• KhalifaW

    Dobrý den, potřeboval bych poradit s výberem kola. Jsem rekreační jezdec 195cm, 95kg s tím že vetšínu času strávím na ciklostezkách.

    Líbí se mi tyhle 2 kola, myslim si že mají výborný poměr cena/výkon. Poradíte mi prosím ktere z nich je lepší popřípade pokud znáte lepší alternativu.

    https://www.cyklonemcik.cz/…s-air-top--1

    https://www.decathlon.cz/…8364715.html#…

    Předem děkuji

    0 0
    • Sodík  

      Kotouče SHIMANO SMRT nebrat!

      0 0
    • palo7  

      Výborný cena výkon? Jestli je 17maximum, tak bych koukl na bazar. Pokud trváš na novým, tak stavitel. Také si ujasnit jestli 29 nebo 27,5. U toho Amuletu e dost pomlouvání vidlice, pro tvých 95kg velmi slabé brzdy a kotouče typ 10, to je snad spíš sranda než funkční prvek. Na tvou váhu taky ta 30mm vidlice co je v Decatlonu nebude nic moc.

      0 0
      • KhalifaW  

        Právě že ten Amulet je od stavitele.. pokud by u nej byl problem jen v v kotoučích tak mu mužu napsat a pry ho jakkoli konfigurovat.

        U Amuletu me láká vzduchova vidlice – je sice trochu přehnana 120mm… a taky RST aerial neni moc dobra značka – :D aspon z vašich recenzí tu.

        Jinak v decathlonu je vidlice 100mm ROCKSHOX XC30– ta je špatna?

        0 0
        • palo7  

          Za 19.000 už seženeš vyvážené kolo. Prvně si ujasnit jestli 27,5 nebo 29

          0 0
          • KhalifaW  

            Budu jezdit převážně na pěších a cyklo stezkách- tudíž žádné moc zatáčky spíš dlouhé výlet zaměřené na efektivitu a pohodlí, tudíž se spíš přikláním k 29" navíc ještě s mojí výškou…

            0 0
    • KhalifaW  

      Jinak jsem student a tak je pro me každá koruna cenna, ale samozřejme pokud by byla lepší alternativa kola a bylo by třeba za 19000 tak mi napište, jen mi prosím napište v čem je konkretne to kolo lepší abych vedel kam se ty penize podely :D

      0 0
    • milan.v  

      Studente, hledal jsi tu?

      0 0
    • jardalee  

      Kup si v hervisu 21" 29er za 10k a výměn na něm vidlici za raidon 3–3,5k + tak 500 servis a mas pohodovy kolo ale teda 3×9 jinak se domluvit se stavitele m výbava tak alivio brzdy deore vidlice raidon ,ram tak nějak na tebe :). https://www.hervis.cz/…OLOR-2261425

      0 0
      •  

        no jo, XT tam je a to je hlavní :-)))

        0 0
        • jardalee  

          no ja to kolo kupoval a tohle snim delal ,jako ta prehazka je sice starsi model ale je XT no :) razeni je acera ,brzdy celkem slusny na marketovy kolo a cenu ,videl sem je i na kole za 30k a tam to byl vysmech,vidlice je tam pruzinova ale ta nejdrazsi :) ,rafky uz nachystany na bezduse ,plaste noby nic,no celkove sem musel uznat ze to kolo proste za 10k nejde postavit a po vymene vidlice je to celkove bezkonkurecni ,navic proste 29er ,ale teda ja jeste kupoval 19" pro holku ale bylo by i na me – 186cm ,na takovej pohodovej posed ,ale ja sem vzdycky mezi dvema velikostma,21" nevim jak moc velky bude

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.