• MirosPikos

    Jakej olej do MC COMP AIR 105 03 ? ? ? značka oleje, druh(mineral,syn­tetic,polosyn­t.) a viskozita…?

    Díkes moc ;)

    A co Váš názor na bordel uvnitř vidle po výrobě? Piliny atd…

    0 0
    • pitelboy  

      doporučujou myslím viskozitu 7,5

      0 0
    • Kotěnočkin  

      Brölio

      0 0
    •  

      ja sem do tam ted lil 7,5W motorex racing fork oil

      0 0
    • hanz  

      7,5 a polosintetiku třeba denicol, jestli se chceš praštit přes kapsu tak klido plnou sintetiku. Dá se i minerál ale ve vzduchovkách pění takže pak blbě tlumí, ale minerál se myslím neprodává tlumičovej. Prostě zajdi do nějaký motorkářský prodejny a řekni že chceš tlumičovou 7,5…oni už ti daj vybrat a řeknou co a jak. Jinak známej používá minerál do závodní převodovky a taky mu to fakčí.....

      0 0
    • thulio  

      pouzivam Castrol fork oil 5W oproti odporucanemu 7.5W a zda sa mi to lepsie (ziaden bordel som dnu nenasiel)

      0 0
      • guard  

        Presne to iste pouzivam aj ja akurat ze mam M air 2004 nabuduci rok vyskusam tu 10.

        0 0
        • RapMan  

          jak jste na tom tedka s olejem, pouzivate porad tyhle stejny, nebo jiny?

          0 0
          • bolekkrutor  

            tak tenhle problém řeším taky,co se týče viskozity,není nad čím bádat,marzocchi do všeho leje 7,5,problém je co se týče výrobce oleje-origo marzocchi přestal Bartoníček vozit s tím,že motorex je to samý-není,nalil jsem to do shivera a přidrhává,prostě nechodí jak s origo olejem…myslím,že u větších zdvihů je ten rozdíl ještě patrnější,údajně snad VP by mohlo být dobrý,nemáte to někdo vyzkoušený?

            0 0
    • CZiko  

      no já tam nedávno nalil syntetický motorový 10W… a chodí krásně… ale má tam být 7,5W

      0 0
    • Lone1  

      Viskozita 7.5W,Denicol,Mo­torex atd.Motorex je vynikající olej,tvrdit,že přidrhává,je naprostý blábol.U vidlic jsou používána pouzdra s teflonovým povrchem,šavle mají také teflon.Takže by to fachčilo i s tím olejem na smažení.Mimocho­dem,originál olej marzocchi,Bar­toníček dováží pořád!Než něco vypustím,tak si to ověřím!

      0 0
      • bolekkrutor  

        tak to pardón,pardón,možná se situace ohledně dovozu od loňského jara změnila-apropó tvrdit,že typ,potažmo kvalita oleje nemá vliv na hladkost chodu vidle je „naprostý blábol“,stejně jako to o tom teflonu-konkrétně shiva má futra ze spékaných kovů,o teflonu na šavlích slyším poprví od tebe…je to buď nitridace,nebo tvrdoelox,záleží na výrobci-teflon,ano ale jen v případě futer,navíc už jen na archiválních kouscích marzocchi,kdy tam byly trubičky potaženeé teflonem,tuším od roku 03 cpou do všeho už jen kroužky ze spékaých kovů-bohužel,ty teflonový futra mi přišly lepší…

        0 0
        • Pekáček  

          Jsou jasně červené – MX Comp ETA 04. Kov?

          0 0
          • kovar  

            ani v jedné marzocchi, co jsem kdy viděl nejsou vnitřní nohy potažené teflonem a v každé pouzdra jsou sice kovová ale potažené nějakým polymerem, nikde nohy nechodí přímo po kovu.

            0 0
      • CZiko  

        je to zajímavé… ale zrovna nedávno jsme se s kámošem bavili, jak by vidla fachala, kdybych do ní nalil Lukanu:-D a pod stíráky místo vazelíny nacpal sádlo:-)))))))))))))­)))))))))

        0 0
        • ota  

          v předlouhých sjezdech by kolemjdoucí turisti cítili smažené řízky.jsem kdysi v krizi opravdu naplnil Lukanou vyteklou hydru a ten kuchyňský odér byl dost znát,jak náplň vyvařila.

          0 0
          • lubos  

            nechtel bych takhle jet v silnem hladaku :)

            0 0
          • rarášek1  

            Je to mimo téma, ale ke mně přivezl borec na vyčištění řetěz, který byl úplně zatuhlý. Nešel ani roznýtovat. Po rozříznutí stál jako prut. Pak se přiznal, že ho namazal olejem od hranolek…

            0 0
            • CZiko  

              to je tygr:-D na to pomáhá snad jen polít benzínem a zapálit… a mohlo by to vyhořet:-)

              0 0
    • PetisV  

      Zdar já používám do MX COMPky – ootorkářský Valvoline (za pár kaček) k plné spokojenost – vyrábí se v různých viskozitách (já používám 10 tku). Jinak – speciální oleje do vidlic pro bajky bývá často způsob jak zbytečně utratit moc peněz.

      Zdar.

      0 0
    • Marcinka  

      Žádný tam není. Aspoň v mojí.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.