• SChiZo

    Ahoj, je tu někdo kdo by vyjel na bika v sobotu? Odhad 50–70 km. trasu můžu vymyslet i přizpůsobit se. Všichni v mém okolí se nějak vymluvili a tak hledám tady. Samotnýmu se mi moc nechce. Nejsem chrt, ale něco snad vydržím. Tak se těším. Biku zdar :-)

    0 0
    • brantec  

      V sobotu je nejaka cyklojizda do Cerne Hory:) Ale to nic.. Bych si jel radsi projet trasu Starobrno Tour, ale potrebuju nekoho kdo to zna:) Muzu ovsem az po 12h.

      0 0
      • SChiZo  

        Nad tim starobrnem jsem uvazoval taky, ovsem trasu neznam, ale mapu preci mame :-). Vyhovovalo by mi ale spis vyjet driv…

        0 0
        • Jaroslávek  

          Jestli myslíš 55-ku tak do toho bych šel taky.

          0 0
          • brantec  

            ja myslim 55-tku, pockejte na me:)

            0 0
          • JSt  

            pocitejte i se mnou ;-)

            0 0
            • pepek  

              Takovou hladkou trasu nesmíš jezdit s fullem, to ještě nevíš? Ledaře bys vytáhl zas HFHT (2×0,8 atm).

              0 0
              • JSt  

                pevnak prijde ke slovu az na brnenske padesatce. tady jsou i useky, kde bych rozohnen zavodem mohl cvaknout :-).

                0 0
          • SChiZo  

            Okej hosani, pocitam s Vama. Nevim z keryho konce Brna ste. Start je na prehrade, tak dame scuka tam? Ja bydlim v Zabinach. V kolik hodin sraz? 10 je ideal?

            0 0
            • JSt  

              kdyz brantec psal, ze muze az po 12-te, tak 10 je imho naprosty ideal. von nas kluk docvakne ;-). bych navrhl start na 13:00 (aspon nekteri stihneme doma obed) z obory. snad to bude akceptovatelne pro vsechny.

              0 0
              • SChiZo  

                serete me, ale aspon se vyspim, nebo se pojedu projet jeste predtim :-). Ja ho cet, ale myslel, ze ragujete na me a muj anvrh vyjet driv. a stejne by nas docvakl :-)

                0 0
              • brantec  

                13h znacka ideal, nikoho docvakavat nemam v planu. Akorat nevim jestli najdu tu Oboru. Sem na prehrade v zivote nebyl, budu rad, kdyz trefim na hraz:)

                0 0
    • Luža  

      Boha jeho :-(, jel bych taky a aspoň se vodpanil s B-F, ale slíbil jsem v BK na ČKD točit pivo při fotbale. Někdy příště …

      0 0
    • Lad  

      Možná bych jel taky,sice vás nikoho neznám,ale to snad není na překážku ne?Uvidím jak dopadnou okolnosti okolo práce a přítelkyně…Kdyžtak se budu těšit!PS:Napište trasu ať se na to můžu kouknout do mapy=)

      0 0
      • SChiZo  

        taky tu nikoho neznam nebo aspon ne z tech lidi kteri se hlasi :-). trasa je priblizne tady www.volny.cz/…r/propoz.htm Vyres pritelkyni a v sobotu ahoj. Btw. navrhoval bych sraz treba 12.40 na hrazi ne az u Obory.

        0 0
      • Polka  

        Jak to tady ctu, tak se mozna nakonec pridam borci. Pac chcu hlavne videt ten JSTuv odpruzenej zazrak ;-)

        0 0
      • Polka  

        Sem ti zapomnel vlozit tu trasu – tady je presnejsi.

        0 0
        • slou  

          Aby jsi jim nezkazil avg :))

          Jinak že bych zkusil taky … trasa vypadá spíš na HT, no uvidím.

          0 0
          • pepek  

            Soudruzi, ale tam odtud to máte na Buk sakra daleko…

            0 0
            • Polka  

              Ticho…marode :-P

              0 0
              • pepek  

                Už se doléčuju…

                0 0
                • Polka  

                  Ajajaj, tak to abysme zacali zas trenovat ty sjezdy :-D

                  0 0
                  • pepek  

                    Se zeptej Jst, jak to pak pak dopadne… Sem dal dopředu už Nobby Nic, no prevence (připosranost?)

                    0 0
                    • JSt  

                      tys to napsal, jako kdybych mel ja nejaky incident. ja jsem to nebyl a snad vse dobre dopadlo/ne.

                      0 0
          • Polka  

            HT? No takze na pohodu, ze? :-)

            0 0
            • Jaroslávek  

              Nevím co je u těbjá pohoda. Ale mapka je supr ! To jsem potřeboval. Do so boty času dostia, ale rozhodně jedu i kdyby měla být doma revoluce.-))

              0 0
        • Lad  

          Od té půjčovny lodí k prádelně se jede po silnici co?

          0 0
          • Polka  

            Jo, ale zapomnel jsem tam dat smer trasy – je to od ty pujcovny lodi smerem na Hvozdec, takze se trasa krizuje u Risovky.

            0 0
            • Lad  

              A ještě jedna taková debilní otázka jak moc je to náročný a na jak dlouho to je výlet?=)

              0 0
              • Polka  

                To zalezi samozrejme na nasem tempu a kde fsude budem zastavovat :-) Ale kdyz nebudem moc dupat, tak 3hodky cca…

                0 0
                • JSt  

                  ty 3 hodky mi to loni zabralo pri zavode bez zastavek :-). ale dost jsem se trapil (ostatne jako kazdy prvni zavod). takze pokavad nas pojede vic, obcas se zastavi, pokeca, videl bych 4 hodky jako realnejsi. ale muzem to zkusit naprat, co to pujde, zas tak se tomu nebranim ;-).

                  0 0
                  • Polka  

                    To zni dobre, ale jeste nejsem 100% rozhodnutej jestli pojedu, pac naka delsi vikendova vyjizdka by se sikla :-)

                    0 0
                    • Bojka1  

                      Hned bych si tu trasu jel taky projet,ale jedu se Zimovčákem na vyjížďku. No je přece času dosti.Skoro 14 dní. Tak si to užijte. Je to tam nějak značeno pánové.

                      0 0
                  • brantec  

                    Zadny dupani:) abych se pak vubec doplazil dom. Citam ze to hodi dobrejch 150km..

                    0 0
                    • SChiZo  

                      takze jak jsem domluveni? ve 13.00 na Obore a tak 20 minut predtim na prehrade u Vesla? kolik nas zatim v souctu je? 5? abychom vedeli zda cekat, ci necekat :-)

                      0 0
                      • brantec  

                        lavka je kde? je nekde na tom obrazku? ja to fakt neznam:)

                        0 0
                        • SChiZo  

                          sraz bych dal u Vesla. cca. 12.40. JE to hospudka na prave strane smer prehrada. Je jich tam vic, ale to najdes – viz foto

                          0 0
                        • SChiZo  

                          a foto :-)

                          0 0
    • Excel  

      Pro celodenní šviháky..co takhle v sobotu zajet na Níhovskej rybník (osvěžovna-ale nevím jestli už jede) Trasa: Z Bitýšky po modré Tišnov-po zelené směr Nelepeč-pak uhnout po žluté až do Níhova (snad to bude ted zjara líp jetelnější)-pak ještě kousek zelená, ale pak kus asfalt do velké Bíteše..no a pak po modré, těch pár brodíků na Šmelcárnu, tam slavnostní zakončení. :-) co? Nebo pokud má někdo jinej celodenní nápad, se nebráním. Do Bitýšky z Brna dle domluvy. Sraz Medlánky u křížku alter. lávka Bystrc. ráno cca 10:00?

      0 0
      • Jaroslávek  

        Šmelcovna o víkendu-zapomeň. Minulou neděli jsme v 15.oo zbodli tatranku za plotem ani jsme tam nešli, mravenců se sejde míň.-)

        0 0
        • Excel  

          no vzhledem k trase, si myslím, že se tam dojede v čase, kdy už to nebude problém…si myslím :-)

          0 0
      • Polka  

        Tak do tohodle pujdu, to zni dobre ;-)

        0 0
        • Polka  

          Tak sorry, nakonec zase vyhrala Bukarna. Tady to stejne zavani navratem az v noci :-)

          0 0
          • Excel  

            …veliká škoda, trasa se dá změnit dle stavu sil i času, no ale přemlouvat tě nebudu…

            0 0
      • Crempa  

        plati to jeste? bych se pridal, o vikendu jsem sem konecne dotahnul bike a po vcerejsim bloudeni bych uvital nekoho znaleho vpredu.. :-)

        0 0
      • Excel  

        Platí, sraz 9:15 Česká U Baumanů, 9:38 Medlánky letiště u křížku, Lávka Bystrc tak 10:00. Tempo proměnlivé dle podmínek a schopností, návrat za klekání, dálibůh. :-) zásoby s sebou. Zde mobil, kdyby se chtěl někdo připojit 777 175 506

        0 0
    • brantec  

      OK, takze kdo si chce projet trasu Starobrno Tour, tak sraz je ve 12:40 v hospudce U Vesla, popripade ve 13:00 na Obore.

      0 0
      • JSt  

        budu nejspis u toho vesla. ale bylo by fajn, kdyby jel i nekdo, kdo to fakt zna. ja to jel loni pri zavode a 100% jistej si nejsu…

        0 0
      • Lad  

        Tak jo…já budu taky u toho vesla…nikoho z vás neznám ani přesně nevím kde tam budete tak mě kdyžtak odchytněte podle kola co mám v profilu.Dík!

        0 0
    • SChiZo  

      tak nebylo to spatny klucii :-). cestu jsem nakonec nasli, takze rekapitulace : SPOKOJENOST :-)

      0 0
      • Jaroslávek  

        Přidávám foto soudruhů, kteří měli dnes se mnou svatou trpělivost. A ten sjezd k prádelně – super, to jste si měli dát taky a pak ještě Zouvalka no … Já jsem velmi spokojen bo premiéra s novou vidlí se mi líbila a což teprve až na radu odborníků ještě trochu uberu tlak.

        0 0
        • Polka  

          Cos nakonec koupil teda? Z ty fotky to nak nemozu poznat poradne…

          0 0
        • SChiZo  

          neblazni. Ja osobne byl rad, ze jsem na tebe moh chvilicku pockat, a stihl jsem se vydychat :-). Na to, ze jsem se vetsina neznali, tak myslim vyrovnany vykony, nikdo nikoho nebrzdil. tak priste zas :-)

          0 0
          • JSt  

            my jsme nekdy na nekoho cekali? akorat manas na nas musel pockat u risovky ;-))

            0 0
            • Mulda  

              tak to sedi bylo to dobry, zvlaste se mi libi ty maratonsky cisla km dik za foto

              0 0
        • Karaya  

          No tak to ses pochlapil s tou vidlicou, po lehké zkoušce Recona ti tvoji volbu chválím…

          0 0
          • Jaroslávek  

            Možná se starou vidlou odešel i jistý psychický blok bo na Zouvalce se mi to zdá lehčí a lehčí.-) Je pravda, že jsem to jel zatím jen dvakrát.

            0 0
          • mastihuba  

            hele jestli myslíš toho mýho tak to neni zrovna dobrej příklad. Vážíš o 15kg míň než já a uvnitř je to asi polámaný. :)

            0 0
      • brantec  

        Bolo to fajne. Hm, prej nasli, z 55km sme udelali 60km:-) Me to az dom nakonec hodilo 158km. Musim podekovat Jurovi (JSt), ze me protahl z Bystrca pres Reckovice ven z Brna a jel se mnou jako moralni podopora az do Utechova:) Jet sam, tak se nekde motam jeste ted – takhle sem byl doma v devet presne.

        0 0
        • Lad  

          Jako premiéra s BF musím říct SUPER ZÁŽITEK!Díky všem!

          0 0
    • Excel  

      Tak včera to byl super výlet, na Šmelcovně jsme byli o třičtvrtě na tři pane Polka ;-). Já vůl si pak dal eště odspoda Křížovou (samosebou jsem to nesl) a to mě odrovnalo. No a definitivně mě položili přemnožené muhy v podkomorskejch a na Babě…hnus. Jinak trasa Bystrc_Rýšova-Biytýška-modrá Hradčany-silnice Tišnov-zelená-žlutá-Níhov-Křoví-modrá-šmelcovna-Bitýška-tam jsme se rozpojili. Kilomtery sem hodí Crempa, snad :-)

      0 0
      • Crempa  

        hodi hodi, me to dalo celkem 110 (ale je to vcetne zajizdky pres centrum, protoze ta chut na zmrzku byla neprekonatelna) :-)

        0 0
    •  

      Svitava je řeka řek!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.