Pražské bajkové vyjížďky - podzim 2011

715 nepřečtených
  • teepeex

    ctvrtek 22.9.

    Fany a Strejdak v 17:00 pod mostem na Smichovsky

    ryze bajkova pohoda s technickymi vlozkami(ja je chodim)

    super,

    doporucuje 9 z 10ti kasparku

    neni treba prihlasek, ani dochazkovych listu

    0 0
    • teepeex  

      musim se pardalove omluvit, jdu na krtiny:)

      0 0
    • 33biker33  

      Zkusim dorazit.

      0 0
    • Darkson  

      sjezdík do Karlíku,

      po něm to drtí king,

      Fany se svým autobusem,

      je to downhiiiil kiiing! :-)

      0 0
      • 33biker33  

        Koukam, ze jste se vratili dobre naladeni, to asi meli dobrou Kofolu v hospe, ze;-). Jsem dojel v pohode, z asfaltu uz zadny parezy nerostly…

        0 0
      • StrejdaS  

        Nazpatek podel vody je to pekna pruda, ale zase jsme potkali zamilovanyho Pendolina. :D

        0 0
      • crom  

        navrat 20–21:))pekne bylo.hrebinek v Karliku je petihvezdicko­vej!vpravo sraz,vlevo sraz,pred sebou skala:)musime ho jezdit casteji,malinaa

        0 0
        • McBlacky  

          myslíš to pokračování k lomu na konci hřebínku?

          0 0
          • Darkson  

            asi jo, za Pendasovou výzvou neuhneš rigolem doleva dolu ale jedeš rovně

            0 0
    • Smazaný účet  

      nějací plánové na neděli? dal bych něco lehkého, až lemravého, páč po dnešku jsem mrtfola

      0 0
      • šimlos  

        Pojedu směr Troja,Drahanská rokle,Klecany,dolu k Vltavě,Řež,Kra­lupy a nějak horem nebo podél Vltavy zpátky do Prahy.

        0 0
    • Darkson  

      úterý 27.9. sraz v 17:00 v Braníku u bývalé Komersie(Proges­sCycle), tj. mezi golfem a zastávkou U Černého koně. v plánu jsou nejrůznější singly v modřanské rokli a na Točné.

      0 0
    • vasado  

      a co středa? když je volno, tak by bylo velmi ideální něco podniknout, ne? :-)

      0 0
    • indoorajn  

      Dam to i sem. Prazaci :) jedou 28.9. do Ceskeho Stredohori Kdyby se nekdo chtel pridat, piste sem, poslu dalsi info mailem

      0 0
    • cabbage  

      Pro ty co na Středohoří pečou: středa 28.9.2011 od 10:00 pod mostem na branické streně – někam na Brdy.

      0 0
      • vasado  

        kde je most na branicke streně? (to neni sranda – ja fakt nemam tucha :-D )

        0 0
        • cabbage  

          Barandovský most, východní břeh.

          0 0
        • karliner  

          50°2'17.684"N, 14°24'28.253"E

          0 0
          • vasado  

            oke – díkys… snad to stihnu

            0 0
        • martin_bakov  

          mame na mysli pod Barrandovskym mostem na cyklostezce

          0 0
      • crom  

        Stredohori moc do kopce vid:)

        0 0
        • ¨MZ  

          před asi osmi lety jsem tam jel ten závod Rockmachine Českým středohořím, pamatuju se, že po startu v Litoměřicích jsem jel třičtvrtě hodiny furt do kopce, takže nějakej kopeček se tam najde :-) Ale jinak to bylo moc hezký, škoda že to zrušili :-(

          0 0
          • šimlos  

            Tam jedeš třičtvrtě hodiny do kopce snad úplně odevšad :-)). Závodu je škoda,měl jsem tu čest v roce 2000,to se startovalo z Ústí a nikdy nezapomenu :-)

            0 0
        • cabbage  

          Spíš bych rád alespoň jeden den v týdnu neseděl v autě…

          0 0
      • Radez  

        Co znamená někam na Brdy?

        0 0
        • cabbage  

          To bych taky rád věděl, ale hospoda je jasná:-)

          0 0
      • jonti  

        Taky se pridam, snad me neznicite. S obedem pocitam.

        0 0
      • ronin  

        snad vás stihnu

        0 0
      • vasado  

        tak jsem nakonec nestilh :-( přijeli sme na místo určení v 10:15 :-( chjo

        0 0
      • jonti  

        Kde jsme te ztratili? Nakonec jsme si dali dobrou stezkou k hupikum, o neco delsi ale dobre.

        0 0
        • cabbage  

          Někde v Dobřicohvicích když sem si potřeboval protáhnout krční páteř…

          0 0
    • Darkson  

      sobota 1.10. sraz v 10 hodin na zbraslavském náměstí( v cukrárně:D). pojedeme směr Slapy, v plánu je posázavská a povltavská stezka, trasu povede Libor Indoorajn.

      návrat plánovaný za světla, přesto světla raději ssebou, známe to:-)

      0 0
      • indoorajn  

        :) no trasu nejak dame dohromady, at nenadavaj vsichni mne :) V planu je nejak kolem Sazavy do Kamenaku, pak na Vltavu a Svatojanky proudy zpet (v dobe, kdy uz tam nebude tolik lidi). Nedame sraz radsi na nadrazi, kdyz pojedeme smer Vrany..?

        0 0
        • Darkson  

          necháme cukrárnu, je to 2 minuty cesty k nádraží:-)

          0 0
      • indoorajn  

        jeste jsem si vzpomel na Vlci rokli, ten padlej strom je bonbonek, pro Fanyho nuda :), ale uvidime jestli to tam namotame

        0 0
      • Smazaný účet  

        jste hodní na lemry? esli jo, jedna lemra by měla možná zájem :-)

        0 0
        • Darkson  

          jasný, doraž

          0 0
          • Smazaný účet  

            nakonec nedorazím, pátek večer 20km běh, nějak mě to sejmulo a tady je to samej chrt a hodně technická trať…Pojedu něco lehčího :-)

            0 0
      • crom  

        jo uz se tesime:)

        0 0
      • v POHODÌ klokan  

        Jo, tak tohle si s váma asi taky dám. A možná vezmu i bráchu, jestli se zase nevymluví :-)

        0 0
      • indoorajn  

        mam v trasach bud tohle nebo tohle ale zda se mi to oboje moc dlouhy i nahoru, tak to treba nejak zkratime (moznosti tam jsou), pripadne to upravte co neznam!, pripadne to zkratime cestou. Nebo dame uplne neco jinyho, rad pojedu novy veci, treba ten radotin, Karlik, Sv.Jan, jsem i pro zevlvyjizdku kdyz tam bude neco zajimavyho :)

        0 0
        • Bumerangista  

          Tohle už letos celé asi nedáme, ale přikláněl bych s k něčemu podobnému… s tou Vlčí roklí by to šlo. Nemůžeme tomu ale říkat 3 řeky, protože by tam nebyla Berounka a bylo by to méně než 3 litry nahoru.

          0 0
          • McBlacky  

            16/10 mám předběžně v plánu toto: http://www.cykloserver.cz/…lety/detail/?…

            první půlku neznám, druhá je stará vesta :)

            0 0
            • Bumerangista  

              Z toho znám:

              Bratronice Kyšice = nic moc

              Dál to známe všichni ale:

              Z Loděnice U Vápenky mezi chat a singlem nahoru, je to značené jako sjízdné pro MBT v té mapě. Jel jsmem to a je to dobré.

              0 0
              • McBlacky  

                začátek a kus z Lán vypadají podle mapy pěkně. Uvidíme.

                0 0
            • karliner  

              Dojezd s Aurorama je jasnej…

              0 0
              • McBlacky  

                tuty, protože z Prahy jede vlak v 7,12 nebo 9,12. Takže tím 9,12 budeme na místě v 10,36. Ale přijde mi lepší jet z Haloun s aurorou a ráno se vyspat než opačně.

                0 0
            • teepeex  

              rodžrdheth;)

              pošlu ti na omrknuti dve maly vylepceni, a to hnedle zkraje a nasledovne uprostred cesty, vzdy jde jen o malicko jinudy tazenou stopu, ne delsi, ale jinou, krasnejsi,

              ASI!! :)

              jinak si ve vlaku zamlouvam misto u okna a navic vedle nejaky babizny, jestli teda pojedou:)

              0 0
              • Sharka1  

                jedna babizna jede urcite :-)

                0 0
                • Darkson  

                  ale má babizna vedle sebe volnej flek? :DD

                  0 0
                  • teepeex  

                    uz ani z jedny strany mily chlapce:))

                    0 0
                  • cabbage  

                    Chceš z Blackyho udělat mastnej (a navíc volnej) flek?:-P

                    0 0
                    • Darkson  

                      já nic, já jestli pojedu, tak do Rakovníka na bajku nebo vlakem z Berouna:)

                      0 0
                • Jitkola  

                  16.10.?

                  druhá babizna nejspíš pojede taky :o)

                  0 0
                  • teepeex  

                    super baby!!

                    se tesime:)

                    0 0
                    • karliner  

                      Ty jo. Tak to mne snad donutí vstát taky :-)

                      0 0
            • tonik666  

              Prej se mám přidat, abych si srazil sebevědomí :) Doufám, že máte objednáno hezké počasí!

              0 0
      • teepeex  

        jo jedu

        0 0
      • Vita P.  

        sice budu trpět, ale jedu, má byt krásně a svatojánské proudy jsou velké lákadlo. Akorát nemám světla, tak to pak kdyžtak stočím někde na vlak

        0 0
      • jonti  

        Jedu

        0 0
      • StrejdaS  

        Bohuzel, zitra zahajuji pracovni vikend, takze jsem out… Uzijte si to panove a damy.

        0 0
      • teepeex  

        ultramalina!!

        myslim na ty, co jeste ted jedou:)

        vazne pecka, diky

        0 0
        • Darkson  

          jo, bylo to fakt celý povedený!

          ta zelená do Všenor na závě nebyla zadarmo, pár pasáží mě celkem překvapilo:D

          0 0
          • Vita P.  

            jo, ta je povedená (a to ji ještě zprasili buldozerem, po té úvodní kořenové pasáži následoval pěkný singlík až k tomu hupu dolů) – a jste teda dobří draci. Ještě že jsem se za včas trhnul…

            0 0
        • Smazaný účet  

          jsem věděl, proč nejet :-) bych asi ještě plaval do Štěchovic…

          0 0
        • v POHODÌ klokan  

          Tak už i poslední kousky dorazily :-) Já namotal svých 171km/2100m a brácha to v Praze stočil na vlak.

          Terénky byly dneska parádní, třeba premiéra Vlčí rokle se mi moc líbila.

          Tak zas někdy :-)

          0 0
          • Mirek_29  

            moc vám kluci děkuji za super den. Děkuji že jste se mnou měli tu trpělivost a počkali na mě. ještě jednou díky

            0 0
    • notobi  

      tak já dneska tohle: http://www.bikemap.net/route/1278025

      reálně to je víc km neobkreslil jsem každou reálnou zatáčku

      0 0
    • Mirek_29  

      Okolo 9:00h bych měl vystupovat na Vyšehradě z metra a pak se rychle přesunu na start . zatím to vidím reálně.

      0 0
    • jecnak  

      Kdo by jel pristi sobotu 8.10. toto? http://mapy.cz/…hGTerChaMerLgvsgUb­fLy34fDSf125i­vehxhLwedOhaEf­Ff5sd3aqgyefme­hA6gsAgiYe94UT­fFChCBemvP8dXAG­Ze1UeLOfV-gZe3lQ3npds0f­DIea7iMXdYIh7­.ey3Hhf4Q20dVN­Dbe3VJHfkbgb8e­JaeN9SEeADgjbgSceb­NgXVckKggteSfhCA­eNCTH3HPBTdjjf­jdfM6LsfS2fSVfE7f-cfG-fcZf4JDP0seMPh7Seb­VeKXNofYhf-ZfagfDFfScWMfVSf­0vfEfeLefRTfl6gWcflVH­JdIS3Fggz8e3u-uf2Wesge50K0fAx­Ryfj7Q0fiD8gf-8JoBdfFxGvfhUfIBfQeeuOfFXfQALzey7fQ6UnDSflQgWjewY2HfIygZHfZifh4Q9fmPf2KfXMfg6fbXeYkCkf5yX3fSICEf1uXZfk5flDet7RzfhWgR5fXxSjfXsE8fVKfjffV.Omfca6XfbiPXfSF&uml=%c3%9a%c5%a1t%c4%9bk,%20okres%20Litom%c4%9b%c5%99ice&uml=ulice%201.%20m%c3%a1je,%20%c3%9a%c5%a1t%c4%9bk,%20okres%20Litom%c4%9b%c5%99ice&uml=ulice%201.%20m%c3%a1je,%20%c3%9a%c5%a1t%c4%9bk,%20okres%20Litom%c4%9b%c5%99ice&uml=ulice%20Pansk%c3%bd%20dv%c5%afr,%20%c3%9a%c5%a1t%c4%9bk,%20okres%20Litom%c4%9b%c5%99ice&uml=ulice%20H%c5%99bitovn%c3%ad,%20%c3%9a%c5%a1t%c4%9bk,%20okres%20Litom%c4%9b%c5%99ice&uml=ulice%20H%c5%99bitovn%c3%ad,%20%c3%9a%c5%a1t%c4%9bk,%20okres%20Litom%c4%9b%c5%99ice&uml=ulice%20%c3%9adoln%c3%ad,%20%c3%9a%c5%a1t%c4%9bk,%20okres%20Litom%c4%9b%c5%99ice&uml=ulice%20%c3%9adoln%c3%ad,%20%c3%9a%c5%a1t%c4%9bk,%20okres%20Litom%c4%9b%c5%99ice&uml=ulice%20%c3%9adoln%c3%ad,%20%c3%9a%c5%a1t%c4%9bk,%20okres%20Litom%c4%9b%c5%99ice&uml=%c3%9a%c5%a1t%c4%9bk,%20okres%20Litom%c4%9b%c5%99ice&uml=%c3%9a%c5%a1t%c4%9bk,%20okres%20Litom%c4%9b%c5%99ice&uml=%c3%9a%c5%a1t%c4%9bk,%20okres%20Litom%c4%9b%c5%99ice&uml=%c3%9a%c5%a1t%c4%9bk,%20okres%20Litom%c4%9b%c5%99ice&uml=%c3%9a%c5%a1t%c4%9bk,%20okres%20Litom%c4%9b%c5%99ice&uml=50%c2%b034'40.187

      0 0
    • crom  

      nepojedete zitra kratky blbnuti?sraz v 17:30 Barandak Smichov.proklickuju k Slavicimu udoli,dam hrebinkovej mnam sjezdik(foto) a pres silnici k mistu Cerne rokle,kde jsme minule videli kamenne pole:))zaver pak Frantuv sjezd od vyhlidky(Teepku muzem mi to tu popsat jinak to netrefim,dikes)tak 30km

      0 0
      • Manas  

        Ze bych … A pojedes opravdu pomalu? Ja jsem nejel do kopce ani nepamatuju :-)

        0 0
        • crom  

          no mame na to tak hodku a pul,pak je tma a ten sjezd do Cernosic po svetlech fakt nepojedu:)jeste sem tam nebyl a nevim co me ceka.tak si to pane preber je to tak 20km na otocku dom.jinak ted jezdim jak zevlak nebo zelvak:)

          jinak se muzem dohodnout na jinou technickou vyjizdku(opras sve vlakno),rad se priucim novym kouskum,ale hlavne zadne dvoumetrove dropy,tam jsem jeste nepostoupil;)

          0 0
          • Manas  

            Tak vzhledem k tomu ze jsem ted jeste v praci a nestihnu to co sem mel, tak spis to vidim ze zitra dodelam resty a dam to ve stredu. Kazdopadne oprasim vlakno :-)

            0 0
            • teepeex  

              spis si nech resty na stredu, to uz mozna bude prichcavat

              0 0
      • crom  

        tak kdyby nahodou nekdo,tak pod mostem budu uz v 17 pac v 18 uz musim byt na vyhlidce u Frantoviny.Pen­dolino pruvodce ho semnou pojede:)

        0 0
        • teepeex  

          zejtra jsem urcite tak do pulsedmy na silnici

          takze muzu jenom vecer se svetlem,

          pak ti cinknu

          0 0
        • Reggie  

          zítra bych jel, pokud to na mě bude moc technické a nebudu to stačit sbíhat, tak mě tam někde necháš(te)

          0 0
        • Rob79  

          Ahoj kluci, já bych se přidal, potřebuju otestovat nového Epica 29" :-) (ale nezničit :-). Kde je přesně to místo srazu, pls?

          0 0
        • indoorajn  

          dal jsem dohromdy sjezdaka :) takze pokud to i bude fungovat, tak tam budu

          0 0
    • teepeex  

      mam roupy na horaka

      nechcete nekdo k fanousovi do haloun na piviste malinko jinudy, nez obvykle?

      uz jsem vicemene dohodnutej na ziletku, ale bajk je bajk, co si budeme tentononczeano

      0 0
      • teepeex  

        tak mam sraz s Fanym v 10:30h(fanous prijede tak v 11;) pod mostem na BRANICKY strane

        sejdeme se pak v halounech se smradlavejma ziletkarema:)

        0 0
        • crom  

          budu tam:)

          jinak vysledek dnesniho zkoumani.skoda ze na to trailu Franty jsou popadany stromy(jeden zrovna v takovym sesikmenym psycho miste,kde se bude lamat chleba:(jinak to neni az tak tezky,ale moc hezky!!to chci jezdit,vkuse to bude malina.zkusim prekecat Pendaka,aby jsme tam zaskocili s pilou.ma to kousek

          0 0
      • cabbage  

        Nedal bys radši Kytín (posledně měli výpadek proudu a nevařili)?

        0 0
      • Jitkola  

        Jéé, to je škoda … a já nevěděla roupama co v neděli dělat.

        PC mám jen v práci a tak mi tyto víkendové rychloakce utíkají :o(

        0 0
    • McBlacky  

      jen pro připomínku, aby to nezapadlo.

      neděle 16/10

      Sraz: 8:50 nádraží Praha Dejvice, kdo dorazí později, už nebude mít lístek se slevou.

      odjezd: 9:12 rychlíkem R1286

      trasa: http://www.cykloserver.cz/…lety/detail/?…

      je to z Rakovníku k Barandovskému mostu v Praze 108km dle cykloserveru, takže v reálu to bude cca 120km. Protože vyrážíme dost pozdě, dojezd bude určitě se světly, moc prostor pro zewlování po trase taky nejspíš nebude.

      A jako obvykle svačinu sebou (radši větší) a nemít kolo v bordelu!

      0 0
      • VeVe  

        To skoro vypada, ze to cestou bude dost rychlovka..:-)

        0 0
      • crom  

        ty voe ja asi ani radeji nejedu,kdyz rovnou pises ze nebude cas na zewlovani:))asi udelame druhou skupinu uz od zacatku

        0 0
        • McBlacky  

          už jsi se mnou jel kolikrát, abys věděl co a jak se pojede?

          Spíš to píšu proto, že nebudu brát hubertus, abych nemrznul když se staví na každým rohu. Jede Šárka a Karliner tak to žádný let nebude. Spíš se pojede rovnoměrně bez zbytečných zastávek, není to málo km a samo se to neujede :)

          0 0
        • VeVe  

          Zrovna u tebe bych nemel obavy, ze bys neletel s nimi..:-)

          0 0
          • McBlacky  

            no a ty jedeš taky ne?

            0 0
            • VeVe  

              Jel bych, ale nemohu.. :-( Ledaze v Krkonosich napadne metr a vice snehu..:-)

              0 0
      • pustipav  

        Jest tam nějaké místo, kde by se dalo odpojit a dojet do práglu za světla? Případně plánuje to takto někdo? :)

        0 0
        • McBlacky  

          dobrá lenost nerozkliknout si mapu :)

          z Berouna se to dá po asfaltu na Zličín (cca 45min) podle Berounky po cyklostezce (cca 90min k baranďáku).

          bych byl nerad, aby někdo s námi vyrazil a počítal, že touhle trasou to má na celý den (vím, že to není tvůj případ). Časový plán (a tedy tempo) bude uzpůsoben na plnou trasu. V Berouně bych rád byl do 15:00.

          0 0
          • karliner  

            ehm, přes Beroun se podle cykloserveru nejede?!

            0 0
            • VeVe  

              Nebud hnidopich jako vzdy..:-) Jen tesne se miji!

              0 0
            • McBlacky  

              nj jsem dement :) a nakonec jsem vybral jinou variantu. Pořád mám v hlavě tu FR/DH trať ze Zdejciny a k ní by se muselo přes Beroun, to bude těžký tam vklínit. Možná zabitou roklí po zelený a přes Lhotku do Berouna, uvidíme jak čas, počasí a willpower. Takže správněji je to vlak v Srbsku, jídlo buď Hostím nebo Srbsko.

              0 0
              • karliner  

                Tak jako tak, jakmile se někdo dohrabe k Loděnici, není to už snad odnikud na vlak dál než zhruba čtvrt hodiny…

                0 0
                • McBlacky  

                  podle mě to na podzim ujede skoro každý celý, když si dá pozor na jídlo. Jarní Brdy ujedou lidi po zimě co mají 1000–1500km najeto do tý doby. Teď má každý najeto ranec

                  0 0
          • VeVe  

            Do Berouna je to nejakych cca 60 km, takze to je celkem realny cas..:-)

            0 0
          • pustipav  

            Houby lenost, jen jsem myslel, jestli někdo terénu znalý neplánuje nějakou alternativu lesem (např. z toho Berouna) tak, aby se dojelo za světla :)

            (jsem tady bez světel…)

            0 0
            • McBlacky  

              bez světel :) to je prkotina, já zatím nemám kolo :) teda pokud dám podle plánu FSR do servisu v pátek…

              0 0
              • pustipav  

                Moc se mi nechce věřit, že při vaší zásobě doma nic nenajdeš:)

                Kolo bych na půjčení snad i měl, ale myslím, že by it bylo malý:)

                0 0
                • McBlacky  

                  no máme aktuálně nedostatek výpletů :)

                  naplánovaný to mám tak, že by to vyjít mělo.

                  0 0
                  • Sharka1  

                    kdyz budes hodny, pujcim ti zavodni CMAxy :-)

                    0 0
                • v POHODÌ klokan  

                  Já bych ti klidně světlo půjčil, jestli jde jen o to :-)

                  0 0
              • Jitkola  

                Týýjo, Blacky a uběhneš to?? :o)

                0 0
          • pustipav  

            Tak jedu, s tím, že se někde u Berouna nebo jinde odpojuji tak, abych se dostal za světla domů (po svejch, nejlépe terénem – aspoň lehce :).

            0 0
        • tonik666  

          Pokud na to dobře koukám, tak lze v pravidelných intervalech naskakovat na vlak směr Praha, což bude můj případ až odpadnu.

          Čímž v případě hezkého počasí a absence neočekávaných událostí potvrzuji svou účast.

          0 0
      • v POHODÌ klokan  

        Bezva, počítej se mnou.

        Jak ale koukám na tu trasu, tak bych to klidně i přitvrdil, když už. Co třeba nějaká vrcholová prémie? :-) Aspoň ten Vysoký vrch nad Kyšicema, když už jedem okolo. No a pak samosebou Babka nad Halounama, ale to asi bude záviset na délce zastávky u Paviána, že :)

        0 0
        • McBlacky  

          myslím, že klíčové bude počasí, pokud bude kosa, stojí to dost sil i jen objet tohle, proti 25st a létu. Navíc 10,36 přijedeme na nádr, reálně vyrážíme před 11tou a v půl sedmý tma a je to v neděli.

          uvidíme po trase, první půlku neznám a je to dost po tečkovaných podle cykloserveru a to může znamenat i razantně pomalejší postup.

          0 0
          • v POHODÌ klokan  

            Mělo by být kolem 10°C, to není moc. Ale pršet by snad nemělo, takže to půjde. Některý ty tečkovaný cesty na Klíčavsku jsem letos jel a je pravda, že pár jich bylo dost pomalých – křivolaká cestička kolem potoka (odhadem tak do 10 km trasy). Takže asi máš pravdu, na neděli nám to asi stačit bude :-)

            0 0
      • fousac  

        tak uz vim kam nepojedu v nedeli… ;)

        uzijte si to decka… (cti: fuj chrti…:)

        0 0
      • StrejdaS  

        Jedu, svacinu snad u nekoho vysomruju, odvzdusnovaci sadu, 15W olej a jiny nezbytnosti uz mam v batohu, takze pic v 9:10 na nadru.

        0 0
        • crom  

          uz sem ti chtel volat co je stebou:)mas stesti:)

          0 0
          • karliner  

            Sakra, nějak se výlet zachrcuje :-)

            0 0
          • StrejdaS  

            Kasel uz ustupuje, ale pro zmenu mam ted solidni rymu, tak se toho snazim zbavit. Plus jsme minulej tyden montovali 600 bezek pro Intersport (Mistri u Rotteffely vymysleli novy vazko montovany na desku, ktera ma misto klasickejch 5ti sroubu 8, coz v tom mnozstvi strasne zdrzovalo) a o vikendu jsem mel na montaz jeste nejaky sjezdovky + skola, takze na kolo nebyl cas. :(

            0 0
            • Jitkola  

              Tak to abych se za tebou zastavila se svejma krásnejma novejma tryskoFischerkama než se Ti to montování znechutí :o)

              0 0
              • McBlacky  

                připojuješ se do RCS gangu ?

                0 0
                • Jitkola  

                  jj, udělala jsem si velkou radost. Budou i karbonové hůlky :o). Na staré příjdou hroty na asfalt k bruslím a začínám se rozjíždět na zimu. Snad pak budu stíhat a Libor si nebude muset nechat narůst plnovous, aby mu nebyla zima na tvář když na mě čekaj :o)

                  0 0
      • Anciáš  

        Ok, jedu taky :) I když, to abych si snad sehnal integrálku, když to povede Blacky… no nic, snad tentokrát přežiju :-)

        Btw nádraží Dejvice, to je takový to kousek od Hradčanský?

        0 0
      • whom  

        Rád bych se přidal. Už mě ty Vaše jízdy lákají dlouho. Ječnákovo Kokořínsko mi uteklo (natáčel jsem rodinohodiny), tak teď se rád projedu. Pokud náhodou neuvisím, někde se odpojím. Když ráno budu na nádru, jedu.

        0 0
        • McBlacky  

          jasný doraž

          0 0
          • whom  

            Díky za super pojezd. Díky memu úprku zpod skály jsem dorazil za světla do Prahy. Příští rok někdy nashle.

            0 0
      • Darkson  

        přijedu vlakem do Rakovníka asi 15 minut po vás, tak snad vás někde docvaknu

        0 0
        • McBlacky  

          super. Pokud se nesejdeme dřív, tak finální point kde na sebe počkáme bude Krásná dolina viz mapa. Kdo tam dorazí první volá…

          0 0
      • teepeex  

        jsem ted tak unavenej, ze na me snad neco leze,

        je mozny, ze nedorazim :(

        budu se ale snazit, uz kvuli parte

        0 0
      • v POHODÌ klokan  

        No, tak já jsem na tom podobně jako Teepeex, možná hůř :-( Takže to zítra pro mě vidím dost nahnutě…

        0 0
        • McBlacky  

          písnu to pod tebe, ale je to i pro TPX.

          rád vás uvidím, ale nehroťte to přes nemoc. S rýmičkou jo, s chřipkou ne…

          0 0
          • karliner  

            Ahoj, na mne nečekejte, vyrážím s Emmanuelle a možná se potkáme odpoledne v Halounech…

            0 0
            • McBlacky  

              s tebou počítat? nejsem včerejší :)

              napiš pak sms až budete v Halounech, zkusíme koordinovat…

              0 0
              • karliner  

                Tak místo vaší tlupy byla v Halounech vylapána tlupa žiletek nepijících ani rum, ani ajrkoňak…

                0 0
                • McBlacky  

                  no my nakonec jeli ze Srbska podle vody, větší část jela Kubrechtovka-Amerika-Roblín-Vonoklasy. Nebo to měla v plánu.

                  luxus dneska

                  0 0
      • jonti  

        Jedu, jeste zvazuju, jestli vzit zavodaka nebo epica a co blatniky.

        0 0
      • indoorajn  

        pojedu taky, pocasi se musi vyuzit, prace pocka!

        0 0
      • jonti  

        Jsem ten zacatek nejak nezvladnul, kdyz jsem snidal jsem dal do mapy.cz nadrazi dejvice, moc nepremyslel, nejvic tech znacek bylo na evropsky, ale tam je nadrazi veleslavin :) Potom jsem jeste dojel na Nadrazi Ruzyne, ale tam to taky nestalo. Tak jsem se dal nejak smer Hostivice, tam pres les okolo rybniku, nejak smer Kladno, pred Kladnem jsem to vzal doleva, do Doks, jeste dal smerem na severozapad asi pul hodiny a kdyz na tachometru bylo 75km jsem se zacal vic orientovat na Beroun. Vyslap na Zdejcinu byl kvalitni, sjezd do Berouna taky. Tam jsem si dal chleba a pres Svaty Jan pod skalou, Lodenici, ruzne nevim ani kudy do Vonoklas a pres Cernosice do Prahy. Dalo to 137km a mam dost :)

        0 0
        • teepeex  

          :))

          0 0
        • Darkson  

          hehe:-))).

          ve Sv. Jánu jsme obědvali, ale až po 4. v té zimě jsem byl rád, že bydlim za kopcem a mám to taky jednou nejblíž:-)

          0 0
        • StrejdaS  

          Jak si v Ruzyni tak smutne koukal, jsem se musel smat celou cestu az do Rakovnika. Na priste musis natrenovat a mozna nas stihnes v Kladne. :)

          0 0
        • McBlacky  

          škoda, když jsi byl v Kladně stačilo jen na Kyšice a pak po zelný na Bratronice :/ to mě vůbec nenapadlo. NAvíc můj telefon byl v detu---

          0 0
          • jonti  

            V Bratronicích jsem byl taky :) Ale podle časů tak dvě nebo tři hodiny dřív. Mimochodem je to luxus mi v 10 rano už 50km.

            0 0
      • indoorajn  

        za me super! i kdyz jsem po dojezdu myslel, ze uz nebudu schopnej ani mackat tu klavesnici. Klobouk dolu pred holkama! Vytky poradateli:): srovnej si Fanyho, skoro neremcal i kdyz se nejelo vubec dolu, takze dost nuda; rano na metro hrozna kosa, priste zatopit :) PS: vratte se na silnici, tady je vosklivy bahno :)

        0 0
      • pustipav  

        Fotos:

        0 0
      • tonik666  

        Skvělá vyjížďka včera, díky!

        0 0
      • crom  

        fajne dost!doma taky dost mrtvej,ale byla to letos posledni dlouha vyjizka.ted uz jen zewl v okoli Prahy:)

        0 0
      • PIWNIK PONURY  

        diky za paradni pojezdeni, za me taky super! i ten konec pod taktovkou opravdovych chrtu:)

        0 0
      • Sibstr  

        Vždycky když potkám bikeforisty, tak sedí na zahrádce u nějaké hospody:-D

        0 0
        • McBlacky  

          to je proto, že my už máme odjeto, zatímco ty teprve jedeš.

          Na Bikeforisty si totiž musíš panáčku přivstat :)

          0 0
      • VeVe  

        zaznam trasy zde: http://www.cykloserver.cz/cykloatlas/…

        0 0
        • McBlacky  

          díky. Škoda že u je hnusně :(

          Project Tábor in Progress, základní parametry vypadají slibně. Do jara to dopijuju a pak tam někde chcípnem, ha ha ha :)

          0 0
          • treatt  

            Jako že v Táboře projet trať CX a pak po ose dom? :)

            0 0
            • McBlacky  

              když budeš chtít dáš si ho a pak nás docvakneš místo oběda :) někde u Českýho Stemberka

              0 0
          • VeVe  

            Treba bude jeste nejaky podareny den, urcite bude..:-)

            0 0
    • 33biker33  

      Nejel by nekdo ve ctvrtek 13.10. po praci na bika, kdyby bylo slusny pocasi?

      0 0
      • 33biker33  

        Kdyby nekdo nakonec jel, zavolejte nebo poslete sms, na net nebudu mit cas. Vyrazet bych mohl v cca 17:30 z Vrsovic.

        V nedeli 16. 10. na akci bohuzel nemuzu, jel bych nekam v sobotu, klidne by to mohla byt ta sama trasa co je naplanovana na nedeli…

        0 0
    • jecnak  

      Last minute

      Kdyby se chtel nekdo zitra pridat, tak jedem s Radiusem autem do Doks a udelame mensi MTB pruzkum kolem Machace a severni vybezek Kokorinska. Trasa tak kolem 60km. Vyrazime v 9 z Prahy. Muzu kdyztak nekoho nabrat na metru Cernem Moste pripadne Depu Hostivar.

      Trasu nemam projetou, takze nic neslibuju, ale asfaltu se budem vyhybat. Jsem dostupny do 23:30 na 606 657 370.

      0 0
      • jecnak  

        Asi to bude vypadat takto: http://www.bikemap.net/route/1301601

        0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          To vypadá zajímavě ;-)

          0 0
          • Darkson  

            já znám ten úsek Starý Bernštejn, Šedina, Maršovický vrch a to je moc pěkný…co nejvíc zubů na kazetě se tam hodí:-)

            0 0
            • jecnak  

              A hodilo se. Kazdopadne severni cast trasy super, potkali jsme majitele Stareho Bernstejna, dali si vsechny ty super sjezdy – klasicky Kokorin s dobrym povrchem a sem tam technickym spekem, ale tady trochu delsi. Pak nad Machacem uz to bylo min technicke a zpet z Kurivod piscita placka.

              0 0
      • jonti  

        Jsem si rikal, jestli to je tvoje auto v Doksech :)

        0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Cos dělal v Doksech když jsi honil chrty na J.Z. ? :-))

          0 0
    • McBlacky  

      úterý 18/10

      sraz: 17:15 před výstavištěm Holešovice – snad stíhám :)

      trasa: Baba-Zlatnice-Šárka(tady pár sjezdů a výjezdů)-Hvězda-dál se uvidí podle počasí a nálady jestli Petřín a domů, nebo ještě Cibulka a Prokopák.

      Nic extra, prostě projíždka po práci na 2–3 hodinky, abychom se protáhli, ale moc nezasrali.

      Se mi nechce jezdit po tmě samotnýmu v terénu.

      0 0
      • VeVe  

        ..přidal bych se.

        0 0
      • Jitkola  

        Pokud se neztratím v Praze cestou na sraz, přidám se k Vám taky.

        0 0
        • McBlacky  

          ty jo skoro abych vymyslel něco zábavnějšího než jsem plánoval. Abyste se nenudili :)

          0 0
          • Jitkola  

            :o)

            0 0
          • VeVe  

            Me zajima ten prujezd Sarka-Hvezda-Cibulka-Prokopak ..:-) Tenhle kus mi chybi z minule..

            0 0
            • McBlacky  

              Když se to jede opačně, tak se to musí místy jet jinudy, protože to není obousměrný bez tlačení nahoru :)

              0 0
              • VeVe  

                No na to jsem zapomnel, ze jsi to vlastne rikal..:-)

                0 0
      • McBlacky  

        takže nějak takhle.

        http://www.cykloserver.cz/f/6aa9070119/

        v Šárce pojedeme „aritmu“ opačně, už jsem to tak nejel roky, uvidíme.

        Dolů v Šárce z horších akorát „tobogán“, po tmě tak akorát.

        Pak je to celkem civilní možná dvě tři točky v singlu u Kotlářky a výjezd schodů Cibulky.

        V Prokopáku výdus na náhorní planinu a oblíbený kameňák po žluté dolů, to tmě už celkem dost.

        Odměna svijánky v tom oldchool stánku dole.

        0 0
        • VeVe  

          Oblibeny kamenak, to mas pravdu..:-D

          0 0
          • McBlacky  

            uvidíme jaká bude sestava a chuť. lze to alternovat jinudy a přijede se přímo ke stánku :)

            0 0
            • Jitkola  

              Po včerejšku budu stejně všechny kopce tlačit, tak je to asi jedno. Nevím jestli stihnu zregenerovat :o)

              Nemáš tam nějakou hravou zábavnou cestičku a jenom dolů?

              0 0
              • VeVe  

                Ha, ha .. to se uvidi, jak to bude s tim tlacenim..:-) Me uz jen ten nazev trasy pobavil – „po praci legraci“. Pak jsem videl ten kardiogram a spise mi to prislo jako ferraty, ale treba to zkresluje, takove stojky tam snad ani nemohou byt..:-)

                0 0
                • tonik666  

                  Vzhledem k tomu na čem pojedu budu stejně všechno tlačit…

                  0 0
                  • Jitkola  

                    Toníku nepojedeš náhodou z Budějárny? Že bych se k Tobě připojila ať nebloudím.

                    0 0
                    • tonik666  

                      Jestli pojedu, tak z práce na Florenci. Můžeš tam popojet metrem a otamtud tě klidně dovedu.

                      0 0
                      • VeVe  

                        Na Florenci bych se klidne take pripojil, jedu ze Zizkova a prave pres Florenc. V kolik tam, v 17?

                        0 0
                      • Jitkola  

                        Tak jo na Florenci v 17h? A kde?

                        0 0
                      • PIWNIK PONURY  

                        Florenc taky beru)

                        0 0
                        • tonik666  

                          Tak co v 17 pod mostem u McDonalda? Kazdej vime kde to je :)

                          0 0
                          • VeVe  

                            OK, tam se najdeme..

                            0 0
                          • Jitkola  

                            Ok :o)

                            0 0
                          • karliner  

                            Mám to cestou, takže tam budu taky.

                            0 0
                            • drbo  

                              vsazim vaskovo zadni svetlo ze to nestihnes ;-)

                              0 0
                              • karliner  

                                Přijímám a logicky si tedy neberu zadní blikačku. Ale já tyhle sázky z BF znám :-)))

                                Ten jeho Knog se mi líbí.

                                0 0
                                • VeVe  

                                  Super, že jste se vsadili o moje světlo! :-D

                                  0 0
                                  • karliner  

                                    Pochopil jsem to tak, že Čemba je něco jako kibuc :-)

                                    Shrábnu světlo a už mne neuvidíte :-)

                                    0 0
                                    • VeVe  

                                      Tak aspon na Jitku pockej, kdyz je na tebe tak zvedava..:-)) Skoro by se mohlo zdat, ze se stavas mistni legendou..:-D

                                      0 0
                                      • karliner  

                                        Ještě bych potřeboval vědět, jestli pojede Jakub, abych měl ssebou dost záplat :-)

                                        0 0
                                        • Pijer  

                                          V tom případě si záplaty pro Jakuba klidně můžeš nechat doma a dobře si je skladuj, ať nezteří, protože je v nejbližší době potřebovat nebudeš.

                                          0 0
                                        • VeVe  

                                          Jakub se odstehoval na Moravu..:-)

                                          0 0
                                          • karliner  

                                            Tak to pivo z něj už asi nedostanu :-)))

                                            0 0
                                            • VeVe  

                                              V ramci toho naseho kibucu ho mas u me..:-)

                                              0 0
                              • karliner  

                                Stihl jsem a samozřejmě, že jsem nic nedostal. Kdyby náhodou chtěl sázku někdo vypořádat, Vašek měl na kole černou blikačku Knog, to jen tak pro pořádek, aby se to neodbylo nějakým tescem :-P

                                0 0
                                • VeVe  

                                  Ma notne vybitou baterku, to bych ti preci nemohl dat jako vyhru, stydel bych se..:-) Vymenim baterku a mas ji, priste..:-)

                                  0 0
                                • Deckard  

                                  Doufám že jste všichni dojeli v pohodě, kdyby byl od někoho GPS záznam včerejší trasy, pošlete link. Zpátky doma jsem měl 53km v docela svižným tempu. A závěrečné posezení u kamen v hospůdce v Prokopáči bylo super :)

                                  Na příště snad už pořeším svítivější světla, některý sjezdy s 3W diodou byly fakt sebevražda …

                                  0 0
                                • drbo  

                                  no obdivuhodnej vykon rekl bych kdyz si to stihnul, je videt ze hmotna motivace u tebe fakt funguje i kdyz jde o cembu ;-).

                                  0 0
                            • Jitkola  

                              Pod tímto nickem většinou vyskakuje spousty bezvýznamných písmenek. Jsem na tebe Máro už vážně zvědavá :o))

                              0 0
                • McBlacky  

                  no minule jsem na téhle trase zavařil testovací elektrokolo :/

                  0 0
                  • VeVe  

                    Jak se (za)vari elektrokolo? Prokluzoval pohon nebo co jsi s nim vyvedl?? :-)

                    0 0
        • karliner  

          Asi počkám v tom stánku.

          0 0
          • McBlacky  

            to mě nepřekvapuje.

            tvoje reality/promise ratio je dlouhodobě pod 10% :)

            0 0
            • karliner  

              Nemám světla a mám schůzku večer…

              0 0
        • jizby  

          taky se hlásím. Asi to jako obyč nedojedu celý a odbočím domů.

          0 0
        • Dálkoplaz  

          už teď je mi jasný, kdo ty letošní Duše vyhraje…když tu v Praze znáš každou cestičku:-)

          Jinak já 17h nestíhám ani náhodou, leda až budou nějaké noční..

          0 0
          • McBlacky  

            pojedeme spolu se Šárkou a bezpečně, takže první místo v chlapech je up to grab.

            Prostor závodu je spíš pro mesíka a vyhraje imho ten kdo to bude nejvíc prasit na semaforech. Mrkni na web, prostor závodu je Jarov-Hrad, Letná-Modřanská Rokle. Kromě krčáku je to samý město. Spíš využiju znalost aby to nebyla pakárna. Je jasný, že kdo bude dávat magistrálu a podobný lahody, bude šetřit desítky minut

            0 0
            • Dálkoplaz  

              už jsem na tu mapu koukala, každopádně máš se znalostí terénu a všech možných nábližek výhodu..z toho, že to bude až moc proplétání v provozu, mám taky trochu obavy – tlustý silnice jsou nejlíp vidět:-)..ale třeba se tomu šikovně vyhneme

              0 0
              • McBlacky  

                nábližky jsou ve městě skoro vždycky pomalejší (závodně), nemůžeš to prokalit 30km/h průchodem, na druhý straně chodci atd…

                kdo pojede na skóre pojede nejhlavnější silnice a semafory na libovolnou barvu.

                0 0
                • tonik666  

                  Prosím o jakém závodě je řeč?

                  0 0
                • karliner  

                  No, tak doufejme jen, že to tu nečte nějakej aktivní asistent z Novy a nebude z toho sólokapr večerních zpráv o ilegálním závodě cyklistů, ve kterém vyhrává ten, co poruší nejvíc dopravních předpisů a ohrozí nejvíc pokojných maminek s kočárky.

                  0 0
                  • McBlacky  

                    tak to je na tobě. Pořadatel MTBO ti řekne, že se jede podle pravidel silničního provozu a podepíšeš na přihlášce, že jedeš na vlastní zodpovědnost. Někdy se i vyznačí v mapě zakázané cesty a oblasti (dálnice, CHKO, vojenské újezdy,…)

                    Trasa vytyčená není, za tu si odpovídáš sám.

                    0 0
        • kolda  

          sakra, to je pruda to cist z nemocnicni postele :( hned bych jel s vama.

          tak po novem roce na nejakem lehcim svihu. uzijte si to a jedte pod svoje moznosti :)

          0 0
          • karliner  

            Hele, nebuď smutnej, stejně to na tom sluníčku bude otrava, jak je nízko, jsou v porostu špatně čitelné stíny a terén a až zapadne, tak je hned zima a tma a musí se jít do hospody a pít tam svařené víno nebo grog, čili všechno věci, které stejně neděláš rád.

            0 0
            • kolda  

              :))mas recht, ja si jdu dat nemocnicni caj a v ramci vecerni party si dam kapacku :))aspon tu jsou fajne sestricky.

              vsak ja si pockam, za dva mesice budu na kolo jak urvanej z retezu. jen „povolenka“ doma bude ted obtiznejsi.

              0 0
          • Sharka1  

            Chapu, ja az pujdu z prace, bude uz tma a jediny, co mi zbyde je trenazer v ramci cekani na to, az se ta moje polovicka vrati z venku, doufaje, ze bude v poradku…

            0 0
        • Jitkola  

          Hezké poježděníčko Blacky

          0 0
          • VeVe  

            Souhlas! Proste po praci legraci ..:-) Fakt dobra trasa na pojezd po praci.. Blacky nezklame!! :-)

            0 0
            • McBlacky  

              hlavně, že ve štole nebyla smrtka s kosou a nezklamal stánek. Kvasnicový Rychtář u roztopených kamen překvapil velmi příjemně.

              0 0
          • jizby  

            Ještě jednou dík za to upozornění, jsem už poněkud sklerotickej.

            0 0
      • tonik666  

        Start kousek od práce a konec kousek od domova – že já zítra pojedu na kole?! :)

        0 0
      • teepeex  

        nestiham, dejte si bacha na ty zluty dolu do prokopaku

        potme celkem sjusajd

        cinknu a treba vas chytim u stanku na schwinni

        0 0
        • McBlacky  

          Pozvedneme společně číši tedy.

          0 0
      • treatt  

        Kua a já su na fixie :(

        0 0
        • Sharka1  

          to das :-)

          0 0
          • karliner  

            Na fixie jezdí jako správnej model bez přilby a to by mu na Čemba jízdě neprošlo…

            0 0
            • VeVe  

              Jenze to neni Cemba jizda, takze bud v klidu..:-)

              0 0
          • treatt  

            A jé, hecíř :) s Tebou radši nechodit nikam pít :)))

            0 0
            • Sharka1  

              Se mi to hecuje, kdyz to neuvidim… Budu na vas myslet pri stoupani na Galibier :-)

              0 0
        • McBlacky  

          ty seš pizza :/

          fixie bych pro dnešní trasu spíše nedoporučil.

          a vůbec jako zodpovědný čerstvý otec máš zákaz jezdit do práce na fixie, navíc po magistrále :/

          0 0
          • treatt  

            Mi to nikdo nezakázal :) Ale ne, vážně, ono to je na pohodu, prakticky celou cestu stojí auta v koloně, tak jsou to nehybné překážky a mezi pruhama místa dost :)

            Mno, stejně nakonec musím z práce dneska rychle dom :/

            0 0
            • tonik666  

              Hm, tak tohle až na malej kousek cestou z práce, kde to nejde jinak, nedávám a radši jezdím po chodníku. Aut se sice nebojím, ale umřít pod kolama taky v plánu nemám :)

              0 0
              • treatt  

                Umírání pod kolama taky v plánu nemám :)

                0 0
              • karliner  

                Potíž je v tom, že po chodníku se jezdit nesmí (což neznamená, že se po něm jezdit nedá…), když už po něm jedeš, jízda je pomalá, protože musíš být mnohem ostražitější, než na silnici. Osobně chodník využívám minimálně a v obydlených částech skoro vůbec.

                0 0
                • tonik666  

                  Ostražitější určitě, ale od jisté rychlosti míjení aut (tak 60) si nepřipadám úplně dobře.

                  Do práce bych mohl po magistrále od Nuseláku směr centrum až na Florenc, ale radši jezdim po Sokolské na chodníku na IP, Ječnou do Štěpánské a Jindřišskou. Pomalejší to je, ale taky se to dá.

                  0 0
                  • treatt  

                    No to je právě ten rozdíl v rychlosti – když je ranní zácpa, dolů od Pankráce není problém smažit mezi popojíždějícíma autama až dolů na Florenc. Naopak cestou zpět od Pavláku směr Nuselák to už káry dost kalí, tam už by byla fakt magořina jet..

                    0 0
      • tonik666  

        Včera během přestávky a části druhého poločasu jsem konečně umyl vodou kolo po tom nedělním blátíčku a vůbec si nemůžu zvyknou na to jak je čisté – to snad nebylo od doby co ho mám – takže další pozitivum vyjížďky :)

        0 0
        • Jitkola  

          Jsem tě nakazila cíděním vozítek??

          0 0
          • karliner  

            Ještě tak, kdyby se ti to povedlo u mne…

            0 0
            • Jitkola  

              :o) čekáš že Ti nabídnu Vendovo přední světlo, viď? Haha …já Tě prokoukla :o))

              0 0
    • Jitkola  

      Blacky dík, bylo to krásný.

      Naplánoval jsi krásnou trasu a zařídil bezva počasí :o)

      Přijela jsem utahaná jako kotě :o)

      0 0
    • Barberry.pha  

      Kolik to nakonec melo km? Zavidim vam ale na takhle dlouhe vyjizdky si jeste netroufnu, treba pristi rok ;)

      Ani na takove chladnejsi pocasi nemam na tak dlouhou vyjizdku obleceni, byl jsem rad za 50km v sobotu a v nedeli ;) hostivar-vltava a zpet hlavne po cyklostezkach, tech tras v terenu zatim moc neznam ale diky BF snad poznam.

      0 0
      • McBlacky  

        Jak komu v Srbsku jsme se dělili. Nám to dalo 110km / 7hodin čisté jízdy až domů. Druhá cesta nebyla asi ani delší, ale měla větší převýšení.

        Podle plánu co je na cykloserveru se ale jelo jen do Srbska, pak díky času proběhlo přetrasování na kratší variantu.

        0 0
        • tonik666  

          Doma jsem měl 116km včetně ranních 8 z domova na Dejvickou.

          Hopíky v naprosté tmě byly vynikající! Zvlášť pro ty co neměli pořádné světlo :)

          0 0
        • Barberry.pha  

          Tak to mam jeste teda poradne co najizdet abych neco podobeneho zvladl, jestli vubec nekdy. Pro me jste blazni, jenom v tom dobrem, a snad taky nekdy v budoucnu. Ja bych zatim tak 50–70km kolem Prahy a rad i trochu do terenu. Treba seberu odvahu a najare se nekdy pridam,

          0 0
        • Anciáš  

          Jo to mně to dalo nakonec přes 140km dohromady :D

          chrtí začátek – stíhačka na vlak, super závěr v podobě hupíků s hodně vlažnejma světlama, chrtí konec podél vody a mezitím parádní pojezd křivoklátskem a karlštejnskem, zakotvení uprostřed močálu a hledání Pendolína… luxus!!!

          Jen těch kopců bylo nějak málo :/

          0 0
          • teepeex  

            je dobry vedet,jakyho anciasa poslat do picinhned

            imho

            0 0
        • whom  

          Takže podle mě :o)) a já si myslel, že jsem měkkýš.

          Jinak Viprahlé duše nedám, Jednak mám bezduše, a druhak jsem nějakej chcíplej. Varovaly mě už ty nezvykle líný výjezdy cestou, a teď jsem jak kdyby mě celýho někdo praštil klackem. Takže premiéra v MTBO bude jindy.

          0 0
          • McBlacky  

            jasně, druhý pátek v lednu noční MTBO Viprahlá SMRT.

            Ale to už je trochu vyšší level :)

            0 0
            • whom  

              Kristovanoho, v noci netrefim ani do sklepa. Proč myslíš, že jsem do tý Prahy tak letěl? … Ale dík za tip. Budu to sledovat.

              0 0
    • Tomahomo  

      200 :o)

      0 0
    • teepeex  

      nechce nekdo zitra(Pá 21.10.) dat vecernenocni Halouny?

      trebas v sedum pod mostem? navrat v pulnoci?

      0 0
      • fousac  

        bych jel, ale ty urcite jezdis moc rychle…

        0 0
        • teepeex  

          a prdlajs:)

          doraz, dame dve plzensky a polivku a trada domu

          0 0
          • fousac  

            tak ze bych to s tebou zkusil? ale musim te varovat, ze do kopcu sem fakt snek…

            0 0
            • teepeex  

              tak v sedum na smichovsky strane pod barrandakem?

              pojedem pianino, v sobotu vstavam:)

              pokud to pochladis, tak mi zavolej at nemusim pod most:)

              723 123 832

              0 0
              • fousac  

                ouk… napisu behem dne jak to se mnou vypada…

                pod mostem znamena ta ´T´ krizovatka jak se vlejva potok do reky? at se tam nekde nehledame..

                0 0
                • teepeex  

                  presne

                  0 0
                • teepeex  

                  nestiham, jsem jeste v praci

                  Blacky na tebe nemel cislo, a jinyho s cislem na tebe neznam

                  takze, jestli chces vyjet, muzem pozdeji

                  tak kolem osmy na lavce v radotine

                  a cislo jsem poslal nahovno

                  ma to byt 725 123 832

                  tepic

                  0 0
                  • fousac  

                    tak to sem asi npasal nekomu jinymu tu smsku, ze taky nejedu… krome casu to vypada ze na me leze nejakej bacil… vcera sem vubec nemel chut na pivo a dneska se sotva doplazil do haku a domu a vidim to spis na cajicek, slivovicku a postel.. :(

                    0 0
      • crom  

        rozjizdis vyssi level:)

        0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        ..mě pěkně se**** s těma vašima akcema v tejdnu – se můžu akorát tak mlsně dívat od monitoru v práci :-(

        0 0
    • cabbage  

      A co dáme v sobotu?

      Navrhuji takový velice zrychlený výlet na povltavskou stezku.

      0 0
      • Jitkola  

        A co dáme v neděli? :o)

        0 0
        • fousac  

          zrovna sem si rikal, ze bych si dal treba lehce posazavskou..

          0 0
        • tonik666  

          V neděli bych mohl!

          0 0
          • Jitkola  

            Právě jsem se nahlásila k nedělnímu pelotonu technických sranda vyjížděk. Singlspeeda nech doma a pojeď taky.

            0 0
            • tonik666  

              Ok, když mám teď umyto, tak bych mohl. Na singlspeedu jedu v sobotu z Rakovníka na chalupu :)

              0 0
        • cabbage  

          V neděli jedu do Mělníka…

          0 0
      • Medunka  

        Brdské 800vky :-)

        0 0
      • Medak  

        Přidal bych se, když nebude straz moc brzo ráno. Třeba od 11h.

        0 0
    • crom  

      zacina mi zimni priprava:)potrebuju zlepsit techniku skoku.naky skocky za barakem.s zlep­sovanim budu zvetsovat:)tak kdyby chtel nekdo zablbnout na Praze8,ale je to XC zadnej level:)pro me zatim akorat

      0 0
      • jonti  

        Urcite bych nejdriv zkusil skakat pres lavice, dvojaky si dat az ti to pujde.

        0 0
        • McBlacky  

          co je na fotkách crom dává, myslím, že základní level už má. XC :)

          0 0
          • jonti  

            To posledni mi prijde moc nakopavaci, to uz podle mne XC uplne neni. Ale kdyz vezmes, jak vcera lital Stybar, tak je to cyklokros :)

            0 0
      • karliner  

        Lokalitu tuším, vydám se na průzkum. Když tak mne tam seber :-)

        0 0
      • treatt  

        Kdepak totok? Prg 8 je teď moje pracoviště :)

        0 0
      • Elwing  

        Jeď na starou bohnickou, nebo novou, to ti dá nejvíc. Ovšem není to na xc kolo.

        0 0
        • crom  

          stara bikroska se mi libi moc.jenze je to tam samej dvojak,trochu potrenuju a jedu tam:)Stump to snad vydrzi

          0 0
          • Elwing  

            Ono se ti nic nestane když to nedoskočíš, ohranila jsem tam kde co a to jezdím na pevňáku s odpruženou vidlí. Jestli to stump vydrží nevím :) Jen aby ses na něj nějak dokázal poskládat při skoku.

            0 0
            • cabbage  

              A co takhle vyraszit někam dál po vlastní ose?;)

              0 0
    • Tomahomo  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • 33biker33  

      Odpadla mi akce na bike na cely prodlouzeny vikend + pondeli. Jel by nekdo v patek 28. 10, sobotu 29., nedeli 30. a pondeli 31. na bike v okoli Prahy nebo nekam dal?

      0 0
      • Deckard  

        Pátek vypadá dobře, nějakou drobnou vyjížďku bych dal … máte někdo námět na trasu ? Praha a okolí ? Brdy ?

        0 0
      • JendaP  

        Já se chystam v sobotu. Směr Mořina, Karlštejn a okolí…

        0 0
    • McBlacky  

      neděle 6/11 10:00 pod barandákem na bránický straně.

      červená na Skalku, zelená Mníšek, neznačeno Halouny a pak se uvidí. domů za světla.

      Hlavní cíl je plznička a palačinka u Paviána :)

      0 0
      • Smazaný účet  

        hehe, to jsme měli v úmyslu dneska s Kibicem, nakonec to skončilo takhle:

        http://serzovo.wordpress.com/…stopch-utru/

        0 0
        • Peslezedirou  

          Na té Vidouli to nejsou vojenské objekty, když jsem chodil na střední, tak jsme tam měli praxi, hlavní budovu pronajala škola tenkrát telecomu, jsou tam antény a vysílače a zázemí k nim.

          Ale je pravda, že to mělo s armádou něco společného, myslím že to sloužilo před 2sv nějaké fabrice, která vyráběla zaměřovače pro děla a ty se tam kalibrovali a zkoušeli, z Vidloule na druhou stranu na Motol, přes údolí.

          0 0
          • Smazaný účet  

            no tam co jsi chodil na praxi ne, ale to, co se navenek tváří jako „vodárenský objekt“ hned vedle tak jo :-)

            0 0
      • SELMIRA  

        mňam, hned bych jela s vámi!

        V kolik jedete?

        0 0
        • Smazaný účet  

          kotchko, dyk to tam máš – v deset vod mostu! :-)

          připni vozík, nalož děti a muže a přijeť :-)

          0 0
          • SELMIRA  

            ayo! :o)))

            Děťánci maj angínku a rýmičku. Takže bych jako udělala krkavčí matku. Bo jsem byla naposled na biku na jaře, na Plešivecký držce a víc už nic a předtim taky 2 roky nic. Tož mam zas cukání…:o)

            A Mr.Serža jede?

            0 0
            • Smazaný účet  

              Mr.Serža měl v plánu silničku, ale esli pojedeš Ty, tak jí zahodím do kouta určitě pojedu! ;-)

              0 0
              • SELMIRA  

                Jsi Ty možný? To bys házel klenotem zn. Morati??? No toto?

                Rozhodnu se ráno, podle stavu marůdků a případně Ti pošlu message. Bych se ovšem asi nestíhala dotřepat do PRG, připojila bych se někde na trase. Nejspíš na Skalce. Páč tu zelenou dolů bych si dala. A pak paviánovu palatschinkuuu…že jsem sem lezla, jdu pohledat nějaký zimní bajkošatstvo. :o)))

                Brou!

                0 0
      • pold  

        je možno se přidat? Pakliže ano, kde přesně je meetpoint?

        0 0
        • Smazaný účet  

          10:00, Pobřežní cesta, 50°2'17.344"N, 14°24'28.156"E, pod mostem

          0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        …chrti profrčeli kolem bejvalýho PiGi jako kdybych na ně ani zuřivě nemával…nu což, musel jsem se spokojit se Seržou kterýžto nabral zpoždení v důsledku defektu. Dojezd po krátkém pokecu u pivka ve dvojce ;-)

        PS: měli by jste místo Haloun jezdit víc takový ty klasiky kolem Prahy – voni nám pomalu zarůstaj, dneska jsem skoro nemohl najít nájezd na Staňkovku jak byl nečitelnej..

        0 0
        • McBlacky  

          já se koukal, ale nikoho jsem neviděl :/

          Na Seržu jsme čekali na sjezdu z Řevničáku na singlík do Řevnic, ale nemám na něj tel, tak jsem netušil jestli nejel jinudy – když dlouho nic.

          Staňkovka byla už loni totál zarostlá a najížděli jsme to víc směrem k Radotínu přes takový šutry. Prosekat to je práce pro dva lidi s mačetou na 2 hodinky. Benzinovej křovináč by to dal za pár minut

          0 0
          • R-A-D-I-U-S  

            Příště dám krátkou dávku aby jste mě nepřehlídli ;-) Když nad tím tak přemejšlím tak kdo má na Seržu číslo (ja taky ne) ? Že von se skrejvá… :-)

            0 0
          • Smazaný účet  

            měl jsem vzorovej snake bite v tom sjezdu k silnici…nějakej šutr, asi :-( tak jsem to vyměnil (u výjezdu na silnici) a páč jsem si řekl, že už budete v prachu, tak jsem to vzal po silnici, že vás někde doženu. a u Pigiho už jsem byl prý jen kousek za váma, jenže volání píva a Radiuse mě od dalšího pronásledování odvedlo do hospody :-)

            co Šelmíra? dojela dobře? nezbili jí doma? :-)

            jedno foto od Paviána

            0 0
            • SELMIRA  

              Teta Šelma dojela.

              Doma mi hned v ústrety běžela má drahá dítka, myslela jsem, že mě jdou vítat, leč objektem jejich zájmu byl pouze můj batoh. Neomylně tefili tu správnou kapsu /ač tuten báglíček jich ná tolik, že sama v něm věčně něco hledám/, zmocnili se čokosušenek a vymysleli bezva zábavu. Rozlepit sušku a čokostranou ji připlácnou na koberec. Vyzkoušeli to hned na několika místech.

              Manžel byl tak rád, že jsem přijela posílit tým velkejch proti malejm,, že vůbec neřešil hodinu zpoždění naopak mi věnoval nadstanardní péči – uvařil mi čajík a tak. Asi začnu bikovat častěji než 2× za 2 roky!

              :o))

              Bylo to s váma fajn. Díkes!

              0 0
              • Smazaný účet  

                :-D ty jednou ty příhody sepíšeš, vydáš knižně a zbohatneš neuvěřitelně :-)

                ale rozhodně tě rád uvidím častěji, než jednou asi za 3 roky ;-)

                0 0
            • jakub_kencl  

              ahoj, podle fotky to vypadá, že někdy kolem 15 hodiny jste postávali na silnici Řevnice – Mníšek na cestu směr chaty a Dobřichovice (po trase brdských závodů) :-)

              0 0
              • Smazaný účet  

                no a o kus níž v zatáčce jeden zoufalec měnil duši :-) asi…

                0 0
                • jakub_kencl  

                  tak to je možné, někdo se u hájovny poflakoval :-) Já byl ten ufuněnec mířící na Kamennou :-)

                  0 0
          • Smazaný účet  

            BTW jak „nemám tel“ – dyk jsem ti ráno psal SMS a tys mi odpovídal…nebo komu jsem vlastně psal tu SMS? :-O :-D

            0 0
            • McBlacky  

              mě :) akorát jsem ti odepsal a pak mě to necvaklo :)

              0 0
      • tonik666  

        Tož dobré to bylo, díky zúčastnění :)

        0 0
    • martin_bakov  

      Nevite nekdo kdy otevrou trojskou cyklostezku ? Stavi tam ted ten most a udajne 1.11. to melo byt dle terminu opet prujezdne ale prd… maji zpozdeni.

      0 0
      • karliner  

        Páč jsem tam minulý víkend lezl i s kolem přes plot, tak mám staveniště docela obšláplé a jestli to otevřou příští rok v létě, bude to brzo…

        0 0
    • McBlacky  

      středa 9/11 v 18:00 pod Barandákem na bránické straně.

      Cukrák Strecke po trase: Zb-Cukrák-Trnová-Měchenice-Trnová-Zb.

      nejel jsem to od loňskýho podzimu, tak snad nezbloudíme v hvozdech.

      0 0
      • McBlacky  

        hodím to nahoru, kdyby to přeci jen někoho zlákalo místo sezení v teple u BFka.

        Zatím jedu já, Jonti a 33biker33.

        0 0
        • v POHODÌ klokan  

          A já :-)

          Snad nebude při návratu po ose moc velká kláda ;-)

          0 0
          • McBlacky  

            no je lepší se napsat, protože večer na srazu na nikoho nečekáme a někdy když se domluvím jen s 1–2ma tak to operativně posuneme po tel/icq.

            0 0
            • v POHODÌ klokan  

              Jasný, mám sice ve zvyku dorážet včas, ale určitě je lepší dát předem vědět, že chci jet.

              Chtělo by to ale nabrat ještě někoho z pomalejších, ať se příliš neletí :)

              0 0
              • McBlacky  

                no zatím je sestava hodně do rychla :)

                0 0
                • McBlacky  

                  a měl jsem pravdu. Karel na rovinkách nezklame :)

                  0 0
                  • v POHODÌ klokan  

                    No, chvílema to bylo fakt ve spurtovním duchu :-D Ale jinak pěkný. Škoda tý havárie čističky (či co to bylo) a vynechání sjezdíku :)

                    0 0
                  • 33biker33  

                    Se omlouvam, nevidel jsem v ty tme na tachac…, staci rict, vyhodim kotvu, tempomat jeste v nohach nemam:-). Uz se tesim na dalsi nocni vyjizdku pod plynem v lese:-).

                    0 0
              • Reggie  

                Já bych se toho ujal

                0 0
      • Barberry.pha  

        prijemne pojezdeni ;) ja se tedka akorat vratil a diky svetlu spokojenost :D skoda ze nikdo asi moc nemuze pres den,

        0 0
    • Darkson  

      už je to v threadu berounský sjezdy, ale hodim to i sem:

      na neděli 13.listopadu plánuju pojezdit pár technickejch sjezdů v okolí Berouna. trasa nějakejch 40 – 50 km, tempo podzimní, spíš takový technický blbnutí. v tom mokru a popadaným listí už je spousta věcí opravdu těžkejch:-)

      sraz v 9:40 u vlakovýho nádraží (to kdyby chtěl dorazit někdo z Prahy vlakem, 8:45 jede z hlaváku)

      0 0
    • Thapsus  

      Zítra v so 12.11 malá vyjížďka na palačinku do Haloun. Dopo jsem v práci, tak sraz až ve 14h na Zbrasl.nám. Za světla do H., zpátky v záři reflektorů podél vody.

      0 0
      • Thapsus  

        Pokud by se někdo chtěl přidat, tak tu písněte nejpozději v sobotu dopoledne, jinak pojedeme rovnou. P.

        0 0
        • teepeex  

          Petre musim za mamou, priste

          0 0
        • Reggie  

          Já bych přijel

          0 0
          • Thapsus  

            O.K., tak ve 14h na Zbrasl. nám.

            0 0
            • Thapsus  

              Tak to bylo fajn, taková první zimní vyjížďka. Doufám, že Plukovník cestou zpět po asfaltu nezmrznul.. Jsem rád, že jsme se sešli v tolika lidech.

              0 0
              • RK  

                Nezmrznul, jen se s tou mojí bludičkou na řídítkách jede blbě i po asfaltu. S cestou „v záři reflektorů“ to nemá nic společnýho. Ale jsem rád, že se kelyšová provětrala

                0 0
              • Pijer  

                Díky za vyjížďku, bylo to fajn. Já jsem nějak nezachytil tu vaší odbočku na most a valil dál po levém břehu okolo Pigiho a řeku přejížděl až v Radotíně.

                Překvapilo mě, že na modřanské cyklostezce nebyla už ani noha.

                0 0
    • crom  

      v sobotu pojedu do Haloun a povzbudit chrty na WTB.kdyby nekdo chtel tak sraz bych videl na desitku pod Barandakem.termosky s cajem+rum nutnosti

      0 0
      • StrejdaS  

        WTB nakonec nejedu, takze se asi svezu s tebou. V 10 pod mostem na branicky nebo na smichovsky?

        0 0
        • crom  

          Branicky.jasne pojed.jsem to rikal i Lence a Demonovi.cestou naberem i Mechenicaky

          0 0
          • 33biker33  

            Jedu do ty mlhy s vama!

            0 0
            • McBlacky  

              ty jsi chrt ty máš stát ve 12:00 na startu v Letech :)

              0 0
              • 33biker33  

                jestli jedes, tak budu nekde stekat po trati, aby se ti v te psote lepe letelo:-)

                0 0
                • Jitkola  

                  Tak to vypadá že bude víc omrzlého obecenstva než přehřátých závodníků. Jak je to možný?

                  0 0
                  • Medunka  

                    Nevstáváme v půl 4 ráno, poctivě netrénujem, hledáme výmluvy a jezdíme pro zábavu :-)

                    Takže přehřívat se na závodě se třeba mě nechce :-) Ikdyž jsem si po pár posledních vyjížďkách s Jitkou Š. říkala, že by mě zajímalo, kolik mi na tom závodě nandá

                    Zítra hodně štěstí

                    0 0
                    • McBlacky  

                      ve 4 vůbec, ale ani v 5,6 a 7 nevstávám :)

                      lepší nevědět – Jitka má letos fazonu jak nikdy. Dám si na občerstvovačce čaj a je tam…

                      0 0
                      • karliner  

                        Jsem ji viděl v neděli v Řepích a kromě fazóny vypadá docela dost k světu i v cyklistickejch hadrech..

                        0 0
                      • Medunka  

                        Tak když si nedáš čaj, tak to bude dobré :-)

                        0 0
                  • Sharka1  

                    No ja treba uz 14 dni nesedela na kole, celej rok pohoda, tak ted na podzim nejaka choroba :-( Takze zitra budu taky jen jako pasivni doprovod, a to jsem se tak tesila…

                    0 0
                  • VeVe  

                    Zase je to ale preci vyhoda pro zavodniky, ze jim to obecenstvo bude o to vice fandit, kdyz uz bude tak pocetne! :-)

                    0 0
      • Bumerangista  

        Budu tam.

        0 0
      • jonti  

        Taky tam budu.

        0 0
        • karliner  

          Bych tobě a bumerangovi mohl dovézt ty rukavice ze Salzu, jestli je teda vůbec chcete a jestli ještě neshnily :-)

          0 0
          • jonti  

            Diky za pripomenuti, urcite ano :)

            0 0
          • Bumerangista  

            Ok, dobrej nápad. Vezmi „nějakou“ velikost (spíše středněvětší), jelikož kdyžtak udám kamarádům.

            0 0
      • tonik666  

        Taky zkusim dorazit.

        0 0
      • teepeex  

        pockam na koutskym v dedskym koutku

        kolem 10:15

        0 0
      • Medunka  

        jak moc chrtí to bude?

        0 0
        • teepeex  

          Medu doraz, kdyztak budem kotvit spolu:)

          ale nepredpokladam, ze bys mela problem viset

          0 0
        • crom  

          he he chrti:)ja mam platformy a pohorky.takze chrti at si jedou napred:)

          0 0
      • 33biker33  

        vypada to, ze nas bude vic nez na vyjizdky v lete, parada:)

        0 0
      • fousac  

        můžu taky?? prosím prosím smutně koukám…

        0 0
        • Medunka  

          jak případně pojedeš pod most?

          0 0
          • fousac  

            asi krtkem na palacak…

            0 0
            • Medunka  

              jo, to mám eventuelně v plánu taky, být tak v 9:40 na Palačáku (pokud nepojedu do let na silničce)

              0 0
              • fousac  

                tedy bych to videl na krtka 9:17 z cernaku nebo 9:19 z rajsky…

                a pojed bike…

                0 0
                • Medunka  

                  ok, 9:17 z čerňáku

                  uvidím ráno, jak se proberu, sem poslední týdny naprostej lenoch, kterému se na kolo nechce

                  0 0
                  • fousac  

                    a co myslis ja? ale pak sem neskutecne rad, ze sem se prekecal…

                    pocitam s tebou, budem kazit chrtum prumer dva… ;)

                    (ja teda podstatne vic noooo)

                    p.s. v tom krtkovi sraz az na konci, mam to prece jenom z chalupy polovicni dalku nez na zacatek… ach ta lenost…

                    0 0
                    • Medunka  

                      naskoč do krtka na rajský – poslední vagon, buď tam budu, nebo ne

                      nebo jak to myslíš?

                      0 0
                      • fousac  

                        ja naskocim do krtka v 9:19 na rajsky, posledni vagon uplne na konci a ty tam bud budes nebo tam nebudes…

                        presne tak sem to myslel…

                        0 0
      • Vita P.  

        jedu, ale nesmíte moc chrtit, já už se jen tak vozím…

        0 0
      • tonik666  

        Dnes to opět byla pohoda. Díky všem zúčastněným a gratulace závodníkům (Blacky, Jitkola, Klokan, Serža, Anciáš, Fousek a další neznám :)

        0 0
      • fousac  

        pekne to bylo, pekne…

        hlavne ta cast u paviana se mi libila… ;)

        chrti ani moc nechrtili, tak se to dalo stihat..

        zaznam trasy kdby mel nekdo zajem…

        0 0
      • crom  

        vsem dik.takhle se mi bike libi.dlouha hospoda,hlasky a forky tak to jo,malina:)

        0 0
        • StrejdaS  

          Az na ten zaver, od pulky prokopace jsem chytal priserny krece… Zacinam ty navraty podel vody nesnaset. :D

          0 0
      • Medunka  

        hezké to bylo, díky za společnost, kopce na pohodu, žádné chrcení, tak to má bejt

        0 0
      • Smazaný účet  

        díky za support, ta tlupa po výjezdu na hřeben Hřeben mě dostala :-)

        a pak „na vyjetí“ dojezd 34km/h do Prahy…funím ještě teď :-)

        0 0
        • fousac  

          dyk to zpatky bylo po vetru… ;)

          0 0
      • v POHODÌ klokan  

        Bylo to parádní, skoro všecko vyšlo (až na to sabotující lanko). Taky díky za povzbuzování – soupeře náš fanclub určitě dostatečně vyděsil :-D

        0 0
    • Thapsus  

      Nic proti Halounům a WTB, ale byli jsme tam s Plukovníkem minulý týden. Takže zítra (sobota) zamíříme do Hostími (zpátky po červené). Pokud by se někdo chtěl přidat, tak máme sraz v 10.00 na Zbraslavským náměstí.

      0 0
      • Thapsus  

        Tak se nadalo nic dělat, velká banda je velká banda – nakonec jsme se přidali. A nelitovali, pěknej pojezd to byl. Nenapadlo by mě, že ta inverze sedí tak nízko, na hřebeni Brd slunečný počasí a v Praze prej bylo celý den zataženo. Fotky jsou tady http://thapsus.rajce.idnes.cz/…ni_TransBrdy (až se tam nalejou) , kvalita kolísá, první závodnící jsou rozmázlý, ty pomalejší už stihnul foťák a moje voko zavostřit líp :-)

        0 0
        • Medunka  

          koukám na fotky a na co si jen tak nevzpomenu!

          na ukrajinskou vodku, hádejte, kde je :-)

          0 0
          • Bumerangista  

            Klidně ji dodělej. Příště dáme něco lepčího.

            0 0
        • (CZ)George  

          Dávej popisky k těm fotkám, rád bych věděl, kdo je kdo :)

          0 0
    • McBlacky  

      neděle 19.11. 10:15–10:20 pod Barandákem na bránický straně.

      rekonvalescen­ční/kompenzač­ní Halouny. Trasa lehká varianta přes Jíloviště, Řitku, Řevničák hodně asfalt a široký cesty, zpět podle vody. Zatím jedu já, Šárka a Karel

      V Halounech posedíme určitě mezi 13–14:00 možná dorazíme kapku dřív, kdyby někdo chtěl cinknout plzničkou na zdraví.

      0 0
      • karliner  

        Pokusím se dorazit s gratulací na gilletce, na bike bohužel nemám čas :-(

        0 0
    • karliner  

      Člověk si jen tak vyrazí na nedělní poježdění na gilette, jede kolem halounské harendy, zastaví se na pivo, polívku a rum a v lokále sedí polovina bednařů z WTB a vesele porušuje všechny zásady pozávodní regenerace, k čemuž by se člověk rád přidal, ale kvadratické rovnice to nedovolily :-(

      Druhý poznatek – nevěřím, že někde dokáží vyrobit hnusnější kafe, než u Paviána…

      0 0
      • Smazaný účet  

        to máš z toho! k Paviánovi se nejezdí na kafe! :-)

        0 0
      • teepeex  

        ja mel kafe v pohode mesieuxzrejme

        mirne nakyslou, asi arabiku, nizsi kvality conadelaszadvacku:)

        0 0
    • Twister  

      Středa 23.11. night ride v Šárce. Sraz v 17h před Výstavištěm, cíl tamtéž. Mezi tím namotaných cca 30km většinou po singlíkách a hlavně tam, kde normálně nejezdíme.

      0 0
      • McBlacky  

        zkusím se dostavit, ale spíš tak na 17,10

        0 0
      • v POHODÌ klokan  

        Asi se dostavím, hodina vyhovuje.

        0 0
      • tonik666  

        Zkusím utéct z práce. Zrovna nabíjím baterky :)

        0 0
      • Masl  

        Taky se ukážu, snad se stačí nabít baterky.

        0 0
      • v POHODÌ klokan  

        Moc pěkný to dneska bylo. Zakončení v podobě plavného skácení se do údolí bylo příjemným zpestřením akce :-D

        Tady je kdyžtak trasa

        0 0
        • v POHODÌ klokan  

          Škoda, že tu trasu cykloatlas tolik zredukoval, takhle tam nejsou pořádně vidět ty cestičky :(

          0 0
        • McBlacky  

          jak dopadl ten pokus o sjezd po „modrý“ k penzionu – dle map tam žádná cesta není :)

          0 0
          • Twister  

            Tak z Baby turistická nevede, to jsem se nějak překoukl, ale cestička tam rozhodně je a jetelná. Je vidět i na ortofoto.

            Jinak včera to bylo povedený, akorát potmě je to nějaký delší, byl jsem rád, když jsem se vysápal na Břevnov. Studium jsem přes noc stihl :)

            Klokanovi přeju úspěšné zašití.

            0 0
            • McBlacky  

              no já to tušil hned, že to bude delší :) proto jsem to sekli, i tak 2,45, což je v zimě na mě akorát.

              Z vrchní ulice vede do křoví odbočka, ale myslel jsem, že to je klasicky jen k nějaké lavičce, To, že by vedla až dolů mě v tom svahu nenapadlo.

              doufám, že zašívat jen oblečení.

              0 0
            • Masl  

              Pěkně si to v té šárce namotal. Taky jsem toho měl dost když jsem se sápal vzhuru po trojske panelce. Ono to taky bylo celkem slušné převýšení na krátké trase. U mne šlo bohužel studium večer stranou :-)

              0 0
      • McBlacky  

        pěkný teda, ikdyž jsem to nejel celý. Pár věcí jsem neznal, snad je ve dne najdu :)

        0 0
    • jezura  

      Nechce někdo zítra cca v 11,30 vyrazit směr Okoř?

      Sraz by byl u Výstaviště.

      0 0
      • Twister  

        Čau, zejtra přes den jsem měl v plánu projet tu Šárku, abych to ve středu potmě trefil. Nechceš dát radši to. Místo i čas srazu jsou pro mě OK. Ideálně by to mohlo být i dřív.

        0 0
    • McBlacky  

      neděle 27/11 v 10:00 pod Barandákem na Smíchovské.

      případně 10:20 nádr. Zbraslav.

      Vranné-Březová-Davle-Petrov-Luka p.M.-Kamenný Přívoz-Třebsín-Pikovice (kdo bude chtít oběd)-Davle-Černíky-Zvole-Ohrobec-Jarov.

      od mostu k mostu je to tak 60–65km. Převážně terénem, sem tam kopec :) tempo podzimní.

      čekáme jen na ty co se napíšou.

      0 0
      • VeVe  

        Přidal bych se k podzimnimu tempu.. Coz je predpokladam spise to nedelni nez sobotni, aspon doufam ..:-D

        0 0
        • McBlacky  

          oboje bude imho podzimní tempo. Na sobotu neručím, vede Tom, ale i on umí rozumně. V neděli kotva maximální, až teda na hranici umznutí :) :) :)

          0 0
          • VeVe  

            Ja myslel tu minulou sobotu a nedeli ..:-))

            Ale jasne, netreba se niceho bat, oba mate nastesti rozum a nemate potrebu si nic dokazovat na pohodove vyjizdce..:-)

            0 0
      • crom  

        zni to dobre,predbezne ano

        0 0
      • mpdu  

        Jak píšu ve vedlejším vlákně, tak tu sobotu nakonec nemohu dát :-(((

        Ale tohle bych se celkem svezl, jestli mě vemete :-)

        0 0
        • mpdu  

          V 10:00 jsem tam jak na koni. Doufám, že je to hned na té rozbočce jak se sjede z mostu :-)

          0 0
      • tonik666  

        Přidal bych se.

        0 0
      • teepeex  

        v nedeli mam cas, zrejme se s vama svezu

        0 0
      • Jitkola  

        Ráda se k Vám přidám.

        0 0
      • cabbage  

        Ok, přijedu dbát na podzimní tempo.:-)

        0 0
      • Las  

        jsem trochu invalida, ale jel bych taky:-))

        0 0
      • Smazaný účet  

        pokusím se…upřesním v sobotu večer SMS, mám nějaký běhání a nevim, jak na tom budu :-)

        0 0
      • Medak  

        Rád se přidám

        0 0
      • Thapsus  

        Bupočkáme v 10.20 s juniorem u nádraží Zbraslav.

        0 0
      • PIWNIK PONURY  

        Budu na Zbraslavi v tech 10.20

        0 0
      • Koude  

        rád bych se přidal, je-li to možné? dostal jsem tip od karáska a melouna na dobré bajkování.

        0 0
      • v POHODÌ klokan  

        Taky se závazně přihlašuju. Vypadá to na povedený bajkový víkend :-)

        0 0
      • Smazaný účet  

        tak to moc nevidím, leze na mě nějakej vírus a potřebuju se s ním vypořádat, abych byl v cajku na příští víkend…takže zítra teplo a čajíček :-(

        0 0
      • Anciáš  

        Jejda to bude docela masovka… jedu taky :-)

        0 0
      • SNAIL  

        Nějak se vám ráno zatoulal vedoucí výpravy :-)

        Tak alespoň foto bez něj

        0 0
      • teepeex  

        paradni vylet

        dik vsem

        a hlavne tomu nahore

        0 0
      • v POHODÌ klokan  

        Uf, bylto náročný listopadový víkend, ale stál za to :-) Dneska byla taková tradiční trasa, ale při tom parádním počasí si výlet nejde nepochvalovat. Díky všem zúčastněným (a že jich bylo! ;-)

        Trasa skupiny B je zde

        Nevím čím to je, ale zase mi to dneska hodilo přes 140 :-D

        0 0
      • McBlacky  

        počet účastníků překvapil. Největší vyjížďka letos :)

        Vypadá to, že všechny skupiny dorazily v pořádku.

        0 0
        • VeVe  

          Velká paráda to byla, díky za ni!!

          0 0
        • Koude  

          špičková vyjížďka, dík za pěknou neděli, příště jedu zas.a to ježdění v tejdnu je jako za tmy?zkusim to někdy..

          0 0
          • McBlacky  

            nám co nebereme drogy slunce zapadá touhle roční dobou kolem 16,30. Takže vyjíždka začínající v 17,30 je za tmy :)

            0 0
            • Koude  

              :))jasný,jen mě to překvapilo.bohužel nemužu,jak píšu níže,příště jo o

              0 0
              • karliner  

                Člověče, mě ani ne, co si tak pamatuju, tak touhle dobou to slunce zapadá takhle brzy každej rok. :-)

                0 0
      • Jitkola  

        Moc hezký nedělní poježděníčko – díky :o)

        0 0
      • tonik666  

        Super poježdění. Prosil bych Thapsuse, aby hodil link na fotky :)

        0 0
        • Thapsus  

          Jasná věc, večer je tam dám, včera jsem to už nestihnul.

          0 0
        • Thapsus  

          Fotky jsou tam, kde maj bejt, čili tady (za malou chvilku): http://thapsus.rajce.idnes.cz/…ri_na_Mednik

          0 0
          • Barberry.pha  

            koukam ze vas bylo jako malych mysi :D

            No pocasi bylo luxusni jeste i vcera kdy jsem si to vyrazil na 4.5 hodky ;)

            pomalu najizdim abych se najare mohl pridat treba na nejakou vyjizdku s vami ;)

            0 0
          • Elwing  

            Vás tam je, vím, že je na předsevzetí brzy, ale příští rok si musím nějak vyřešit problém se sedlem a trochu najet, abych s vámi někdy mohla :)

            0 0
    • crom  

      kdyby nekdo chtel tak v utery nebo stredu jedem lehkou Tocnou(tak 2hod).sraz bude v 17:30u zeleznicniho mostu na Vytoni.den upresnim

      0 0
      • jonti  

        stredu bych jel, utery nemuzu.

        0 0
        • jonti  

          Tak nejedu, musim byt doma :(

          0 0
          • 33biker33  

            to je skoda, myslel jsem, ze mrknu na toho tvyho Sleeka

            0 0
      • McBlacky  

        bych vás zkusil spíš někde najít. 17,30 je na mě brzo u mostu.

        0 0
      • evpy  

        taky bych se pripojila, pokud by se jelo primerenou rychlosti :-)

        0 0
      • VeVe  

        Radeji bych take stredu, jsem chciplej, tak do stredy bych se snad trochu polecil..:-)

        0 0
        • VeVe  

          Musim dele pracovat a k tomu jsem ne uplne v pohode, tak nikam nefrcim .. :-/

          0 0
      • ronin  

        po dlouhé době út a st volná, čekal bych pod barranďákem

        0 0
        • crom  

          ok vestsina rozhodla,takze sraz stredaaa:)

          jasny naberem te pod barandakem

          0 0
          • Koude  

            středu nemužu,škola,ale neva,užijte si to.

            0 0
          • Vita P.  

            odpadla mě škola, tak se přidám. Počkám pod baranďákem…

            0 0
            • evpy  

              nestiham vyton, tak vas zkusim potkat pod barandakem…pojedu smerem z Prokopaku.. :-)

              0 0
              • tonik666  

                Taky bych dal Baranďák, mám to blíž.

                0 0
          • Jitkola  

            Ráda bych ale nemám pojízdné kolo :o(

            Hezky se projeďte …

            0 0
            • McBlacky  

              co ti schází?

              0 0
              • Jitkola  

                Je toho víc co chybí. Po neděli brzdové destičky, na dvou místech na mě čučí duše z pláště a řetěz je už opět v háji. Hlavně zítra musím vyndat vidlici a tlumáček, jedu do Písku na rozborku-zborku.

                0 0
                • McBlacky  

                  to je dost, desky do elixírů, řetěz i pláště bych našel doma ale náhradní setu vidle+tlumič fakt nemám :)

                  na servis je čas až padne sníh!

                  0 0
                  • Jitkola  

                    Už tam mám servis domluvený a jsem moc ráda že na počkání. Budu zas rychle pojízdná.

                    Se sněhem přece bikové radovánky nekončí :o)

                    0 0
                    • VeVe  

                      Pro leckoho nekonci, ale ta bezkarska lobby je fakt nejak silna! :-)

                      0 0
                      • McBlacky  

                        nevíš co je dobrý :)

                        0 0
                      • Jitkola  

                        Zvládnu všechny zimní radovánky … neboj, i se stavěním sněhuláků :o)

                        0 0
                        • Medunka  

                          Fotku Vaška na běžkách mi pak pošli :-)

                          0 0
                          • tonik666  

                            Takova fotka bude moct vzniknout teprve až Santa Cruz začne vyrábět běžky :D

                            0 0
                            • Medunka  

                              :-)

                              Vzhledem k tomu, že SC kola jsou „odnož“ již letité tradice v snowboards světě, tak běžky by se snad i našly :-)

                              0 0
                          • Jitkola  

                            Jíťo asi Tě zklamu, takovou fotomontáž asi nezvládnu :o)

                            0 0
                • tonik666  

                  Takže vlastně všechno funguje a ještě jednu vyjížďku by to sneslo :)

                  0 0
            • tonik666  

              Co máš za problém? Jak jsem psal, středa volno, takže pokud je v mých silách ti to opravit, tak mail :)

              0 0
              • karliner  

                Prej bajkfórum – seznamka :-)))

                ale když už jsi to nakousl – potřeboval bych vyměnit ložiska v zadní nábě DT Swiss Onyx, náhradní ložiska mám…

                0 0
                • tonik666  

                  S Jitkolou už se známe :)

                  No klidně, a jsi schopen mi to nějak dopravit? Předpokládám, že to máš napletené na kole.

                  0 0
                • StrejdaS  

                  Dones to Hnojoj, aspon vyuzije ten super drahej origo-DT-stahovak nebo mi dej 500,–, ja si ho koupim a vymenim ti ty loziska gratis.

                  0 0
              • Jitkola  

                Vážím si Tvé nabídky … děkuju moc Toníku.

                Se vším si poradím sama a na víkend už budu spravená a připravená a natěšená :o))!

                0 0
          • 33biker33  

            Jedu taky, 17:30 na Vitoni je vyzva, ale v nejhorsim vas nekde dohledam.

            0 0
      • tonik666  

        Ve středu mám volno z práce, takže jeduuuuúúú.

        0 0
      • VeVe  

        Plati stale, ze jedem lehkou Tocnou(tak 2hod)? :-D

        0 0
        • Vita P.  

          no jasně, noční zvolouš, vykopávky a až do vraného a pak kudla podél vody zpátky. Jinak se snad už ani nejezdí…

          0 0
          • McBlacky  

            oh shit :)

            já neměl zazimovávat SJ…

            0 0
            • VeVe  

              Je snad rozebrany na prvosoucastky a nalozeny v oleji, ze nejde snadno odzimovat? :-)

              0 0
              • McBlacky  

                potažený lehkou vrstvou konzervačního parafínu :) :)

                0 0
        • crom  

          jo 100% bude lehka.vidime to Modranska rokle,lavky,ma­turitu,hocimin,uz­labina,koren,od altanu dolu a dom

          0 0
          • Vita P.  

            Modřanskou jsem snad ještě nejel, budete projíždět pod baranďákem? že bych teda mohl čekat i na výtoni, pokud by se jelo jinama…

            0 0
            • crom  

              nase cesta vede vzdy pod Barandakem:)

              0 0
          • VeVe  

            Zkratka takovy hezky cykloturisticky vylet..:-)

            0 0
            • tonik666  

              Střižený občas nějakou „rutinou XC bajkera“.

              (Do té Liborem zmiňované kategorie spadá třeba Jarovská skála:D)

              0 0
              • indoorajn  

                to byla citace z BF jen na ty zaverecne tocky

                0 0
          • ronin  

            domů se spichat nemusí, v Cholupicích pojme hospoda U Čámrse vícehlavé stádo u rozpálených kamen včetně biků dovnitř. Dnes prověřeno, předběžně zamluveno (plzeň, ježek, gambrinus,mali­novka)

            0 0
          • indoorajn  

            lehka… jestli to listi v uzlabine uz neshnilo, tak bude i vesela :)

            0 0
          • Vita P.  

            tak bohužel, nakonec nejedu. Do toho počasí, co je venku, tu nemám pořádné oblečení a navíc nějak nestíhám dodělávat resty do školy. Užijte si to:)

            0 0
            • tonik666  

              Jsem zvědavej, kolik kusů nakonec dorazí :)

              0 0
              • crom  

                tak nakonec jsme se dohodli ze na to pecem:(rovnou rikam ze sem fajnovka

                0 0
                • VeVe  

                  Ty a fajnovka? No neveril bych ..:-)

                  0 0
                  • crom  

                    od dvou zvetsuju dvojak za barakem,nosim kybliky hliny jak debil v desti.rikam si jedu,ve ctvrt na pet me to zlomilo volam kamosovi ze nic.jdu dom a vola Blacky jestli se jede rikam ze ne a prestava poprchavat.no neposral bych se ztoho:(v sest mi vola Tonda od Barandaku kde jsme.tak to omluva,mam den

                    0 0
                    • VeVe  

                      Ja mel vycitky cele dopoledne, ze nejedu. Pak kdyz jsem to odpoledne sledoval, jak prsi a je hnusne, tak jsem si rikal, ze to bude dost hard core jizda a jesteze nejedu a ze vas budu jen obdivovat, co jste za drsnaky..:-)

                      0 0
                      • McBlacky  

                        slečinky jsme, co si budeme povídat. Film, kakao a míša řezy to jistily z tepla domova :)

                        0 0
                        • 33biker33  

                          jj, budu se taky nad sebou zamyslet…

                          0 0
                • v POHODÌ klokan  

                  No tak to ještě že jsem nevyrazil směr Baranďák. To bych byl nemálo naštvanej :-) Taky se mi dneska nějak nechtělo…

                  0 0
                • l-e-t-o  

                  fajnovka jsem já :-D od půlky října jsem už neseděl na kole a znova na něho sednu až někdy na jaře :) Teď přes zimu jsou jiné sporty a ne jenom kolo

                  0 0
                  • LáďaH  

                    Já jsem taky neseděl od poloviny října na kole. Ale protože mám tretry už 45 dní na reklamaci v Bike Gallery a odmítají mi vrátit peníze s odůvodněním, že to pro ně není výhodné. :-/ Snad o víkendu se už bude jezdit s novými. :-)

                    0 0
                • tonik666  

                  Nakonec to dali jen ti nedrsnější z nejdrsnějších :)

                  Fajn pojezd ve třech, a dal jsem poprvé maturitu (na 26–32:)

                  0 0
                  • VeVe  

                    A kdo jsou tedy ti poradni drsnaci? :-)

                    0 0
    • Smazaný účet  

      492

      0 0
    • Smazaný účet  

      493

      0 0
    • Smazaný účet  

      494

      0 0
    • Smazaný účet  

      495

      0 0
    • Smazaný účet  

      496

      0 0
    • Smazaný účet  

      497

      0 0
    • Smazaný účet  

      498

      0 0
    • Smazaný účet  

      499

      0 0
    • Smazaný účet  

      500

      0 0
    • cabbage  

      Teepexi,nechceš uspořádat v sobotu obhlédnutí singlů z Prokopáku na Černošice?

      0 0
      • McBlacky  

        v sobotu se spíš pojede podpořit pěší divize na pražskou 100ku.

        0 0
        • cabbage  

          Pravda, díky za připomenutí.

          0 0
        • Darkson  

          bysme mohli dát někde společnej oběd:-)

          0 0
          • McBlacky  

            vám v sobotu ráno zavolám a uvidíme :)

            0 0
          • Smazaný účet  

            budu mít mobil a jde se kolem Haloun :-) ale asi to vyjde na brzo dopoledne

            0 0
            • McBlacky  

              u Haloun ještě poběžíte ne :)

              jinak co Třenenice (slapy) na oběd, běží se kolem hospody, časově těžko říct to záleží jak to budete rubat.

              0 0
              • Smazaný účet  

                jj, tam bych možná taky něco polknul :-)

                ale s tím během bych to moc neviděl :-)

                0 0
        • jonti  

          Bych rekl, ze prvni by mel byt v cili ve 12, chtelo by si to privstat. Zvazuju dojet po silnici do Berouna a celou trasu si projet na kole.

          0 0
          • karliner  

            Počkej, myslíš, že někdo dá 110 km za 13 hodin??? Imho v takovém terénu a počasí unreal.

            0 0
            • McBlacky  

              pokud bude sucho a nebude v noci namrzat mlha na kamenech, nebude to daleko od pravdy myslím

              0 0
            • jonti  

              13h za sucha určitě není nereálné, je tam nekolik lidí, kterí mají maraton okolo 2:45 a silva norticu pod 8.

              0 0
          • McBlacky  

            sem si myslel taky, ale loni 18 hodin, ikdyž podmínky byly daleko horší.

            otázka je kudy to přesně povede. Celé po TZ to tedy není ani náhodou, podle toho co píšou. My se Š to uděláme asi tak, že pokud vyrazíme, zavoláme Lukášům a zkusíme je potkat po cestě a pak někde ulovíme Seržu podle toho kde bude proti nim na trase.

            0 0
            • Smazaný účet  

              po TZ to není kus mezi Vltavou a Sázavou a pak před Prahou, esli se nepletu…tam to bude asi docela výzva na orientaci, kor už asi potmě a s vygumovanym mozkem po skoro 100km :-)

              0 0
              • karliner  

                Ten link, jak jsi sem dával je skutečná trasa nebo tvůj odhad?

                0 0
                • Smazaný účet  

                  to byla neoficiální mapa skutečné trasy :-) jinouzatím nemám :-(

                  0 0
              • McBlacky  

                se mi to nezdá, protože v původním popisu byly místa která tady ani nejsou, ale ok, budu tohle brát jako že jo.

                v závěru vás nešetřej, asi kdyby někdo chtěl závodit ještě :)

                0 0
    • McBlacky  

      sobota 3/12

      Barandák: Bránická

      10:00

      alternativně 10,20nádr ZBraslav

      pojedeme se zítra mrknout na BF účastníky Pražské stovky.

      plán je: z Vraného, červená do Davle. Pak jim zavoláme a bud

      1. přesun do Štěchovic (dle času červená+zelená, nebo silnice) a stezka

      na Slapy (po trase závodu) – tempo závodníků do 4,5km/h

      1. červená Pikovice, Medník neznačeno, Třebsín, Telecí (proti závodu)

      tempo nad 5km/h

      jídlo sebou, nevím jak to budeme kde stíhat, hlavní je někde potkat a podpořit, protože to si ***** zaslouží.

      Cestou zpět něco dát můžeme a i to vezmeme víc terénkem.

      světa pro jistotu, kdo ví v jaký putyce skončíme :)

      0 0
      • crom  

        pocitej se mnou jen se trhnu driv.slapky maj poradu,jak pristi rok vyzrat na soupere:)

        0 0
      • Koude  

        jedu když se moc neopiju

        0 0
      • teepeex  

        zrejme se pridam na Zbraslaji

        pokud nebudu, tak jedu na Jested,

        pnac jak jsem jel dnes vecirem,

        vlahym vecirem, vlahym cernocernym vecirem,

        tak mi napadlo, ze bych se v tehlech vedrech, mohl hezky projet atak, atakovat kopec atd.

        vy kdyztak vyridite bojove pozdravy panum na trati te stovecky

        0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Tak jaký to bylo ? já jsem dneska pár pěších borců potkal někde v Davli (a vůbec jsem jim nezáviděl :-)) )

        0 0
      • crom  

        pico,to zas byla smrt:)v pul dvanacty jsem jim utekl z hospody v Davli,nevim jak sem zvladl dojet.Sodaci jsou hovada!ale dik bylo faaajn

        Typku:),,ja uz nepiju" a co tech Xpiv a Xkoralek:D

        0 0
        • Sharka1  

          hehe, kdyz jsme jeli okolo, rikam Blackymu, vsad se, ze vim, kde to dneska skonci… A taky ze jo, nezklamali jste :-))

          0 0
        • Smazaný účet  

          jste děsný kaliči :-) ale díky za podporu na trati, na tý stezce jsem se fakt hecnul…kdybyste jeli se mnou až do cíle, tak bych to možná dal…

          0 0
        • Gorgov  

          Hele co Teepex? Nemá novej telefon? Psal sem mu, jestli dojel a neopovida… Vyrazeli jsme chvili po dvanacty asi, ale nejak se na nam ztratil. Jezdil sem po stechovicky sem a tam jako blazen a on nikde nebyl. Jeli jsme za davli pres zeleznicni most. Ja sem se tam propadnul jednou nohou, ale celou, takze sem se valel na kolejich a nemohl se z toho dostat… Mel sem strach, ze pojede vlak, ale nakonec se mi z toho podarilo dostat a chvilku pred druhou sem byl doma.

          Pekny jezdeni to bylo. Jen nekdo, prosim, zkuste cinknout tomu Teepkovi… Díky ;)

          0 0
          • tonik666  

            To jsem zase přišel o hustej exkurz :)

            0 0
        • teepeex  

          vas priste pecu, jezdim uz jenom sam, kurvy prochlastany;)

          0 0
          • crom  

            a bude hur,teprve se rozpijime:)zima bude jeste dlouha:))novorocni v Halounech bude zla!

            0 0
          • Gorgov  

            Takze zijes, ufff…:) Jo, priste jen sifon!

            0 0
      • Honzis  

        Když by chtěl někdo podpořit magory z Řípu do Práglu, tak nám vyjeďte naproti, start v 9 z Řípu, po červený na Kralupy, pak Větrušice a zas po červený do Troje, http://www.hajd.cz/index.asp… – jesli bude taková futeř a navíc deštík, tak asi docela mazec :-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          pršet by snad nemělo…

          0 0
        • Elwing  

          Jé. Po minulém ročníku, mě tam už nikdo nedostane :)

          0 0
          • Smazaný účet  

            a na příští se domluvíme spolu, jo ;-)

            0 0
            • Elwing  

              Jo, byl bys obstojný parťák, ale žádný zbraně s sebou! :)

              0 0
            • Honzis  

              3:44:11, 12.místo, 2× bloudění, cca 5 až 8min zdržení, uběh jsem asi 38km, mám docela dost :-)

              0 0
              • Honzis  

                záznam z Garmina – až od seřadiště pod Řípem : http://connect.garmin.com/…ty/133691241 – moc velká flákačka to nebyla, jak to mohli dát za 3:03:55h docela nechápu, pod 3,5hod už by to hodně bolelo. Chce to bez báglu, žádný rezervní ohoz, jídlo nalepit izolačkou na kolo a najít rychlejší partnerku :-)

                0 0
                • jonti  

                  Taky nechápu, ale ten co to dal v roce 2009 za 3:15 měl ten rok půlmaraton za 1:11. Ta trať musela být letos lehčí, podmínky byly ideální, nebo i ta partnerka musela být podobných kvalit, něco jako půlmaraton pod 1:23.

                  Chtělo by to taky vyzkoušet co udělá častější střídání, úseky muž 3km žena 2km.

                  0 0
                  • Honzis  

                    Mannová je letošní mistryně rep v horském běhu, sotva jsem ji v janově dal, půlku na rovině asi umí pod 1:20h, střídali prý po pár minutách, furt šrot. Churaňová umí maraton za 2:50h, Havránková půlku za 1:22h, bylo to nabitý … Škrabálek říkal, že letos to lehčí nebylo, dost bahno, pršelo, a foukal bok a podle vody spíš i proti. Já musel jít skoro všechno, páč Jana už po cca 8km svýho běhu říkala, že jí odešly nohy. škoda bloudění, do desítky by to potěšilo víc.

                    0 0
                    • jonti  

                      Jsou někde výsledky online?

                      0 0
                • mpdu  

                  I tak fantastický výkon. Všechna čest, klobouk dolu a gratuluji!

                  P.S. Toho knírečka bych asi shodil :-)

                  0 0
                • Smazaný účet  

                  jste borci, gratulace! počasí jste myslím měli ideální, snad vám i foukalo do zad, ne?

                  btw při týhle rychlosti bych kolo bral jako transportér a surově bych dozadu namontoval velkej koš na věci pro běžce…

                  0 0
              • ¨MZ  

                super, vždyť jsi to běžel skoro celý sám. Dneska jsme s Mírou o tom závodě mluvili, říkal jsem, aby tě ta slečna na kole vůbec uvisela :-)

                0 0
                • Elwing  

                  U těch co vyhrávají většinou běží nejvíc chlap. Což nechápu, proč si to pak neběží celý sám že jo.

                  0 0
                  • Medunka  

                    běžet to chlap celý sám, tak do toho i du :-D

                    teda jedu

                    0 0
                  • Smazaný účet  

                    protože by ho bolely nožičky, to dá rozum :-)

                    0 0
                  • McBlacky  

                    ono to podle mě už před pár lety značně deklinovalo od původního záměru a nyní je z toho závod jako každý jiný. Ne sranda pro partu kamarádů s kalbou na závěr.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      a tak je to se všim, jak dojde na poměřování (čehokoliv) :-D

                      0 0
                      • Elwing  

                        Jo, se vším u chlapů, já osobně nemám zájem se s kýmkoliv poměřovat.

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          nojo, ale proč teda ženský závodí? nebo proč si nechávají zvětšovat prsa, žejo? ostatně, určitě víc ženských si nechá zvětšit prsa, než chlapů penis…No, to je na takovou filozofickou debatu :-D

                          0 0
                          • karliner  

                            Aby na sebe upozornily samečky :-)

                            0 0
                          • Elwing  

                            Podebatujeme ve čtvrtek ;)

                            0 0
                            • Elwing  

                              teda ve středu :-D

                              0 0
                              • McBlacky  

                                tohle spíš až ve čtvrtek :) :)

                                0 0
                                • cabbage  

                                  Na tohle porovnávání sem taky zvědavej:-D

                                  0 0
                  • Honzis  

                    Výsledky už jsou na webu http://www.hajd.cz/index.asp…

                    V našem případě škoda bloudění, mohli jsme být tak 8. Celý sám bych si po sobotě věřil na 3:30–35h, ale s bikerkou, co by mi jela na asfaltu špic, podávala pití a stačila do kopce. Jenže ani to nestačí … Končil jsem v Troji na tempu 4:20/km po 39km svýho běhu, to už těžko zlepšim … Smrčka to běhal celý sám, ale když vyhrál, tak už potřeboval holku, co aspoň trošku helfne, jenže musí hellfnout 2× pětku za 20, jinak to je pomalý :-)

                    0 0
    • McBlacky  

      jeden last minute na dnešek.

      čtvrtek 8/12 17,00 pod barandákem na bránický straně. Kam zatím netuším, podle nálady.

      0 0
      • Gorgov  

        Zkusim stihnout, ale mam to dost knop, takže žádný čekání, buď tam budu nebo ne…

        0 0
    • crom  

      v nedeli nekdo do Haloun?rovnou rikam ze nedam vic jak 3piva a jeden panak:)

      0 0
      • karliner  

        Tak to snad ani nestojí za to se štrachat do Haloun, ne? :-)))

        0 0
      • Gorgov  

        Budu o tom uvazovat :)

        0 0
      • fousac  

        vlakno na vtip je vedle… :D

        ale jinak co kdy kde kudy kam v kolik? kdybych mel nahodou cestu kolem..

        0 0
      • StrejdaS  

        Count me in.

        0 0
      • jonti  

        Kdy? 10 na branicke strane?

        0 0
        • Smazaný účet  

          a kruci – chrti se houfujou :-)

          0 0
        • crom  

          takze jo 10 Branicka strana mostu.

          Strejdaku dame Frantuv sjezdik at vidis do ceho ses sam uvaril:))

          0 0
          • StrejdaS  

            No to je supr. :)

            0 0
          • tonik666  

            Ti nestačilo, že ta skála s kořenem byla mokrá a porostlá mechem, ty ji prostě potřebuješ mít ještě namrzlou :D

            0 0
            • crom  

              to je jinej z kopecku Kamen nad Vsenorama.nad Cernosice jedem pristi sobotu.ravag3r tam nasel dalsi dve skalky,prej az je uvidim tak se poseresu,maj bejt jinej level nez ta prvni,ktera je podle nej v pohode:)

              0 0
          • PIWNIK PONURY  

            jestli nezaspim), tak dorazim

            0 0
          • fousac  

            v kolik cca planujete paviana? ze bych alternativne nakouk… na chvilku samozrejme… O:-)

            0 0
            • Smazaný účet  

              nechceš to dát nějak rekreačně/rela­xačně? těch chrtů se bojím :-)

              0 0
              • fousac  

                croma se bat nemusis, s nim se vejleti paradne…

                ale vubec nevim jak zejtra stihnu nejaky povinnosti, co mam…

                pokud to vyjde nejak rozume, tak bych eventualne kolem poledne moh osedlat krosku a silnicne k pavianovi nakouknout… bez zaruky ovsem…

                0 0
                • Smazaný účet  

                  aha…měl jsem to v plánu taky tak nějak, no tak se tam snad potkáme :-)

                  s chrtama nejedu, oni pojedou určitě neco drncavýho

                  0 0
                  • fousac  

                    ouk…

                    rikam si ze bych to nasvindloval krtkem na zlicin a pak se nekudyma promotal (moc to tam neznam, bude to napinaci..) na Morinu, sjezdik do trebane za odmenu a spodem pres svinare na halouny…

                    kdyby si se chtel druzit uz cestou, kolem 10 me prozvon (cislo bys mel mit), uz budu mit jasno v case a zavolam ti z5, mam spoustu kreditu k promrhani…

                    jinak zdar u paviana…

                    0 0
            • crom  

              tak kolem jedne

              0 0
              • fousac  

                plus 3 piva a panak… jo tak to se asi uvidime… :D

                stejne ti nejaky piva dluzim… ;)

                0 0
          • crom  

            formace se ruzne menila.pohodovy pojezdeni ,dikes

            0 0
            • PIWNIK PONURY  

              a ja dekuji traserovi, bylo to supr)

              0 0
              • Pijer  

                Toho Santu pořád ještě testuješ, nebo už ti říká pane?

                0 0
            • tonik666  

              Pěknej sjezdík. No já se pro změnu pěkně přejedl…

              0 0
    • Fery33  

      co víkend?

      0 0
      • McBlacky  

        v pátek je noční pochod, viz jiné vlákno.

        0 0
      • Twister  

        Co takhle zejtra přes Karlík do Haloun a po hřebeni zpátky? Sraz v 10 pod Barranďákem na smíchovský.

        0 0
      • crom  

        nedele?nekdo nekam:)ma bejt hezky:)

        0 0
        • Bumerangista  

          Když bude hezky, tak bych něco dal v neděli. Nemusí to být ne celý den, ale někam se dojet najíst třeba.

          0 0
          • karliner  

            Což je na celý den..

            0 0
            • Bumerangista  

              Minule jsem byl už v 00:45 doma, takže zbýval ještě skoro celý den.

              0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          ..ale žádný skalky ;-))

          0 0
        • ronin  

          neděle by mi vyhovovala, nechám se asi zlákat

          0 0
        • Peslezedirou  

          Ahoj, přemýšleli jsme s Cabbage, že by jsme jeli klasiku po červený na řízek do Haloun, ale fakt lite tempo, protože by mělo jet dvě začínající bikerky,.

          0 0
          • karliner  

            Možná bych se kus svezl s vámi, jestli sem šoupnete kdy a kde, komplet Halouny nestihám časově.

            0 0
          • Fery33  

            Pokud bude neděle někdy kolem 10,tak jedu taky určo musím provětrat trochu kolo..Hlavně taky žádnej spěch pěd dvěm,a tejdnama jsem na to po dlouhé době sedl a hned dvě tlamy:Da to jsem jel jen od pol.zahradní město si dát okruh na Hostík

            Dejte vědět Rád se připojím

            0 0
          • cabbage  

            Jo?

            No tak jo..

            0 0
            • Peslezedirou  

              Ahoj, nějak mi to nevyšlo a byl jsem zalezlej doma, večer jsem ti posílal sms, snad si ji dostal.

              0 0
              • Smazaný účet  

                chudinky dvě začínající bikerky…nebyly nakonec pod mostem samy? :-O

                0 0
                • Peslezedirou  

                  Nééé, sem chtěl jen nalákat lenochy jako jsem já :-)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    kam ten svět spěje, když už ani BF nemůže jeden věřit :-)

                    0 0
        • v POHODÌ klokan  

          Jo, pokud bude jakž takž počasí a sraz nebude ukrutně brzo (což vzhledem k tomu, že to organizuješ ty, doufám nehrozí :), tak bych se projet šel. Ale i nějaký ten technický bonbónek bych uvítal :-D

          0 0
          • crom  

            zalezi jak snimi zitra dopadnu,podle toho se bude odvijet jestli chci v nedeli technicky bombonky a nebo nechci:)

            sraz dam jeste vedet,driv jak v 10to samo nebude

            0 0
        • teepeex  

          cusbus,

          co singliky po cernosicky strane(vcetne slaviciho udoli)

          a pak ultralahody smer hlasna trebka, a tak

          proste do halounu zajimave, ne zadarmo, ale nateseni?

          ale to by chtelo vyrazit kolem desaty

          0 0
          • Fery33  

            Hm to by vyhovovalo ta 10 zítra,snad nebudu brzdit, nějak teď poslední dobou nezvládám jezdit…

            0 0
          • crom  

            co 10:30pod Barandakem na Smichovsky?kdyz nebude prset budu tam

            0 0
            • v POHODÌ klokan  

              S tím já souhlasím. Budu tam :-)

              0 0
            • teepeex  

              mam behavku kurvadrat (firemni vecirky rulez:(

              pokud me to prejde, dorazim do Haloun alespon na ziletce

              injoy molodci

              0 0
        • PIWNIK PONURY  

          tak jak? teepexuv navrh zni rozumne:) v 10h pod barandakem?

          0 0
        • ronin  

          moc otazníků :-) ráno si přečtu čas a stranu srazu

          za mě ta desátá

          0 0
        • teepeex  

          v 10:30 pod barrandakem na SMICHOVSKY STRANE

          pulhodinky pockame na Fanyho a jedem:)

          0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Tak snad nebude moc hnusně.. jedu.

          0 0
        • ronin  

          jasně, zimní tempo :-) Zase jsem se nechal napálit, díky.

          0 0
          • Smazaný účet  

            jak tak na to koukám, tak asi prodám bika a budu chodit pěšky…

            0 0
            • v POHODÌ klokan  

              Jako tvoje jediná možnost se mi jeví prodat bika a koupit pořádnýho fulla, ať si s náma můžeš dávat „techničtější srandavyjížďky“ :-D

              0 0
              • tonik666  

                Zavolej do Mory, ať ti něco svaří :)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  jo, to jo. kdyby mi tam teď něco svařili, tak to bude asi Boeing…a ty padaj samy od sebe, natož kdybych to pilotoval já…

                  0 0
            • R-A-D-I-U-S  

              Jen klid … rozhodně jsme to nedali (a ani nezkusili) všichni :-))

              0 0
          • PIWNIK PONURY  

            jeste se tesim na ty fotky od Fanyho)

            0 0
          • Jitkola  

            Jak na sranda vyjížďkách tak tady nacházím spousty lákavých fotek. Opravdu moc moc hezký, kde to je? Musím přiznat že na běžkách je krásně ale není to takový vzrůšo :o)

            0 0
            • ronin  

              jak píše níže Darkson, je to Pendasova výzva za Vonoklasama

              0 0
              • Jitkola  

                Hm, to mi nic neříká. Příště se asi budu muset přidat do balíku.

                0 0
                • PIWNIK PONURY  

                  jj, vyjizdky s Fanym maji zvlastni kouzlo, kterymu se tezko odolava)

                  0 0
        • v POHODÌ klokan  

          Zase to bylo luxusní :-) Díky všem za společnost a vůdci za povedenou trasu. A snad se mnou ještě někdy vyrazíte (co, Fany? :-)

          0 0
        • v POHODÌ klokan  

          Ještě pár fotek…

          0 0
          • Darkson  

            ta skalka je Pendasova výzva za Vonoklasama?

            0 0
        • PIWNIK PONURY  

          za me taky moc hezky, dekuji!)

          0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Luxusní pojezd – všechny ty výzvy mám na několik let ;-)

          Ještě jsem se dorazil saunou, takže jdu chrupkat.

          Díkec.

          0 0
        • crom  

          jedna paradicka:)

          0 0
          • Smazaný účet  

            tyjo, tak dávat si takovejhle kořen a ještě po předním…klobouk dolů :-)

            0 0
          • crom  

            vsem diky:)fajne

            Klokan priste musi ubrat plyn jinak ho neberem:))chrtak!

            0 0
          • martin_bakov  

            paradni

            0 0
    • Smazaný účet  

      700

      0 0
    • crom  

      seru na pohadky a bezky:)co bajkovacka v nedeli?

      0 0
      • Twister  

        Může bejt, ale do tmy doma. Měl bych chuť prozkoumat pravej břeh Vltavy na severu. Případně mám najetou pěknou trasu v Šárce.

        0 0
        • crom  

          teda pane ten sever je podpasovka:)v pris­tich tech.sranda vyjizdkach mam provest kluky prave po severni strane.jezdim to furt tak me to moc uz nebere

          0 0
          • Twister  

            Tak klidně něco jinýho navrhni. Mně je to jedno.

            0 0
            • crom  

              tak jestli chces bud v 10.30pod mostem Branicka strana.pojedu nak pres Tocnou,Jarovskou skalu,Vrany,Trno­va,smer kamenny serposky vedle Mrazkoviny,trat Vsenory,presun na hupiky a dom

              jinak v pondeli je zas Krabvyjizdka,tak kdyby se chtel nekdo pridat.sraz vidim tak 9:45most Zbraslav,aby jsme to stihli na 11:00Stechovice

              0 0
              • Twister  

                Ok, hlásím se zatím na neděli. Pojedu z Břevnova, od Divadla podél řeky. Jestli pojedeš ze severu, můžem dát sraz už někde tam.

                0 0
      • teepeex  

        ja uz radsi ani nepisu,

        pokud budu zdravej, tak pojedu

        0 0
        • crom  

          vole budu rad,zakladatel vlakna a on furt mimo:)snad v nedeli budes ok.uz jsem te nevidel pekne dlouho!

          0 0
          • teepeex  

            tak zdravej nejsem:)

            ale bude krasne, tak si to chlapci uzijte

            0 0
            • crom  

              ja ti dam krasne:)ale aspon to klouzalo.vago vubec jsem si neuvedomil ze je tam par kopcu(Halek,Ja­rov,Trnova,Vse­nory,Karlik)bo­lej me nohy,fuj:)Twistrovi dik ze se semnou chvili svezl.kez by bylo na srazu bikeru jak tech ptaku:))

              0 0
        • karliner  

          btw – začala zima kámo :-)

          0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce