• prodi

    Doporučí mi někdo nějakej trenažér na zimu? Výhody resp. nevýhody různých systémů a pod. Děkuji.

    0 0
    • R.1  

      To je zaujimavy bezecky s(t)imulator na zimu: http://www.avantgaming.com/rmr.html :)))

      0 0
    • Toman  

      Pro trénink výkonnostní, čili rychlostní cyklistiky doporučuji použít trenažér s velkým a těžkým setrvačníkem a s pevným převodem. Tyto dvě věci tě při simulaci jízdy ženou vpřed a umožňují správné kruhové šlapání, což rozhodně ovlivní kvalitu speciálního tréninku. Také je třeba vzít v potaz variabilitu nestavení posedu, aby ses přiblížil tomu na svém kole. Velice účelné je také hlídat zatěžování sporttesterem.

      0 0
      • Lance  

        no kdyz si snad do trenazeru uplne svoje kolo,tak posed dodrzi ne?

        0 0
        • Toman  

          Samozřejmě máš pravdu, já měl na mysli ergometr jako nejlepší způsob ježdění v místnosti. Trenažérem se rozumí zařízení do kterého vložíš celé kolo.

          0 0
    • orca  

      Možná bude taky zajímavé si zjistit i ceny – a třeba zjistíš že se ti vyplatí přes zimu raději někam zajít než to vlastnit . Ono v zimně zase tolik vyloženě out dní není..teda pokud nemáš v plánu příští rok zasednout na uvolněnej trůn vítěze Tour.

      0 0
      • prodi  

        Mně akorát moc nebaví jezdit s nudlí u nosu a cele zmáčenej. Trenažer jsem nikdy neměl, takže nevím.:)

        0 0
      • prodi  

        To víš, po zjištění reality s mojí výkonností v letošní sezoně mám VELKE plány víc potrénovat na tu příští:))) Jsem zvědavej, jak mi to dlouho vydrží:)

        0 0
        • orca  

          No já měl také plány ALE… jak říkám drobet vzdáleně si to představ že jedeš do různě velkého kopce třeba 1 hod a stále stejným tempem a ani chvilka oddechu… říkám je to o VELMI silných nervech – třeba se někdo ozve kdo to zkusil a potvrdí… Spíš bych to viděl jen jako udržení drobet formy v době sněhu. Než jako něco od čeho budeš vycházet. Jo já jezdil cca 1:30 – 2:00 hod

          0 0
    • Lance  

      Jestli nemas silnou a pevnou vuli a motivaci sednout na trenazer (ja ne,vlastni zkusenost z posl. zimy),tak radeji to nekupuj:) Jinak ja ho mel pujceny ten trenazer – uplne novy a kdyz jsem ho sel vratit – pouze 2× jety,tak mi majitel rek: Nech si ho,ja Ti ho davam, takze jen takovy fajn pribeh,por.cena neco kolem 5000,– tak ted muzu rikat,jo jasne mam trenazer:):)

      0 0
      • Meedja  

        Tak ho dej Prodimu ;)

        0 0
        • Lance  

          obavam se,ze Prodi (mam ho rad to zajiste) ale takovy pribeh se stastnym trenazerem na konci z me strany asi nezazije:) cimz nerikam,ze nemuze zazit ze strany jine:)

          0 0
        • prodi  

          :)))

          0 0
      • orca  

        No já minulou zimu najel něco kolem 20 x mamina asi jen 5× a to jsem kupoval hlavně kvůli ní. A přitakávám je to o těžkém sebezapření … takže radio nebo TV podmínkou jo a smrad kterej ti jen tak někdo nebude tolerovat.
        Doporučil bych přeci jenom si to vyzkoušet a pak teprve koupit…jinak peníze fuč a prakticky jako jeté neprodejné…

        0 0
    • Lance  

      http://www.bike-forum.cz/forum/forum.php?… tady mas popsane jak jsem uzival trenazer a okolnosti kolem:)

      0 0
    • zubus  

      No, tak ja som to skusil z trenazerom z TESCA, a ten som rozmlatil za tu jednu zimu. Vala sa niekde v polpolnici. Musim potvrdit, co tu bolo napisane – velky zotrvacnik, pevny prevod, dobre nervy ( zatial mam ), sluchatka ( potazne repro ) do usi, kluky spravnej velkosti(nie tescove ohnute draty), posed nastavitelny vo vsetkych smeroch, a ides. Kedze ma to neprestalo bavit, tak som si kupil Tomahawk www.kovo-team.sk

      0 0
      • R.1  

        TESCO je spravnej bikersky kamenak! :)

        0 0
      • prodi  

        To je pořád ergometr a ne cyklotrenažer, do kterého upneš svoje kolo.

        0 0
        • zubus  

          Nejak som si nevedel predstavit mat bika v byte a upinat ho do valcov + zvuk. Okrem toho, ked ak sa co i len trocha da, tak som na svihu aj v zime. A cistit ho tak, aby som ho mohol dotrepat do bytu???? Ja som o trenazer – valce akosi neakceptoval.

          0 0
    • pelt  

      Měl bych takový hloupý dotaz – je možno upnout do trenažéru zadní kolo opatřené rychloupínákem?

      0 0
      • MlokCZ  

        To je naopak u některých trenažérů podmínka, za ten rychloupínák se do něj uchycují. K některým je pak v balení rychloupínák přiložen, kdybys ho na kole neměl.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.