• Jenca

    zdravim potřeboval bych poradit s nakupem co2 pumpy (neboli proste pumpičky na sifonove bombičky). Koukal sjem po netu a našel jsem tak akorat nějaké SKS obě za 600 ale na každou je jina cena bombiček. Nevim v čem je tedy rozdíl?:) http://www.paul-lange.cz/sks.htm

    Za každej tip a radu předem dík.

    0 0
    • Daf  

      Mozna je to tak ze jsou dva druhy tech bombicek 16g a 24g a do te plastove jdou nejspis pouzit jen ty mensi levnejsi. Ja pouzivam CO2 punpicku od Velly a jsem spokojenej stoji asi 350kc.

      0 0
      • radek z BF  

        a jaké používáš bombičky? a kde je kupuješ?

        0 0
        • Daf  

          Neni problem si nechat objednat ty Golem od Velly ale pasuji tam tusim i zefal a nejspis i jine podobne. Ja pouzivam ty Golem 16g.

          0 0
          • radek z BF  

            Zefal jsou dost drahe… Ty Golem stoji kolik?

            0 0
            • Daf  

              Nevim presne ale tak 60–70kc.

              0 0
              • radek z BF  

                no, to je furt dost…Jsem slyšel zvěsti, že prý jdou použít bombičky na paintball, a prý jsou levnější…Zeptám „náčelníka“ (Vojtíšek :-)

                0 0
                • Daf  

                  Je to dost, ale kdyz to pouzivas jen na zavodech tak to neni zas takova rana. Dvakrat za rok si tu bombicku muzu dovolit :)

                  0 0
                  • ddd - andy  

                    Rozdil u tech bombicek (mimo tech 16 a 24g) je v tom ze jedny jsou sroubovaci a druhy ne. Takze, pokud mas treba AIRGUN od SKSa tak potrebujes ty sroubovaci (drazsi) pokud mas poze redukci do ktery bombicku narazis potrebujes levnejsi..

                    0 0
    • zwwak  

      Zhlediska úspory místa a váhy mám jako „pumpičku“ jen hliníkovej nástavec se závitem a trnem na bombičku a závitem na ventilek. Uzavírací "pumpúičky " jsou na nic, stejně tam tu bombu pustíš celou. Nevím na co jsou ty menší bombičky, když velká je přesně akorát na bike i na silnici, takže zavírání postrádá smysl. Nikdy jsem ho nepotřeboval a pumpoval jsem zatím asi 6 x.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.