• Maks99

    Vyrábí Shimano brzdové kotouče v XT 180 mm? Na Merida bicích jsem je viděl, objednat je nikde nemůžu. Viděl jste je někdo někde? Nebo LX.

    0 0
    • Lister  

      proč trváš na shimano kotoučích????

      Hodně lidí je tady spokojená s kotoučí aligator, a nesjou ani moc drahý…

      0 0
    • fousac  

      teda nevim, jak moc prace si dalo shimano s kotoucema u vyssich sad, ale kotouc deore (525) byl degradovan Avidem z hlediska zpracovani na pouhy nevzhledny kousek plechu… takze shimano (pouze kotouce) uz nejak do budoucna nehodlam provozovat..

      a ted babo rad.. ;)))))

      0 0
      • Maks99  

        Chci min. LX. Navíc mám Center Lock.

        0 0
      • CZiko  

        jo, tak toho zpracování jsem si všiml taky, když mi to přišlo… oproti bráchovému kotouči, který je navíc od méně známé značky (Diatech nebo tak nějak..) mi příjde, jakoby to někde bouchali v garáži na koleně… asi si potom koupím nějaký jiný…

        0 0
        • TheIF  

          No co se vždycky nezadaří, to bude špatná středivost na laseru, taky občas v práci palím kotouče.

          0 0
          • slou  

            A můžu se zeptat z jakýho matroše to pálíš? Dík

            0 0
          • CZiko  

            jo špatná středivost… kámoš to má na kotouči úplně stejné… vůbec to není dělané laserem, ale je to vystřižené/vy­lisované (nevím jak to nazvat, odborník nejsem)… já jsem si to myslel a brácha, co má na to školu mi to potvrdil:-)

            0 0
            • TheIF  

              Hm to je možný, protože co jsem palil já byly kotouče na mašiny ze 6 a byla to nějaká 14×xx na kola se to asi kvůli nakladům a tloušťce bude spíš vysekávat

              0 0
              • CZiko  

                no je to celkem logický krok… ale ten bráchův kotouč vypadá prostě úplně jinak… hezky zahlazené hrany, všechno se leskne… a ten můj – jako bych ho vykousal zubama:-)

                0 0
      • TinkTink  

        Moja ma 160 i 170mm XTcka kotouce a zpracovani na pohodu…jediny co nejsou, tak nejsou lehky…ty kotouce vazi v 160mm cca 140g a to je aj dost…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.