• maly bob

    jezdite nekdo freestely freeride nebo slopestyle?? pokud jo jak mate dlouhe lyze nevim jestli si mam kupit 160 nebo 165

    0 0
    • Splinter  

      Já už nemůžu :o)))))) Jo zima se blíží… Teď už to na kolo není…

      0 0
    • wroum  

      ja mam lyze asi taaaakhle dlouhy

      0 0
      • blue  

        Tak to je vyložená chyba. To prostě nejde. Přijde doba, kdy budou na ulicích běžným jevem telefonní budky. Tyto budky budou úzké, pro jednoho stojícího telefonistu. Jakákoli široká gestikulace by se šeredně vymstila. Zkuste to jinak.

        0 0
    • poiko  

      podle věku a tvýho nicku bych, být tebou, neváhal a rozhodně a neodkladně bych šel do těch 160, možná bych prubnul i ty 155. co ty na to bobíku?

      0 0
      • maly bob  

        neprijde ti to na skoky atd kratky?? mam strach ze to bude jak an bruslich a co sem si psal s typkem rikal ze ma 187 cm a kupuje si minimalne 175 tak nevim no

        0 0
        • wroum  

          za chvilku mi ani bigfooty neprisly kratky. zvyknes si a kratsi lyze sou lepsi.

          0 0
    • Radek Broz  

      neser!

      0 0
      • wroum  

        uz mas navoskovano? za chvily je to tady a Vanoce se ***** blizej… :-)

        0 0
    • dada  

      to je vazne provokace…pro mne zacina sezona 16.prasince na Sella rondě a už taky vyhlížím první vločky!

      0 0
    • maly bob  

      nemuzu za to ze mam radsi lyze nez kolo ale nevim protoze kdyz skacu 10 metru tak dopadnu trochu na patky arozbiju se takze asi pudu do scratchu

      0 0
      • Peslezedirou  

        Hele a závodní léta na lyžích ještě máš, nebo jezdíš jen tak?

        0 0
        • maly bob  

          hahaha, na lyzich nezavodim a ani sem nezavodil

          0 0
          • poiko  

            tos udělal chybu, čéče. měl bys suprově zrychtovaný kolena. s tim můžeš pak machrovat ve stáří: jo, za mlada, to se ještě jezdilo na lyžích dobře. ale ty dnešní lyžaři, to je děs! viďte, pani? já bych jim ještě ukázal, jak se lyžuje, kdybych měl kolena v pořádku

            0 0
    • goofy  

      Vitej mezi nama maly bobe… Tak zkusim byt aspon trochu napomocen. Takze: jak vysoky jsi? Myslim, ze to je jedna hlavni otazka ;o)

      0 0
    • elbi  

      Vítej Bobe, nicméně mi nedá abych se nezeptal .. co kolo, bude x nebude ?

      0 0
      • maly bob  

        vzhledem k tomu ze uz pomalu konci sezona, tak sem se domluvil s otcem ze ted si koupim lyze a na jare kolo lepsi tak kolem 20–25

        0 0
        • Lance  

          konci sezona – to bych tady netvrdil:)

          0 0
        • Lance  

          jo ty myslis zimni sezone, ze konci tak to jo, to budou vyprodeje

          0 0
        • Lance  

          no ale ktery mesic? 20–25 unor? brezen?

          0 0
        • ydaho  

          vtip roku :) kašli na lyže a kup radši už ted kolo na příští sezonu, je tu za chvilku… táta to pochopí :)

          0 0
    • pos3k  

      bobiku ne*er :-) enjoy it: www.bike-forum.cz/…6/forum.html#…

      postarame se o boobika :-D

      0 0
      • maly bob  

        ty neser chtel sem fs lyze ne freeride lyze

        0 0
        • pos3k  

          a z ceho vyvozujes ze si nepsal freeride? :-) pokud se te to dotklo a nevnimas smajliky tak sorrz ze jsem ti poslal thread kde se najdou zkusenejsi lyzari (maj v profilu email ale pssst)

          0 0
        • Toams  

          fs lyze … to je jako fasa lyze?:-) … ehm, este dotaz, co si tak predstavujes pod pojmom fs?

          0 0
    • ddd - andy  

      Tak hele. Raily jsem zacinal jezdit na 205 zavodnich obrackach.. A to neni uplne ono.. :-) Zalezi na tom, co chces jezdit. Bigai – delsi. Slopestyle? Kup kratsi. Street – sakra kratky. PS:jak dlouho jezdis na lyzich?

      0 0
      • poiko  

        heh, to jako fakt jo? ty jo, rail na lyžích bych nedal ani náhodou. bál bych se o hrany a taky dopadu:) ale je zajímavý, že s prknem mi ty hrany nevadí. prkno a lyže maj podobnou konstrukci v místě hrany, ne? nebo je tam rozdíl?

        0 0
      • maly bob  

        tak na lyzich jezdim tak od 4–5 let, nevim, asi budu jezdit mensi skoky a raily a ruzne dalsi veci, asi zkusim ty rossi scratche 167

        0 0
        • ddd - andy  

          Zalazi na tom jak jsi vysokej a kolik mas sily, aby ses nedrel se zbytecne dlouhejma lyzema. Kdyz pak neco vic tocis je to sakra znat. Nicmene pokud ti muzu poradit. Zajdi do bazaru, kup praskacky za 2,5tis max. prevrtej vazani a na nich se zacni ucit.. Ale pokud nemas hluboko do kapsy jdi samozrejme rovnou do twin tipu. Pocitej s tim ze budes potrebovat sirsi brzdicky a nedavej pod vazani desku a nech si od nekoho, kdo jezdi, poradit pri vrtani vazani. Parkrat uz jsem videl na kopci twin tipy navrtany jako klasicky lyze – hruza, des!

          0 0
          • maly bob  

            jeden typek mi nabizi rok jete scratche i s lookem za 4500, maji 167 a asi do nich pudu pokud nenajdu nejake jine este

            0 0
            • maly bob  

              prave nechci moc dlouhe protoze by to bylo neobratne na graby atd.

              0 0
    • Martin  

      Slušnej člověk neřeší lyže a jezdí na prkně!!!!!

      0 0
      • ddd - andy  

        V tom pripade nevim co delas mezi nama zvrhlikama… Tahni! ;-)

        0 0
      • wroum  

        po nekolika letech na prkne sem se opet, rad a natrvalo vratil k lyzim :-)

        0 0
        • Martin  

          Já 8 let na lyžích nestál. Loni ve Fr. jsem si půjčil curvy a docela se mi to líbilo. Ale freeride na prkně je prostě nepřekonatelnej. Na to žádný lyže nemaj!!!

          0 0
        • dada  

          to bych do tebe nerek ale tleskam…mne to trvalo jedno dopoledne…

          0 0
      • Elwing  

        tahle nevraživost mezi SNB a lyžařema je trochu hloupá… říkat že jedno je lepší než druhý… každého věc… no ale já na svém freestyle snb stejnak předjedu většinu lyžařů :-P

        0 0
        • wroum  

          …pokud se zrobvna nepovaluju na tom nejdebilnejsim miste na sjezdovce, stejne jako vetsina snowbordaku :-)

          0 0
          • maly bob  

            tak to bych chtel videt jak bys predjel nekoho kdo umi lyzovat na snb to proste nemas sanci

            0 0
            • Elwing  

              no právě na mém měkkém snb to nejde… proto chci na zimu pořídit sjezdovýho, mňam :)

              0 0
              • JMT  

                sjezdovy prkno ? what the fuck ? Lyze Lyze Lyze (i do prasanu, na prkne to umi kazdej vocas)

                0 0
          • Meesha  

            tak tak…

            0 0
        • Toams  

          jooo, susovat na boarde vie kazdy posuk … rezat paradne obluky, to uz kazdy „Kotek s Madlem“ neviem … ja na boarde jazdim od 14 rokov a uz napriek tomu, som si minuly rok znovu kupil lyze a mam pocit, ze je na nich vacsia sranda …

          0 0
    • jaski  

      zase sem to propas :-D ja tady nikdy nejsem kdyz je sranda :-/

      0 0
    • gobike  

      :-D :-D Co ted proboha otravujes s lyzema?

      0 0
    • gobike  

      Jo a bohuzel nejsme jasnovedci a nevime kolik meris, tak ti asi nikdo s delkou neporadi.

      0 0
    • -b-n-x-  

      hele, takze jestli meris tech 183 cm, tak jsou pro tebe i 167 kratke. Zvlast kdyz dobre lyzujes. Coz se ovsem divim, ze se na to vubec ptas.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.