• N!cholai

    Zdravím, chtěl jsem se zeptat jakou silničku by jste mi doporučili do této cenové relace? Mám horaka, ale chci jezdit o něco svižněji :-) Ale taky mám pořád v hlavě toto dilema: Není lepší cyklokroska? Na ty naše rozbité silnice? Co by jste mi doporučili? Cyklokrosku nebo silničku? Díky za odpovědi

    0 0
    • Pebe  

      silničku

      0 0
    • petebike  

      urcite silnicku, hodne silnic se zlepsilo, takze se da jezdit…

      do 25 neco sezenes, v campe se moc nevyznam ale na 105 sezenes urcite neco pekneho

      0 0
    • raceman  

      za 25000 se da poskladat pohodova silnicka na ultegre… viz muj profil

      0 0
    • jonti  

      Doporucim kupit nieco jazdene na kvalitnom rame, na vybavu sa pozeraj hlavne z pohladu, aby fungovala a nebolo to prilis stare, tak do 3–4 rokov, minimalne Ultegru, pripadne novu desiatkovu 105.

      Ja som kupil takyto bicykel Morati, ram je super, zbytok proste funguje a neriesim.

      0 0
      • petebike  

        tak zrovna 3–4 roky jeta silnice uz je spis na odpis..ten kdo jezdi na silnici tak to za ty roky oddela…viz treba beeda /vim to je pripad sam pro sebe/…takze radsi neco noveho na kompletni 105

        0 0
        • MlokCZ  

          V některých případech na odpis být může, to jistě, ale naopak někdy jetá hrozně málo u lidí, kteří jezdí méně (tím myslím třeba kolem 5–6tis. za rok) a převážně jezdí bike.

          Pak také může být 3–4 roku silnička skoro jak nová. Prostě případ od případu.

          0 0
          • Zdenda CUBE  

            Přesně, osobně znám několik lidí co si pořídili kolo a vytáhnou ho všeho všudy 4–5× do roka a nenejedou na tom prakticky nic a po dvou až třech letech se rozhodnou to prodat, protože zjistí, že jim to jenom zabírá místo v garáži. A není takových málo. Proto bych zásadně neodepisoval možnost koupě ojetého kola s tím, že musí bezpodmínečně po třech letech být na odpis. Je to skutečně kolo od kola a bez toho aniž bych to viděl a promluvil si s majitelem nejde dělat ukvapené závěry.

            0 0
          • petebike  

            jasne je to kus od kusu, ale pokud tomu dotycny nerozumi tak nepozna jak je moc kolo jety…a treba u dualu od Sh je to docela problem, znam par pripadu co si koupily jetou silnici za udajne super penize, ale byla to jen nalestena herka, pri vymene dualu,kazety,re­tezu,plastu se dostali na skoro novou silnici /byt o sadu niz/…

            ale jinak jasne je to kus od kusu a obcas se povede koupit dobra vec !

            0 0
            • MlokCZ  

              Jasně, u něčeho to není tak jednoduché poznat v jakém to je stavu. Kdo tomu nerozumí a kupuje jeté kolo, tak by si vždy měl sebou vzít někoho zkušeného, kdo ho s ním zkontroluje.

              0 0
    • scoo  

      zkus kouknout na toto, pokud chces novou, jinak www.cyklobazar.cz :)

      ma ji clovek, ktery tomu rozumi, a stoji 25tis., najdes take na cyklobazar.cz

      http://www.cyklobazar.cz/…05113435.JPG

      0 0
    • kolda  

      ja jsem zhruba za 25 tis poskladal toto

      http://www.bike-forum.cz/…il-4878.html

      s tim, ze ram+vidle mirne jete (ram v zaruce). jetej sem kupoval jeste smyk a sedlo. prodavajici jsem znal. zbytek po e-shopech ,ebay apod.

      jinak pokud to mas na rekreacni jezdeni, tak bych za 25 tis koupil spis novy kolo. mrkni na sirery + campa.

      0 0
    • Vrci  

      V tvém rozpočtu je cca tohle, majitel je určitě spokojen já s tou svojí taky.

      0 0
      • Vrci  

        třeba se ty odkazy naučim. Tady

        0 0
      • Lukecz  

        Majitel je více než spokojen :)

        N!cholai: Pokud nejsi na stavění, tak Canyon je podle mě jedna z nejlepších voleb. Ultegra, Aksia a rám ,který snad ještě chvilku nikde neuvidíš. 1048 ojro i s dopravou a krabicí

        0 0
        • Vrci  

          Já bych ještě koupil jedny kola na závody (zondy, eurusy, fulcrum 3 nebo 1) a je to slušný kolo i na závody.

          0 0
    • N!cholai  

      Uvidím, ještě se rozhodnu, ale chtěl bych si nejspíš sestavit kolo. Rám bych zvolil APACHE ( my best :) )Ale moc se nevyznám v těch velikostech rámů (60cm atd…) =silničku jsem totiž nikdy neměl. Měřím 188cm, jaká by byla pro mě velikost rámu nebo máte někdo tabulky? A dali by jste mi typ na sestavu kola do 25 000? Co by mělo vše obsahovat? Díky.

      0 0
      • petebike  

        jeste zalezi jak mas dlouhy nohy, ale tak nejak tusim ze velikost 60-klasika by ti mohla sednout…

        ja mam 184 a 58-mirnej sloping…

        urcite carbon vidlici a pak hodne zalezi jak si schopny si sehnat zbytek „myslim ceny“

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.