• Suntour

    https://www.newbike.cz/…-2020/d12997?…

    kdyby byl za cenu 32k.

    co byste na to rekli ? :-)

    0 0
    • Vilém  

      Ze je to jakysi tezky.

      0 0
      • doubleingram  

        Asi tak, pedaly, neco kosik, duse atd, bidon a jsi na 13, jen to fikne, to nechces u tohohle typu kola.

        0 0
        • Suntour  

          2019 v M 9,55 a 2020 v M 10,84 ? je to mozny ?

          0 0
          • atty  

            Tak možný je všechno – otázkou je, co tam tu váhu hlavně dělá – jestli těžkej rám, těžký kola, těžký doplňky… Jelikož je to celé na GRX sadě.

            On je vcelku problém, že lidi chtěj od gravela odolnost MTB, gumy skoro jak na MTB, převody jak na MTB, ale váhu porovnávají s ultralehkými silničkami. A v téhle kombinaci hliníku, ceny a použití to prostě moc nejde dohromady…

            0 0
          • Singlespeed  

            Na stránkách Kellysu má Soot 50 2019 katalogovou hmotnost se sadou 105 10,84 kg. Na těch 9,55 kg jsi přišel kde? Soot 70 má katalogově 10,7 kg.

            0 0
            • Jenda82  

              Ahoj má někdo toho Soota 50 2020? Docela mě zaráží utažení předního kola. Viděl jsem několik fotek a videí a pokaždé poloha utahovací páky byla jiná. Zeptám se možná blbě, ale dá se ta poloha páky při správném dotažení ovlivnit, aby vycházela třeba ve směru vidlice nebo může opravdu vycházet dopředu,dozadu,na­horu,dolů a nic s tím neudělám? Díky za info.

              0 0
              • Chlebovnik  

                Je tam 4 inbus a asi 16 poloh natočení páčky.

                0 0
                • Jenda82  

                  Takže,když ta páčka bude v z výroby při utažení vycházet např.dopredu,tak se to dá poladit,aby vycházela s vidlicí?

                  0 0
                  • Chlebovnik  

                    Je tam hvězdice a má to přibližně 16 poloh. Takže +/- ano.

                    0 0
                    • Jenda82  

                      Díky za info. Už jsem myslel, že se s tou polohou packy budu muset smířit, jestli ho koupím. Díky.

                      0 0
                      • bipe  

                        Přesně tak, tak se s tím „laborovat“ a seřídit si to jak potřebuješ.

                        0 0
    • Jenda82  

      Ahoj,máte někdo zkušenost s ráfkama tohoto kola, jestli jdou bez problémů nahodit bezdušové pláště? Koukal jsem, že mají kolem celého vnitřního obvodu hranku. V řezu to vypadá jako háček. Nemám s tím zkušenosti a asi bych se s tím chtěl v brzké době seznámit. Dle výrobce je to tento ráfek KELLYS Grind Disc 622×17 (32 holes / eyelets). Díky za postřehy.

      0 0
      • bipe  

        Ahoj, budu to během měsíce řešit. Prodejce sám mě řekl, že si není jistý jak to půjde, právě kvůli té hrance po obvodu ráfku. Takže uvidím jak to půjde.

        0 0
      • borda  

        Tuší někdo prosím, zda ta kola na tom (soot 50 2020) jsou TLR?

        Dík.

        0 0
        • jaja01  

          Nepomůže ti to nijak ;-), ale na Soot 70 2019 nebyla. Byly tam obyč. G-One, zkusil jsem je nahodit a nalít do nich tmel, to bylo ok, ale strašně prochcávaly přes boky a nedržely tlak.

          0 0
          • Vilém  

            Tipoval bych, ze se ptal spis na rafky.

            0 0
            • jaja01  

              Nj, máš pravdu, neviděl jsem na co reaguje, díky

              0 0
              • borda  

                Jj, ráfky jsem měl na mysli. Takže mi to celkem i pomohlo, když jsi to nahodil, tak to třeba bude i držet :) (s tlr pláštěma).

                Stejně na to pořídím jiný kola, už i vím jaký :)

                Ale teď na zimu je to škoda, nehoří to. Takže začnu těma, co na tom budou. Možná se i kousnu a sjezdím ty gumy, co tam jsou s dušema. Ale to si nejsem úplně jist, to se mi moc nechce.

                0 0
                • borda  

                  Kdyby to někoho zajímalo – nahozeno bez problémů pumpou, tlak to celkem pěkně drží i bez tmelu.

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.