• danielson

    Zdar,chtěl bych si pořídit takovou tu velkou nožní pumpu s manometrem.Moc do toho nevidim, tak se chci zeptat jaký máte vy a jaký jsou s tim zkušenosti.Dík

    0 0
    • Pavlos  

      Hlavne si nekupuj tu authorackou AAP-F52-Stl. Ta hlava je uplne na…

      0 0
      • bronas  

        Vřele souhlasím!!! Ta hlava není vůbec „Clever“!Ale vyřešil jsem to normální redukcí a funguje jako zamlada! Jen neměří tlak už při nasazení, až po prvním pumpnutí.

        0 0
    • Davidow  

      Asi mesic vlastnim Parktool pumpu a zatim maximalni spokojenost!!! Mam ten „levnejsi“ model.

      0 0
      • danielson  

        Tak na ten jsem koukal na trinnity.cz a maj ho tam za lehce přes osm stovek.A umí oba ventilky v jedný koncovce nebo se to musí přehazovat?

        0 0
    • homat  

      nemůžu jeinak než Topeak Blow Joe :-)

      0 0
    • figur  

      Mám pár měsíců BBB za cca 650,–Kč,kompozitový tělo.Maká a měří dobře.

      0 0
    • Jester  

      Já nechci říkat jakou, ale vzal bych pumpu, která má manometr nahoře. Já mám dole a na tu dálku pořádně nerozeznám čísílka.

      0 0
      • BB  

        tak to jam mam manometr dole, ale na budiku je takovy dobre viditelny posuvny jezdec, ktery si nasadim na pozadovanty a hustim na jezdec a ne na cisilka.

        0 0
        • Jester  

          Jo ten mam taky, ale stejne. Ja jsem liny a kdyz chci nafoukat trochu jiny tlak nez obvykle, musim prenastavit tu rucicku. Moc prace :-)

          0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.