• RomanH

    Nechcete nekdo ve stredu nekam vyjet na biku ?

    Sraz bych navrhoval tak v 9:45–10:00 v Kr.Poli na nadrazi, trasa Kr.Pole, Sobesice, Utechov, Vranov, Babi Lom, Svinosice, Bukovec, Cerna Hora, Zernovnik, Krkata baba, Skalicka, Kurim, Brno.

    0 0
    • RomanH  

      Tak se nebojte…

      0 0
      • Paja  

        Nebojim, ale nejspis si vezmu ct+pa volno a pojedem na chalupu, na biku samozrejme:o)

        0 0
    • ada  

      Vyjet na biku by som si chcela, ale nebudem v Brne. :-(

      0 0
    • MartinXC  

      Soused dělá pro Shocart ověřování cyklomap v terénu (výřez z mapy, tužka :-), má oblast Drahanské vrchoviny – teď o víkendu jsme byli kolem Jedovnic (křitny – vyškov) Ve středu bychom mělí být kolem Jevíčka. Kdyby ses chtěl připojit, ozvi se – víc rukou a hlav se hodí.

      0 0
      • RomanH  

        OK, jestli nikoho nesezenu, ozvu se. V kolik budete asi vyrazet ?

        0 0
        • MartinXC  

          dopoledne, mezi 10 a 11h

          0 0
          • mastihuba  

            bude pršet.

            0 0
            • RomanH  

              Nebud pesimista.

              0 0
              • mastihuba  

                no první volnej den kdy nejdu na panský nemuže jinak dopadnout. :)

                0 0
                • RomanH  

                  Takze pokud nebude prset, pojedes ?

                  0 0
                  • mastihuba  

                    spíš ne, připojoval bych se v utěchově a pak se mi ta vaše trasa moc vzdaluje od baráku. Asi pojedu prubnout vyškovsko.

                    0 0
            • MartinXC  

              už prší teď … (pokud bude chcát – žádné mapy, nikam nejedu, pokud bude po dešti/jako že to tak vypadá/, tak se vydám na silničce někam na jih – Hevlín apod.)

              0 0
              • RomanH  

                Jasne, pokud bude prset, tak taky nejedu.

                Jinak, uz jsem domluveny se dvema kamosi, tak i to Jevicko pada. Toz treba priste.

                0 0
    • Bobo  

      Jó, kdyby se jelo po asfaltu, tak to bych vzal silničku a jel bych.

      0 0
    • slou  

      Aj bych to jel, ale to počasí zatím moc nefandí. Ráno se uvidí.

      0 0
    • Karaya  

      Taky bych jel někam, asi spíš na silničce…Ještě sem mrknu zítra dopoledne..Mně by vyhoval sraz okolo 10té někde v Líšni…

      0 0
    • Karaya  

      Tak 10tou jsem nezvládl, budu ve 14:00 nahoře na Klajdovce, kdybyste se chtěl někdo připojit. Poznávací znamení – zelený favorit s titanovým Flitem..

      0 0
    • slou  

      No sice jsem 10 stihnul v poho, ale byl jsem tam, pokud nejsem úplně slepej, sám. Tak jsem to nastřelil stejným směrem co kdyby náhodou, ale nic. Tož někdy příště :)

      0 0
      • Karaya  

        Sorry, já tam přijel až na tu druhou a byl jsem tam taky sám .-) Dal jsem si Líšeň – Výhon a zpět, pěkná 2hodinová projížďka..

        0 0
        • Bobo  

          Jo chlapi, tak to je dobrý. Před chvílí jsem se vrátil ze švihu. Mám po chřipce, tak by se mi hodil nějakej leader, abych se povozil v háku. Škoda, že jsme se nedomluvili, mohli jsme dát něco lehčího ve třech. Hm.

          0 0
        • Pivomil  

          vyhon je co nebo kde ? :)

          0 0
          • Karaya  

            Výhon je kopec (356 mnm) nad Židlochovicema, Blučinou apod (okolo 170 mnm). Takový to menší, co je vidět před Pálavou. Na vrchol vede asfaltka a je tam krásně, bažanti, zajíci a srny ti běhaj přes cestu

            0 0
      • RomanH  

        Jej, sorry, ja uz jsem pak nebyl na netu. Myslel jsem, ze nikdo nejede. Toz priste.

        0 0
        • slou  

          No a jel jsi tu tra? jak si psal, nebo jinama? Jen abych veděl jestli byla možnost potkání.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.