• obda  

      Tento čtvrtek jdi se ženou za kulturou. Bohužel na pátek už nebyly lístky :(

      0 0
    • RomanH  

      Uvidime, jak mi zitra bude. Pokud to pujde, tak pojedu

      0 0
    • Karaya  

      Jestli vidlice dovolí…:-)

      0 0
    • Krocan  

      bohužel:-(…takhle se na bajk s vama dostanu snad až o letních prázdkách kua!:-(

      0 0
      • Martula  

        Nic si z toho nedělej … (alespoň nepichneš a nepotento vidli) :)

        Doskládej kolo, ať máš klid a na bajka vyjeď odpoledne a za světla. Hm?

        0 0
        • Jaroslávek  

          Co máš furt s těma papučama ? Já už jsem je odložil, vždyť je léto.

          0 0
    • Jaroslávek  

      Madrid chybí, že by nějaký narozeniny ?

      0 0
    • pepek  

      Nejel by některý soudruh v nejakou lidskou dobu-třeba o pěti z města?

      0 0
      • Madrid  

        Já bych tím soudruhem asi mohl být. A chci jet dost napohodu, taky trochu bojuju s nějakým nachlazením, ale sedět doma už nechcu.

        0 0
        • Madrid  

          hm, tak beru zpátky. chodil jsem teď chvilu po městě a cítil jsem se chcíple, asi se nějak rozpadám nebo co

          0 0
    • slou  

      Ve čt to prostě nejde ..... to je pech. ;)

      0 0
      • Jaroslávek  

        Mám jednu dosti stěžejní otázku. V kolika lidech se dá hrát volyš ?

        0 0
        • mastihuba  

          ve štyrech vole, bo jeden by si neměl s kým přihrát :)

          0 0
          • Jaroslávek  

            Já jsem jen narážel na Sloua. Nějak mu to sako přirostlo k srdci.

            0 0
            • slou  

              No no no … dokud je to v tělocvičně tak holt je to ideal 3 na 3 a to je nás tak akurát ;)

              0 0
    • mastihuba  

      D1 trail :(

      0 0
    • ant4  

      rád bych se tu konečně svezl s někým,ale bohužel není vidlice, Reba vypověděla službu, těsnení v háji, tak snad příští týden…

      0 0
      • Karaya  

        Reba jo? Zitra jedu koupit tesneni do Alfa Agro a jestli tam neporidim, tak teda nevim…:-)

        0 0
    • felix.org  

      já bych možná jel…abych poznal místní bikerské celebrity… :-)) kdy a kde je sraz?

      0 0
      • Karkulka  

        místní celebrity, spíš paparazzi ;-))

        0 0
        • RomanH  

          Nene, Ikony, co ani nevyjedou kopec :-D

          0 0
          • Karkulka  

            óóó, na ty bych málem zapomněla;o))

            jedna ikonka před chvílí v kvádru odešla na zkoušku :-), tak už by bylo příhodno držet palce, aby ji udělala, když už nevyjede kopec-aby té smůly nebylo moc ;-)))

            0 0
    • Paja  

      vtipnejch prispevku jako obvykle spousta;), postradam ovsem zasadni informaci v kolik a kde.

      0 0
      • Karkulka  

        asi dojedu na corratěcu :o)

        0 0
        • Polka  

          No ale s nim asi moc Palenikovo nevyjedes :-))

          0 0
          • Karkulka  

            před pár dny jsem bukovinku navštívila na silnici-místy cyklokros..

            Palenikovo neznám…budu muset po jinudy, to je jasný ;-)

            0 0
          • Paja  

            myslim, ze asi tak jako my ostatni na biku ;-D

            0 0
      • Polka  

        Toz kdyz se pojede pres Palenikovo, toz sraz v Marianskym ne?

        0 0
        • Paja  

          o.k. v kolik?

          0 0
          • Polka  

            Mne je to fuck, prizpusobim se vam „normalne“ pracujicim :-)) Treba v 16:00?

            0 0
            • Paja  

              16hod. konecna, co 15:45 na Smahove?

              0 0
              • Jaroslávek  

                Budu připraven na konečné v 16.oo plížením plazením vpřed. Maně vzpomínám na pohodu jedné vyjížďky v roce … 2oo6 tuším ?-))

                0 0
                • Polka  

                  Kerou myslis? Ja sme tamza Vildenberkem s Karayou zabredli do te vysoke travy, kde nebyla zadna cesta? Bejt tam nekde posed a na nem zelenej, tak sme vsichni postrileni :-)

                  0 0
              • Polka  

                Ok, az v Marianskym. Ja si musim jeste v klidu sam po ceste vyzkouset a zkolaudovat novy kola O:-)

                0 0
                • RomanH  

                  Tyyyjo, a uz tam mas ten tmel ?

                  0 0
                  • RomanH  

                    Sorry, spletl jsem si to s Pajou… :)

                    0 0
                    • Polka  

                      :-) Taky budu mit asi, ale az budou dalsi penazky, pac to souvisi i s novymi lehcimi plastemi.

                      0 0
                    • Paja  

                      ;D jeste ne, nebyl cas, zato mam za posledni 3 dny 400 km…

                      0 0
      • Jaroslávek  

        Stejně to záleží na tobě, bo se většinou dostavíš poslední.-)

        0 0
    • Motyll  

      Kurňa to zas vypadá, že bude v álejích na****** :)  Taková silná sestava. Možná se cestou někde potkáme.

      0 0
      • Polka  

        Aspon to vsecko kolem pekne poroste :-D

        0 0
      • Jaroslávek  

        To je omyl. Chrti už pomalu ladí fazónu na sezónu, zkracují vlasy (jen Fanda má do Sudet času dost), upravují životosprávu, někteří tajně a radikálně mění tréninkové metody …-)

        0 0
    • RomanH  

      Ted mi volal Orlik, zkousku ma uspesne za sebou (drzeni palcu asi pomohlo :)), ale nestiha, teprve ted vypadnul ze skoly. Dojede na Buk na silnicce.

      0 0
    • Jaroslávek  

      Takže dobrý. s Páleníkovým se někteří prali, někteří na to s…, Kolem Vildenburgu nebo jak se to jmenuje pohoda, až na modré soudruzi zabrali, asi vrcholovka.-)

      Nejvíce zabodoval Jiřík jdoucí cestou stále nových a nových experimentů na rozdíl např. ode mě, trvajícího na přízemních a mrzkých tradicích.-) 

      0 0
      • Jaroslávek  

        Ještě ten Jiřík

        0 0
        • RomanH  

          A ten je kde ? Tam zase muselo byt veselo :-)

          0 0
          • Jaroslávek  

            Moc veselo nebylo, rozprchlo se to jako když střelí do vrabců. Ale fotograf je debil. Jsem to včera přetáhl do komplu a nějak mi to nešlo sem vložit. Zkusím odpoledne.

            0 0
        • Jaroslávek  

          Že by konečně ?

          0 0
          • mastihuba  

            správně, takhle vypadá normální výletník k L. kterej se jede najíst a napít. Ne jak my vostatní co tam jezdíme v buzioblečkách. Z tohodle pána bychom si měli vzít příklad. :)

            0 0
            • Jaroslávek  

              Přesně todle se mě v poslední době převaluje v makovici. Ty buzioblečky.-)))

              0 0
            • pepek  

              Prý „výletník“ tím jsi shodil jeho pracně budovaný image drsného cyklisty na „chlapských“ kolech

              0 0
          • RomanH  

            Tak to je masakr, JST je nejvic :-D

            0 0
          • Paja  

            Jirka je proste demon, tou cepickou me teda dostal;)

            0 0
          • Pebe  

            super, konečně někdo rozumnej i na moravě :-)

            0 0
      • JSt  

        jak nove experimenty? experimentujes ty, ja se drzim tradic ;-)).

        0 0
        • Jaroslávek  

          Já vím, to tě ctí.-)

          0 0
        • Jaroslávek  

          P.S. já bych ten stroj na Buk moc netahal, soudruzi to budou zkoušet a rozbijou si ještě držku.-)) Na druhou stranu je vidět, když je vůle tak se tam dojet na lecčems. To platí např. pro Marťulu s bruslemi.-))

          0 0
      • Paja  

        pozn. k Palenikovu – v te spodni delsi prudsi casti mi kompjutr nameril max. sklon 33 %, pak je kus rovnejsi a nakonec se to jeste trochu zvedne, ale „jenom“ na 23 %.

        0 0
    • Polka  

      No, rozprchlo se to fest, pravda, soudruzi :) Ja ale jel s poslednima – chytl jsem brtnika…a ten hned, ze strasidelnej les a podobny valy :-D Tak jsme chvilu bloudili z druhe strany Lhotek…no varil z vody…ale pak uz to slo, az teda na ty kuy lesaky, kteri si to uzivaj tedkonc jaxvina :(

      Udoli suchy, cajti zadni, defekt zadnej, pohodicka.

      0 0
      • Jaroslávek  

        No vidíš, přáli jste mě, přál jsem i vám všem.-)

        0 0
      • Karkulka  

        …soudruzi a soudružko:)

        jsme si nazpátek teda dali sadu..

        JSTeho elegantní vzezření a´la: „jezdím ladně, jezdím rád“ mě dostalo..

        0 0
      • Paja  

        Nj, byla holt kosa, leto jeste neni, zpatky jsme si s Maňaskem dali sjezdik po modre na Ochoz, zahradkama do Kanic a taky jsme otestovali ten novej luxusni asfalt do Obran – naval nebyl, jenom bruslari by se radsi za sera meli ovesit blikackama, potkali jsme asi 4, ale jednoho jsme malem kousek svezli ;D

        0 0
        • Jaroslávek  

          Jj, tam je to luxus, ale někteří mí známí co na bruslích jezdí, že u Olympie je to přehlednější, zas tam furt fouká, všude je něco pro a proti… A ta modrou obráceně do Ochoza jsem jel snad poprvý, dycky tam sakruju cestou na Buk. 

          0 0
      • pepek  

        Prý „vařil z vody“- kdybych tam s tebou nebyl, tak bys tam byl býval bídně zahynul. Věděl jsem furt přesně kde su, akorát ta cesta šla někdy jinam, než měla jít.

        0 0
        • Jaroslávek  

          To byl ten myslivecký nevímužkolikátý co jsi nás vedl s Igorem ?

          0 0
          • pepek  

            Ne, byla to standardní obcházka Lhotek a pak do údolí. Nicméně pak osamocen jsem vyměkl a neuskutečnil již další výzkum nově nalezeného trailíku. (neměl jsem náhradní baterku v kapse a  mám panický strach ze tmy :-)

            0 0
            • Polka  

              Dival jsem se na mapu, a myslim, ze kdybysme jeli vcera tou prvni variantou a nevraceli se ke Lhotkam, tak bysme se stejne dostali na ten hreben…jakoby zleva kolem jezirka a stejne bysme dojeli na tu nasu stejnou cestu…pripadne dolu k Ricce. Nekdy jindy to prubnu.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.