• B-I-K-E-R

    zdar nevíte kde bych na ni našel ceník a nějaké propozice

    0 0
    • TinkTink  

      Kterej rok? 2001 jsem vozil – paradni vecicka!…2000 jsem nemel…a ani 99 :)

      0 0
    • jose  

      na www.bikestore.cz. Mám jí a fakt super…

      0 0
    • miki  

      já ji vozím a viděl jsem ji ještě v obchodě 2001 červená elektric za 11000

      0 0
    • bokombo  

      mám ji na trek 8500, funkce OK – max. spokojenost, barva oranžová.

      0 0
    • Banjo  

      Nechce se ji nahodou nekdo zbavit? Shanim neco hodne oldschool…

      0 0
      • MartinXC  

        Mám volné 2× Judy SL rv2000 (2×pružina v oleji) v docela slušném stavu. Když tak se ozvi na mail.

        0 0
        • Paja  

          Uz 2? Tos koupil zene za Martinka2 predem novou vidlu? Jini kupuji zlato a drahe kameni, ale u bikeru vali jine sperky:o)

          0 0
          • MartinXC  

            Né, ona má už přes rok mého SIDa. Judy ze starých časů byla kdysi moje vidle snů, tak jsem je z nostalgie stále držel. Ale už mám ve sklepě převidlováno, tak můžou jít do světa.

            Za druhou ratolest to bude dražší – komplet rekonstrukce kuchyně (což u nás znamená přestavět půl baráku …)

            0 0
            • Paja  

              Aha ja myslel, zes ji shanel tu meksi pruzinu na Judy (misto te cervene, kterous nezistne komusi venoval:o) u me je to porad vidle snu :-D Moje kuchyne tvori taky 1/2 bytu, ale ne ze bych ji mel tak obrovskou:-))

              0 0
              • MartinXC  

                Ona není velká, ale když se šáhne na elektriku, hned se musí udělat nový domovní přívod, když na vodu …, když vrtneme do zdi tak se sype omítka na celé zdi, a tak. Ale už to bude hotové.

                0 0
    • palladin  

      taky jí mám… …zatím jsem s ní spokojenej…chodí krásně :o) myslím, že jí má ještě bikestore… jinak ňáký manuály jsou tady: http://www.sram.com/…hox/judy.php

      0 0
    • BH  

      mame ji na obchode barva red. je to system olej pruzina s regulaci tuhosti a utlumu. zdih 80 mm, al sloupek i mustek(duty)­.Hodne lehka vilice. vidlice je funglovka, tedy nova nerezana . cena puvodni 16 tis. Kc nyni je za 9 tis. Kc.vice na muj mail.

      0 0
      • wroum  

        fakt veris tomu, ze to prodate za 9 tisic? podle me je realna cena tak maximalne 4500.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Nadeje umira posledni :)

          0 0
        • Volf  

          http://www.bikestore.cz/…_obrazek.asp?…

          za 9 525,– Kč

          0 0
          • Pá-dlista1  

            A proc myslis, ze tam uz patej rok lezi?

            0 0
            • wroum  

              uvidime za dalsich 5 let. treba zacne cena este stoupat – starozitnosti jsou v kurzu :-)

              0 0
            • Volf  

              Já se s tebou přece nehádám a ani bych ji nekoupil.

              0 0
          • wroum  

            no ale to neznamena, ze kdyz to maj takhle drahy i jinde, ze to nekdo koupi. za 9000 dneska koupis solidni vidlici, ktera se nemuze s timhle oldschoolem srovnavat. v ty dobe to mozna byla modla, ale dneska to je hrubej podprumer.

            0 0
        • BH  

          no tos prehnal ne? technicka hodnota je vyssi :) No vidis a pak tu nekdo pise, ze by obchodnikovi mela stacit marze tak 5% pri prodeji, vyssi marze je nemoralni, z ceho by pak kryl takove mrtvoly ve skrine, ne?

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Sikovnej obchodnik by to v Srpnu 2001 prodal za nakup :)

            0 0
            • BH  

              diky za radu padlisto, polepsim se,ale ono je to trosku jinak.

              0 0
          • wroum  

            neprehnal. nevim co si mam predstavit pod pojmem „technicka hodnota“, ale ja osobne bych ti za ni nedal asi ani tech 4500 :-)

            ale nechapu, co s tim ma spolecnyho marze. mrtvolky ve skrini jsou spis nasledek spatny obchodni politiky. vzdycky muzes prodat za nakup a zbavit se mrtvol dokud este moc nesmrdej.

            0 0
            • BH  

              ta mas fuk,nedal tak nedal, vot takaja zizn,

              0 0
    • palladin  

      za 4 a půl bych si koupil ještě jednu :o)

      0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.