• Hanes

    Nezdá se Vám těch 600K nějak hodně?

    0 0
    • LUKAS  

      Zdar, zda…a zatracene hodne. Bohuzel se z cinnosti, jako je poradani maratonu staly tezce vydelecne akce. Jiste se ozve spoustu hlasu, ktere budou tvrdit, ze kdyz se mi to zda hodne, tak tam nemam jezdit..ale at si rikaji co chteji- me se to zda hodne. Proste hodnota kterou dostanu, neodpovida cene kterou za to zaplatim.

      0 0
    • Psychlon  

      je to nehoráznost, chtěl jsem původně jet, ale kašlu na to. Tohle nemíním podporovat.

      0 0
    • zirecek  

      je to fakt byznys. Ale jde o to, ze tim vyresi 2 problemy: Snizi ponekud pocet startujicich (kvuli spuntu), ale pritom vydelaji jeste vice… Ale je dobre, ze je hodne jinych levnejsich akci, protoze kvalita neni od toho kolik tricek dostanes, ale jaci lidi tam jsou, :-).

      0 0
    • rodriguez  

      jaktože Šela Maraton je dražší než Drásal ? kerej je daleko líp zabazpečenj a delší trat ? možná se mi to zdá..ale 600 je asi nejdražší maraton v čechách…

      0 0
    • kovar  

      JO, zda se mi, ze to Ales Prochazka uz nejak prehani.

      0 0
    • JIRA  

      Jasný plán. V sobotu výlet v okolí a podpora závodících kamarádů. Večer koncert na hradě. V neděli výlet po sobotní trati. Takže jako loni… :) Jak to tak vypadá budu jezdit už jen orien?áky........a Sudety.

      0 0
    • rodriguez  

      jen pro zajímavost uvedu co bylo v roce 2000 na Šelaku: 300 Kč V ceně je občerstvení na trati, v cíli jídlo a pití, lístek do tomboly, mytí kol, tři celodenní vstupenky na hrad. Při neúčasti se startovné nevrací!

      0 0
      • rodriguez  

        a letos: 600kč: V ceně startovného je pamětní triko závodu, startovní číslo, výsledkový servis, účast v tombole startovních čísel, celodenní vstupenka na Helfštýn pro jezdce, úschova kola, mytí kol, musli tyčinka, Carbosnack, v cíli energetický nápoj, Hanácká kyselka nebo pivo Zubr, jídlo v cíli. Takže vlastně..daleko mín..nebo by byl problém dat každému 3 vstupenky ? když už tam jedu s rodinou ? proč to změnili na 1 ? to je ale komerce

        0 0
    • vtt  

      je to zlodejina podle mne, ja to bojkotuju

      0 0
    • trendl  

      Třeba je v tom zvýšené DPH. Nebylo to náhodou 5% a nebude to po vstupu do EU 19%? Tím to nechci nijak obhajovat. Je to drahý. Na druhou stranu zabezpečit maraton je asi náročnější, než zabezpečit 40km závod (Pražský zimní maratón), který se konal 21.2.2004. Tam startovné stálo 400/500 Kč. Pořadatelé ani nedokázali na takhle krátké trati zajistit dobré značení. Kdosi převěšel mlíko tak, že spousta lidí si zajela a mnozí se ztratili úplně.

      0 0
      • trendl  

        Tak jsem si přečetl na jejich stránkách, že startovné v sobě zahrnuje 5% DPH, takže je neomlouvá už ani EU a to už je co říct;)

        0 0
      • Pá-dlista1  

        A jak to dopadlo s těma lidma? Našli je?

        0 0
        • preacher  

          našli…nenašli…naš­li…nenašli...­.............

          0 0
        • Jenda  

          jasne ze ne protoze okoli prahy je obzvast drsny a domorodci jsou jeste kanibalove:-)

          0 0
      • Hanes  

        Náročné náročné, ale co takovej už jednou zmiňovanej drásal?A je nebo třeba délkově podobné závody – pouze malý regionální příklad: Jesenický maraton nebo ještě lépe Moravský maraton v Leštině jsou zajištěny perfektně a za super cenu 200–300K

        0 0
        • rodriguez  

          ano moravský bikemaraton..snad nelepší maraton v čr..za 200 dostanete batoh..tričko…a supr občerstovačky­..profesionali­ta kažýdm coulem…ale není problém si přece šeláka střihnot načerno..a připojit se někde v prvních 100metro tratě..ne?

          0 0
      • Meesha  

        Tam to bylo husty. Stal sem asi 5km od cile (u posledni sanitky) na tom singlu a lidi tam jezdili asi 3 zpusobama. Jedny si uzivali techniky, dalsi se to objeli na cestu a nekdo jel uz po ceste…

        0 0
    • Mamutt  

      600 už je trochu mimo mísu. A přes 500 zaplatím jen na Malevil, protože tam se mi líbí ;-))) Alespoň že je ještě z čeho vybírat.

      0 0
    • TinkTink  

      Jo jo…zda se mi to fakt hodne…ale pokud budu mit, tak jedu…mozna naposled…nevim…fakt uz je to predrazeny…vyhodou je tedka ten rozdelenej start…

      Letos pojedu 2 maratony pres 50km…

      Pak x dalsich XC zavodu – tady je startovny 50,– a do cile dojedu ve stejne spatnym stavu :o)))) – sice nedostanu jidlo…ale znaceny to je tak, ze se neztratim a za jednoho Selu si dam 10 zavodu v XC…coz je…zajimavy?…ne­..blby…hmm…tez­ko se hledaj slova..

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.