Zkusit Remerx Viking 2012 nebo raději něco jiného?

32 nepřečtených
  • Le_Tadlo

    Zdravím,

    četl jsem, že už snad v Remerxu vyřešili ten problém s ložisky i praskáním špic … ale zkušenosti s modelem 2012 asi žádné nejsou, otázka tedy je, jestli to risknout a vzít je, protože za tu cenu se mi to zdají být hodně slušná kola

    http://www.kupkolo.cz/…6-der_z5408/

    Díky za doporučení

    0 0
    • McBlacky  

      já osobně bych si připlatil dvě stovky a vzal RM3 starší model.

      0 0
    • scret  

      17mm rafek, sance 50/50 ze se vy..erou… No za 4ku klidne… za 7–8litru by je koupil leda blazen…

      Jak radi Blacky, radeji RM3! Sice jsou o trochu tezsi, ale jsou vyzkousene, odolne, maji 19mm rafek a hlavne UST…

      0 0
      • McBlacky  

        pokud remerx váží 1680 tak je to jen o 5gr méně než RM3

        0 0
        • scret  

          mel jsem pocit, ze jsou lehci, nekde kolem 1600g…

          V pripade ze jsou jak RM3, vubec bych pak neresil!

          0 0
        • R4YNE8  

          Novější by měly být o něco lehčí.

          Jinak váha bude rozdílná i u rychloupínáků, lehčí budou určitě ty A2Z (titanové) oproti originálním od Fulcrumu.

          0 0
          • McBlacky  

            lehčí ano, ale kdo je vozí tak ví, že se povolují :/

            a je jedno jestli jsou od A2Z nebo jiné firmy, takhle konstrukce to prostě dělá. Vozil jsem troje – dvoje a2z a jedny ZXYY, na zimáku je mám doteď

            0 0
            • scret  

              mam stary A2Z – jedny z prvnich na KHS a vubec se nepovolujou, zrejme vadnej kus:)) ale muzu potvrdit, ze dalsi (uz novejsi) co mela kamoska byly na …

              0 0
            • R4YNE8  

              Za ty 2 roky stále bez problému, nikdy se mi nepovolily :)

              0 0
            • roman 3D  

              nejenom se povolují ale i praskají, kámoš v neděli pod smrkem v jizerkách píchnul přední a po výměměně nešel rychloupínák opakovaně dotáhnout, nakonec se povedlo ale po příjezdu do jablonce mu jedna půlka upadla na zem a tak vlastně se štěstím dojel ve zdraví, jakmile ho uvidím tak rychloupínák od něj stáhnu, vyfotím a dám to sem, AZ2 nebrat!!!

              0 0
    • jIrI___  

      „Možná“ budu mít na prodej starší Crossmaxy ST, kdyžtak se mi ozvi na mail.

      0 0
    • Člověk a jeho svět  

      Že už prý v Remerxu vyřešili… Tomu nevěř, to mi věř :). Mám pěkné fotky, co tato kola (byť model 2010) umí, prasklý ráfek po celém obvodu z obou stran, špice lítaly ven na počkání (při silnějším záběru nebo při lehčím naklopení). Pokud ti těch cca 7,500 Kč co za ten šunt chtějí není líto, tak ta kola kup.

      PS: ještě je zde pěkné vlákno asi se sedmi sty příspěvky, to jsi četl? Jestli ne, tak ve zkratce: model 09 stál za ho…, ale už to letos vyřešili. Model 10 měl mouchy, ale 11 je prý vychytaný…

      0 0
    • R4YNE8  

      Model 2012 je vychytaný a určitě bych se jich nebál.

      Nemohu si na ně stěžovat :)

      0 0
    • Le_Tadlo  

      Takže raději ty Fulcrumy? Cena je opravdu skoro stejná …

      http://www.kupkolo.cz/…tal-3_z5709/

      ještě možnost vzít Shimana WH-MT65 za 4 tisíce :D

      0 0
    • Bafoon  

      kup vikingy – potřebujem víc zkušeností s 2012 :-)

      0 0
      • Le_Tadlo  

        Tak jasně, někdo je otestovat musí, ne? :D

        Jsem si říkal, že podpořím českého výrobce, ale asi na to kašlu :D

        0 0
        • Bafoon  

          no…

          měl jsem vikingy a už jsem vyléčený :-) tuším to byl model 2010

          0 0
    • Le_Tadlo  

      Hmmm http://www.youtube.com/watch…

      to je teda pořádnej rachot … to je u RM3 normální?

      0 0
      • Georrge  

        video má zvuk dost zesílený, rachot to je, ale těžko říct o kolik víc než jiný kola dokud se to vedle sebe nesrovná.

        0 0
      • McBlacky  

        když nejsou ořechy RM namazaný je to rachot. Pořád lepší ale než ořechy mavic, který se nenamazaný zasekávají

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.