• Solvina

    Jsem tu docela nový, přesto, vyjede někdo 24.12. na kolo směr viz nadpis?

    0 0
    • Paja  

      Nebudu v Brne.

      0 0
    • Excel  

      No, ne že by se mi nelíbilo ject 24. na Šmelc, ba naopak, ale tohle doma neuhraju, spíš bych to viděl na 25 nebo 26

      0 0
    • Jaroslávek  

      Já jsem v podstatě rodinný typ, když byly děcka malý tak max. do ZOO na krmení zvířátek. Takže 24.12. u krbu, a volno během roku raději.

      0 0
      • pepek  

        Nesmíš těm babám hned zpočátku tak ustupovat, později pak zkouší utahovat čím dál víc…:-)

        0 0
    • Krocan  

      ajj…uklikl sem se…24. to doma neuhraju…25. sme u babičky, ale možná by to bylo možný toho 26:-)

      0 0
    • mastihuba  

      tos měl dat do hádacího trejdu :)

      0 0
    • juris3  

      Smelcovnu jsem jel včera, startovali jsme v 9 z Velkeho Mezirici – Bites – po modre na Smelcovnu -Vev. Bityska – Pivovar Pegas.

      Brody byly super, akorat u Bitese nam zacalo prset, takze ve Veverske Bitysce jsme byli komplet od bahna. Cely jsem to projel bez padu a asi 50 m od Pegasu jsem si nevsiml maleho schodu na dlazbe a uz jsem  v plne rychlosti letel.

      Na zpet jsme jeli kousek vlakem a projeli jeste udoli Oslavy. V 9 vecer jsem byl doma a na tachaku 90 km. Na to, ze celej den prselo a byly 2 stupne to bylo pekny.

      0 0
      • Excel  

        Tak to smekám a dokonce tu klečím, v tomhle jet modrou z Bíteše, to je vrchol srdcařiny. respekt!

        0 0
        • juris3  

          Prave se chystam prat pardlo a jit se podivat na kolo-hrouda bahna. Musim to jit umyt.

          Jinak ta modra byla krasna a brody jsem dal vsechny, krome prvniho u Panovskeho mlyna a posledniho u te skaly. Na nohach jsem mel pytle na odpadky mezi dvouma ponozkama, tak jsem necitil, zadnou vlhkost.

          0 0
      • Jaroslávek  

        Fakt nechápu, jak to pro někoho může být pěkný.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.