• Gumicuk

    Nevite nahodou nekdo telefoni cislo na tenhle obchod? Jedna se mi o tu novou prodejnu v Zitne ulici, na netu maj akorat cislo do Veleslavina a tam mi to nikdo nebere. Dik

    0 0
    • Luka  

      Cislo sice nevim, ale obchod je to skvostnej..hlavne prodavac stoji za to („Jak jako damska vlozka, to mate fuk…“, „Vite, Pells, s nima je problem… vshechno jim moc douho trva“, „Retez s rychlospojkou?? To uz je pane prezity, to uz se davno nedela…“)

      0 0
      • Pá-dlista1  

        To je ostrej jestli ti rika pane, ale s tim pellsem ma rekl bych pravdu :)

        0 0
        • Luka  

          Na to ze jsou prakticky hlavni prodejna Pellsu si myslim ze to mohl rikat jinak…

          0 0
        • Gumicuk  

          Tak to je parada… protoze ja momentalne schanim sedlovku od Pells, jsem zvedavej u ceho nakonec skoncim…

          0 0
          • Luka  

            Popravde, sezen si ji spish pres Bikestore.. ti aspon reknou, kdy to bude…

            0 0
          • cova  

            S Pellsem mám jen ty „nejlepší“ zkušenosti. Koncem března jsem objednával několik položek, k dnešnímu dni většinu nemám. Vřele doporučuju…

            0 0
            • pos3k  

              Ja osobne porizoval pres eshop (bikezone,lepci telefonicky telefonicky dotaz predem) a do tydne to bylo doma.

              0 0
      • Gumicuk  

        :-)) to je dobry… ja tam byl jen jednou a akorat jsem pozdravil a na nic jsem se neptal, po telefonu by to mohlo bejt jeste zajimavejsi :-))

        0 0
        • Gumicuk  

          Hmmm nejak to blbne… prispevek se mi zaradil jinam nez jsem chtel, ovsem ne moji vinou…

          0 0
    • pos3k  

      uzmul jsem dnes navstivenku: bikecall:+42022287­4466, 777 796 051, 777 796 052

      0 0
    • McLoud  

      Tak priste zkus e-shop primo na www.pells.cz – objednaval jsem tam uz 2× a vzdy naprosto v pohode.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.