• Jaroslávek

    Nesměle připomínám, že byly časy, kdy jsme celkem pravidelně ve čt vyjížděli …

    0 0
    • Paja  

      ;DDD jsem si rikal, co z tebe vypadne…

      0 0
    • RomanH  

      Nestihal jsem. OK, toz kdy a kam ?

      0 0
      • Paja  

        Za me blizko a pomalu…;)

        0 0
        • RomanH  

          Takze mojim tempem, parada ;-)

          OK, prijedu na biku.

          0 0
          • Paja  

            Tak nevim, jestli by to, vzhledem k tomu co prave pada, nebylo spis na silnici…

            0 0
            • RomanH  

              Pozde, ja se naposledy pripojil kolem 19:45 a kdyz nikdo nic nepsal, vyrazil jsem dnes rano na biku. No a taky bych to Manaskovi jako zakladateli dredu nemohl udelat :-) Muzem zopakovat tu nasi posledni vyjizdku, resp. ji dokoncit – na prigl trailu bude blata jen trochu ke konci a na Smelc / Bitysky se da dojet relativne bez bahna. Ale nebrnim se ani opacnemu smeru.

              0 0
              • Paja  

                Nevadi, muzem jet po silnici i na biku…vzhledem ke svemu stavu bych zustal radsi v Krasu, Smelcovna je uz precejen trochu z ruky.

                0 0
                • RomanH  

                  OK. Neco bychom mohli namotat na takovych cestach typu Globus – Sobesice, kolem Noveho Hradu na Rudici a podobne. Zapichnul bych to na 12tce v Adamove

                  0 0
                • Jaroslávek  

                  Takže řekni čas, protože u tebe je to směrodatný.-)

                  0 0
                  • Paja  

                    Co 16:30 Klajdovka, po nove cyklohighway do Ochozi, silnice Krtiny, Habruvecka plosina, Novy hrad, Adamov?

                    0 0
                    • Jaroslávek  

                      Plošina, to se mi líbí. Budu tam, kde se mi řekne, já jsem vždy prostý účastník zájezdu.

                      0 0
                    • RomanH  

                      Sice nevim, co je Habruvecka plosina, ale v 16:30 budu na Klajde

                      0 0
                      • Paja  

                        Mozna se to tak ani spravne nejmenuje, ale to co je mezi Habruvkou, Rudici a Olomucanama.

                        0 0
            • Jaroslávek  

              Víš dobře, že silnicí občas nepohrdnu.

              0 0
        • Jaroslávek  

          S tím se dá souhlasit, pokud to není nějaká vějička.-)

          0 0
    • Polka  

      Nj, chybi spravny vudce, organizator a krutovladce v jedne osobe :) Zitra ve ctyri musime s malym soudruhem k ortopeeeeedovi, takze snad priste.

       
      0 0
    • Karkulka  

      Mě přijede navštívit můj tatík, ve čtvrtek odpo dorazí, chjo, už mně nějaká ta společná vyjížďka ale začíná chyběti.. Takže já tentokráte ne e (jako i minule :-DD )

      0 0
    • Karaya  

      Ja jedu s kolegou na silnic, kdyby se nekdo chtel pridat, tak vyrazime okolo pate z Vinohrad..

      0 0
    • slou  

      Kura ogaři, ve čt nemohu. Ono stejně žiletku nemám. Možná jednu zkusím přes víkend, ale to se ještě uvidí. Takže si to užijte jestli pojedete.

      0 0
    • Jaroslávek  

      Včera po cestě z práce jsem si v Obřanech fotil tuto neplechu, co nám posílají soudruzi z krasu. No a to jsem ještě netušil co přijde večer. Takže já do lesa néééé. A teď babo raď.

      0 0
    • Jaroslávek  

      No tak vám teda nevím. Soudruh přelečuje boreliozu, ale co vymýšlel včera za p......y .-))

      0 0
      • RomanH  

        Copak ? Navrat zpet mel jeste zajimave okamziky ?

        0 0
        • Jaroslávek  

          Nenechal na pokoji hromady štěrku u silnice, že prej taková pěkná ostrá hrana …

          0 0
        • Paja  

          no co, nejak jsem se musel zabavit behem Maňasovy zdravotne/pis­kovo/fotici zastavky;), ale tempo jizdy bylo poklidne

          0 0
    • Karaya  

      Teda soudruzi, vcera vecer jsem zachranoval cest BF na Buku, radsi jsem se Ladi ani neptal, jestli jste tam byli :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.