Brno - Smelcovna - Prigl ctvrtek 29.5.

58 nepřečtených
  • Paja

    Na Romanuv popud zmena – sraz 17hod. na lavce u OBI – Smelcovna – pro zajemce Prigl ohnostroj (zacatek 22:30).

    0 0
    • jonys  

      Návrat nutno volit obezřetně právě vzhledem na tvořící se ohňostrojuchtivé davy.....

      Proto skupina A pod mým vedením pojede asi dřív :-)

      0 0
    • RomanH  

      Koukam, ze v tom zacina byt zmatek :)

      Mne je to jedno, rad bych nekam vyjel, uvidim rano dle situace. Stiham srazek od cca16-te hodky kdekoliv po Brne. A je mi jedno, jestli uzeny nebo palacinky ci strudl. Jen jestli pojedeme na Buk, tak bych tam chtel byt tak kolem 18–18:30, at stihnu pred cestou zpet trosku vytravit. Tu Smelcku jsem navrhnul hlavne kvuli Tvemu diteti, kdyz chce tak videt ohnostroj :-) 

      0 0
      • mastihuba  

        mě ten tvůj čas vyhovuje, klidně tak pokud oželíš uzený..... :)

        0 0
      • Paja  

        To se musi synek vyjadrit sam, mne je v podstate jedno kam pojedu, OBI urcite pred 17 nestiham (to musim po 16 vyjet), Klajdu bych mozna 16:30 mohl dat…

        0 0
        • Splinter  

          synek nejede:)

          a říkal to už několikrát:)

          0 0
          • RomanH  

            Ja vim, na deti zabira premlouvani.

            Pojed, Petricku, bude uzeny :)

            0 0
          • Paja  

            Mne jednou a to jeste byla rec o variante Buk a ne Smelc-Prigl.

            Puvodni vlakno uz odemykat nebudu, ale muzem tam i tam…

            0 0
        • RomanH  

          Jasne, domluvime se zitra.

          0 0
    • Excel  

      No a to uzený jako někdo zabukuje? Abychom nakonec nezůstali, s bídou, u klobásy. Ohňostroj se nedá sežrat, ten mě nezajímá.

      0 0
    • cyki  

      Nechcu být za hnidopicha, ale „prygl“ se snad píše s Y. :-)

      0 0
      • Paja  

        …tak nebud…http://w­ww.hantec.cz/han­tec/slovnik/slov­nik.htm#P :o)

        0 0
        • Geralt  

          Myslim, že je možno používat obě varianty http://www.prygl.net/php/hantec.php  :). Vzhledem k německému původu mě osobně sedí víc PRYGL

          0 0
          • Paja  

            Puvodne jsem chtel napsat, ze u hantecu je jakakoliv diskuze o tom jaky tam ma byt i/y uplne mimo, ja pisu i bo se mi tam vic libi:o) a vetsinou to lidi vyslovujou mekce.

            0 0
    • mastihuba  

      Tak kdo? A kam? začínám v tom mít chaos. :)

      0 0
      • Polka  

        Jaaaa. Nikam :-D

        0 0
        • mastihuba  

          já jen abych měl přehled až se mne budou ptát kdo kam zanáší :)

          0 0
      • Martula  

        Já do Ronda  :)

        0 0
      • Paja  

        Tak Buk 16:30 Klajda, trasa v puvodnim vlakne?

        0 0
        • RomanH  

          OK, budu tam. Ted v praci nestiham, jeste se mrknu na B-F  tesne pred 15-tou hod.

          0 0
        • mastihuba  

          Vynechám Klajdovku a pojedu pomalu napřed. Bílovice-červená-Křtiny- .........

          0 0
        • brantec  

          mmt, tak smelcovna nebo buk?

          0 0
          • RomanH  

            Buk

            0 0
            • mastihuba  

              omlouvám se za neúčast, ale zklamala technika a museli jsme to omezit jen pod Hádek. Snad příště. :)

              0 0
            • Paja  

              Toz, s Romanem jsme objeli rest z nedavne defektozni vyjizdky, zluta z Krtin pres proklest je pekna.

              Buk tentokrat uspesne konkuroval Smelcce - meli uzeny:o) (sice v bramboraku, ale bylo super), navic Starobrno vyvalilo zeleny kostlivce ze skladu, takze byl Velikonocni Nic lezak:-D

              Na zaver nesmim jeste zapomenout Romanovu poznamku po Frantove telefonatu, ze „kamosce se pod Hadkem polamala prehazka, takze cesta domu bude nadlouho“....­.......„jak vypada takova naha prehazka?-)“ 

              0 0
              • Splinter  

                chrte! :) máš novej dresík jo?

                Já čekám na Polka až dojede s Aviou a hurá směr Kokořín:)

                0 0
                • Paja  

                  jj, pro zmenu dresik Bedova zamestnavatele:o)

                  mejte se tam fajne a nic si nezlamejte:o)

                  0 0
            • RomanH  

              Pekne to bylo. Paja me prohnal jak ratlika, v jednom kopci jsem tepal 201. Cestou z Brna na buk cca 28 km a 800 nastoupanych me­tru…

              0 0
              • Paja  

                Nutno podotknout, ze Roman ma normalne ty tepy hodne vysoko, pri tech 200 jeste relativne souvisle mluvi:) a vypada celkem v pohode, ja uz bych videl cervenou mlhu:o) (ale i tak to moc zdravy neni)

                Foto: jel na tech 201 tepu tak rychle az je z toho celej rozmazanej:o)

                0 0
              • Excel  

                čoveče 201 to už je klinická smrt ne?

                0 0
                • RomanH  

                  Ja mam ty tepy fakt vysoko. Do kratkeho asfaltoveho kopce  (v Bilovicich po cervene nahoru) jsem tepal 196 – sviznejsi jizda, Paja byl na nejakych 165 a jeste jsme si povidali

                  0 0
    • jonys  

      No,takže milovníci karcinogenních pochutin a pyrotechnických efektů nechť se dostaví na Šmelc jako švábi na pivo,sjednocení prakticky není možné…

      My tam s Reňou budem tak 17.30,jinak nevím nic,kdyby se dostavil pan JST s vidlopumpou,má u mě pusu a Renata mu koupí pivo :-)

      0 0
      • JSt  

        pred chvilou jsem psal exikovi, ze to dnes nedavam :-/. poresime kdyztak o vikendu…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.