Výběr velikosti kola Giant Anthem X3 2011

16 nepřečtených
  • mamut02

    Ahoj,

    mám možnost při mých 186 cm mít XL tj. 22" Gianta Anthem X3 2011. Chtěl jsem se zeptat, bude to na ěm asi velké že? :/

    Předem moc díky za názory a zkušenosti :)

    0 0
    • maajkee  

      Řekl bych že zcela určitě, leda že bys měl hodně dlouhé nohy, já mám 185cm, nohy 85cm a pro už je i ta 20ka tak tak.

      0 0
      • nox159  

        mi ten muj anthem v XLku neni velky a to mam 188cm… :)

        tim nerikam ze to pro zakladatele bude to prave samozrejme to spis ne …

        0 0
    • PatrikL  

      Na 197cm mi 22" sadol… Takže pre teba určite radšej nejaký nižší rám s vhodnou dåžkou.

      0 0
    • baty  

      mam 185cm a mam Lko, XLko je pro obry :)

      0 0
    • oldaka  

      mam 187cm a Lko mi bylo male viz foto nekde v profilu

      0 0
    • dodin  

      Zdar

      Každej rám je jinačí,je třeba to vyzkoušet:-).Mám Giant Anthem X2 2010,měřím 188cm a taky mám Xl a vpohodě.Zkoušel jsem L i XL a eLko mě připadlo krátké.Vůbec bych se toho XL při tvoji výšce nebál,ale chce to zkusit.

      0 0
    • Veprovak  

      merim 185 cm, mel jsem Anthem x2 2010 v XL a bylo to velky. I s primou sedlovkou jsem mel problem dostat koleno do svislice s osou pedalu.

      Ted mam L a je to mnohem lepsi.

      Kazdopadne vyska postavy asi nebude uplne urcujici faktor…

      0 0
    • prodi  

      mám 188 a chtěl jsem vzít L, podle geošky na stránkách dovozce. Jenže pak jsem zjistil, že ty údaje tam vůbec nesedí (možná už opravili, nevím) resp. třeba horní trubka ve vel.L nebyla udávaných 615, ale jenom 595cm… což bylo pro mě moc krátký a vzal jsem XL a to mi sedlo tak nějak ideálně

      0 0
      • maajkee  

        Jak jsi přišel na těch 595? podotýkám mm a né cm jak píšeš :)

        0 0
        • prodi  

          jednoduše, vzal jsem si do prodejny metr a měřil a měřil a měřil, abych zachoval posed, na kterej jsem zvyklej. samozřejmě mm:)

          0 0
          • maajkee  

            No jasný, ale odkud kam jsi to měřil mě právě zajímá,protože 595mm je opravdu sakra málo ve 20".

            0 0
            • prodi  

              vodorovně osa sedlovky – osa hlav.trubky…

              0 0
            • prodi  

              jinak mám doma karbon FLX a to se řadilo mezi celkem dlouhá kola, v L-ku to mělo ale přesně 605mm

              0 0
    • mamut02  

      Mám možnost ho mít za 17 000, což mi přijde hodně dobrá cena. Ikdyž je to pro mě dost peněz tak za to kolo si myslím že to stojí.

      0 0
    • pepazdepa-84  

      Mám x1 2011, 187cm a eLko je dost na hraně. Pro mne by bylo lepší xl.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.