• milan.v

    Registrace na ročník 2024 byla právě spuštěna, zaslouží si své vlastní vlákno, ať se vlákno z tohoto roku zbytečně neplní tím rokem příštím…

    Opět něco nového, rozdělení do tří tras, start znovu ze Strahova…


    https://www.letapeczech.cz/


    L'Etape Czech Republic 2024: Horská výzva o prázdninách a nové pasáže v tradičním termínu

    https://www.roadcycling.cz/…cnim-terminu

    0 0
    • Cvacht  

      No jenže se nejde registrovat až v červenci

      0 0
    • Cvacht  

      Můžu se zeptat proč mi byl příspěvek smazán? Co nesplňoval? Díky za odpověď

      0 0
      • oberleutnant Weiss  

        Ty tu nejsi dlouho, viď? To je tady takovej folklór, zejména takhle kolem konce roku, to pak kolikrát mizí nejen příspěvky, ale i jejich autoři…

        0 0
        • ladys  

          Spam se normálně maže a uživatele trestají.

          0 0
          • Cvacht  

            No asi největší spam je to tady řešit do nekonečna, takže stop …ale nechápu

            0 0
    • milan.v  

      Takže zpátky k této akci, poptávku si dávejte buď do bazar vlákna, na Cyklobazar nebo se vraťte na Facebook, tam to je v pořádku… Poslední příspěvek k tomuto…

      0 0
      • Alojs01  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
      • milan.v  

        První kolo registrace končí tento pátek (30. 6.) ve 12:00! Během téhož dne odpoledne spustíme registraci pro veřejnost a do závodu se bude moct přihlásit kdokoliv.

        0 0
    • Alojs01  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • milan.v  

      L'ETAPE CZECH REPUBLIC 2024: HORSKÁ VÝZVA O PRÁZDNINÁCH A NOVÉ PASÁŽE V TRADIČNÍM TERMÍNU

      https://www.letapeczech.cz/…nim-terminu/

      0 0
      • wishpull  

        TAK CO ŘÍKÁTE na „horskou“ variantu ? Trať bude asi hezká , ale když uvážím, že jsme v r 2011 jeli Krále 262/4,6km tak se mi ty prachy dávat moc nechce. Zrovna jsem účtoval letošní MTB MME ( 3 závaody- Král Šumavy, Malevil a Saltz 211) za 2700kč :) – cca 450km. Atmosféra v rakousku určitě není slabší než na tutý akci, navíc je autentická .

        0 0
        • Mikikuba  

          Přesně to mě napadlo když jsem četla horská etapa…

          0 0
        • brtníček  

          Na tu Kleť se pojede stejnou cestou nahoru i dolů jo? Takže to bude po celé trase rozpůleno?

          0 0
          • keymaker  

            Jede se smerem od Modreho obrazu nahoru, ale nejede se k rozhledne. Kus pod ni a pokracujes dal na Brloh.

            0 0
          • ladys  

            Nahoru vede jen jedna asfaltka úsek je 2,7km, pak se cesty rozdělí. Na Brloh je asfalt místy pokrytý mechem mimo stopu aut.

            0 0
            • brtníček  

              Na Kleti jsem byl před hodně lety a už si nepamatuji jak to tam je.

              0 1
              • ladys  

                Jak upřesnil keymaker ten úsek se nejede. Nebylo by v tom počtu moc bezpečné, na druhou stranu je to škoda. Kopec až nahoru je to pěkný :)

                0 0
              • keymaker  

                Ja tam byl ted v sobotu ;-)

                0 0
                • ladys  
                  Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
                  0 0
              • McBlacky  

                na Kleť vede 5 asfaltek do různé výšky a pak už jen jedna. Kvalita různá, kromě menšího useku nad Krasetínem je to na silničku ok.

                Ta trasa z Prachatic není špatná, ovšem zdaleka to nedosahuje kvalit Bohemian Grand Fondo (které v části kopíruje), které na nejdelsí trase bylo 2× delší, nastoupal se nesmysl a stálo to litr. Dát za tohle 3,6 je fakt jen pro fanoušky.

                7 0
                • keymaker  

                  Přesně jak píšeš. Střihnu si jí někdy sólo.

                  1 0
                • Greyhound  

                  No a ten litr pokud si dobře vzpomínám šel ještě z části na charitu, tady půjdou z velké části peníze na licenci závodu francouzum, jejíž hodnota je pro mě jako amatéra zhruba tak nulová, pokud to zásadním způsobem nepomůže ten závod povolit u úřadů.

                  3 0
      • robb  

        K Vánocům dostanu tu „kopcovitou“ v červnu, jinak bych za to ty prachy asi nedal. Ta horská my tedy nepřijde o moc těžší.

        0 0
        • keymaker  

          Jj. Kdyz jsem ji nahral do Garmina, tak mi ukazuje temer stejne vyskovych jako dlouha klasicka.

          0 0
    • keymaker  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • studenak  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • milan.v  

      Trasy L’Etape odtajněny. Klasika kolem Prahy, vrchařská výzva na jihu

      https://www.idnes.cz/…listika_mkou


      Další článek k tématu nových tratí…

      0 0
    • keymaker  

      Dneska u Modreho obrazku. Dost posypu na ceste ;-)

      2 0
    • Funnysek  

      Těším se 15.6.na klasickou stovečku :-)

      1 0
      • keymaker  

        Jj, až se vyčasí, tak si ji chci poprvé projet. Některé úseky neznám :-)

        0 0
        • Jason Voorhees  

          Zdejčina ;-)

          3 0
          • keymaker  

            Profil uz jsem videl, mam to nahrane v Edgi ;-) jedes?

            0 0
            • Jason Voorhees  

              Nakonec nejedu. Po loňský zkušenosti pojedu fandit kamarádovi se kterým si tu trasu někdy v Květnu objedeme, tohle mi poslal on, prej docela výživnej kopeček. Vloni jsem dal fan v Unhošťi, pak jsem uhlopřìčně přejel do Svárova a tam fandil podruhý :-).

              No a pak lehkej švih v dešti domu s rohlíkem místo huby. Takhle mi to vyhovuje. Bylo to super no.

              0 0
          • Mikikuba  

            Tam se jezdíval UAC 3× dokola:)přes Beroun. Docela výživnej závod tehdy.

            0 0
          • Kos_CZ  

            Macatá náhrada Sýkořičáku!

            0 0
    • Jason Voorhees  

      Přijede Contador ;-)

      0 0
      • Kos_CZ  

        Tak toho uvidím tak možná na startu… :D

        1 0
        • Jason Voorhees  

          Si ho docvakneš na Zdejcině, ne?

          1 0
        • keymaker  

          Jedes dlouhou?

          0 0
          • Kos_CZ  

            Střední.

            0 0
            • keymaker  

              Tak to se uvidime na startu. A asi jen tam :-D

              0 0
              • Kos_CZ  

                Měl bych být v druhém sektoru.

                0 0
                • keymaker  

                  Už víš, jo? Nebo odhaduješ? :-) Ještě nemám přidělené ani startovní číslo.

                  0 0
                  • Kos_CZ  

                    Odhaduji – myslím si, že to rozdělují podle časů z předchozího ročníku a pokud u organizátora historii nemáš, tak do toho (nějak) vstupuje to, co vyplníš v přihlašovacím formuláři. Když jsem jel poprvé předloni, vyhořel jsem jak papír a dorazil skoro 20 minut po kámošovi, který o rok později (loni) startoval ze sektoru přede mnou. To jsem mu naopak nadělil čtvrt hodiny já, takže uvidíme, jak se to projeví. Je ovšem fakt, že on je ředitel ve Veolii, takže se tam vždycky nejak přivtírne z titulu sponzora a má to bez startovného. Uvidíme zda znovu pojede a kde bude letos…

                    0 0
                    • keymaker  

                      Aha. Já jel minulý rok poprvé, tak uvidíme, kam mě šoupnou :-)

                      0 0
    • keymaker  

      .

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.