• SNAIL

    Pokud by se chtěl někdo přidat na pohodovou vyjížďku do Brd (oběd samozřejmostí), budu v neděli v případě příznivého počasí v 10:00 na cyklostezce pod Barrandovským mostem na Branické straně.

    0 0
    • cabbage  

      moooc daleko, ale pod baranďák bych se moh doploužit. když se mi bude chtít..

      0 0
    • Thapsus  

      Pojedu

      0 0
    • Peslezedirou  

      Pokud to s časem klapne tak pojedu, odpojím se na Černolickejch skalach.

      0 0
    • Manas  

      Jel bych hned, pac bude urcite krasne. Ale musim na navstevu rodiny. fnuk Si aspon zajdu rozbit hubu na dirt :-)

      0 0
    • RADO77  

      A do pr… zrovna musim na Moravu za rodinou, kdyz se tady sejde tolik Canyonu, coz me jako potencialniho canyoistu mrzi… :-)

      0 0
    • Phoebe  

      Už jsem domluvený s „měkejšema“ z basketu a s jejich známými, neseděli na tom od podzimu, takže bohužel nepojedu, ale mohli bychom vás někde potkat, vidím to na Brdy a na oběd v Halounech. No uvidíme.

      0 0
      • SNAIL  

        Třeba se potkáme v Halounech :-)

        0 0
        • Phoebe  

          Když o tom tak přemýšlím, možná že bychom se stejně jako Selmira přidali v Černošicích u lávky o hodinu později tj. v 11 hod. Budu muset nalákat kolegy na skvělé Brdy, výborný oběd v Halounech a ještě lepšího průvodce… :o))

          0 0
          • SELMIRA  

            fajn! Aspoň se tam u lávky nebudeme sami bát. /budem jen 3!/

            tak se těšim v 11 u lávky

            AHÓJ! :o)

            0 0
    • SELMIRA  

      supér! Tak to se taky připojim. I s ústeckejma frikulínama. Ale žádný chrtění, ju? Jsem po zimě zesláblá :o))) a Kubíkůf Mastodonťák neni moc bajk na XC. A Houmi taky neni žádnej chrt. Tak berete nás s sebou? Můžem se přidat v Černošicích u lávky?

      0 0
      • McBlacky  

        ááá družba, že bych jel taky…

        0 0
        • SNAIL  

          Jen pojeď a netrhej partu :-) Ještě možná pojede Gung-Ho

          0 0
        • SELMIRA  

          Kuš! Ty ne!!!! Eště tak Ječňák a Gungho a to by teda dopadlo… Chceš nás zabít? Leda bys na svou čest slíbil, že za každý překročení max. povolené rychlosti nám platíš všem rum! :o))

          0 0
          • cabbage  

            a z haloun jedete vlakem v pondělí ráno…

            0 0
            • SELMIRA  

              :o)) to asi jo Gunghovi bych ještě věřila, to je chrt, co umí jezdit pomalu, když má ve skupině nějakou brzdu (třeba mně)… ale Blacky má rád tmu před očima…že jó?

              A jaxi na tom Ty? Lepší se Ti nožka? Kdy budeš moct jezdit s námi?

              0 0
              • cabbage  

                jedu se projet ale tak nejdál na Točnou.. směrem do haloun jsou min 3 výšlapy pěšo a to se mi moc nechce;)

                0 0
              • McBlacky  

                hele Šelmo co ty pomluvy…

                0 0
      • SNAIL  

        Jasně že jo, takže v 11 vás rád uvidím. A tempo bude pohodové – jak jsem napsal

        0 0
    • klerik  

      Skoda, ze nejni na cem. Minule jsem trpel jak pes. Tak o vikendu makam na kole a dalsi nahradni zatim nemam. :-(

      0 0
      • SELMIRA  

        to je věčná škoda! tak příště. A co to máš na rameni? Nová přítulkyně? :o)

        0 0
        • klerik  

          Leda ze by se jela silnicka.

          To fotil kamos v utery u nas hospode. :-)

          0 0
          • SELMIRA  

            á! Bych Ti nabídla půjčit zimáka. Afšak by Ti zřejmě byl poněkud dost prostě malej…

            a ta myš je skutečná nebo to jste viděli po tom, co jste vypili? :o))

            0 0
            • klerik  

              V pohode. Aspon na tom kole neco udelam

              To byla hmotna vidina. :-) A behala i po stole. :-)

              0 0
    • Archer  

      Pokusim se k vam pridat, totiz potrebujem otestovat novu vidle a zadni stavbu :)

      0 0
      • SELMIRA  

        Můžu mít dotaz, člověče, Ty máš něco s lukostřelbou?

        0 0
        • Archer  

          Bohuzel, nemam.

          Ten nickname mam uz hrozne davno, prez 15 let :) A spojen spis se Strelcem (znameni Zodiaku), nez s lukostrelbou.

          0 0
          • SELMIRA  

            aha jsem si chtěla zamluvit v hospodě místo vedle Tebe že jako dáme konzultaci jsem se nedávno uplně náhodou nachomejtla na střelnici a takový jelito, co mám z toho na ruce jsem za 7 let MTB nikdá neměla – velmi nebezpečný sport toto (ostatně jako kterýkoli jiný, hehe) afšak se mi pak podařilo trefit do červený, taxem si řekla, že chci trefit ještě žlutou tak se tomu asi budu „chvíli“ věnovat než se zabiju či než mě zavřou, že někoho zabiju nebo případně než ten střed trefim. :o)) tož to nic…stejně hezkej nickname…:o)

            0 0
            • Archer  

              Jsem taky kdysi zkusel strelbu z luka, ale daval jsem na ruku takovy plastovy stitek, na ktery narazi drat po rane.

              A chce to poradnou silu a vydrz to natahovat. Chlapik tam mel myslevecky luk, s dvojtym dratem a kladkama – tak ten jsem nedokazal roztahnut ani na pulku. Ale on ho bez problemu roztahl cely, a drzal…

              //stejně hezkej nickname…:o) //

              Dekuji :)

              0 0
              • SELMIRA  

                nó, mně na ruku připli taky nějakej chránič koženej ale a mě ta tětiva švihala jinam než byl ten chránič a na to prej oni, že mam divnou ruku :o))) a dyž jsme porovnáním rukou došli k závěru, že ruku mam stejně divnou jako oni, tak prej že blbě stojim

                ale luk mi vybrali nějakej „dámskej“ řikali tušim dvacetšestku, to je prej pro slabý osoby :o)

                ni žač. :o)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  hele, až budem někdy v lovo, tak esli si chceš střelit, tak brácha má pěknou kuši… jedinej problém je že si to ve zpětnym rázu nezadá s brokovnicí. a bez ochranné přilby a brýlí je nebezpečí že když rupne tětiva má střelec obličej vejpůl. (ale to ty ráda, že?) :o)))

                  0 0
                  • SELMIRA  

                    ju! avšak co se půlení týče, doufám, že mam už nadosmrtě vybráno!

                    0 0
                    • Habib  

                      No kusi mam doma v praze, takovou repliku husitsky :)) 20 mm prkno prorazi sip skrz naskrz :)) Tak muzeme nekdy udelat "vostry srelby " :D

                      0 0
      • Archer  

        Bohuzel, ne pridam se, vidle me zacala zlobit :(

        0 0
    • SavaH  

      Jedu s váma, ale jen na POHODOVOU VYJÍŽĎKU!

      0 0
    • Pebe  

      tak se hlásim jako největší brzda :-)

      0 0
    • wewerka  

      Teda koukam, zadni chrti. To mozna porusim svoji zasadu nejezdit v nedeli a taky bych se zastavila. Tak na 60%.

      0 0
    • Krys  

      Baa, skoro vsetci sa povazujete za brzdy. Ma nastvete a pridem tiez, to potom uvidite brzdu. :D. Nesedel som na tom 2 mesiace. Inak zajtra (sobota) mam v plane sa poprehanat po dedinach na juhozapad od Prahy. Obul som slicky, takze po asfalte, len tak na rozhybanie po celotyzdenoom sedeni za kompom. Ak by mal niekto zaujem …

      0 0
    • klerik  

      Ta jak na to koukam, tak se na rozebirani asi vyprdnu a zrejme se pridam. Pokud budu mit v cem ject…

      Koukam, ze mi tu zmizelo obleceni… :(

      0 0
    • klerik  

      Tak veci uschli a kolo i jezdi. Sice nevim jak dlouho ho to bude balit, ale snad cestu vydrzi..... :-)

      0 0
    • Phoebe  

      Se svými kolegy se k vám bohužel nepřidám, jak již jsem psal výše, neseděli na tom od loňského podzimu, takže by to asi nedopadlo dobře. Někteří mají navíc jen trekingové kolo. Pokud bych byl někde v blízkosti Brd, tak bych zavolal.

      0 0
      • SNAIL  

        Pojedeme v klidu, tak myslím že by to v pohodě zvládli, ale kdyžtak zavolej

        0 0
    • McBlacky  

      tak na Brdech je luxusně, dneska jsme to dali až na Plešivec a všude sucho listí, sem tam teda padlej strom. Přijel jsem s čistším kolem než jsem ráno vyrážel.

      takže kdo váhá že zašpiní stroj nemusí…

      0 0
      • klerik  

        Ja ho dneska jen tak lehce vycistil, tak doufam, ze mu to do vecera vydrzi…:-)

        0 0
      • Meesha  

        ha, zacinam uvazovat! :-) aleeee co ta zima? :-I

        0 0
        • klerik  

          Ja si beru na zahrati obleceni a mozna i rum…:-)

          0 0
        • McBlacky  

          hele dneska jsem jel krátká a dlouhá moira (mono) krátkej dres a přes to jen zateplenej dres dlouhej a dobrý…zítra beru zimní bundu páč se bude víc čekat.

          0 0
          • Pebe  

            čekání bude veliký, já si teda zimní bundu neberu :-D

            0 0
      • Martinaa  

        taky začínám zvažovat, jestli se k vám nemám přidat, no uvidim ráno jak na tom budou nožičky…

        0 0
    • jonas  

      Jestli se mi povede vstat tak se taky pridam…

      0 0
    • Meesha  

      luxus. trochu nestihacka, ale vyrazim :-)

      0 0
    • Honzas  

      taky jedu, v 11 budu v cernosicich.

      0 0
    • SavaH  

      Super, dik, ze jste me vzali s sebou a ze jste na me cekali. Do pohodovy vyjizdky to melo hodne daleko.

      Slibovanej odkaz: www.atombike.cz

      0 0
    • wewerka  

      Par nezazivnych hospodskych fotek: www.acoma.cz/index.php?…

      Jinak fajn vylet, jen ty kopce (ja je tak nesnasim :)))

      0 0
    • Thapsus  

      Silná účast, pěkný počasí a vražedné tempo :-). Těším se zase na příště. Krátký popis a fotky jsem dal na www.thapsus.wz.cz/vyjizdky.htm

      0 0
    • SNAIL  

      Děkuji všem za bohatou účast. Vyjížďka a počasí myslím luxusní. Jinak zde je pár fotek: snail.xf.cz/vy­jizdka%202007–02–25/vyjizdka.html

      0 0
    • McBlacky  

      paráda dneska, moc pěkně se jelo. u Paviána měli trochu fofr :)

      0 0
      • klerik  

        Jj, u Pigiho bylo taky dobre...........

        Doufam, ze rumik zahral.......:-)

        0 0
        • McBlacky  

          oooo děkuji převelice, máš u mě nějaký pivka až se sejdem u Pigiho. Snad to bude dřív než na Lost in Prague

          0 0
      • SELMIRA  

        nemělo chybu uplná paráda prostě zuper hlavně výjezd na Hřeben a hospůdka :o)

        0 0
    • Martinaa  

      jj tak se taky musim přidat – dnesko to bylo supr, pomalý to nebylo, ale to neva, kopce sice nemám ráda, ale tak snad se to časem zlepší, to se prostě musí trénovat a sjezdy taky – ten Všenorskej je teda mazec… byl v tom jen jeden pád, takže to ještě jde. Určitě se zas někdy přidám:)

      0 0
    • mgt  

      Moje fotky z dnesni akce jsou na www.kandrac.net/…5/index.html .

      0 0
    • Pebe  

      tak se taky přidám, super vyjížďka, tempem spíš leteckej den :-) ale počasí nádherný, oběd tradičně výbornej. 92km s průměrem 18.3km/h, tepy 149(prům)/197­(max) :-)

      0 0
    • Phoebe  

      Teda vás jelo, docela jsem koukal. Já jsem se trápil se svou skupinkou turistů a navíc jsem ve sjezdu o kámen zničil velkou pilu – zoubky se mi polámaly :). Takže 20km domů jsem to měl pěkně frekvenčně. Jinak oběd a posezení v Halounech opět perfektní, pivínko sedlo a palačinky bezkonkurenční. Ještě otázečka – kam pojedeme příští týden, že by opět směr Halouny :)

      0 0
      • McBlacky  

        taky už jsem ohnul pilu od jezírka dolů, na střední se to dá ale je to pruda to je jasný

        0 0
      • SNAIL  

        Příští týden jsou v Halounech vepřové hody, takže by to nebylo marné :-) Já bohužel ale ještě nevím, zda budu moct jet. Jinak vy jste jeli asi hodně turistickým tempem co? Na to kde jsme vás potkali jste do Haloun dojeli dost dlouhou dobu po nás.

        0 0
        • McBlacky  

          ono jezírko dolů se na crosech může pěkně protáhnout :)

          0 0
        • Phoebe  

          Po tom jak jste nás míjeli, tak žena baskeťáka píchla zadní kolo. Nechtěl jsem se do toho míchat, ale měnil to asi dvacet minut, moc mu to nešlo. Proto ta velká ztráta, jinak bychom byli hned v závěsu.

          0 0
    • Peslezedirou  

      Velmi vydařená akcička, jsem nakonec rád, že jsem jel :o)

      0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.