• zdenek

    Šel jsem do dioprt. klipu a jsem docela zklamán. Při chůzi vidím dobře, ale na kole v předklonu, kdy se koukám horní částí čočky, to je dost otřesné. Přitom normálníma diopt. brýlema vidím dobře i na kole. Není potřeba nějak korigovat hodnoty, když jsou čočky blíž očím?

    0 0
    • Volf  

      Ono to asi bude stejný jako se sedlem. Já mám třeba ty úplně nejlevnější Axony a nemám sebemenší problém.

      0 0
    • sraldo lattrinny  

      Briko – absolutní spokojenost.

      0 0
    • MARIN  

      Mam RudyProject Skey a podobny problemy nemam

      0 0
    • rasto  

      RP Kerosene, no problemos.

      0 0
    • MartinS  

      Mám Briko a jsou bez problémů.Myslím si jde o špatně zvolený tvar brýlí k typu obličeje. Zkoušel jsem BBB a u nich mi řasy „?ukaly“ na sklo při mrkání, chce to vyzkoušet.

      0 0
    • Radek Broz  

      Se vsim naprosta nespokojenost. Kontaktni cocky jsou tak milionkrat lepsi.

      0 0
    • ihik  

      Mám BBB a no problem, předtím jsem vozil Axon s vložkou a tam jsem měl problém, že se mi čočka mastila o obočí, protože jsem měl brýle moc u očí. Prostě sis vybral k tvému obličeji špatně. Chce to zkoušet, bohužel je to drahé zkoušení.

      0 0
    • jpl  

      Mám Rudy Project Rydon a zkušenosti spíše dobré. Oproti normálním brýlím jsou oči lépe kryté, chráněné před větrem a můžu měnit skla. Navíc vypadám jako cyklista, ne jako profesor. Pravda je, že mi trochu vadí blízkost klipů u očí, škrtím si řasama, ale to jde o zvyk. Taky je oproti norm. brýlím urč. deformace či zkreslení, ale zase jde o zvyk. Pod čirými skly to vypadá divně, ale to je věc ostatních, já sám se nevidím …

      0 0
    • zdenek  

      Na to, aby mi řasy neškrtaly o sklo, jsem dával pozor. Jde mi spíš o to, že přesně nerozumím pojmu cylindr. Představuju si to tak, že uprostřed jsou jiné dioptrie než na okrajích. U brýlí koukám na kole horní částí skel (s nižšími dioptriemi). Jestli je čočka v klipu stejná (jako že je), tak tam kvůli malému rozměru je jen ta střední část (s vyššími dioptriemi). Přes cylindr tak koukám pořád. Se zvednoutou hlavou to jde, ale se klopenou to mám rozmazané. Vyzná se v tom někdo?

      0 0
      • Smazaný účet  

        zajdi do optiky :-))) tam by tomu rozumet mali :))))

        0 0
      • 0702  

        mam Rudy project – po prvním nasazení byl šok – viděl jsem jak po 10-ti pivech. Pokud máš cylindry, t.j. zakřivené oční bulvy, resp. korekci toho zakřivení, musí klipy nastavit – bohužel ručně zručný optik. Laboroval jsem s tím cca měsíc – teď už to funguje na jedničku. Samo, že v létě se vždy řasy, pot o brýle otřou, ale mám chráněný zrak. Čocky byly taky O.K. ale byly situace – po dlouhém vysedávání u PC a celkové únavě, kdy jsem si ráni čočky rval do očí a ty je prostě odmítaly. Takže to řeším takhle. Nejlepší by bylo mít dioptr.sport.brýle se vším všudy, ale to musí být balík..

        0 0
        • zdenek  

          To laborování znamenalo výměnu skel? Nevypadá to, že by se s tím dalo udělat něco jiného.

          0 0
    • rock  

      Axon, tuším Spectacle … skvělé, na SportLife jsem si je vyzkoušel na ksichtíku, potom v pondělí objednal přímo u nich a ve středu byly doma … na kole potom super …

      0 0
    • black.horse  

      RPJ… levná série od Rudy Project, sou plastový a stojej lehce přes litr a maximální spokojenost… ale musíš si prostě vybrat podle obličeje, aby Ti seděli…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.