• Genarito

    čaues. Nenaplánujeme něco na tento víkend? Teda je otázka jestli vydží počasí :o) Docela mě láka okolí Hřenska a Jetřichovic :o) ale je fakt, že to je trochu z ruky :o))) A nebo se projet nad Komárkou? :o)

    0 0
    • Smazaný účet  

      okoli hrenska je zaznamenano zde: hactar.ujep.cz/

      vomrkni terainy, sou tam fakt luxusni ;-) umish nosit kolo na rameni ? se ti bude hodit :-)

      jinak urcite tam zase pojedem, je to tam squely :-))

      sobotu mam bohuzel zabitou a v nedeli asi taky, jeste nevim :(

      0 0
      • Genarito  

        no pěkný, fakt :o) možná bude lepší rovnou horolezecký lano :o))

        0 0
        • Smazaný účet  

          mistama prisny, ale fakt nadherny :-) dyz sem ti znova prohlidl dostal sem chut jet co nejdrif znova ;-))

          0 0
    • lenunka  

      pěknej večer přeju, já v sobotu nevim jak se to vyvrbí a v neděli bych jela, ještě nevim co. Jetřišky bysme mohli dát, až bude moct kuba:o)

      0 0
      • Smazaný účet  

        v nedeli tu budu nekdy po obede doufam :-) takze spish neco kratsiho ale vyzivnejsiho ;-)

        a co zitra ? nevim jak tesak, ale myslim ze kolem 6sty na kamejku by sme se mohli setkat a pak nekam jeste vyjet a sficet dolu :-))) to by slo ne ? :-)

        f sobotu sem bohuzel out…, me dost ser…, ale slibil sem to :(

        :-)

        jak je to do tech jetrichovic daleko ? nestaci nam v tejdnu ( utery/streda muzu ) komarka ? ;-)))))

        0 0
        • Smazaný účet  

          zapad slunce je 20:45 coz dava celkem uz dost prosotoru i na pozdne odpoledni vyjizdky :-)))

          0 0
        • Genarito  

          do Jetřichovic je to po asfaltu do 50km :oD hehe to abychom to tam otočili a jeli nazpátek co? ba ne… já tam v pohodě zajedu. Nevím jestli tam jezdí nějaký bus. Ale vlakem do DC by se dalo. Zítra jsem out protože odpočívám :o) většinou mám pátky volný kvůli tomu, že se chystám na víkend :o) Jinak Lenča zítra plánuje vyjížďku tak se s ní dohodni.

          0 0
          • Smazaný účet  

            jo tydle jetrichovice, kua, sem mimoza :-)) jo to chce vlakem do DC :-))) tu placku tam a zpet nejedu ani za nic ;-))

            0 0
            • Genarito  

              Tak to můžeme vzít přes Zubrnice, Lovečkovice a Verneřice a Benešov Nad Ploučnicí :o))))))) A jestli to nechceš hnát přes asfalt, tak to střihnem nějak přes Bukovku :o)

              0 0
              • Smazaný účet  

                si to chci ve swaicu uzit a ne se tam doplazit polomrtvej ;-) kazdopadne, nekdy muzeme dat hodne hustej vejlet, se dojede vlakem do DC, pak se jede pres 4ri hrebeny :-) nejdriv chlumec, je rozhledna nad decinem, pres vrabinec do techlovic, pak bukerka, zubrnice, plaaane, sokoli hreben, proboshtof, cerenishte, rytinou k rece a dojezd, je to 75km bys byl spokojenej :-)) sem to jel jen jednou a dojel sem uplne mrtvej… ;-) ale kvuli tobe bych to zopaknul, je to paradni vylet :-))

                0 0
                • Smazaný účet  

                  prevyseni se blizi 2000metrum, spousta krasnych terainu a technickych laskomin :-))) vyjezdy prudke a nemilosrdne :-)) proste neco pro tebe :-)) budesh unavenej a spokojenej :-) z chlumce se jede docela kus po nahorni planine, fsude je krasne a traily sou fakt vyzivny :-)) luxus :-)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    jo a pokud ti cislo 75 pripada maly, muzesh do DC dojet po silnici a vono se ti zakulati na 100, se tam setkame ;-) si to dam vlakem ;-)

                    0 0
                • Genarito  

                  to jsi docela odvážnej, protože kopce to jsou slušný :o) Až to odjedeme tak se mrknu na profil trati. Hele jinak mě dost zajímá trasa jednoho závodu. Za ten závod člověk nastoupá 4km :o) se mi někdy podařilo nastoupat jen 2,5km funbike.cz/pa­ges/strekovcup/ma­pa/mapa_page1­.htm Část tratě jsem projel s Lenčou, ale potřebuju si to projet a nějak spočítat jestli mě tam nebudou chrti předjíždět o kolo zpět .o) to se mi moc nechce i když bych mohl potom použít jednu skvělou hlášku, která se povedla jednomu nejmenovanýmu závodníkovi, který po předjetí závodníky o kolo zvolal „konečně se mi podařilo propracovat mezi elitu“ :o)))))))))

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    6 okruhu po 250 metrech prevyseni neni 4km ale 1.5km stoupani, teda jestli dobre pocitam :-))

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      kazdopadne jet 6× odhradu na novou ves by se mi fakt nechtelo :-)))

                      0 0
                      • Genarito  

                        s tím stoupáním jsem to fakt nepočítal :o) ono to vážně bude nějakých 300m x 6 :o) ty jo strašej :o))))

                        0 0
                  • Smazaný účet  

                    no a jestli tam nejaky vopravdicky chrti pojedou, tak ti kolo daj ;-)))) voni sou tydle kluci trochu jinde :-))

                    0 0
                    • Genarito  

                      no to já vím, že jsou jinde… nechci aby mi dali kolo :oP Ty kola se mi zdaji moc krátký na to aby mi ho nedali :o) To by mě nebavilo… To by bylo přímo utrpení :o))))

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        jet 6× jeden kopec je utrpeni samo vo sobe…, samoucelny.., kravina proste :-))) pojed radsi DC-UL pres 4ri hrebeenky ;-)

                        0 0
                        • Genarito  

                          no to já pojedu… neboj :o) a do toho DC jedu na kole… neni to taková dálka abych se přesouval vlakem :o) alespoň budu lehce načatej a nebudu mít roupy :o)))

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            ok, tak nejakou so/ne se domluvime, tudle neee, pristi je proboshtof, tak tu za 14dni by to mozna slo :-))

                            0 0
    • maaareee  

      Jeeee, tam jsme byli nedávno, jestli tam vyrazíte, budu vám tiše závidět, hned bych se tam opět vrátila… :-)

      0 0
    • Genarito  

      Čéče jestli Kubo někoho seženeš na projížďku a budeš vědět čas spichu tak dej vědět, dnes bych měl ještě něco kvůli zítřku obvolat :o)

      0 0
      • Smazaný účet  

        zitra jedeme na kokorin :-) kolmo do ltm, pak kousek vlakem, pak kokorinsko nadherne i zaludne :-) pojed jestli chcesh, lenka taky jede, sraz je v 10:30 na zdymadlech, ale tedka psal tesak ze vlak jede 12:14 tak bych radsi 10:10… snad si to prcte, nechce se mi spechat a taky si dat f ltm nejaky jidlo :-) pred cestou :-)

        tak :-)))

        0 0
        • lenunka  

          Jasně, jsem už tady. Tak ok, bude to aspon na pohodu.

          0 0
          • Smazaný účet  

            mozna dyzby to nebyl problem tak i drif :-))) trebaaa 9:45 ? dokazala bys to ? :-)))))))

            at nemusime chrtit :-)

            0 0
            • Genarito  

              čéče tak kde v kolik? už jste napsali 3 časy! :o)))))) a na kolik km to vypadá? abych věděl kolik si mám ráno dát km… teda pokud se probudím fit… hodinu jsem byl ve vaně a zachraňoval nachlazení :o) uvidím jak na tom budu ráno, ale takhle dopadám kvůli těm debilně vysokejm tepům… si nedám pokoj… furt cítím ten blbej pocit na hrudníku :o) snad budu zítra ok… asi bych nejel, kdybych měl ráno nějakou vysokou klidovku, ale teď se mnou počítejte :o)

              0 0
              • lenunka  

                brý ráno, už jste vstali? kubo, ty mi dáváš:o) Tak 9:55 budu u zdymadel, jo? A co genarito, jak ses na tom? Když na tebe něco leze, tak si dej vyjíždku jen s náma a je to. Ráno se na to vykašli. A dneska bude krásně:o)))) Přímo mňam!!!

                0 0
                • Smazaný účet  

                  ok :-) 9:55 sem tam :-)))) rano je to hezky zejo ? :-))) a den bude taky hezkej :-))))))

                  0 0
                • Genarito  

                  :o) no přes noc jsem smrkal… ale můj sportester mi ráno oznámil, že mám tuhý kořínek a první letošní onemocnění to nebude :o) dokonce mi dal za kondici jedničku :o) ale i tak se budu dnes hlídat abych nelezl do vysokých tepů… tohle je následek tý divoký středy… teď na 9h jedu do servisu pro novou středovou osu… mám jí skoro vyklepanou a hnusně mi tam vrže :o)))) měl bych to k vám stihnout :o) takže na to rozcestí u zdymadel, kde jsi jednou čekala ano?

                  0 0
                • Smazaný účet  

                  posli prosim genaariovi sms, ze 9:55 u zdymadel, budto to stiha a chce jet nebo halt ne :-)

                  ale bylo by to pro nej prinosny, teren je na kokorinsku dobrej, by se priucil :-)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    tak neposilej :-)))))))))))))))))))

                    0 0
                    • Genarito  

                      jo tak mě tak napadá… jelikož tam bude na 100% nádherně, tak buu mít pořád nažhavený foťák :o) a při očerstvovačkách probereme kudy jsme to jeli, jo? protože já pak možná napíšu malinkatej report a hodím tam fotky :o)

                      0 0
    • DW6  

      zejtra na komarce projizdi etapak mtb,zajimava podivana:)jede se cinovec,adolfov a tak

      0 0
    • Tesak  

      tak jak se vám líbilo na kokořínsku?, mě jako dycky naprosto:-)))

      a nějaká ta phota here:-): hactar.ujep.cz/

      0 0
      • Smazaný účet  

        tyjo si quick :-)))) byl paradni vylet :-))) photos guuuuuut :-))))

        0 0
      • Genarito  

        bylo to parádní :o) jen ten luxusní stoupací úsek bych pak rád viděl na mapě, abych věděl kudy se k němu zase někdy dostanu :o) paráda :o) sypu teď fotky do compu a taky sem prdnu profil trati… no moc jsme nenastoupali :o)

        0 0
        • Tesak  

          mno ja bych spíš řek,že jsme toho nastoupali dost nato kolim sme toho sjeli pořadnym terainem,ale to příště dotuníme,pač kokořín je prostor s nevídanými možnostmi:-)))

          0 0
          • Smazaný účet  

            :-))) se tesim, myslim ze pristi mesic by nam zase mohl zbejt jeden den na vypravu do kouuukorinska ;-)

            :-)))

            0 0
            • Tesak  

              mno a pristi mesic je za 14 dni asi,takze to vypada dobre:-))), kua takovyhle vejlety me bavjej, ta pohodicka:-)))

              0 0
              • Smazaný účet  

                jo, je nejvic :-) akorat teda su pekne dobitej ;-)))

                zitra fakt jen short & slow ;-)))))

                0 0
                • Tesak  

                  jo,sem pro,doufam ze mi vybyde cas,biiir v sebuzu bo libo by mohhl být tím správným přístavem:-) v odpoledním čase:-)

                  0 0
                • Genarito  

                  opravdu? ty jo tak to já jsem v pohodě… jsem se ještě nezvednul… jen tu piju matonku :o) ale půjdu na tuňáka…

                  0 0
                  • Tesak  

                    mno ale nejdříf sem šlehni nějaký ty fotky,ať se mužem kochat:-)))

                    0 0
    • Genarito  

      tak sem taky házím fotečky a profil dnešní vyjížďky :o) to č.9 už nevím co bylo… asi zase nějaká hospoda :o)))) pasqil.hustej­.net/foto/bf_200705­19/ Origoš fotky jen na vyžádání :o) a tady je ten profil trati: pasqil.hustej­.net/foto/bf_200705­19/profil.jpg

      0 0
      • Genarito  

        jo fotky sem házím dočasně… ale maji 2MB, tak tam asi vydržej dýl :o) nijak mi místo nezabíraj :oP

        0 0
        • Tesak  

          tyjo,ten profil je takovej stověžatej,to příště vyžehlíme krapet at to má nějakej řád:-)))

          0 0
          • Genarito  

            :o)))) no je to trošku zkreslený tím, že tam máme 75km :o) kdyby ten ůsek byl zvětšený třeba na 5km, tak to neni takový brutus :o) ale jen 1000km stoupání… to bychom se měli stydět :oP

            0 0
            • Tesak  

              mno 1000 km stoupani me nepride jako malo;-))))

              0 0
            • Smazaný účet  

              me teda kilometr dovejsky staci uplne bohate, verim ze rychlej turista dava bezne pet, bo ale my nejsme tak trenovany borci ;-)

              0 0
              • Genarito  

                no já brzy prubnu nějaký kopce… Bych třeba mohl jet 30× Zubrnickej kopec (z Leštiny :o) to by byla chuťovka :o)))

                0 0
      • Smazaný účet  

        peknej profil :-))

        0 0
        • lenunka  

          Cao, včera to byla pěkná laskomina. Fotky taky super. Dneska pojedu taky jen nějakej kousek na pivko:o)

          0 0
          • Genarito  

            Tak já taky jel „kousek“ :o) Všebo-Malé Březno-DC-Hřensko-Jetřichovice-DC-Malé Březno-Všebo. No musím říct, že to nebyla ideální projížďka a rozšlapal jsem to až na 90. km :o)))) A kam jsi nakonec zavítala ty? Jo jinak to mazivo na řetěz vypadá parádně :o) asi ho budu kupovat… A střed u kliky se mi naštěstí nerozsypal… To by byl průšvih, protože jsem s sebou neměl mobil :o)

            0 0
            • DW6  

              promin,ale sel jsem hned po napsani prispevku spat a v 6rano vyjizdel,na netu az nyni

              0 0
              • Genarito  

                kdybys mi odepsal, tak bych byl já kdo by se omlouval, protože mi ráno nešel net :o) Jinak ty jsi asi jiná liga co? S náma by se ti plahočení po lese nechtělo? :o))) hehe řekněme ve dnech kdy budeš chtít „odpočívat“ :o)

                0 0
                • DW6  

                  jestli chces,tak dneska odpoledne po brigade jedu vejletni tempo na komarku,sjezd na zandov,kousek vyjezd na libonov a pres telnici zpet.cca v 16hodin.na netu jsem ted cca do osmi a pak az odpoledne

                  0 0
                  • Genarito  

                    musím odpočívat, včera mi už docházel dech, takže to se mnou dnes neklapne :o) ale dík… jinak z TP práce odjíždím většinou v 16h

                    0 0
        • Smazaný účet  

          kuba dneska dal f opacnem gardu nash minulej nebo predminulej ? nedelni vylet ( ja, geronimo, lenka ), jen ne pres deblik ale pres kamejk :-) krasne langsam tempo s prijemnym doprovodem :-) luxus :-)))

          0 0
          • Genarito  

            povídej o tom doprovodu :o) já se zase huntuju… si musím dát už voraz :o/ minimálně 2 dny… jsem ti nějakej divnej :oP Srdce neví čí je :o)

            0 0
            • Smazaný účet  

              moje srdce je zlomeny uz mockrat ;-) ale to asi polaaar nemapuje.. :-)

              kazpadne weekend to byl krasnej, plnej bajkovaaaniiii od patku do nedele :-)) supr pocasi, supr vylety :-)) tak by to mohlo bejt furt, bych si vubec nestezoval ;-)

              0 0
              • lenunka  

                ahoj, já byla dnes jen tady kousek po kopcích, zastávka v homoli pod pannou, pánové, luxusní horký maliny se šlehačkou, kávička, malý pivko, tatranka, no prostě nedělní výlet. Ale nohy mě bolely, to jo. Zítra jdu vrátit vak – uvidíme, co se zase dovim (že s tim doposud nikdo neměl problém a já sem první, atd, znáte to:o), poslmouvat o ceně za hutchinsony a popovídat si vo tý vidli, popř. objednat. Jinak naše coffina (potkanice) má tech PZtek 13!!! Takže kdybyste měl někdo zájem, tak za měsíc jsou k odběru:o) Jsou fakt roztomilý:))) Když se chce jít coffina najíst, tak se musí několikrát voklepat, aby je setřásla z ceciků, prostě neustále nasávaj:o)

                0 0
                • Genarito  

                  Ty jo :o) všichni jsou spokojený, to je paráda :o)))) Kuba má dokonce zlomený srdce… já doufám, že až mi jí představí, nebudu si třást řídítkem s jeho novým kolem :oP

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    mela dneska poprvy novy kolo, todle: www.mtbs.cz/…t06_pistol1v

                    neni z nejlehcih, ale pro styl jizdy kterej preferuje, nahoru langsam dolu ficet, naprosto squelej bajk, hravy kolo, prijemna geometrie, pruziny zehlej naprosto neuveritelne, fakt mazel, bylo ve sleve na 20cet t. :-)

                    0 0
                • Smazaný účet  

                  hmmmmm, horky maliny se slahackou, kua :-)))) to delaj f ty hospode v homoli ? :-)) to je dobra informace :-))

                  13nact je stasny cislo ! :-) potkan by se ume doma mel asi dobre, sem trochu bordelar, ale mam radsi kocky no :-)))))

                  uz abys mela drapaky a vidli ;-) se to bude ficet lesem :-)) paradne :-))))

                  0 0
                • Genarito  

                  na ty potkanice (nebo krysy? Už nevím…) se poptám. Ale krom jedný holky o nikom dalším krotiteli potkanů nevím.

                  0 0
                  • Genarito  

                    jo tys psala potkanice :oD

                    0 0
                    • lenunka  

                      jo v tý hospodě v homoli, kousek od lhoty pod pannou:o), já věděla, kubo, že tě ta zpráva potěší:o)) Sem ji psala kvůli tobě a chytil ses:o) A pak tam maj grilovaný kuřecí křídla:o) Sem u coffiny počítala tak se 7mi kouskama, ale balú (její – jak řekla moje dcééééruška – nabíječ je pěknej kanec), takže pár jich je volnej:o) A jak řiká béda trávníček – máte to zadarmo!!! na drapáky a vidli sem taky zvědavá, doufám, že to bude oukejjjj:o) Aby to nedopadlo jak s tim vakem. genarito – dneska bez tuňáka? Tak to já dneska s tuňákem:o)

                      0 0
                      • Genarito  

                        tuňáka jsem měl ráno před vyjížďkou a taky po ní… si nějaký konzervy šetřím na další dny :oP Musli jsem dnes neměl a tak se s nima cpu :o) Myslíš, že dokážu 2 dny odpočívat? :oP zítra to bude nutnost a rád si odpočinu, ale pozítří to asi nevydržím :o))))) tak vyjedu místo rána (do práce) až odpoledne… to bude dalších 11h odpočinku navíc :o) to by mohlo stačit

                        0 0
                        • lenunka  

                          no drž se:o) odpočinek to asi chce – nebo ňáký floutkování:o) jdou spát, tak dobrouuuu:o))))))

                          0 0
          • dada  

            no ty si se nam nejak rozpovidal to bude asi vaaaaaaaaznyy­yyyyyyy! Co ?

            0 0
    • DW6  

      nechce se dnes nekomu na bika?pohoda-napr na zandov,pres libonov na komarku a sjezd z komarky,zpet podel trati.cas mam cely den

      0 0
      • Genarito  

        a fakt jako pohoda jo? :o))))) jsem v TP na kole, takže bych byl v Chlumci něco po 16:30… a nemám silničku :o)

        0 0
        • Genarito  

          kurnik :o) mi nedošlo, že s sebou budu mít bágl :o) plánoval jsem ho hodit domu do Všebo… v 17h ho vyhazuju a v 17:30 bych mohl být u Chlumce… nebo jestli budeš projíždět kolem Všebo tak hodíme spicha tam :o) jsem zvědavej jestli někdo ve všední den bude chtít jet krpály :o)

          0 0
          • DW6  

            promin gena,to uz je pozde:(myslel jsem nejpozdeji ve dve,myslel jsem,ze jsi tu na dovolene a ne pracovne:)pro­min..tak jindy..

            0 0
            • Genarito  

              uf… vzhledem k tomu co mi zase Kuba9 připomněl jsem docela rád, že nejedu :o))))))))) bys mě uhnal i při tvé pohodové regenerační vyjížďce :o)

              0 0
        • Smazaný účet  

          noooo, DV6 pohode bych veril jedine omamenej nejakym alkaloidem ;-))))) uz jen proto ze jeho pohodovy tempo je daleko pred mojim maximalnim ;-))))

          0 0
          • Smazaný účet  

            jo a jinak s tesakem sme dohodly na kamejk kolem 6sty, teda predpokladam ze tak nejak, jeste upresnime, pak asi plashivec a jestli budeme mit naladu mozna i hradishte nebo tak neco :-)) uvidime dle situation, a tempo bude opravdu pohodovy :-)) posledni dobou me chrti honili jak nadmutou kozu tak bych si par vyjizdek chtel zase uzit normalnich ;-))

            0 0
            • Smazaný účet  

              navic mam poradnyho macatyho chlupatyho kocoura :-)) houmi fcera povolal mocneho boha rumu, kuba byl kaput natotata… :-)

              0 0
            • Genarito  

              a jací chrti? :o)))) ty jezdíš s nějakýma chrtama?

              0 0
            • Genarito  

              vždycky když mi někdo jmenuje ty kopce, tak netuším o co jde :o))))) se vůbec neorientuju… kde je Kamýk? někde nad Střekovem nebo nad Vaňovem? :o)))) asi to druhý, co? I když Tesák je zase z druhý strany Labe :o)

              0 0
              • Smazaný účet  

                kamejk je nad libochovanama, kolem plesifce sme jeli tedka v sobotu cestou pres hlinou, nahore ten kopec po pravy ruce, hradiste byl ten skalni utvar po leve ruce, cesta vede vlastne mezi nima :-)) z hradiste se jede do mentaurova ( ten videt nebyl ) a zpatky cestou mezi kozy opet na pleshivec a dolu do sebuzina :-) kilometricky ti to nereknu presne, rekl bych tak 40cet, prevyseni tak 500–600m, je to takhle lepci ? ;-)) si dyztak vem na pomoc mapu ;-))

                0 0
                • Genarito  

                  jo to je slušný :o) bych to možná i stihnul… Pořádně bych na místo srazu máknul a pak tím volnějším tempem s váma… jinak Tesák je výkonností taky chrt nebo ne? :o)

                  0 0
          • Genarito  

            dopytle :o))))))) jsem to tušil… to nemá cenu jezdit… :o) hele i když jsem se projížděl kdysi s Jirkou Klepalem :o) onehdy 2. v SAL… ten jel v pohodě :o) nikam mě nehnal :oP

            0 0
    • scret  

      Cus,mam dneska volno,tak se pojedu nekdy odpo projet,asi bych to videl stezka a nekam dal…tak 60km ale decentne… vcera jsem poprvy vytahl belouse a je to sila,uplnej nezvyk,oproti divocakovi…

      0 0
      • Genarito  

        a nechceš jet terén? Kuba prý pojede s Tesákem lážo plážo :o)

        0 0
        • scret  

          na teren nemam ani prezuto (mam tam ted 1,5 sllicky) ani zvykly vazy a kolena:(( bohuzel:( vcera jsem jel cca 30km a fakt jsem ty kolena cejtil,nehlede na to temer okamzity zakyseleni svalu kdyz jsem jel na stojaka…

          0 0
          • Genarito  

            jsi měl teda něco s kloubama? Jako neradím… nevím o co jde, ale mě jak berou kolena tak gumídkuju a gelatinuju :o) do týdne jsem měl po problémech :o)

            0 0
            • scret  

              ne,ja mam porad neco s kolenama,jediny reseni je vymenit nebo nejezdit:( proste moje kolena si musej zvyknout na zatez,tzn. nejdriv musim najet cca 500km po rovine v hoodne volnym tempu,pak trosku muzu zacit volne do kopcu a az tak cca po 1200km muzu zacit naplno jezdit:(( a letos mam zatim cca 200km najeto:(((((((

              jo a zelatiny a podobny veci to maximalne nezhorsej,ale moc nepomuzou…aspon me…

              0 0
              • Genarito  

                mě to děsně pomohlo… půl roku jsem jezdil a po jednom silovým tréninku mě brali několik dní… pak mi na krámě říkali, že jezdím moc a musím tohle brát… po týdnu byl konec :o) dnes to beru jen preventivně… po několika dnech si ďobnu gelatinu a mám to bez starostí… jinak prý v Plzni je už bouřka… dnes to možná na vyjížďku kolem 17h nebude… no uvidím

                0 0
                • scret  

                  ajta krajta:(

                  no kez by me to takhle zabiralo:( to bych bral taky…

                  0 0
                  • Genarito  

                    tak zase jinak… co koukám na satelitní snímek 1.im.cz/n/img/po­casi/satelit.jpg tak to na vyjížďku vypadá :o) Postižená bude spíš Praha než UL :oP

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      do aussigu by to melo dorazit az za tmy :-) podle nejnovejsich zprav z nemecka ;-))))))

                      0 0
                      • Petrs  

                        Taky bych se dneska přidal. Sice jsme byli na Kamýku v pátek, ale to neva. Vzal bych manželku a tempo bude fakt na pohodu. Ale dřív jak v 5 to nestíháme. A co holky? Ty nepojedou?

                        0 0
          • Genarito  

            dohodneme se na dnešku? na stezce směr Malé Březno? Nebo směr Litoměřice? u FunBike bych mohl být v 17:30. Nebo jedeš dřív?

            0 0
            • Smazaný účet  

              pro petrs i geronimo: kolem 6ste na kamejku, a kuba vyrazi f 17:00±5minut od kulturaku :-)

              tak budto se setkame uz f aussigu, nebo az na kamejku, jak se vam to hodi :-)

              0 0
              • Genarito  

                kurnik… hele máknu a ke kulturáku to stihnu… budu tam do 17:10 ano? :o) počkáš na mě? pak tu rychlou jízdu stejně budu rozdejchávat :o) jo a ten geronimo jsem já? Já ti furt nevím :o)))))))

                0 0
            • scret  

              no ja bych jel klasicky na Litomerice…

              0 0
    • scret  

      hmm a to co ted prasklo,to je co??:))

      0 0
    • scret  

      aaaa uz chcijee:(((

      0 0
    • scret  

      hmm,tak tady chcije,vy jste asi uz pryc,ja asi pojedu az dyl,do deste se mi nejak nechce:(

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.