• johny.h

    Znáte někdo tyhle rámy? http://benobikes.de/…n/rahmen.htm Možná bych ho koupil, ale neznám je… A co Scandium?

    0 0
    • johny.h  

      No tak, napište mi aspoň něco ke scandiu a k biku. Bude lepší než Apache Hawk i k ceně rámu za 11500Kč? Loni touhle dobou jsem začal na trenažéru, letos nejlepší 54. místo v početnějších závodech a příští rok bych rád zabojoval na 20. Tak vzhledem k těmto ambicím jaký rám? Nebo snad karbon?:)))

      0 0
    • Daf  

      Udajne Scandium rychle mekne, tak se nehodi na bezne ramy. Slysel jsem to od dvou lidi, ale nevim jestli je to pravda :)

      0 0
    • McBlacky  

      už jsem to viděl jezdit a ti lidé byli na bedně, takže si to kup, minimálně o 20 míst tě to posune :)

      PS: rozdíl 400gr na rámu je skoro zanedbatelný (no saint vs. průmer lepších značek). Rozhodně od rámu nečekej zázraky, co potřebuješ je technika, síla a vytrvalost :)

      0 0
      • johny.h  

        Ach jo!? Chlapi, trénink je mi snad jasnej, že to chce makat a hodlám pro to udělat víc než loni. Momentálně velká nuda na trenažéru vs. návaly jak vylepšit bika a trochu ulevit tělu – otřesy, pevnost a váha rámu, zkouším i nové řazení a přehazku SRAM 9.0, sedlo zkusím SLR XC nebo GOBI…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.