• wax4

    Zdarvim. Vybiram MTB pro slecnu v cene kolem 30k,bude to prevazne pro jizdu v terenu,mozna do budoucna i nejaky ten zavod,muj favorit je zatim GT Zaskar Expert,vzhledem ke kvalite ramu,vidlice,vybave a hmotnosti se mi to jevi jako ideal..Slecna meri 180cm a vazi 60 kg. Pokud ma nekdo jeste nejakej napad,budu jedine rad ..

    0 0
    • Gorgov  

      já doporučuju kolo složit, teď ho moj přítelce taky skladam,tak pak hodim fotky. Mělo by to bejt snad ve středu

      0 0
      • wax4  

        S tim skladanim jsem nad tim taky premyslel,otazkou je jaky zvolit ram,netrvam primo na damske geometrii…

        0 0
    • bagio  

      ja sem taky pro složení kola das tam co chces vidle naba rafek atd. aurelia.ids.cz/spy­der/?page=103&typ=1

      0 0
      • wax4  

        No jo,slecny vzdycky vybiraji podle barvy,spis bych ale vybiral podle toho jak se ram chova a kolik vazi..takze nejakou znacku co ma patricne zkusenosti a technologicke moznosti.. K tomu spyderu…kamos to jezdil,sice ti daji dobrou vybravu,poskladas si to jak chces,ale ramy jsou fakt tezky a kvalita zpracovani dost pokulhava.. Zaklad kola je vidlice a ram,to nejvic ovlivni vlastnosti.. takze stale se mi jevi jako idelal GT: www.bikecentrum.cz/gt_detail.php?… pripadne jeste MERIDA: /…detail06.php?…

        0 0
        • Gorgov  

          dovolil bych si polemizovat. Myslim ze vetsi rozdil nez na ramu poznas na kolech. Levnejsi ram bude urcite tezsi, ale ze bude mekci uz neni jiste. Ale kola za 3k budou na hovno a nepojede to. Podle mě lepší kola za 10000 a ram za 5000 než obracene

          0 0
          • wax4  

            hm,tot taky otazka…ale ram je zaklad kola,co se tyce tuhosti,pohlcovani vibraci,geometrie ze ktere vychazi jak se kolo chova v terenu,ovla­datelnost atp..Je jasny ze v kolech je velkej rozdil,ale v teto cenove hladine nemuzes volit kola za 10000,– na ukor zbytku..

            0 0
            • Gorgov  

              Ok, ale presto si myslim, ze kdybych mel za 15 koupit ram a kola, budu na tom lip s kolama za 10 a ramem za 5 nez naopak. Ja osobne bych teda koupil jety maxy XL nebo bych zapletl neco lehounkyho.

              0 0
              • wax4  

                neco na tom bude,je to dost relativni a zalezi na konkretnich pripadech… ale tak popremyslim o tom pokud budu kolo skladat..

                0 0
    • orca  

      Usuzuji z tvého příspěvku že slečna toho zatím moc nenajezdila jen má dosti peněz a chce něco pěkného . Přesto si myslím že více chceš ty než ona … V cenách kolem 30,000 není moc vyloženě slabých kusů jde o osobní preference – každému se líbí něco jiného … Jo a ten nápad třeba nabídka CUBE…

      0 0
      • wax4  

        usuzujes spravne..slecna toho moc nenajezdila a jasne ze mam velkej vliv ja…nechci ji jen zacatky znechutit levnym,tezkym nefungujicim kolem.. :) penize se vzdycky nejaky najdou…

        0 0
        • orca  

          Zbytečně to nelámej přes koleno … kolo je řehole a dřina a taky po 2 měsících ji to omrzí… a pak 30,000 je fuč .. a zůstane jen tak na občasnou projížďku … Hele stojí to a padá s tebou vprvé řadě budeš ty trpět více než ona páč ty se s ní budeš ploužit …

          0 0
          • wax4  

            ale tak ja myslim ze ji to bavit bude…je schopna jet v lese i na ocelovym crossu s pevnou vidlici a tempo udrzi slusny…az jsem se divil,takze v teto oblasti strach fakt nemam.. :)

            0 0
        • Mamut  

          Tak potom vrazit 20–22000 do biku z zvysok do gati, 3/4gati, teplych gati, extra teplych gati, dresu, dlheho dresu, zimneho dresu, rukavic, zimnych rukavic, navlekov, vetrovky,prilby…

          A bude mat z toho viac uzitku ako z XT namiesto LX a kotucov namiesto V-cok.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Mozna, ale zase na kole za dvacet bude mit tezko odpruzenou vidlici a s veckama v extra teplych gatich, zimnim dresu, rukavicich a navlekach bude dost bojovat. Resp se na snehu zapoti i v bikinach ;)

            0 0
          • wax4  

            neboj,obleceni je vec druha…vetsinu uz ma,takze potrebuje jen poradny kolo

            0 0
    • borda  

      tak se mrkni na www.bikecentrum.cz, sekce tusim bazar. maji tam lonsky testovaci biky za pekny penize

      0 0
      • Gorgov  

        jo to je dost pekny, ten zaskar, ale i idrive. Mrkni na to

        0 0
    • Haho  

      A co tohle? www.shopacek.cz/…essa-20.html

      0 0
      • wax4  

        problem je ze se ji nelibi damsky designy…premysleli jsme o rade scale,ale hold u scottu se trosku plati za znacku.. :)

        0 0
    • Jane  

      Možná bych ještě uvažovala o tomto: www.kolokram.cz/…uct_info.php?…

      Myslím, že XT sada na kole za 34000 Kč je OK, případně si můžeš navolit jiný mix komponentů…

      0 0
    • TheIF  

      Jaktože ještě nikdo nehodil odkaz na CANYON :-) Dámskej WXC3 za 999 EUR ve slušný výbavě www.canyon.com/…tattung.html?b=61

      0 0
      • Jane  

        Se mi zdá strašně krátkej. Bych si radši připlatila za klasiku: www.canyon.com/…s/index.html?b=54

        0 0
        • wax4  

          jj,canyon je peknej…jen..kdo to k nam vozi? asi nikdo co? :)

          0 0
          • TheIF  

            Nee nikdo, oficialně určitě ne maximalně je tu přeprodával (objednával za vás) BIKEEXPERT

            Z webu Canyonu

            // Question: Is there a Canyon dealer in my area or country?

            Reply: Canyon sells its bikes directly and exclusively over the Canyon web site, Canyon catalogs and the shop in Koblenz. By direct sale we can offer our bikes with a substantial price advantage and without compromises in quality or service. Our trained staff and the PPS system provide for an optimal consultation and size selection.//

            0 0
    • JMT  

      dnaska sem koukal na krasny mariny v bike expertu na karlaku, nadherny bily ocelovy ram, skareb, hayes… fakt se mi libili, akorat uz maj jenom maly (15,17) coz by ale prave holce vadit nemuselo, spis naopak

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Nekde jsem videl nabidku na Kellys Blade(?) za cca 26. Asi lonskej. Skareb, HFX-9, LX/XT, Mavic, carbon sedlovka atd. Vymenit ram, vidlici… :) Holce by to mohlo stacit a nemuselo by to byt nejtezsi.

      0 0
    • Gorgov  

      Teď sem hodil do nasich kol kolo, ktery sem prave slozi ty svoji. Bylo cca za 20k + nejaky komponenty co sem mel doma

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.