• Darius

    co so o nich myslite? potrebuju urgentne neco dozadu na Vcko, uvazuju o XT16… nebo jit do Mavicu (618, 717) prip. Ritchey OCR Pro?

    0 0
    • fousac  

      sem spokojen… adventurery na crossu i na biku a ted na ziletce DA22 a doposud zadny problem…

      0 0
    • MARIN  

      Nemyslim si o nich nic. Jsem spokojenej se znackou MAVIC

      0 0
    • Honza-HK  

      Mám Alexy G 2000 a maximální spokojenost. Po 3500 km jsem ještě nedocentrovával !!

      0 0
    • cerezu  

      Alex td 16 jete 1000 km (Beskydy) spokojenost muzu doporucit.

      0 0
    • Tommy  

      mám dm24, vážím 95 a mají najeto 2500 bez docentrovávání – jsem spokojenej moc

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Aby ne. Na silnici by mohl tenhle sjezdovej rafek taky neco vydrzet :)) Taky ho pouzivam a zatim dobry. A Supra D me pritelkyne taky fajn. A na Supra BH jsem toho taky neslysel moc spatneho. Ovsem velmi nemilou zkusenost jsem udelal pred lety s levnym jednostenym Alexem, ktereho jsem rozstipnul ve spoji.

        0 0
    • Tominec  

      Zkus český REMERX Panther. Pevný jak skála.

      0 0
      • Dumbo  

        mal som panther no zeby bol pevny tak to neviem :-) ja som ho rozbil dost rychlo spokojnejsi som z DM24 klop klop klop

        0 0
    • Žanek  

      Alexy měl na kole kámoš, byly dost pevný, skoro je necentroval, ale poměrně rychle (asi za 6000km)je probrzdil(jestli se ptáte tak Shinamo špalky nepoužíval). Ritchey OCR Pro jsem měl vzadu – rozštípl jsem ho (moje chyba) asi po 11 kkm, nebýt toho tak ještě chvíli vydržel. Teď vozím Remerx Country a jedinej rozdíl jsem zaznamenal při placení;

      0 0
    • caker  

      zdarec mam jedno komplet zadní kolo na prodej a jeto Ritchey OCR Pro.přešel jsem na kotouč takže mě zbyl.nechceš ho odkoupit za 500kč?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.