Pražské bajkové vyjížďky - zima 2013

323 nepřečtených
  • Jitkola

    Nepadá sníh a mě nenapadá nic zimního co by se rýmovalo…

    Uštrykovat nové omrzlé vláko je však třeba :o)

    0 0
    • šimlos  

      Škoda,tak třeba na jaře,to bude inspirace víc. Ale fotka sedí :-)

      0 0
    • Jitkola  

      Twistříku zítra se s Tomem a Darksonem k tobě přidáme.

      Budem v 10h pod Bránickým Baranďákem.

      0 0
      • Twister  

        Super. :)

        0 0
      • Darkson  

        bylo to fajn, až na ten blbej nápad s polem:D

        0 0
      • Twister  

        Dneska to bylo malinový. Ještě, že jsme jeli zkrácenou verzi. Mám 90 a úplně stačilo. Vy jste to po tom poli prorazili?

        0 0
        • Jitkola  

          Bylo to super!

          Cestou necestou, polem nepolem, kilometráž byla dostačující. Měla jsem toho plné kecky… a toho bláta taky. Pole bylo proraženo a pak jsme se jeli cachtat do potoka v Modřanský rokli.

          Píšu až dnes protože při zmínce o Ibisovi se Tom tak lekl že zvrhl skleničku vína do klávesnice, no a od té doby nám už doma nepíše :o)

          0 0
    • cabbage  

      Jedu se projet do Krčáku a na Točnou, cca od 12.

      Nepřidá se někdo?

      0 0
    • tonik666  

      Dneska jsem na červený směrem do Průhonic kousek za Křestlicema ve sjezdsu našel červenou zadní blikačku. Pokud vám někomu chybí, mail.

      0 0
    • crom  

      zitra nekdo na kolo?

      0 0
      • teepeex  

        fany pojed s nama s jecnym a medu kounice a melnicky vtelno po acku. dame dva pivovarky odfajfknes si 100+ na bajku a bude legrace:)

        0 0
    • Bumerangista  

      Zdar. Ví někdo, zda bylo v Halounech zarezervováno něco pro bikery na novoroční?

      0 0
      • Bumerangista  

        Ok, tak Penďák to přes Chucka (Dorise) zařídil. Jeden stůl na naše ksichty (Penďák, Bumerangista, Paw, Hanča, Péťa), ale vejde se asi víc, nevíme, zda budou hasiči. Já dorazím s rodinkou (Péťa ve vozíčku jako jeho první vyjížďka) kolem 14–15, pojedeme jen malý okruh z Řevnic, asi kolem obrázku, na Babka a dolů do Haloun, no uvidím, jak to trefíme. Těším se na koho dorazí.

        0 0
        • karliner  

          Hm. Tak to naše skupina to asi zapíchne v MMX, páč bychom se všichni nevešli :-(

          0 0
          • Smazaný účet  

            MMX se mi líbí, že bych dorazil na cx? vezmete mě do vašeho výběrového gentlemanského klubu? :-)

            0 0
          • Bumerangista  

            Já nevím, každý rok se tam rezervoval jeden stůl a vešlo se cca 12 lidí. Předpokládám, že to bude letos podobně. MMX se vejdete určitě, je to krabice stavěná na autobusy důchodců vracejících se z Karlštejna ;) Halouny kultovka jsou ale jen jedny.

            0 0
        • indoorajn  

          Dorazim 14–15h, klidne na stojaka :)

          0 0
    • teepeex  

      jedu na Silvestra do Chejne

      pokud se nekdo chcete pripojit a popojet budu jenom rad:)

      jdu uklohnit trasu

      budu v 21:00 pod barrandakem na Smichovsky strane

      0 0
    • cabbage  

      Kdo by se jel projet 30.?

      0 0
    • JirkaD  

      Kdo máte chuť jet na Novoroční blondýnu k Paviánovi do Haloun, tak přijeďte v 10:30 pod Barrandovský most na Podolské straně. Vím, že je to trochu brzo, ale potřebuju být v 15 hod. zase zpátky v Praze. Doufám, že Fanda bude mít otevřeno.

      0 0
    • Jitkola  

      Zítra táhnem do Haloun také. Máme sraz v 11h pod Baranďákem na straně smíchu. Předběžně jedem já, Tom, Darkson a asi Vorlík.

      0 0
    • cabbage  

      Kdyby náhodou se umoudřilo počasí.. kdo by vyjel o víkendu?

      0 0
      • 33biker33  

        Co chces umoudrovat, ma byt 8 stupnu…, spalil jsem svoje novy bezky, tri reky volaji:-).

        0 0
      • McBlacky  

        asi my někam pojedem, ale na kole jsme nebyli od listopadu :)

        0 0
        • cabbage  

          Kdyby to byl předloňskej listopad, byl byhc ještě radši;o)

          Ne vážně, máš nějakej návrch na trasu?

          0 0
          • McBlacky  

            no návrh jsem měl, ale po změně předpovědi, kdy od 14:00 bude chcát už to vidím jinak :/ z celodenní akce s hospodou to budu redukovat na půldenku se svačinou.

            9:30 pod barandákem na Smíchovský.

            trasa cca http://mapy.cz/s/91v1

            kdyby jsme měli v Dobřichovicích dost, nebo byly echt sračky dá se to výrazně krátit bud Z Klínce rovnou na Zb, nebo z Let podle vody. Hlavní je taky jak to bude bavit. Chci každopádně prubnout ten nový myslivecký v Karlíku

            0 0
          • cabbage  

            Vážně jsem napsal „návrch“? lol..

            0 0
    • Bumerangista  

      V sobota 4.1. navrhuji FotrŘeky. Výjezd tak v 10h od Baranďáku, já bych se připojil na Zbraslavi v 10h30. FotrŘeky je volné pokračování vyjížděk „Kontrola řek – zimní varianta“ ale ještě víc pro fotry. To znamená, že i pro mírně těhotné (pány i dámy) je to ok.

      Trasa bude mít za cíl dát pár „ležek“ směr Luka pod Medníkem, tam přes hupíky dolu k řece, oběd bud Kameňák nebo za hastrmanem v Třebsíně. Ultimátní cíl je za světla dát svatojánské proudy a stihnout přejet k Berounce, neb po Štěchovické je to vopruz a nuda. Nebráním se návrhům, kde to zkrátit, ale Áčko bych se snažil minimalizovat.

      Kdo se přidá?

      0 0
      • cabbage  

        Připomínku bych měl jednu: vyhnul bych se svatojánskejm protože to bude fest klouzat.

        0 0
        • Bumerangista  

          Když bude led, tak to vynecháme. Jinak za sněhového poprašku je to již odzkoušeno. Pár metrů, kde se jede po hladkém kameni se můžou přenést, ale 95% je široký singl, kde to není více nebezpečné, než kupa pasáží na Závisti.

          0 0
      • Bumerangista  

        Viz Blackyho upozornění na počasí možná dojde k úpravě, ne-li združení s Blackyho návrhem…

        0 0
        • Bumerangista  

          Tak potvrzeno, přidáme se v 9.30 na Smíchovský straně. Blackáč bude jistě rád ;)

          0 0
          • McBlacky  

            tak jsem zvědav kolik kusů dorazí :) zatím to je na jisto já, ty, šári, zuzi, robert

            0 0
            • Bumerangista  

              My jsme to plánovali se Strejdou. Strejďák zřejmě dorazí, Jíťa nevím.

              0 0
              • Jitkola  

                Nene já ne, my byly s Pájou prohnat silničky a doufaly jsme, že se moc nezmažem … a to se nám stejně nepovedlo :o)

                0 0
        • ronin  

          Pokud se termín přesune na příští víkend, tak se rád přidám.

          0 0
          • Bumerangista  

            Ok, s rodinou chceme dát pěšky Milešovku nebo něco podobně zajímavého. Tak pak záleží na tom, který den…

            0 0
            • ronin  

              jasně, jako fotr :-) těch víkendů už na rozdávání/pro sebe moc nemám

              0 0
      • 33biker33  

        Tak dlouho jsem ladil brzdy az mi vytekl volej:-) a plnici sada od Alligatoru je shit, takze bohuzel acko.

        0 0
    • trunecz  

      Zítra v 11:00 na metru Stodulky před KB. Popátecni detox. Tempo akcne laxní. Směr klasika Karlštejn, Sv. Jan, Koneprusky, nouzově z Berouna vlakem zpět…svetlo urcite s sebou…Kdo se prida? Jedu urcite, takže jde jen o to, jestli mam na Stodulkach cekat…

      0 0
    • McBlacky  

      Pro velký úspěch zítra repete

      nedele 5.1.

      9:30 pod Barandákem, tentokrát v BRANIKU :)

      Zb-Jiloviste-Klinec-Ritka-Revnicak-Jezirko-HALOUNY-zpet podle nálady a toho kolik se vypije :)

      kdo se nenapíše na toho nečekáme

      0 0
      • cabbage  

        Takže ráno budeš čekat na Smíchovský;)

        Tak v 9:30, a „jedno rychlý“ bych zítra vynechal.

        0 0
      • karliner  

        Na mne nečekejte, před chvílí jsem dorazil :-)))

        0 0
      • cabbage  

        Slušně prší, jak to vidíš?

        0 0
        • McBlacky  

          kalíme s Robertem Zuzi a Sari u nás doma a vidíme to pozitivne, takže jedeme :)

          0 0
          • cabbage  

            Až vystřízlivíš, tak napiš;)

            0 0
            • McBlacky  

              zatim to nevim mc strizlive :)

              přešli jsme z vina na panaky…

              0 0
              • karliner  

                Helemese :-)))

                0 0
                • McBlacky  

                  došla flaška tlm dw, takže grants no, co se dá dělat :)

                  chvíli jsme mysleli, že vás pozveme, ale říkali jsme si že to bude jen na chvilku… no neměli jsme pravdu :)

                  0 0
      • McBlacky  

        akce platí

        0 0
        • cabbage  

          Jak ste zmokli?;)

          0 0
          • Sharka1  

            Jen na zpatecni ceste, a nebylo to tak hrozny, u nas to jistily blatniky, takze pohoda. Ovsem Robertovo mnohoderave sedlo mu moc radosti nedelalo :-D

            0 0
          • McBlacky  

            cestou zpátky jo protože jsem se rozseděli u Paviána. ale zase cestou tam jsem konečně logicky propojil zábavnou alternativu v useku Černolice-Řitka (kolem Hrobky) takže to byla rozhodně povedená akce.

            0 0
            • karliner  

              Marně vzpomínám na vyjížďku s kumpány z B-F, kdy jsem domů dorazil za světla :-)

              A je fuj, jestli v létě nebo v zimě.

              0 0
        • šimlos  

          Fíha,kalit do dvou a pak v pohodě na vyjížďku,to bych už asi nedal ale tak je to v pořádku tak to má být :-)

          0 0
        • Elwing  

          Kolik jste toho najeli? My v sobotu dojeli na Okoř a zpátky a říkali jsme si, jak jsme dobrý, v lednu takhle jezdit :)

          0 0
          • McBlacky  

            nic zásadního 70 v sobotu 78 včera – kolem 800m UP každý den. Ale jak to bylo proložený kvalitní kalbou tak to za víkend stačilo.

            0 0
            • Elwing  

              Jezdit v lednu 70 mi přijde dost zásadní. Ale vy jste holt jiná liga. Já si v neděli dala ještě výběh na velkou skálu a z toho mě teda bolely nohy víc než z kola.

              0 0
              • McBlacky  

                když to přepůlíš hospodou a dáš si tam několik kusů uteče to jako nic :)

                0 0
                • šimlos  

                  Program vyjížděk old school riders je prostě lety prověřená a funkční klasika :-)

                  0 0
    • tonik666  

      Zítra po obědě pojedem s Deckardem, nejspíš směr Točná, kdybyste se někdo chtěli přidat.

      0 0
      • karliner  

        Obnovuješ pravidelné čemba vyjížďky?

        0 0
      • Jitkola  

        Zítra mám volno, jedu s Váma!

        Kde a v kolik?

        0 0
        • Deckard  

          nějaká točná asi, brnknu :)

          0 0
        • Deckard  

          takže pro všechny místní nezaměstnané – je to domluveno, zítra v úterý ve dvanáct u Labutě. Směr Krčák, Točná a tak. Pokud možno skončíme do tmy … doufám :)

          0 0
          • cabbage  

            Kdyžs to říkal naposledy, tak mi došla energie ve světle už v půlce vyjížďky.;)

            0 0
      • ronin  

        kdyby byla poobědní vyjížďka ještě čt, pá tak mi to vychází

        0 0
        • Jitkola  

          V čt mám taky volno, klíďo bych jela ale počasí má být nic moc.

          Uvidíme ve středu jestli se rosnička umoudří.

          0 0
          • ronin  

            tak necháme rozhodnout počasí :-)

            0 0
            • Deckard  

              Zdá se, že se všichni vrátili v pořádku, ač bylo kluzko a mazlavo. Dokonce jsme přivítali dva nováčky, tak se snad nenechali vystrašit a příště se přidají zas.

              Počasí vyšlo skvěle, tak uvidíme jak se to vyvrbí ve čtvrtek, kdyžtak můžeme dát repete.

              0 0
              • tonik666  

                Ve čt nejsem.

                Dneska super, bahna tolik, že jsem nakonec myl kolo, abych z něj ty jeté desky mohl vydolovat.

                0 0
              • Jitkola  

                Hmm … já to zítra nedám :o(

                0 0
              • cabbage  

                Jsem pro

                0 0
              • ronin  

                to noční pršení mě do lesa neláká, jestli přestane kapat a trochu to oschne pojedu směr Slapy po A, 11:00 od Modřanského kina

                0 0
        • cabbage  

          Možná by se dalo.

          každoaádně dnes bylo úžasně, tedy až na nebývalé množství bahna. Překvapilo mě, že někde je ještě umrzlo.

          0 0
          • Smazaný účet  

            vzhledem k tomu, že teď je bahno snad i v metru na kolejích, tak by mě to teda tolik nepřekvapovalo :-)

            0 0
    • crom  

      zitra nekdo na kolo?klidne neco na pohodu,vyblbnul jsem se dneska

      0 0
      • cabbage  

        Jo, projel bych se, co třeba Halouny?

        0 0
        • crom  

          uf tam nedojedu.ja myslel neco v blizkem okoli Prahy:)videl bych to sraz tak 10:30.kdyz neco vymyslis dej vedet

          0 0
    • MichaelSimek  

      dneska jsem potkal snad vic cyklistu nez v lete, na velky skale 2, v tom dalsi parku 4 a i na bohnickym sjezdiku byly od nekoho stopy…nekdo z BF?

      0 0
      • Elwing  

        My byli na velké skále v sobotu a já i v neděli po svých. Nevím co je bohnický sjezdík.

        0 0
        • MichaelSimek  

          urcite znas, ale mozna tomu nadavate jinak nez bohnicky sjezdik – http://mapy.cz/s/96Cs

          0 0
          • cabbage  

            Jo, podél toho čůrku od staré bikrosky?

            0 0
          • Elwing  

            Jasný. Nejsem zase úplný blázen abych tam jezdila za takového mokra.

            0 0
            • MichaelSimek  

              tam to mokro kupodivu az tolik nevadi

              0 0
              • Elwing  

                Já vím, ono tam je mokro furt. Akorát v zimě se tam nechci namočit a pak jet kolem vody v té kose domů. Od bikrosky jezdíme většinou po těch schodech – od vyhlídky vlevo.

                0 0
                • MichaelSimek  

                  to jsem jeste nezkousel vlastne, vim ze to tam je, ale dycky skoncim u toho potoka…

                  0 0
                  • Elwing  

                    Normálka, dá se to tam valit, na fullu, na ht to asi bude trochu drncat.

                    0 0
                    • MichaelSimek  

                      kudy se tam najizdi, jak jsem vas videl tak ste mi to pripomeli, ale nenasel jsem kudy se tam najede, nasel jsem nejakou jinou co vedla az dolu a koncila pod schodama a nahoru uz se mi nechtelo to hledat

                      0 0
                      • crom  

                        tenhle sjezd mi prijde o nicem,drnca tojo.najizdi se pred bohnickou vyhlidkou pesinkou doleva

                        spis me napada ze kolem bikrosky se v pulce jezdilo pres takove prudci koreny,ted pres ne tece vic potok a jede se tema kamenama vpravo.zkusim to nak obnovit

                        0 0
                        • Elwing  

                          Neříkám, že je to zázrak, ale lepší než bejt mokrá :)

                          0 0
    • crom  

      zitra nekdo na kolo?ne moc km,klidne i neco technickeho

      0 0
    • teepeex  

      moji mili,

      v sobotu bude luxusni pocasi na bajka, jel bych se projet,

      treba sarka kozi hrbety unetice?

      bude modro a zamrzlo, to proste musime!!

      sraz kolem desitky, puldesitky pred fucikarnou?

      tpx

      0 0
      • McBlacky  

        uvidíme jaký bude plán bud so nebo ne musíme na sever, ale jeden den z víkendu pojedeme poškádlit pedály

        0 0
      • crom  

        taky uvidim jak co vypline,ale sraz vpul desitku to je zle:(

        0 0
      • StrejdaS  

        Mozna se pridam.

        0 0
        • crom  

          nejel bys?ja teda pujcil 29,takze mam jen tyrkys.pokud by nekdo zitra chtel jet pomalu.motat Krcak,Prokopak nebo tak neco jel bych

          0 0
          • StrejdaS  

            souhlas, rekni cas a kde. :)

            0 0
            • crom  

              11:00 u rybnicka U Labute.ok?

              0 0
              • StrejdaS  

                ok, budu tam, teda pokud sebou neseknu na ledu nekde. :D

                0 0
                • crom  

                  tak jsem vydrzel jen hodku a pul,na tomhle kole to svama fakt nejde:)jo i chvilema jsem se bavil,teda kdyz to bylo zkopce:)dik,zas n­ekdy

                  0 0
                  • StrejdaS  

                    Nj, nesmis pujcovat chrta, kdyz jedes na vyjizdku. Fajn to bylo, dokonce uz mi rozmrzly i nohy, akorat teda nejit ani na grog, tos zklamal. :)

                    0 0
                  • Elwing  

                    Nepojedeš někam zítra? Není to žádná radost v tom mrazu, ale ta hodina a půl vydržet jde.

                    0 0
                    • cabbage  

                      A nechceš jet na jih? Půjčuju si jednu 27,5"…

                      0 0
                    • crom  

                      ahoj,ja na to zitra radeji kaslu.bolej me zada a uz dnes jsem jel pod praskama.

                      dik zes dala vedet za normalu bych se urco pridal,tak nezmrznete;)

                      0 0
      • JirkaD  

        Ahoj, zkusím se přidat. Počasí by mělo být kolem –6, doufám, že v plánu bude občerstvovna/oh­řívárna :-)

        0 0
      • JirkaD  

        Tak nepřidám, práce :-(

        Užijte si to!

        0 0
      • teepeex  

        ahoj, musim to bohuzel pochladit

        mam moc prace, homeoffice

        sry nenadelam nic

        0 0
        • McBlacky  

          týoku, týpku :/ když už se na to psychicky připravím tak ty takhle. no nic, alepon nás to nebude tahat z pelechu

          0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Jsi to pochladil nějak moc, dneska v brdech na hřebeni –9, u Paviána narváno :-))

          0 0
          • teepeex  

            v pul treti jsem nakonec nevydrzel a vyrazil na ziletce:)

            do hostiku na jednodve a zpatky

            vecer mi malem upadly pracky:)

            zejtra bude total kamcatka!

            0 0
    • Jones  

      Zitra to vidim maximalne na hodku v krcaku.

      0 0
    • cabbage  

      Uvidím,e jestli se probijem až do Haloun..;o)

      0 0
    • crom  

      sobota je predbezne jasna.takze,nedele nekdo bike?treba i do Haloun bych se vykopal

      0 0
    • Kinetic  

      Je přes 10°C. Za chvíli vyrazim směr Točná, ne víc než 30km, je to přeci jen první vyjížďka. Kdo se přidá?! Startuju z Libuše.

      0 0
    • crom  

      zitra nekdo odpo na kolo?sraz tak od 16:30–17.2–3 hodky

      0 0
    • jonti  

      Dnes po praci, okolo 17:15 budu pod barandakem, pojedu na biku, ale po silnici, smer Kamenny privoz. Tempo treninkove ZDV, doba asi 150 minut.

      0 0
      • Las  

        V so bych jel, něco pomalu, tak od 10:00 – 11:00 hod.

        0 0
        • cabbage  

          V 10:00 pod baranďákem na branické straně?

          0 0
          • McBlacky  

            budete mít už od nás předehřátý asfalt – jedeme 9,30 ze stejnýho fleku :)

            0 0
        • crom  

          pokud bys nesehnal partaky,tak nase skupina miri smer sutry:)

          0 0
    • cabbage  

      Up

      Jel bych někam v sobotu.

      Klidné tempo, směr třeba Karlštejn, nebo Kytín.

      Sraz v 10 pod baranďákem v Braníku.

      0 0
    • StrejdaS  

      Zitra v 11:00 na hrazi v modranske rokli (pod libusskou skalou). Neco na pohodu smer jih.

      0 0
    • cabbage  

      Je sucho, takže by stálo za to si dát zelenou ze Skalky než začne pršet.

      Sobota 10:00 v Bráníku pod Baranďákem.

      0 0
    • Jitkola  

      Zítra jedem.

      Účastníci zájezdu: já, Tom a Darkson.

      Sraz: Modřanská rokle na hrázi v 10.30h

      0 0
      • JirkaD  

        Pěkné to bylo, počasí jarní, jen během oběda u Reného se sluníčko schovalo za mraky a od totálního prochladnutí nás zachránily jen půjčené deky. Celkem 81,5 km a 945 m nastoupáno.

        0 0
        • Darkson  

          jo, pěkný, na mne do oběda celkem svižný:). sluníčko nás teda vypeklo, když zalezlo jen na oběd, ale deka, kafčo a medovník mne zahřály:)

          0 0
    • cabbage  

      V neděli bych dal Halouny zkratkou přes Hvíždinec (ne vyhlídku!) a Pišťák.

      cca 10:00 pod Baranďákem v Braníku

      0 0
    • Darkson  

      včera navečer jsem někde v úseku Břežany-Točná-Modřanská rokle-Hodkovičky vytrousil z camelu pěněženku se všema dokladama, tak kdyby jí nějakou šťastnou náhodou našel třeba biker, a ne nějaká smažka:-/

      ku.vadrát!!!

      0 0
    • crom  

      nekdo zitra bike,kdyz nebude prset.dnes odpo jsem byl a vlese krasne sucho.jen varuji boli me zada takze zadny maliny ani tempo,jen se povozit po singlikach

      0 0
      • Bender382  

        jestli bude rozumně tak zítra vyrazíme na pohodu z Písnice, zbytek trasy libovolný…

        0 0
        • crom  

          no zalezi kam pojede a vkolik vyrazite.Pisnice je pro me trochu zruky:)ja driv jak v 11:00nikde nebudu.kdyztak rano napiste co a jak

          0 0
    • cabbage  

      Up

      Kdo by dal něco mírně delšího v sobotu?

      0 0
    • Jitkola  

      Nové vlákno zde .

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.