• kali222

    potrebuju pomoci s vyberem vidlice pro kamosa (neni regly) . jedna se o modely 08(pisu kuli prumeru nohou). charakteristika : ): sjel si parkrat vsenory na mem mrazkovi+ loni dva 3dhcupy (ci co) a byl ve spindlu a krupce, zda se nadseny. takze ja mu mam postavit „neco“ na cem odjede cesky pohar(bez ambic). ani na jedne vidlice jsem se nesklouzl a nikdy- krom stareho shock workse, jsem ani nemel dvoukorunku. postavou je to cahoun,ale takovej kost a kuze, proto zminuju tu 66. asi by bylo pro nej vhodnejsi neco lehciho. co se tyce modelu vsech vidlic, tak urcite nejake nizzsi modely. chapu tak, ze je orezane nastveni. nebo je 66 nedosatcuji pro cesky pohar? srovnani tech vidlic v praxi? urcite nekdo takovy bude:)

    predem diky

    0 0
    • kali222  

      nic nikdo ? : )

      0 0
    • krtex  

      A co novej DUROLUX kdyz jde o nizkou cenu ?

      Uz by ho nekdo mel konecne tesnout, pardon tesTnout :)

      KTX@

      0 0
      • kali222  

        durolux uz jezdi,ale tady z toho nebude nic  : ). pouze zminene.dik

        0 0
    • Pjotr  

      Já bych bral boxera je za rozumnej peníz a lehčí než 888.Takže na začátky bych řek uplně supr.Boxery chodili vždycky skvěle.Navíc si spoustu lidí si na marzo08 docela stežuje (nevim co je na tom samo pravdy,nejezdil sem).Jinak na 66ce se dá ČP bez ambic uplně v pohodě.Takže asi záleží kterou seženeš nejlevnějc.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.