich nejezdim, ale ode mne se to asi ani neceka :)

      0 0
    • Žanek  

      A v botech jezdíš?? Cyklošortky jsou první věc, kterou jsem si po koupi kola pořídil. Bez nich si prostě ježdění neumím představit. Nevím, jestli s nimi máš nějakou špatnou zkušenost – pokud ti vyloženě nepadnou, tak to zjistíš už v obchodě a z vlastní zkušenosti můžu říct, že bych v pohodě snesl všechny kra?asy, které jsem si kdy zkoušel. Pokud sáhneš po osvědčené značce a zvolíš vhodnou velikost… Nehledej problémy tam, kde nejsou.;

      0 0
    • ph  

      az do minuleho tydne jsem jezdil jen v obyc kratasech na tvrdem sedle. taky se to dalo vydrzet :-) na cyklosortky si teprve zvykam. ale zatim to jde dobre.

      0 0
    •  

      taky nejezdim, ale jezdil sem, teď bych vypadal jako exot, tak nemužu

      0 0
    • Lada1  

      vy jezdite vsichni obleceni ? :-)

      0 0
    • Maara  

      Jednoho týpka jsem viděl jet dlouhýho Krále v džínovejch kra?asech. Byl neuvěřitelnej. Zajímalo by mě jak dlouho si dával pr..l dohromady. O to víc že na těch 100 kilákách jsou 3 brody z toho 2 celkem hluboký. No mrkněte se na něj sami http://www.cykl.cz/…vy/dziny.jpg?…

      0 0
      • marhi  

        Dlouho jsem odolaval ale už je mám taky. Ten rozdíl je opravdu znatelný. Na nějaké pohodové vyjížďce nejsou až tak potřeba, ale jak se do toho opřeš tak už jo. Po 160 a víc km na silnici nemít cyklošortky je o vercajk, pozadí a dobrý pocit. Nehledě na to že se tak nepaří vejce. Dost dlouho jsem jezdil bez nic ale s nimi je to úplně o ničem jiném. To je jak diskuze o tom jestli SPD ano či ne. Každý podle svého gusta.

        0 0
      • Lada1  

        no myslim (pri pohledu na kolo (pevna vidle), postavu, tricko, celkove vzezreni), ze ten takove problemy nemel. Je to takovy ten typek, kteremu by ani nevadilo, kdyby jel bez sedla.

        0 0
      • Pá-dlista1  

        Aspon si odvezl pekny „zazitek“ :)

        0 0
      • McBlacky  

        Já jel loni krále dlouhou taky bez cyklošortek a nejvíc mě bolely ramena, záda a za krkem… sedlo nějaký ike na co dávaj na meridy…

        0 0
      • m-k-1  

        Dokonce i džínová vestička, má prostě styl :)) Musím ovšem smeknout, je to prostě sekáč a podal jasný důkaz o tom, že v cyklo kra?asech to není.

        0 0
    • Man  

      Moja manzelka este len zacina so mnou jazdit na biku, ale po par vyletoch pochopila, ze cykloshortky su pre jej zadocek dost podstatne a uz do mna huci, kedy ich pojdeme kupit.

      0 0
      • davevi  

        moje přitelka si je pořídila a je spokojena. (předtim kalhotky a nejaky elastaky) Stačily dve tři hodky na spinu, kdy si kalhoty -tedy vložka sedla a ted je jak v bavlnce :-))

        0 0
    • fousac  

      tak rad bych poridil sortky, ale nejak to ne a ne vyjit.. :( sezonu sem zacinal koncem listopadu a tak sem poridil zimni odev a potom kdykoliv sem nasetril na sortky, tak se vyrozbilo neco jinyho dulezitejsiho… (treba kliky, tlumic, razeni) proste smula…

      0 0
      • fousac  

        tak sem to vyresil… vzal sem nuzky, dlouhy gate a hle, kratasy sou na svete… :)

        0 0
    • MARIN  

      Jedine v cyklistickychkal­hotkach :) bez nich to snad ani nejde

      0 0
    • bikerGT  

      Kdo jednou zkusi, uz nejezdi jinak.

      0 0
    • TinkTink  

      Nikdy nejezdim bez nich…je to pohodlnejsi a cistci.

      0 0
    • PetrNo  

      Mne cyklošortky nevyhovují, protože jsem ještě nenarazil na takové, které by měly pořádnej pásek – potřebuju na něco připnout pouzdro s devítkou.

      Takže jezdím kombinace moira vespod navrch šortky vzor 95 letní, sice tím vlastně porušuji ústrojní řád. Není to nejpohodlnější, ale na moje ježdění to stačí. Nebo snad víte o nějakých cyklošortkách, který jdou vhodně skombinovat s armádním pouzdrem na pistoli?

      0 0
      • x-mass  

        Ty jezdis s bouchackou? Tak to budes asi drsnak:). GANGZTA RIDER:)???

        0 0
    • lubos  

      Nikdy jsem nemel problem s vydrenim zadku, je jedno, jestli cyklo, nebo necyklo gate. Chce to spodni pradlo, co nedre.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.