• t.omas3

    Ahojte všem, nevíte kde by se dal sehnat nějakej obyčejnej a hlaně levnej pulsmetr??? Díky

    0 0
    • Meesha  

      v Tchibu – kolem 500

      0 0
    • Palba  

      Pokud chces nejlevnejsi FUNKCI pulsmetr tak si kup od polaru FS1cku, ta stoji 990Kc i s pasem, kdyz uplatnis bonus 20% dolu, kterej dava napriklad bikestore. Rozhodne bych nekupoval kauflandacky pulsmetry o) V kauflandu ber jenom rohliky s medem, idealni na treningy :D

      0 0
      • orca  

        A máš prosimtě jedinej rozumnj důvod proč nevěřit „noname“ výrobků konkrétně pulsmetrům ???

        0 0
        • Medunka  

          no me posledni dve akce „noname“ bud nesnimal, nebo snimal a spatne. Vyslapnout krpal na 90t mi prijde nejak uchylny

          0 0
          • Manas  

            No a? Blacky mel v metru 300 :-)

            0 0
            • Medunka  

              no a nic

              0 0
              • Manas  

                Ja pulsmetr nemam a je mi fajn (i kdyz bych ho chtel). Vcera sem zapomnel i cyklokomp a jelo se mi paradne. Mozna proto ze jsem nevidel ze po rovine sme to rozslapali na 50km/h na fullech :-)

                0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
      • Daník  

        Ten Tchibo si koupila přítelka a funguje naprosto spolehlivě a má víc funkcí než moje Sigma za 1500.Ale sehnat už nejspíš nepujde.

        0 0
      • pepino  

        Jo jo, miláček marketingovejch manažerů:-)

        0 0
      • Lister  

        taky půjdu proti tobě :o)

        Mám jeden z Lidlu a funguje spolehlivě, za ty prachy si nestěžuju, na rodlech vystřídal starý tacháč a ten už se tam nikdy nevrátil, jezdí se mi mnohem, líp bez tacháče a na hrudníku s tímhle, nikam se neženu jezdím si hezky v anaerobním pásmu, ale když si chci máknout tak mě to hlídá abych se totálně nezrakvil, doporučuju :o)

        0 0
        • PePu  

          …nikam se neženu jezdím si hezky v anaerobním pásmu… To jsi docela borec. Já když jsem blízko (rozuměj kolem) ANP, na pohodu to rozhodně není :)

          0 0
          • Lister  

            aerobním, aerobním !!!!!!!!

            jsem se jaksi přepsal, máš postřeh :o)))))))

            0 0
            • orca  

              Už jsme si na tebe chtěli vsadit jako budoucího vítěze Tour a ty to takhle zkazíš :-(

              0 0
              • pelt  

                No pockej – jestli i na pohodu jezdi v anaerobnim pasmu, tak to asi nebude nic slavnyho :o)))

                0 0
    • Orbis  

      ten bonus u bikestore je dobrej použil jsem ho na S 725X a hned jsem měl 2 litříky doma:-) mimochodem mám ještě jeden bonus nevyužitej a ten už nevyužiju, tak pokud byste někdo chtěl, tak mi napište.-) jinak bych si připlatil a koupil jakejkoli Polar nedá se to s ničím srovnat:-)

      0 0
    • kafac  

      Ja jsem si loni koupil Pulsmetr v Lidlu designove je podobnej jak Sigma PC15 a funguje super – na rozdil od sigmy nevypadava signal atd… stal 399,–Kc

      0 0
    • Lone1  

      V bazaru cibule za 20kč,naslinit dva prsty,zmáčknout tepnu a počítat.o ničem levnějším nevím.

      0 0
      • pelt  

        No vetsina cyklocomputeru ma vestaveny stopky, takze usetris jeste za ty hodinky:). A prsty vlastne taky neni treba slinit, takze dalsi uspora…

        0 0
    • orca  

      Mám doma jak Sigmu tak Lidl a rozdíl jen v barvě a doknce ten Lidl má více funkcí … A funkčnost naprosto identické hodnoty . Z toho mi vychází že „střeva“ dělají nejspíš v jedné fabrice…či jeden soft tam nahrají…

      0 0
    • erbeckar  

      Kamos ma pulsmetr z Lidlu, az na to, ze obcas chyta i nizko letici druzice je dostacujici a ma treba pamet na 10 treningu.

      Hlavne nekupujte Sigmy, jsou to nepouzitelne sracky, koupil jsem jich do klubu 5, 3 jsem uz reklamoval, krom toho mrznou, vypadava signal, nebo si jej pro zmenu vymenuji, to pak po hodinovem treningu prumerny tep 210 neni nic divne. Vsemi prsty hlasuju za POLAR, klidne ten nejnizsi.

      0 0
    • t.omas3  

      Máte někdo zkušenosti s tímto pulsmetrem X-Fact SE 103 Pulse??? Díky

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.