• Lensik

    Chci si poridit vidli do 5 000,–, mate nekdo zkusenosti s Rock Shox Judy XC? Mela by mit olejove tlumeni.

    0 0
    • Brouk_Pytlik  

      Za ty peníze bych šel asi radši do Suntouru, měl bys to i s LO na řidítkách.

      0 0
      • TinkTink  

        On ten lock-out stejne nepouzijes, takze to mas jedno :)…Judy XC 04 nevim jaka je…az do roku 01 byly dobry :)

        0 0
        • sharkcom  

          Jo, taky po ní pokukuji. A lock-out, ten stejně nepotřebuji

          0 0
          • jecnak  

            Popravde ten jejich lockout je sice funkcni a peknej, ale na ty vidli celkem zbytecnej – dyt vubec nepruzi, tak co chtej jeste zavirat :-)

            0 0
        • Brouk_Pytlik  

          No já osobně bych ho teda použil no, ale to je věc osobního vkusu. Já měl starou Judynu taky a byl jsem s ní spokojenej. Akorát mě trochu odrazuje loňskej Pilot, tak nevim jestli se RS pro letošek poučili, ale nějak jim už tolik nevěřim.

          0 0
          • hanz  

            Pilota měl kámoš-opravdu k pláči. Nejsem si ale zcela jist, že ta judyna bude lepší. Nové je nové, ale za ± 5000.- se dá sehnat v pěknym stavu mxcomp. Co zauvažovat nad bazarem?

            0 0
            • sharkcom  

              Co bylo konkrétně spatný na tom pilotovy?

              0 0
              • Brouk_Pytlik  

                sekaly se a přestaly se vracet.

                0 0
              • jakub  

                za kazdou vyjizdku kamosoj ujde vzduch a on pak lita vzduchem na drzku, nema cas to tedkom v sezone reklamovat a je uplne nestastnej ta vidle je hrozna, to uz muj santour chodi daaaaaleko lip

                0 0
          • sharkcom  

            Jasný. Každej má jiný potřeby. Já jezdím na pohodu a když se na silnici houpu, tak mi je to fuk. Navíc mám fulla a tak ze sedačky nejezdím téměř nikdy, tak bika nerozhoupám. Navíc jak slyším o tech suntourkách, tak nevím. Já od vidle požaduji co největší citlivost. Zrovna včera jsem byl jezdit, najel jsem 50km po cestě vystlané kameny jak pěst a mám úplně odrovnaný zápěstí. Proto chci pořídit judinu. Jestli to je dobrá volba, zatím plně nevím.

            0 0
            • hanz  

              Tak to jsme na tom úplně stejně-taky pohodář, taky full. Dobrý žehličky(z mé zkušenosti) jsou mxcomp eta a black, Ten black by se dal taky sehnat okolo 5000,– Toho mx compa jsem napsal protože to jsou fakt držáky narozdíl od nižších řad RS.

              0 0
              • Brouk_Pytlik  

                sem taky fůlista, ale není nad to to moct obojí pěkně zavřít a přitom to mít nastavený na bláto, abych to mohl na kopci pěkně otevřít :-).

                0 0
                • hanz  

                  Pravda pravda, ale já prostě nemám locky rád, protože na ně jsem schopen zapomenout (takovej sjezd se zamknutou etou…) a když jedu po pěkný asfaltce a rupne mi v bedně tas si skočim do stráně, proto preferuji nelock out-jezdím ted spv-vypadá to na pro mně mnohem lepší řešení než lock.

                  0 0
    • Honzajs  

      Já ji mám teprve krátce, ale řekl bych pohoda. Není tak měkká jako Manitou . Trápil jsem ji kolem Devíti skal a jsem spokojenej.:-))) Koupil jsem ji na KOLOSHOPU za 4150,– akorát k ní nemám českej manuáál

      0 0
      • Seveřan  

        Santura raději ne, a už vůbec s lokautem :O( pokud nechceš vypadat jako smajlík vykyslej úsměv.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.