• Petrs99

    Ahojte všem, chtěl jsem se zeptat jestli mi můžete poradit nějakou silničku pod 10 000 (čím míň tím líp:-). Sloužilo by jako zimák a dopravní prostředek do práce, takže by měla něco vydržet.

    Měřím asi 178cm. Budu moc rád za každou radu, vyznám se spíše v MTB, silnice je pro mě cizí svět co se týče techniky.

    0 0
    • Jakobo  

      Nove kolo za tu cenu bude tragicke :-( Pohledal bych spis slusnou bazarovku. Pokud zimak, tak hlinik ram a vidlice karbon, osazeni klidne Tiagra, 105. Pohlidat si totez, co na horakovi, at uz to ma kliky s dutou osou, neprobrzdene rafky, zkontrolovat bezny stav dilu – vakl v nabojich, merkou zmerit retez, jak jsou na tom prevodniky. Pasku na riditkach vymenis za par korun.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Není lepší jako zimák horák? Nebude ti to tolik klouzat.

      0 0
    • tromboonen  

      Bazar jak rika kolega, ale kolem 10 si asi chvili pockas, za 15 uz se daji koupit fajn kola, ale je fakt ze na dojizdeni do prace to zas az tak nutne neni.. neco starsiho na 9sp asi za 10 bude, jestli te netrapi kompatibilita s jinym strojem tak to staci..

      A silnicka s tlustsimi plasti a blatniky rozhodne lepsi nez horak, ten je na silnici za trest..

      0 0
    • Smazaný účet  

      Koukni tady na bazar někdo tu dával silničku za 7000KČ.

      0 0
    • Topol  

      V novém nic moc levnějšího neseženeš

      http://www.polygonbike.cz/…rbon-vidlice

      Pokud nespěcháš hledej nějakou bazarovou,při troše štěstí seženeš solidní.

      0 0
      • Egesi  

        Tohle sem chtěl taky poslat, kamoš se po nečem takovy dival, za tu cenu podle mě dobry a celkem pekny kolo

        0 0
    • Seky  

      jo v garáži se mi válí asi 3 favority, rád se nějakýho zbavím za cenu hluboko pod 10 tis.

      0 0
      • Petrs99  

        Díkec, chtěl jsem zas ať už to aspoň trochu vypadá tak jak jsem zvyklý, favorit už by byl asi moc lowcost, ale díkec:)

        0 0
    • domestique  

      vyber něco na cyklobazaru. silnice obecně nedostává zdaleka tak zabrat jako mtb, takže bych si jen pohlídal stav plášťů, řetězu, ložisek a vyhnul se kolům, u kterých je rovnou napsané, že to byl zimák:-) jinak na tom není moc co řešit

      třeba toto

      http://www.cyklobazar.cz/…a-ramu-pells

      0 0
      • Petrs99  

        Díky za tip, vypadá zrovna pěkně tady tohle. Bazarovka mi vůbec nevadí, jak píšeš, myslím, že silničky většinou nedostávají takový kouř jako MTB, takže netrvám na ničem novém.. Jednu karbon silnici už doma mám, takže spíš takové záložní kolo co vydrží i hrubší zacházení;-)

        0 0
        • domestique  

          jojo, uvidíš, že to bude v jistým smyslu tvoje neojblíbenější kolo, protože když si člověk zaprasí karbonovou silnici, tak pak půl dne leští, tohle prostě hodíš do sklepa a kašleš na to:))

          0 0
          • les  

            Přesně.

            0 0
            • Petrs99  

              Docela se na to tesim prave, chtel byh na to dat nejake odolnejsi sirsi plaste at to muze prejet i pres nejakou pesinu, tak snad splni ocekavani.

              0 0
    • Fran-tic  

      čus, teďka jsem kupoval přítelkyni za 6,5k s karbon vidlicí na 105, bazar jsem měl hodně prohledaný. Když tak to můžem pořešit nebo mi nadhoď kola na fb :) aspoň budem mít stejné silničky a budu ti stačit :D

      0 0
      • Tencovozikmin  

        Cau znalci. mám možnost koupit tohle kolo nic extra od toho necekam spis bych to mel jako zimáka a ježdění jen tak. Cena 5000kč. Jestě jsem jej neviděl na živo,tak snad to bude v obstojném stavu. Dík za rady.

        0 0
        • Vilém  

          Jo pekny:)

          0 0
          • Tencovozikmin  

            Taky se me libi,silnicku sice mam,ale bojim se sni prejizdet horsi povrch. Kola bontrager race lite 20 plochych dratu to je jen na asfalt s touhle bych se nebal prejezdu po panelkach a polnackach.

            0 0
            • tromboonen  

              Nevim jestli Ti to doslo, ale Vilem si nejspis delal bzundu, protoze si zapomnel na odkaz… leda ze by byl nekde nahore ve vlakne, ale to semi nechce hledat..

              0 0
            • Vilém  

              Viz tromboonen:) Bylo by dobry vedet o cem je rec.

              0 0
            • mr.ricardo  

              Nevim, ceho se bojis na horsim povrchu, mam Zondy, ktery maji vpredu 16 dratu a rozhodne je nijak nesetrim, co uz jsem s nima projel poli a lesu :) a jsou netknuty.

              0 0
          • jecnak  

            Hlavne ozkousej dualy. Jinak je to uz velka historie a i jako nove to byl vyslovene low-end.

            0 0
          • tromboonen  

            No proc ne, ale kdyz si vezmes, ze za 10–12–13 se obcas nabizi ekvivalent z nejnovejsi generace, viz inzeraty k smichu.. tak tohle bych asi bral jedine ze bych chtel vylozene plecku co se nebojim nekde nechat… jenze i tohle nekco slohne, bohuzel… tak asi radsi tech par k navic a bude to dlouhodobejsi zalezitost (plus tady by asi byl nutny nejaky servis)..

            0 0
            • Tencovozikmin  

              Tak ja stim pocitam ze to bude na jezdeni v zime vsude mozne jen ne na hltani km

              0 0
              • tromboonen  

                Jo, jasny, ale ty paky muzou bejt pred smrti jestli se o ne nekdo nestaral… kdybys za 10–13 koupil neco s novou 105, nebo treba za trochu min neco s 5600, hned je to o malinko spolehlivejsi technika co ma asi i min nalitano… tezko rict, pod 10k je to asi o konkretnim stavu kazdeho kola.. za tohle mi prijde 6k trochu moc ve srovnani vyse, tak treba trochu snizit cenu..

                0 0
                • Tencovozikmin  

                  Zatim je to za 5k a uvidim jaky je stav.

                  0 0
                • ELx  

                  To mi rekni, jak se chceš starat o páky ? :-)

                  0 0
                  • Tencovozikmin  

                    nepouzivat,jinak staci trebas jeden karambol a jsou v perdeli

                    0 0
                  • tromboonen  

                    No ja je mazu a pokud jezdim v bordelu tak i cistim a pak mazu… plus vymena lanek a bowdenu, samozrejme..

                    Lidi co to jezdej na zimaku nebo ve srackach a nechaj to roky bejt to odrovnaj, pak za to vezmou humpolacky a rupne tam neco..

                    0 0
          • arny71  

            Tohle bych za ty prachy nebral. Já loni na jaře koupil za 5k taky Forta, ale s podstatně lepším rámem (ro.zonal) na ultegře 6501 (přehazka je 105) s karbonovou vidlí a koly Mavic Sup. Váží 8,8 kg i s klikama a nášlapama. Je teda fakt, že dualy jsou dost vychozené a nemaj krytky, ale řadí to slušně, a protože to používám jako zimáka, tak mě to zas tak netočí. Každopádně je to podstatně lepší kolo než to z inzerátu a za míň peněz. Tohle bych bral max za 3,5 K.

            0 0
            • Tencovozikmin  

              Dik za radu ja to vidim tak za 4k ovsem je to na dohode s majitelem. Ji nak si myslim ze za ty 4k by to nebylo marny.

              0 0
          • Tencovozikmin  

            Tak dik za reakce,za 4k to prej neproda a jinak jsem se o kole nic moc nedozvedel.

            0 0
            • Vilém  

              A podivat si se na ne teda byl?

              0 0
              • Tencovozikmin  

                Ale nebyl je to jakesi komplikovane prodava to kamaradovi a dal me na nej telefon, tak neco jsme si napsali a skoncilo to tim ze pod 5k nejde. Tak jsem mu udelal aspon reklamu.

                0 0
          • Tencovozikmin  

            Tak reklama zabrala,inzerat smazan tak asi prodano.

            0 0
            • Vilém  

              Jestlipak jsi to neprodaval ty? :)

              0 0
              • Tencovozikmin  

                Ted jsi me odhalil ha ha

                0 0
                  • tromboonen  

                    V odkazu je detail foto ale cena ne, nechce se mi to hledat, postni inzerat at si potvrdime, ze tvorime ceny… a pak budem muset vse zaheslovat a naucit se kapriky, jabka a ostatni nazvoslovi :)

                    0 0
                • tromboonen  

                  Posledni dobou kdyz tady nekdo zmini inzerat tak jde cena nahoru… BF se zda se stava hybnou silou trhu (s (totalne) jetejma silnickama..)

                  Priste tipy do SZ, naznaky a kodovana rec… co si nemyslej, takovej vrak, ram nic moc a cena max? Kmine vyckej casu, s penezma pripravenyma v ruce projizdej bazary a dostanes neco lepsiho… obcas holt majitel prestreli..

                  0 0
                • Vilém  

                  Koukam, ze cena se meni kazdou minutou.

                  0 0
    • team_daddy  

      Poptávám:

      prodejte mi někdo silničku na zimu. Cca kolem 10k.

      Měřím 186cm, většina geometrií by měla být 57–58. Snad jen Merida by měla sedět 56, protože to mají až do 190cm.

      Chci ty vytrvalostní pohodlnější geometrie: Merida Ride, Specialized Allez, Giant Defy?, Canyon Endurance atd.

      Převodníky 50/34.

      Raději spíš novější s nižší sadou, než starý vraždy na trojtácové Ultegře.

      Zn. Merida výhodou :-)

      Momentálně mám všechny bazary prolítlý a nic mě nezaujalo.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.