• Jerry

    Nazdar Bikeři, právě přecházím ze silnice na Bike a trápí mě dvě věci. jednak jaký vybrat kolečko, abych ho využil a odpovídaly cena a kvalita a jednak jak se zbavit svý silničky. Mám vybraný kolo od Jamis – dakar sport, je to celoodpruženej bike s vidlí Manitou Splice Super 100–130 mm, tlumič – Fox Float R 90 mm, rám 7005, Celý je to na deore, brzdy AVID BB5 disc, a cena je za 26.990,– trochu jsem ho i projel, ale jsem spíš zvyklej na silnici, tak mi chybí přehled. za každý váš názor, zda do něj jít nebo se ještě poohlídnout jindy budu rád a to i názory o ceně. díky za vaše odpovědi. Pzn. chci kolo pro všechny situace a? cross nebo relax, prostě do pohody i nepohody… [ Odpovědět ] zpět na obsah

    0 0
    • JMT  

      ten jamis je dobrej, hodne dobrej, normalne by takovy kolo stalo min. o 15tis vic, di do toho, slusna funkcni vidle, paradni tlumic, super brzdy (mechanicky avidy jako jediny mechaniky opravdu brzdej a to dokonce lip nez kdejaky hydry) a deorecko v pohode staci p.s. ta cena je fakt megasuper ! p.s.2 :-) nejsem prodejce jamisu :-)

      0 0
    • Nodar  

      v téhle ceně a výbavě, asi nic lepšího neseženeš.

      0 0
    • Nodar  

      v téhle ceně a výbavě, asi nic lepšího neseženeš.

      0 0
    • BH  

      pokud vim tak skladem je jen ve velikosti 19"- red color.Na netu ho lze koupit za 26 106,– Kc (ebikeshop). skladem je poslwedni kus. k porovnani, neni velice co porovnavat,nebot neuvadis alteratativu. jamis je zajimavy cenou. velkea sleva, je to zancka velmi dobre hodnocena v USA,ale tzv. stredni proud, vyraveny na Taiwanu(tento model) Corratec je spise hi-tech znacka, tomu odpovidaji i ceny, ale je to kolo montovane primo v Nemecku, tedy 100% kvalita a servis.

      0 0
    • Jerry  

      coratec je za 21.000, je na sramu 9, což mi příliš nevyhovuje protože obě páčky jsou na palec. vidle rst omega lock out, brzdy zzyzx čelis?ové. je to spíš hardtail a nejsou tam ani nášlapy, což jamis má. tak spíš porovnáván užitná hodnota s cenou. .. ješte jakou doporučuješ velikost rámu. Měřím 181 cm…? díky

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.