• evka

    Prosim o radu,je normalni cena batohu Camelback obsah 15l, rezervoar 2l, cena 2000Kc? chci to jako darek pro pritele a protoze tomu moc nerozumim, nechci koupit neco zbytecne draheho.diky evka

    0 0
    •  

      ano je, samotný rezervoár stojí cca 800 Kč, originál od Camelbak

      0 0
    • blue  

      pokud tomu moc nerozumis, tak se s nim predevsim porad, co potrebuje, abys mu nekoupila batoh, kterej bud objemove nevyuzije, nebo bude naopak malej… pripadne si tady vyhledej starsi rozsahly diskuze o batozich s vakem na vodu…

      0 0
    • Martin  

      rezervoir 2L – neni to malo?

      0 0
      •  

        no pochpitleně zaleží na počasí, ja sem ty dva litry schopnej vypit i za hodinu :) když je pařák, ale stačí to v pohodě

        0 0
    • senožrout  

      Hmm a kup rok výroby 2004. Ty maj ochranu proti plísním postříbřením uvnitř vaku i hadičky. Jmenuje se to Hydroguard. Jenak je to tam napsaný, jednak to má tmavě-modrou barvu. V krámech je ale furt víc těch starejch světlemodrejch bez ochrany :-).

      0 0
      • evka  

        koukala jsem na webu na nabidku vychazimi 3 moznosti: MULE, Blowfish nebo HAWG. jsou to modely 2003. jak jsem pochopila, MULE je klasika, tak asi pujdu do toho. nevite, kde by se to dalo sehnat za nejlevnejsi penizek?

        0 0
    • evka  

      prave jsem nasla nejakou vyrazne levnejsi znacku Pell s. prosim odbornici :-) je to vazne takovy rozdil koupit camelbak nebo nejakou mene znamou znacku???

      0 0
      • cube  

        Camellback je prostě kvalita a vydrží určitě víc než Pell's ale taky v tom bude znatelný cenoví rozdíl.

        0 0
      • JFB  

        mi pride, ze rozdil neni ani tak v batohu, jako spis v tom vaku na vodu, hadicce a hlavne naustku…

        0 0
      • kimi  

        Ja u nich nasel nekolik levnejsich veci, ale maloobchodnici nadavaji, ze objednavky jsou schopni dodat tak ze čtvrtiny, v e-shopu taky nemaj všechno a komunikace se zakaznikem, no…

        0 0
    • evka  

      koukala jsem na webu na nabidku vychazimi 3 moznosti: MULE, Blowfish nebo HAWG. jak jsem pochopila, MULE je klasika, tak asi pujdu do toho. nevite, kde by se to dalo sehnat za nejlevnejsi penizek?

      0 0
    • evka  

      JEDU HO KOUPIT!!! diky, tohle jsem presne potrebovala slyset. za zbyle penizky si koupim neco pekneho na sebe:-)

      0 0
    • evka  

      nebo jeste jinak…na karlaku by meli mit MULE za 1790 v akci…ted radte…Spiner za 1250 nebo tuhle zlevnenou MULU :-)))

      0 0
      • zubus  

        Odpoviem este raz. Spinner je kvalitou asi ako Camelbak Rocket, len bez toho plastoveho bazmeku. Urcite ma Spinner lepsie odvetrany chrbat ako MULE. Rezervoar je ako DEUTER, perfektne sa cisti. Ale ak bude MULE, tak bude MULE… Howgh

        0 0
      • Lister  

        Musím se přiznat, že tuhle značku neznám, ale ten náústek vypadá jako ten co dělá Deuter a ty jsou dobrý, tak to bude asi v pohodě. Až s tím bude jezdit tak jestli budeš mít čas tak napiš zkušenosti.

        0 0
        • Lister  

          Zase byl někdo rychlejší.

          0 0
          • evka  

            ok jdu do toho spineru ale jestli mu tim (priteli) neudelam radost tak nevim…

            0 0
        • Thorn  

          To preto, lebo Deuter pouziva vaky od Source (dokonca to maju na trubicke), len pod vlastnou znackou su 2× take drahe.

          Akurat do tohoto Sourcu sa skoro nic nevojde – len multikluc, pumpa, vak :-), kluce a dusa.

          0 0
      • Lister  

        Ještě ti to zamotám. Podívej se sem: http://www.bikestar.cz/index.php?… Tomu mule odpovídá asi Overflow. Mám doma loňský model. Náustek je skvělí a vak se velmi jednoduše čistí.

        0 0
        • evka  

          uz zadne info prosim…mam hlůavu jak patraci balon…kazdopadne diky…dam vedet, jaky nakonec vyhral

          0 0
      • BB  

        Mule je perfektni na celodenni vyjizdky, vejde se i nahradni obleceni. Je nevhodny na kratsi svihy, na ty je zbytecne velky. Pokud budes neco kupovat, tak duraz na to, aby se to dobre vymyvalo. Camelbak ma vyborny velky otvor, kam se vejde ruka s uterkou. Aby to pri jizde nekapalo a to ma Camelbak asi nejlepsi naustek. Aby dobre vetraly zada. MULE je asi nejlepsi vsestranny batuzek, umi vsechno, ale diky vsestrannosti celkem casto sahnu po necem jinem specializovanem. Na kratke svihy je urcite lepsi Hydrapak. Maly, skvele se s nim manipuluje, perfektne odvetrava, nejlepsi cisteni, horsi naustek nez Camel.

        0 0
    • enjoy  

      normalni cena to v zadnem pripade neni. u camelbaku to normalni cena kazdem pripade je.

      0 0
      • Meesha  

        Nahodou, dost zlevnili. Ja kupoval pred rokem Mule a dal sem za nej v Progresscyclu 2800…

        0 0
        • McBlacky  

          a to ti přijde levný?

          0 0
          • Meesha  

            No prave ze moc ne, ale letos uz stojej 2190 a na netu je sezenes este levnejc. V ty dobe sem bohuzel ishopy neznal…

            0 0
            • evka  

              na karlaku tvrdi, ze ho maj za 1990, ale zname, zase tam nic nebudou mit a ja se tam pozenu jak debil:-(

              0 0
    • evka  

      tak jsem byla v Hudy a jako na potvoru ten super batoh Spinner Pro2.0 nemaji a ani na sklade. a ja jsem se konecne rozhodla ho koupit:-( nemate nekdo nejaky kontakt nebo typ kde ho sehnat za tech avizovanych 1250? diky

      0 0
      • pos3k  

        No jestli si z Phy a zasla si jen do jedne prodejny tak neves hlavu. Kecaj.Ja takhle shanel pred tremi mesici tez batozinu (tu vetsi 3l)a prosel jsem vsechny prodejny Hudy v Pze.Ten spinner tam mely casto ten muj nee a kdyz taky tak byl v zelene a ne v sede barve.ptal jsem se jestli ho nemaji nekde zasitej…vubec to je posledni..taky jsem ho chtel a mam taky ten zelenej…na sklade uz nejsou a neprijdou… Byl jsem skoro nalomenej vzit toho vyblityho zelenyho, a pak jsem vyzkousel jeste jednu prodejnu atam byl povesen ten muj vysneny sedivak.Koupil jsem ho a mel chut jit zpatky do predesle prodejny a ironicky rict tomu prodavaci ze je fakt blbej ze si koupil ten zelenej kdyz ho v jine prodejne hudy maji v sede barve.Proste mu rict ze je kreten a at neklame zakazniky.Treba tim ze ma doma kejmla :-))

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.