• vizi

    vozíte už někdo brzdy xt 2012? vaše dojmy? díky za info

    0 0
    • Pi†el  

      Ses vratil z budoucnosti ? :-P

      0 0
    • hctr  

      jel jsem na tom kousek, takze zadne extra dojmy z toho nemam, mam stare xtcka a rozdil jsem teda nepoznal, ale libi se mi vic :)

      0 0
    • Kubiczech  

      Zatím jsem v prodeji postřehl brzdy a stříbrné kliky, takže dojmů asi moc nebude.

      0 0
    • jIrI___  

      Psal jsem to do minulého vlákna, napíšu to i sem :). Může někdo z majitelů brzd XT 2012 porovnat jejich chování vůči předešlému modelu (br-m775)?

      0 0
    • bluma  

      Vozím XTR 2012 a teď o víkendu na testovčce kol 2012 jsem měl na pár modelech i nová XTéčka. Komplet je překopali tak jako XTR, nástup ostrý, dávkovatelnost dobrá, gumové už nejsou. V podstatě pro ně platí to stejné jako pro XTR 2012, jen uber WOW efekt, přidej pár gramů a o trošku horší ergonomii páček. Za tu cenu (viděl jsem je na kupkole za 4290Kč) si myslím, že je to asi nejlepší volba.

      0 0
      • kyjosek  

        páky se dají koupit za 1390, jsem myslel, že bych nechal třmeny deore 535 co mám a vyměnil jen páky, stejně musím měnit olej a tyhle páky se dají i pěkně doštelovat (kontaktní vzdálenost, a vzdálenost od řídítek), s tím by snad problém být neměl ne?

        0 0
        • kubad  

          kde mají páky XT 2012 za tuhle cenu?

          0 0
          • kyjosek  

            kupkolo – jsem docela čuměl , že i samostatný brzdový třmen je na nový xt 2012 podstatně levnější než na starší xt 2008

            0 0
          • Vilém  

            „Zde“http://w­ww.cyklovb.cz/bl-m785-shimano-xt-brzdove-paky-pro-hydrauliku-2012 je maji za 1019,–.

            0 0
            • kubad  

              jedna páka za litr mě až tak zajímavé nepřijde :D

              0 0
              • Vilém  

                Prave nevim jak to mysli. Je to trosku zmatene popsane, ale asi to bude jak rikas. Uz minuly ctvrtek jsem jim psal, bohuzel se doted neuracili odpovedet, takze koupim jinde.

                0 0
    • antuch  

      chlapi, trochu se přiživím, neměl někdo na váze ty nový brzdy xt bo slx???Jde mi o váhu páka-třmen, naplněná, bez adaptéru…kuju

      0 0
    • BikeRider  

      Docela často čtu, že ty nové destičky s žebrovaným radiátorem cvakají, klapají nebo vyluzují nějaký podobný zvuk. Máte někdo podobné zkušenosti?

      Jako tenhle chlápek bych to tedy rozhodně řešit nechtěl:

      http://www.youtube.com/watch…

      0 0
      • jIrI___  

        Na SLX v kombinaci s Hope kotouči nic takového nepozoruju.

        0 0
      • Martyo5  

        Tyjo mám XT 2012 na novým Cube a tohle je jedinná věc, která se zvukově projevuje tak, jak by nemusela…a to řešení není vůbec složitý – myslím, že jak mě to v nejbližší době někde při brždění na nerovnostech zase naštve, tak se do toho vrhnu.

        0 0
    • jaski  

      Muze mi nekdo zmerit prumer cepu toho pojistovaciho sroubu? Diky

      0 0
    • Doyle  

      Jdou bez problémů starší brzdové hadice BH59 použít do brzdové páky M785? Myslím tím, jestli do nich půjde zašroubovat převlečná matice (jestli má stejný závit) a bude pasovat původní oliva? Všude se uvádí, že se musí použít pouze hadice BH90 s jinou olivou. Díky

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce