• dada

    zdar ústečáci, kam vlastně jezdíte servisovat? já sem zatím nebyl nikde úplně spokojenej. Možná bych chtěl moc ale líbil by se mi servis kde by na mě byli hodný, třeba i v neděli, dělali by kvalitně a levně a eště by mě pochválili že mám hezký kolo…:) jo a taky by to mohlo bejt někde na bukově nebo všebo… …a eště hodinky s vodotryskem…

    0 0
    • Luka  

      :D vtipalku… co chces od mesta kde se v sobotu po 12:00 prohaneji jen sakali a litaji takovy ty koudele sena? …

      sem zvedava kdo ti neco poradi :)

      0 0
    • jfk  

      Bike Sport v Moskevský. Přiznávám, že jsem úplně objektivní:-) ale když oni jsou nejlepší…

      0 0
      • dada  

        no to je slovo do pranice…tohle je asi jedinej vobchod kterej má v ústí slušnej sortiment, dycky se tam i točej kola v servisu i když vzhledem k rozměrům obchodu si to tam nějak tak všecko překáží mi přijde…takže se bojím že pokud nejsem V.I.P. jako seš asi ty tak ty terminy nebudou nic moc…chtělo by to objektivní názor…:)

        0 0
      • scret  

        tak bohuzel tam jsem prestal chodit,protoze ty cekaci lhuty jsou v sezone neunosny:(( Ale za to nemuzou,holt maj dost prace no…

        0 0
        • dada  

          NO TAK KAM TEDA CHODIS TY PRACANTE??? zdar dada

          0 0
        • jfk  

          holt jsou „obětí vlastního úspěchu“ (zdůrazňuju ty uvozovky). podle mě je to neřešitelný, pokud chceš udržet kvalitu a náklady v rozumných mezích, tak holt v sezóně nestíháš…

          0 0
    • scret  

      Jinak ja si 80% veci delam doma a kdyz neco dam do servisu,tak k Adamkovi,nebo „Johnymu“ (Cykloservis – pro neznale) a nekdy chci zkusit FunBike na Strekove…

      0 0
      • dada  

        no tak pro uplně neznalé co je to ten cykloservis-johny???

        0 0
        • scret  

          no je to bejvalej spolumajitel Bikesportu a ted ma kramek v Krasnaku jak jsou „3 kocky“ :)

          0 0
          • dada  

            hmmm zase vedle…KBcko je pro mne dzungle…ale proc mu nedat sanci…je reychlej? a kde to presne je? d.

            0 0
    • scret  

      tak kua chlapi,kde jste??? Nejak mrtvo…:(((

      0 0
      • dada  

        no co by…kolo mam zcentrovany tak du jezdit-venku je hezky…hergot jak se dela smajlik s vyplazenym jazykem? :)

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.