• frapr

    Chci koupit vidlici tak do 4000kc poradit premyslel jsem o SR Suntour XCP-D RL, ale necham si poradit. Na kole jezdim tak stredni teren max. turisticky stezky. Predem diky za rady.

    0 0
    •  

      Já bych šel do Manitou SIX SPORT nebo RST OMEGA SC. Já jsem měl možnost si zkusit Suntour XCP-75-LO a docela mě to odradilo. I za ty prachy je to špatná vidle. Měl jsem i XC-PRO-SL a to byla tedy tvrdá vidle. Nekupuj to a našetři na pořádnou vidli, páč jinak jí budeš proklínat při každý vyjíždce. Jdi tak do Marzocchi MX COMP nebo Manitou AXEL.

      0 0
      • JirkA  

        Co je na te XCP75LO tak spatneho? Mam vybrane dva bajky a na obou je ta vidle. Dik

        0 0
        •  

          Co je naní špatného? Když jsem jí zkoušel promačkávat tak ten chod vidle byl dost trhavej a když jsem jí zkoušel jezdit tak když jsem někde zapružil tak byla hrozně líná vrátit se zpátky. Jediný co tam pořádně funguje je zavírání, ale to po čase nebudeš potřebovat, páč se přestane hýbat tedy jestli jí nebudeš po každý než někam pojedeš mazat. Už tu byla o ní i řeč. Název : XCP-75-LO najdi si to.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.