• sfinga

    Jezdíte někdo „od mostu“ Já docela často, hlavnš v zimě. Sice si musíte zvyknout na zarytý silničáře co budou mít řeči, ale aspoň se pěkně svezete. Jinak neznáte týpka co jezdí na stříbrném kole Šterba, Campa, obačas modrý dres Author (dneska dlouhý rukáv se šedou)? Je to strašnej magor a neustále má na bikery řeči. Občas už ho mám chu? poslat do svodidel, nebo do škarpy. Je to fakt vypatlanej idiot.

    0 0
    • palkac  

      co znamena „od mostu“?

      0 0
      • Meesha  

        Silnicari maj srazy tusim v utery a ctvrtek u zeleznicniho mostu na smichove a odtud jezdi balik na svihy.

        0 0
        • sfinga  

          to taky, ale hlavně se jezdí v sobotu a v něděli. Začátek je vždy v 9 na smíchovský straně. To jste tam fakt nebyli? A jak trénujete jízdu v balíku???

          0 0
          • Meesha  

            no, jestli nemaj respekt z bikera jako si ty, tak ze me na fullu by asi nemeli radost vubec! :-D

            0 0
            • sfinga  

              respekt tam nemají k nikomu kdo nejede na silničce. Ale to chci právě změnit, přece bikeři nejsou nějaký odpad, a že vozím bikový dres, tak mě nemusí buzerovat, ne?

              0 0
              • palkac  

                Tak udelame nakou bikeforistickou akci a pojedeme hromadne s nima na vyjizdku… tak deset bikeru uz by je mohlo probudit

                0 0
                • sfinga  

                  což o to, to by šlo, jen nevím, jestli by jste na biku stačili. V sobotu a v něděli asi jo, ale ve všední den nestíhají i profíci na silničkách :-)

                  0 0
                • Meesha  

                  druzbu :-))

                  0 0
          • palkac  

            vezmu v praci velkou papirovou krabici a vlezu tam i s kolem… :-)

            0 0
            • sfinga  

              ale bacha na ně, když se jim nebudeš líbit a nebudeš dodržovat základní pravidla (mávání, ukazování atd) tak pujdeš nekompromisně k zemi. Vem si chrániče :-)

              0 0
              • palkac  

                Mno, kdyz jedu v baliku, tak ukazuju doury a zataceni a zpomalovani. Jeste neco bych mel vedet? A to bych rad vedel, jak by mne schodili. Protoze pokud rukou, tak je to ublizeni na zdravi, a pokud jako nak zezadu nenapadne a vsisi by odjeli, tak je to neposkytnuti pomoci… A pokud by se mi nic nahodou nestalo, tak bych si tu osobu dohonil a pretah ho svoji bikerskou teleskopickou pumpickou…

                0 0
    • tjuren  

      Ne, ja jdu na všechno od lesa!

      0 0
    • Radek Broz  

      Ja od mostu obcas jezdim, ale na silnicce to sjizdny neni, svodidla tam taky nejsou, takze je to asi uplne jinej most…:o)

      0 0
    • zwwak  

      Jo, jezdim, ale na silničce.V létě se s bikem někdo občas objeví, v zimě je těch biků víc.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.