• gummo

    Cau nejspis to tu uz parkrat bylo, ale byl bych rad, kdyby ste mi dali nejaky vase typy na full ram do 30000 kc na XC. Dik

    0 0
    • Vazelina  

      GF Sugar – jednoho Ti muzu nabidnout ;)

      0 0
    • croscountry  

      GT i-drive xc – 23990Kč Giant NRS – 23990Kč

      Toho Gianta dos? vychválili aj vo VEle.

      0 0
    • Lister  

      Koupit komplet kolo, odstrojit naházet na to co chceš a zbylé komponenty dát na nějaký pevný rám a máš ideálního zimáka nebo to můžeš střelit – a vyjde tě to ještě i levněji :-)

      0 0
    • vratan  

      A co tak Giant Trance? Len je otazka ci ho progresscycle bude predavat. Vonku stoji cca 1250 USD. na stranke progresu http://www.giant-bicykle.sk/…ramy2/r3.htm sa nachadza, ale bez ceny. Poslal som maily zastupeniu, takze sa uvidi…

      0 0
      • blue  

        to si uz muze koupit Trance 4 komplet ve sleve u Sirera, co se objevil odkaz vedle v diskuzi, a komponenty prodat

        0 0
        • vratan  

          otazkou aj pre mna zostava ci nie je lepsi fox RP3 ako len obycajny float R…

          0 0
          • croscountry  

            Mám ho doma. Ešte som ho nevyskúšal, lebo bicykel ešte nemám poskladaný, ale RP3 vieš použi? ako obyčajný R pri vypnutom Pro Pedale a na výjazd máš ešte dve polohy – čiastočne a plne aktívny Pro Pedal. Ale finančný rozdiel medzi nimi je okolo 5 litrov.

            0 0
            • JMT  

              u floatu r je pro pedal taky, avsak pevne nastaveny na nejtvrdsi hodnotu, u rp3 jde naopak vypnout…

              0 0
      • croscountry  

        Ani ten by nemusel by? špatný. Neviem či je lepší plávajúce stred,(ak dobre vidím trance ho má aj s momentálne najlepším Foxáckym tlmičom), alebo horst link.

        0 0
    • JMT  

      sem to resil pred dvouma mesicema a rozhodoval sem se mezi speedstrem od rb a trancem od giantu, vyhral speedster :-)

      0 0
    • raceface  

      Speedster

      0 0
    • Spawncz  

      Resil jsem stejnou otazku pres zimu a vyhral GIAN NRS a jsem spokojenej na 1000000%

      Doporucuji NRS

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.