Razeni XT 03 x Prehazovacka XT 04?...

8 nepřečtených
  • Gumicuk

    Jelikoz tedka v hlave laboruju z razenim, tak jsem se dostal k nevyhnutelne otazce… a to jestli bude fungovat razeni XT 03 s prehazovackou XT 04 Podle toho co jsem si v drivejsi dobe precet na starym bikeforu, tak ano ale obracene. Dokonce myslim ze Author dava na nektera sva kola kombinaci klasicke razeni x inverzni prehazovacka je ale fakt ze v poslednim velu si na to v nejakym testu stezovali… Tak by mi zajimalo co si o tom myslite konkretne to XT 03 a 04 Diky!!!

    0 0
    • biker007  

      chodit to bude 100%, ale obracene.. fakt je ze se to dava na dost kol. ja sem si treba v kramu zkousel radit na kombinaci LX03 a saltr XT04 (na ravo racing xc) a chodilo to paradne(jako kazdy namazany a novy razeni a saltr). proste palcem to chodi na tezsi prevod (pres odpor pruziny), nahoru to leze bez odporu. mam razeni XT03 a az mi doslouzi XT03 saltr taq pudu urcite do XT04 nebo XTR.

      0 0
    • pit  

      Mam radenie Deore a salter XT´04…Tiez som sa obaval inverzneho chodu,ale po prvom vyjazde som si na to zvykol a no problem. Kludne do toho chod…

      0 0
      • Gumicuk  

        Diky moc za poznatky, celkem jste me uklidnili. Nerad bych menil i tu prehazku

        0 0
        • Gatier  

          Ja tomu inverznemu radeniu moc neverim. Mimochodom ani stare XTR inverzne sa moc neuchytilo. Podla mna to v blate nebude nic moc, ked bude prehadzovacka (bovdeny) zanesena. Ako tu uz niekto napisal, nove (ciste) to funguje dobre. To ostatne aj moje Alivio na zimaku… A este k tomu je nova prehadzovacka o nejakych 30 gramov tahsia. Keby som mal moznost, kupil by som starsi model.

          0 0
    • Picaso  

      Jak uz bylo receno neni se ceho bat chodi to paradne jen si zvyknout ze obracene a stim zanesenim lanek co tu uz proslo nechapu jakej je rozdil v tom kdyz se zanesou u klasickeho typu,niceho se neboj skus to.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.