Colnago V3 disc 2020 alebo Trek Emonda SL 6

37 nepřečtených
  • Robert Cech

    Ahoj.

    Plánujem kúpiť cestný bicykel. Rozhodujem sa medzi Colnago V3 disc 2020 v cene 3105 euro, alebo Trek Emonda SL 6 za 2500 euro. Oba sú vybavené ultegrou. Prvé má disky, druhé klasické brzdy. Budem jazdiť pár krát za týždeň na vlnitých trasách až po kopcoch. Rám od Colnaga je vyrobený v Ázii, asi Tchajwan. Elmonda asi tiež tam. Odkazy: https://ciclicorsa.com/…ete-bicycle/https://www.probike.sk/…d/2362/18597

    Rozdiel je 600 euro, viac ma to ťahá ku Colnagu i keď nie som fanúšik diskov.

    Ďakujem.

    0 0
    • plysovykozisek  

      Colnago

      0 0
    • roupik  

      Ja myslel ze Colnago si vyrábí rámy samo v Itálii a Trek byl ještě nedávno jeden z mala vyrobcu co si rámy taky dělal sam…asi uz to neni pravda

      0 0
      • Robert Cech  

        Trek netusim,jenom jsem tipnul. Colnago si dela skoro vsechny ramy v Italii. Tenhle ale ne. Proto nejsem 100% presvedceny. Vic se mi libi Colnago,ale zas cena je 15000 Kc mene za Trek. Tak nevim.

        0 0
      • ChuďasR1  

        Zdravím, když jsem vybíral co si nadělím, tak jsem po tom trošku pátral a je to takto… resp bylo..... TREK modely SLR a to co jde přes Project ONE je made in USA ( karbon 700 grade) a co se týče Colnaga tak kromě těch C64 resp těch spojovanejch je VŠE už made in Taiwan.

        0 0
    • roupik  

      Trek je za mě mnohem hezčí

      0 0
    • Smazaný účet  

      Co třeba tuhle Emondu ;-)

      0 0
      • Robert Cech  

        Tak ta je „vypecena“..:) To uz je rozdil pres 1100 euro…tak nevim,jestli je to Colnago o tolik lepsi…

        0 0
    • Martin  

      Emonda se vyrábí v USA

      0 0
      • JanITCZ  

        Trek – vetsina ramu Taiwan a neco malo Cina.Pouze nektere produkty vyssich rad primo USA.Pro Trek vyrabi take Giant.

        0 0
        • JanITCZ  

          Pro doplneni toto jsou firmy odhadem 80–90% produkce karbon ramu svet. produkce.

          Advanced Internationnal Multitech, Fritz-Jou, Topkey, Martec,Ten Tech

          Composite(jedna z mensich-Scott a Cervelo).

          0 0
        • Martin  

          jo, myslel jsem ty Emondy vyšších řad

          0 0
    • JanITCZ  

      https://www.cingolanibikeshop.com/…to-nero.html

      https://www.kola-radotin.cz/…lic-gunmetal?… (predrazene-chybi sleva 10–15%)

      Pouze orient. priklady.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Co to tam máte v těch krámech za ceny? Vždyť stejná Emonda SL6 2020 je oficialně o 250,– Euro levnější než ta nabízená 2019 :-D

      0 0
      • milan.v  

        To je jen krám pro pozéry a mistry světa, tak si musíš připlatit… ;o)

        0 0
        • Smazaný účet  

          :-D

          0 0
        • Robert Cech  

          Ten Trek jsem nejak extra nehledal. Dival jsem se jenom na kramy v CR a SR. Jestli mas link na 2020 o 250 euro levnejsi,tak posli odkaz. Byl jsem spis za Colnago (nejdriv CR-S s ultegrou 68 000 Kc,pak jsem objevil tu V3 za dobrou cenu). Ale kdyz stoji ta Elmonda 2000 euro,tak pujdu do ni. Takze nevim o jakem mistru sveta,nebo pozerech mluvis.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Já to taky nijak nehledal, ale je to ofiko cena u Treka ;-) Což znamená, že každej „normální“ prodejce to tak bude mít :-D

            Navíc to co ti poslal Jani je pod dvatisíce a na kotoučích.

            Řekl bych, že mluví o lidech, kteří jsou ochotný v tom obchodě, který jsi uvedl, nakupovat a platit ty jejich úděsný ceny. V podstatě má pravdu :-D

            0 0
            • Robert Cech  

              Tam ale nemaji zadnou velikost ramu. Cili cena tam sice je 1999 euro,ale kolo nemaji a navic v hnusny barve. Rozhodne se na cenu divam a neminim dat za stejne kolo 600 euro vic nez jinde. V Praze v Colnagu mi taky nechce nejak slevnit CR-S,tak jsem se dival na italske shopy. Za CLX chce v Praze 85000 Kc…ta V3 vyjde na 78000 z Italie. To uz je rozdil a navic je to o tridu lepsi kolo nez CLX.

              0 0
    • McBlacky  

      Proc ne SL6 disc?

      U Treku se jen SLR rady delaji v USA. Podle me je to ale uplne jedno odkud je ram. Zaruka na lepsi silnice uz je dostatecna a napis ´made in ´ na ramu rychlost neprida ani neubere.

      0 0
      • milan.v  

        Přesně tak… Navíc řešit v dnešním globalizovaném světe, kde se co vyrábí, když ani, dříve kvalitní, domácí výroba už není zárukou kvalitní řemeslné práce, je směšné…

        0 0
    • milan.v  

      A vůbec, kup si Treka, Colnago patří do rukou někomu, kdo ví, co chce…

      0 0
      • Smazaný účet  

        Tady je Colnago jen ten trojlístek a nápis na trubce… :)

        Ale proč ne, dělaj to tak koneckonců, jak už bylo řečeno, skoro úplně všichni a tohle kolo vypadá prostě stejně, jako takřka všechna ostatní. A ta slizká Emonda je teda výrazně hnusnější. :))

        0 0
        • Smazaný účet  

          Znáš Mirku Spáčilovou? :-D

          0 0
          • Smazaný účet  

            Inu – kdysi jsem si její recenze občas četl – nebyly úplně od věci, zvláště na ženskou.

            Ale od té doby, co pracuje, tuším, v tom příšerném bulvárním plátku, jsem už na ni pozapomněl.

            0 0
        • milan.v  

          To je pravda, bohužel se už ty jejich karbonové rámy také dělají na Taiwanu, ale stejně je to pořád Colnago, až si každý říká, co chce… :o)

          0 0
    • Robert Cech  

      Diky vsem. Nakonec jsem koupil Colnago CLX disc.

      0 0
      • roupik  

        Pěkný, gratuluju k výběru, to máš nový od Benčíka?

        0 0
        • Robert Cech  

          Diky. Ne, Bencik chtel za nej 84 400. Coz je moc,tak mi nabizel CR-S za 68 000 Kc. Tak jsem hledal a obchod Ciclicorsa z Bergama mel CLX za 72 000 Kc. Bencik tvrdil,ze na Colnago slevy nejsou…u nej urcite ne,zato primo v Italii jo. Zajimave.

          0 0
      • plysovykozisek  

        Nádhera, jak bude v našich bajcích dostaneš ode mě 5*

        0 0
    • adam1  

      Má někdo zkušenosti s V3 ?

      Jedná se mi o vlastnosti rámu /tuhost /pohodlí atd,?

      Dik

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.