Víkendové silnice Praha východ - léto 2019

466 nepřečtených
  • jecnak

    Po mnoha urgencích kmotři měsíčci přepínají na léto. Přidávám opět pár inspirativních fotek a těším se, že některá místa brzo znovu navštívíme.

    0 0
    • myreczech  

      tak začneme od podlahy…nechcete se někdo další přidat na 450 km Poděbradský kafe…bude jich celkem teda 5 v jednom dni…

      https://allevents.in/…017522152421

      0 0
      • Honzis  

        mě jen fascinuje jak někdo píše o tom, jak dřív jezdili dardy a chce jet placku na kozách, to v minulosti fakt nebylo, to spíš měl napsat beru favorita po tátovi a jedu do Luhačovic a zpět :-)

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Me to taky konvenuje spis tam a zase zpatky, nebo jen tam. V sobotu jsem najizdel prvni pulku Klete, a myslim dobry, za Vodslivama na Votice kde jsem to neznal se mi to moc libilo.

          0 0
          • jecnak  

            Souhlas. Jezdit na kratkem okruhu porad dokola? Staci se prihlasit na jakoukoli silnicni 24h. Silnejsi jedinci to daji i na bajku v lehcim terenu – Kuchyna 24h – http://www.24mtbikejam.sk/

            0 0
        • Smazaný účet  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
        • milmat  

          Já jsem se na to také díval. Ale jsou to ironmen a ti moc kopce nejezdí. Hlavně mají ty kozy :-)

          Ale pokud to dají v avg 40+, tak dobrý. Já bych jel raději jeden okruh a delší.

          0 0
      • jecnak  

        Chysta se nasledujici:

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Klet fakt doporucuju, ta cesta je moc fajn. Skoro bych vahal jak to dat casove, kudy neni skoda potme…

          U ty 300, nechces to natahnout Mimon- Cvikov- Hvozd- Jablonne- a uz ne ten pytel nahore a nahoru na Jested? Taky krasny konciny a z Hvozdu je mimoradny rozhled (ale dost kousne)

          0 0
        • milmat  

          Zkusil bych dát kombinaci Česká ráj a Koko, případně něco na jih a západ od Prahy. Ono to je těžké. Ale držel bych nastoupané metry min. 1% z délky okruhu. Ať to není „placaté“. Už se těším, ty jednodenní si rád dám.

          0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Trochu nuda…

        0 0
    • Smazaný účet  

      Fotky dobrý ;-)

      0 0
    • jecnak  

      Tak zitra 300ku brevet – viz vyse. Sraz v 9 v Brandyse na starem moste pres kanoisticky kanal. Doprovodime Mirka na sever.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Tak si to uzijte, ja jedu chodit pesky do Alp.

        0 0
      • 01carbon  

        vzpomínky jsou ještě živé :-) jedu na jih a určo nepřijedu ze severu – užijte si pěkný výlet.

        0 0
      • milmat  

        Už ladím formu. Mirkovi jsem slíbil, že tempo bude mírné. No, však nejede Hroch :-)

        0 0
        • milmat  

          Tak nakonec ráno všechno jinak, tak jsem se jel zničit do Bučin. Objevil jsem nový asfalt na Samechov od Růženína. Akorát úplně nahoře dělali dva úzké překopy silnice. Na kole to šlo, auta mají smůlu. Na konec jsem hodil Kouničák a svrchní kvašení.

          0 0
          • Reggie  

            Jsi zaspal, jo?

            0 0
            • milmat  

              Ani ne, ale kolegové měli různé zdravotní indispozice, tak jsem namísto 300km volil něco kratšího. Co ty, kdy se ukážeš na východě?

              0 0
              • Reggie  

                Klidně se ukážu zítra. Jinak už jezdím do práce na CX, tak se můžeme domluvit a vyzvednu tě po práci.

                0 0
                • milmat  

                  Tak dejme zítra ranní kafe, Mochov 9:00? Nebo chceš lehce později? Ostatní mají jiné programy.

                  0 0
    • Jaarque  

      Ahoj! Navečer od šesti někdo do Poděbrad? Na pohodu…

      0 0
    • milmat  

      Dnes jsem se odvážil do Poděbrad. Zahrádka volná, čekám, až doprší.

      0 0
      • Honzis  

        šlapky jely na Praděd :-) stačí dát o pár piv víc a třeba pak přestane.

        Já si jel udělat ostudu do Kounic, dostal jsem 2,5min od Smrčky a 6 od Milera …

        0 0
      • Delkim  

        Radim, nádraží. Čekám na odvoz autem :)

        Do Nymburka jsem od Brodu ujížděl před mrakem od Prahy a v Nymburce jsem uviděl mraky od Boleslavi a už jsem jenom upaloval na jih :)

        0 0
      • jecnak  

        Syndrom noveho/umyteho/up­gradovaneho kola ci retezu… Zkusim vyrazit za chvili.

        0 0
    • Delkim  

      Nechce se někdo svézt ráno v háku a pak už klidné libovolné tempo? Jako onehdy s Alešem a Kokoskou, bylo to fajn.

      0 0
      • milmat  

        Já bych někam zítra ráno jel. Ale v háku je to pakárna. Uvidím jak Ječňák. Za mě Koko (navštívit Uhlobarona), Sázava nebo long kafe. Autem se mi také rano nechce.

        0 0
        • Honzis  

          dáš 400W a můžeš i na špici :-)

          já jedu na běh – 1.ročník Jeřáb z Červené Vody

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Zas si nechat naložit od důchdců? ;-) Zítra mam volno, přidám se a je mi jedno kam.

            0 0
            • Delkim  

              Honzis je rád, že mu těch cca 30 terapií pomohlo a tak si tu nohu chce ještě za tepla znovu odkouřit......

              Napíšu mu sem oficiálně co mu říkám asi 2 roky: ty vole, přestaň aspoň na chvíli běhat!!!!!!! :)))))

              0 0
        • Delkim  

          Hák jenom 75 minut :)

          0 0
        • jecnak  

          Standa dorazi az v pondeli, ale Koko bych dal. Kratkou trasou – 110.km.

          0 0
    • Delkim  

      Tak jak?

      Já se plácal po okolí a asi 10× jsem zmokl, po 2 letech jsem konečně nasadil blatníky a super!!! I bunda se osvědčila, Treattovi dodatečně díky za tip!

      0 0
      • Honzis  

        bych aspoň sundal tu zadní plácačku když jedeš sám, dobrých 8W :-)

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Dobry, nezmokli. Akorat jsem si chvilema pripadal jako v uniku s De Gendtem a De Marchim (a to jsem jim ani nestridal).

        0 0
        • 01carbon  

          No kdyz jste k Podbudovi opotili i Jecnaka tak potes. Se muze Milos dat do party s mickey mousem ;)

          0 0
      • 01carbon  

        Snazim se pochopit ten obrazec trasy – ma to neco spolecneho s Nazca? ;)

        0 0
        • Delkim  

          :)))

          To jezdí Delkim podle meteo radaru a stejně vychytal snad všechny přeháňky :)

          0 0
      • milmat  

        Měl jsi přijet k Oliverovi a dát si tam kafe. Já tam tu bouřku přečkal :-)

        0 0
        • Delkim  

          To myslíš sobotu, tohle je neděle. V sobotu jsem vyrazil bez blatníků a musel pro mne přijet soused autem :)

          Ze severu jsem prchal na jih a kousek od Honzise mne to lapilo.

          0 0
    • milmat  

      To skoro vypadá, že by mi compact mohly stačit (zde):

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Sobota? Nejaky delsi kafe, sazava, ?? pozdeji odpo ma prset.

      0 0
    • 2. Bóďa  

      Díky moc za dnešek, rád jsem vás všechny viděl. ;)

      0 0
    • jecnak  

      Zitra – v nedeli – sraz v 9 v Drevcicich u zvonice. Do Msena a zpet.

      0 0
    • madik  

      Jedu zítra z centra Prahy po práci do Čáslavi přes Sázavu. Tak kolem 16h bych rád vyrážel, kdyby se někdo chtěl přidat.

      0 0
    • milmat  

      Na zítra (neděli) máme s Mirkem v plánu projet pár klenotů Posázaví: https://www.strava.com/routes/20938136 (131km/1780m).

      Začneme o něco dříve, abychom to stihli v „pohodovém“ tempu (Hroch nejede) někdy do brzkého odpoledne. Start: 8:15 Čelej, 8:30 Mochov u hotelu, 9:00 v Přišímasech na křižovatce Úvalská/Limuzská. Dejte vědět, kdo se kde přidá. Počasí snad bude výrazně lepší než dnes.

      Celkem jsem zvědavý na ten úsek přes D1, tam jsem tuším ještě nejel, zbytek je klasika včetně Samechova z mírnější strany, křížem krážem Bučiny apod.

      0 0
    • Greyhound  

      Zdravím východní sekci! Neměl byste pls. někdo náhodou 11s Campa kazetu se 29zubama k půjčení na víkend na Oetz? Na západě ji nikdo nemá a kupovat si ji na jednu akci se mi moc nechce páč si chci na jaře koupit nový kolo s 12s… Co jsem slyšel tak i jinší vrchaři tam točej pěkně velkýho kašpárka :-)

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        I s malym kasparkem se daj delat velky veci ;-) Fakt prudky usek (18%) je tam jen jeden hodne kratky v prvnim kopci.

        Jsem asi jedinej na vychode s 11sp campou a mam jen 11/27.

        Jeste Rene jezdi Campu, jestli nema neco takovyho treba na krosce. Nebo sezen cely zadni kolo se shimano kazetou, to by melo byt kompatibilni.

        0 0
        • Delkim  

          Zkus Martina Dvořáka (kokoska.rokoska)!

          0 0
          • kokoska.rokoska  

            Sice opravdu mám kazetu 12–29 11s Chorus, ale velmi pravděpodobně na ní budu o víkendu jezdit v Krkonoších…

            Ještě dám odpoledne/zítra ráno vědět…

            0 0
        • Greyhound  

          Já ty kopce kromě Brenneru nejel a Blacky mě trochu vyplašil když říkal něco v tom smyslu, že snad i 32ku si na Timmelu rád dal… Timmels jsem jel jen letos autem z kopce dolů a místama mi to nepřišlo docela přísný, i když ono z auta se to blbě odhaduje. Ale jestli se jedná fakt jen o Kuhtai na začátku tak to přežiju, něco jsem přeci jen letos najezdil.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Timmelsjoch neni nikde extra prudkej, akorat ze uz je to v survivalu. Teda ja aspon. A na Kuhtai je to taky jen malej kousek pred tunelem veprostred. Jaufenpass ma stabilnich 7–8% furt, max 9 (ale bez rovnejsich useku, ja tam vzdycky myslel ze chcipnu).

            http://cyclingup.eu/…uth-east.php

            http://cyclingup.eu/…tel-west.php

            0 0
            • McBlacky  

              pro mě čistě v číslech to je tak, že ve sklonu 10%, kadence 80, mi stačí pří 34/32 power 260w (váha 72, kolo 7).

              pro převody 34/28 to už chce jet 300w. Což v závěru Oetzu rozhodně nedávám, a jediná možnost teda je snížit kadenci. Aby mi stačilo 260w tak to bude cca k 70ti. A i 260w po tolika hodinách není rozhodně zadarmo :)

              0 0
              • Honzis  

                tak většina lidí spíš neudrží 80, ba ani 70 ať tam maj co tam maj, na Maratoně běžně celý Giau na 62ot a ostatní to neměli moc jinak, ale chápu že to nemusí být pro každého, nejlíp jsem to zajel s 39/26 :-)

                0 0
                • McBlacky  

                  Giau je jinej kopec. Proti Timels kratky a prudky. A nejlip jsi to zajel kdyz jsi mel nejvic najeto ;)

                  0 0
            • šimlos  

              Člověče, já tam taky chcíp :-)

              0 0
          • ms82  

            Kuhtai jsem jel loni na 36/28 a az na ten kousek v tunelu, ktery byl okolo 16% a musel jsem si stoupnout, to bylo prijatelne. V nohach jsem mel kilco ve skupince s jednim pulhodinovym kopcem. Cely Oetz jsem ale nejel a Campu nemam :-)

            0 0
          • milmat  

            Nenech se vystrašit, já to jel 53/39 – 12/30. Moc komfortní to nebylo, ale nutilo to do kopců jet rychleji a v některých pasážích si prostě nesedneš :-). Ty kopce byly spíše dlouhé a tuším pod 10% v průměru. Vrchař jako ty to dá s přehledem, pokud se neuvaříš teplem. Tenkrát jsme měli přes 30stC dole a nahoře lehce přes 20stC. Ráno samozřejmě kosa.

            0 0
            • šimlos  

              Ty seš divnej :-)

              0 0
            • milmat  

              Tu je záznam: https://www.strava.com/…es/381803916

              0 0
            • Greyhound  

              S mojí konstitucí kdy přes několika týdenní pivní dietu (k obědu salát, ke svačině mrkev, k večeři v podstatě už jen pivo:-) furt vážím 74kg na 178cm jsem spíš dráhař než vrchař :-) Ale jinak přesně jak píšeš – největší hrozba je vedro, ne kopce. Aneb minulou sobotu v mirném občasném dešti 182km Krušnoton za 6h13 (a to se mi ještě v kritickou chvíli roztrhnul přesmykač) a po závodě jako rybička, v neděli cestou ze Šumavy do Prahy po 4.5h solí pokrytej od hlavy k patě total kolaps, že jsem málem v survival režimu nedojel ani na nejbližší vlak a už hledal penzion kde lehnu, poslední přestávku jsem dělal 400m od nádraží a blbě mi bylo ještě včera celej den.

              0 0
              • Smazaný účet  

                Ta část v Jižním Tyrolsku už moc o vedrech nebude. Letošní léto je nic moc, spíš přeháňky a bouřky. Člověk, aby tomu počasí kradl každou chvilku. Od června nebyl jeden týden, aby bylo souvisle hezky :-(

                0 0
    • milmat  

      V sobotu sraz 9:00 v Mochově u hotelu. Bude klasické kafe středem nebo spodem. V plánu je mírné tempo, ale Hroch je zpět, tak se může záměr v čase měnit :-).

      0 0
    • milmat  

      V neděli jedem s Hrochem asi směr Sázava. Všichni stále KO, takže žádné moc velké šrocení. Sraz Mochov Hotel 9:00.

      0 0
    • tvargy  

      Most v Lysé otevřen https://www.idnes.cz/…a-zpravy_zuf

      0 0
    • milmat  

      Tak jak tuto sobotu? Nějaká silniční přání?

      0 0
    • milmat  

      Tak předpověď na sobotu se zhoršuje = takže asi nic společného. Neděle se ještě uvidí.

      0 0
      • Delkim  

        Ani nemluv… Sobota i neděle letos v podstatě poslední časovky :(((

        0 0
    • milmat  

      Tak dnes to moc nevypadá, pokud tedy člověku nevadí voda. Zítra 10–16 stC ale sluníčko. Tak Mochov 9:00, Sázava, Rožďalovice nebo jen Poděbrady? Zatím se hlásil Mirek2, co další zájemkyně/zájemci?

      0 0
      • Jaarque  

        Počasí vypadá nadějně. Mám chuť někam jet (stačí krátce), ale necítím se úplně OK, tak nechci nic slibovat…

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Jj.

        0 0
      • Mickey Mouse  

        Přijel bych se na vás podívat, už jsem vás neviděl sto let. Trasa něco se sceneriema, klidně kopečky, hlavně volně.

        0 0
      • Reggie  

        Hlásím se.

        0 0
        • milmat  

          Super, vypadá to na silnou účast.

          0 0
        • Mickey Mouse  

          Díky Sokolíci, lítá vám to v tom Polabí neskutečně. Rád jsem vás zase viděl. Sorry za ten závěr, ale jak jsme se rozpadly tak jsem už jel k domovu, mám to přece o kousek dál.

          0 0
          • Mickey Mouse  

            Nápad na Gravel výlet,The Bash -Trailer

            0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            No ukazals nam jak vypada poradnej vychodni srot ;-)

            0 0
            • Delkim  

              Ještě dnes si vybavuji několik let starý výlet na Kokořín s Hrochem, kdy nás doprovázel Mickey Mouse… To bylo občas hrozný peklo, co tam rozjel…

              Ještě že jsem měl o víkendu jiné plány :)

              0 0
              • Reggie  

                Chtěl bych napsat Co tě nezabije, to tě posílí, ale asi to moc nefunguje protože v tom případě by už ze mě, po těch letech, musel být minimálně Jan Bárta nebo dokonce Tony Martin.

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Nepropadej trudnomyslnosti. Pred par ley bychom v tomhle tempu chcipli uz v Kerskym lese.

                  0 0
                  • milmat  

                    Já poctivě dávám intervalové tréninky abych přežil víkendové kafe do Poděbrad :-)

                    0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      Poctivě trenuju abych přežil víkendové kafe (M. Matus)

                      Boli to porad stejne, akorat jedes rychleji (G. Lemond)

                      At delas co delas, ty zmrdi delaj vic (L. Armstrong)

                      0 0
                      • R-A-D-I-U-S  

                        Takže v globále to nikam nevede a je lepší se na to vy… :-)

                        0 0
                      • Mickey Mouse  

                        No mrzí mně že tu mám tak špatnou pověst, ale fakt jsem vás rád viděl. Miloš s Mirkem to začali, já nic já muzikant, jen jsem v Nymburce navázal. A bez jejich vydatné pomoci bych to sám stejně neujel.

                        Intervaly fakt funguji, Delkim by o tom mohl napsat knihu, jen vydržet tu nudu a bolest.

                        A ještě jedna životní zkušenost-citace, Na soustředění, kafe, cukrárny a jiné srandy už musíš jezdit soustředěnej.

                        0 0
                        • Reggie  

                          Intervaly? O.K. ale interval 40 a 70km? Na to nemám morálně, fyzicky ani čas. :-)

                          0 0
                          • milmat  

                            Na intervaly ti stačí 60–90 minut 2× za týden (a wattmetr). Já na to nemám morál, ale když není čas, tak toto je nejlepší poměr čas .vs. přínos.

                            0 0
                            • Reggie  

                              no, pro mě ty 2 intervaly (60 a 120 minut) měly ten přínos, že mi nohy řekly sbohem.

                              0 0
                            • Mickey Mouse  

                              Na intervaly ti staci stopky, jeste jednodusi je kopec, a uplne nejednodusi je poucka nasich dedu, ze na kole se ma jezdit budto hodne rychle nebo hodne pomalu.

                              0 0
                        • Hroch obojzhivelnyj  

                          Se te boji i Delkim :-D

                          0 0
                          • Honzis  

                            to bychom ho měli pozvat na Trubu, aby se pořádně bál :-D

                            0 0
                            • Mickey Mouse  

                              Na Trubu si pozvete Camrdu, Ja jsem spis tempar me tyhle kratke veci nejdou, a navic nejsem zavodnik. Delkim se nema ceho bat, v celem sirem Polabi stejne nema konkurenci.

                              0 0
                    • Reggie  

                      Pravdou tedy je, že letošní sezónu pojímám tak nějak rekreačně a dost si libuji. Nejsem pořád unavený a nic mě nebolí. Asi se nad sebou budu muset zamyslet.

                      0 0
                      • Hroch obojzhivelnyj  

                        Taky jsem te videl na kafi naposled na jare :-) (jak jsme potkali Edu a zrovna nahodou jeli pak silenej srot…)

                        0 0
    • jecnak  

      Zitra nekdo Podebrady nebo Sazavu?

      0 0
    • Delkim  

      Dodatečně jsem našel článek k té akci, které se skoro málem účastnili Miloš s Mirečkem.

      https://www.roadcycling.cz/…bike-centrum

      0 0
      • myreczech  

        hele já budu rád když se za týden vyškrábu na Truba/u…natož nějaký 100k úlety…:)

        kdo kluci vlastně jedete taky…? 28.09.2019 (11:00)

        https://www.casovkanatruba.cz/

        0 0
        • Honzis  

          tak (obvyklý) vítěz z úval už ladí, loňský rekordman z říčan s ? a já se zatím nepřihlašuju.

          0 0
          • myreczech  

            já zkusim vzít holky… aspoň nekdo z rodiny přiveze bednu zeleniny…a votode…;-)

            0 0
        • milmat  

          Já ne. Čekat hodiny a pak šrot na pár minut :-)

          0 0
          • Honzis  

            čekat na vyhlášení musí jen ti, co mají 6W/kg :-) ty bys čekal jen na svůj start.

            0 0
            • milmat  

              Já myslím čekání na start. Na bednu jsem ani ve snu nepomyslel :-)

              0 0
              • Reggie  

                A to je ta chyba! Jak chceš vyhrávat když myslíš jako poražený. :-¨)

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Jo! Milosi koukej tam prijet bez whatmetru a ukazat poradnej srot! Je tam segment!

                  (Ja uz mam jinej program)

                  0 0
                  • myreczech  

                    jo Miloši…zkus překonat aspoň můj cas z roku 2017…kdyz teda ne Delkimův… rozhodně na to máš…;-)

                    0 0
                    • milmat  

                      No s tím není problém (teoreticky), ale nemusím kvůli tomu mrznout na startu. Škoda, že ty cesty dole jsou tak dozdrbané. Jinak by to tam je krásný úsek lesem s ČB.

                      0 0
                      • Honzis  

                        Tak můžeš zkusit aspoň jednou letmo jako já. Ten dolejšek z Brodu mě taky hodně deptá, ale obávám se, že se to bude spíš jen zhoršovat :-( Sice pár fleků asfaltu je, i v kopci, ale zbytek cesty rozpraskává.

                        Výzva je 6:18, co jsem zajel na crossu :-)

                        0 0
    • jecnak  

      Zdar všem, tak Koko kemp https://www.bike-forum.cz/…kokorin-2019

      0 0
    • milmat  

      Tak kromě kempu je už tuto sobotu Kokořínská klasika. Já na klasiku nemám stroj a ani oblečení (a pořizovat zatím nebudu), ale určitě bych se vyrazil podívat do cíle. Kdyby měl někdo podobný plán, tak můžeme vyrazit společně a projet Koko a pak se zastavit na Truskavně. Alternativně bych se schoval do balíku ocelových letců. Dejte vědět, naplánuji nějakou road trasu s občerstvením v cíli.

      0 0
      • myreczech  

        můžeš si na akci koupit jedno vyvoneny fávo…tam ho určitě ze ziskem prodáš…

        0 0
        • milmat  

          Mirku, tam je to samé Colnago :-)

          0 0
          • myreczech  

            Hele i Beny tam jede na Fávu…sice o dost zajímavějším

            .krosce…1974…tohle je řádně naleštěný a promazaný…:,–)

            0 0
    • milmat  

      Tady jsem naklikal trasu na obhlídku retro kol a cyklistů v Koko: https://www.strava.com/routes/21838106

      Start Čelej a případný další sraz v Brandýse na mostu. Čas startu upravím dle zájemců a teploty. plánu je pivo v Lobči a občerstvení v Truskavně (start/cíl retro), kde to budu směřovat na cca 15:00. Tam to bude po větru, ale nazpět se bude nějaká podpora hodit.

      0 0
    • milmat  

      V neděli sraz Mochov 9.00. Trasu naladíme dle účastníků a chutí. Zatím se hlásí vítěz v kategorii design na Kokorinské klasice.

      0 0
    • milmat  

      V neděli Mochov 9:00 nebo něco jiného? Dle všeho pojede i Hroch, takže nelze vyloučit další poctivý trénink. Samozřejmě se zastávkou na kafe.

      0 0
      • Reggie  

        Kafe v protisměru byla minule příjemná změna. Můžeme zkusit něco podobného.

        0 0
      • Salind  

        Nevim, jestli vydrzim vase treninkove tempo :-), ale pridam se (domu, kdyz tak trefim;-) )

        0 0
      • 01carbon  

        Jedu s kolodejskyma vetetanama smer kurim na obed – ma cenu to nejak koordinovat?

        0 0
        • milmat  

          Zkusme si zavolat, můžeme to hodit na Kuřim. Budeš na mtb nebo už máš kolo? :-)

          0 0
      • Delkim  

        Zjišťuji situaci a ráno napíšu!

        0 0
        • milmat  

          Doufám, že jsi se dnes nešetřils! Můj garmin hlásil 70 hodin odpočinek.

          0 0
          • 01carbon  

            Aaa Delkim, Hroch Milos asi si zapomenu tlf doma.

            Jedu se stejnejma mladikama jako ja mtb z kurimi na c.brod a prisimasy a skvorec. V kurimi jsme na obed. Me hodinky dneska rekli 89h odpocinku :)

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Kurim to je nekde u Brna ne?

              0 0
              • 01carbon  

                Nejsem Katka

                0 0
                • Delkim  

                  :))))))

                  Tak já jedu! Pokud zastávka Poděbrady, tak se přimlouvám za Milano, tam je to takové rychlejší, ať nikde zbytečně dlouho netuhneme!

                  Jinak posledně třeba i přes ten Nymburk to nebylo špatný.

                  Jo a tempo se pojede hned, žádný že si budete užívat až se odpojím! :)))

                  0 0
                  • Honzis  

                    a nechtěl bys jet navečer na vyjetí Trubu pod 6? :-D

                    0 0
                    • 2. Bóďa  

                      Zaspal si včera? :) Těšil jsem se na Tvůj běh.

                      0 0
                      • Honzis  

                        dnešní běh mi úplně nechutnal, aneb Běchovice 37:31 :-( to jsem se možná mohl včera vykašit a dopadlo by to podobně :-)

                        0 0
                        • Delkim  

                          Ale aspoň bys měl doma zeleninu a možná i velký skleněný pohár!!! :)

                          0 0
                  • R-A-D-I-U-S  

                    Vemte si to okafe do bidonů, to pošetříte nejvíc času :-)

                    0 0
                  • ms82  

                    Co jste to zase v tom Nymburku vyvadeli? Pisou o tom i na idnes

                    0 0
                    • milmat  

                      My jsem to dnes ustáli bez pádů. Delkim přijel rozvášněný že včerejší Truby, takže se jelo přísné tempo hned od startu. Po kávě a prossecu tempo stoupalo i navzdory ksichťáku. Nakonec jsme objevili jednoho ztraceného cyklistu na Grádu.

                      0 0
            • Honzis  

              fakt ti tam písmenko chybí, neb z Kuřimi do Českého Brodu by to byl slušně epický výlet, takhle z Kouřimi už by to byla jiná káva :-)

              0 0
    • Delkim  

      Prej tady dáme KOM… komplet jsem to odtáhnul a tohle mám za to :)))))

      Btw tady je vidět rozdíl špic/hák, 80 wattů!

      Jinak nechápu vyšší avg a přitom pomalejší?

      0 0
      • milmat  

        Také mne to překvapilo. Asi jsem na začátku najel pár sekund a pak už jen visel v háku. Příště budeš muset makat od začátku a neptat se, kde končí segment :-)

        0 0
        • Delkim  

          Tak já nevěděl ani že nějaký začal, prostě jsem normálně jel :)))))

          Mít ten tvůj Garmin tak se uhoním:)

          0 0
          • Honzis  

            po sezoně počkej na vítr a seber jich 15 za odpoledne :-) když už skončej časovky, tak co dělat, když si watty do špajzu nedáš :-D

            0 0
      • Honzis  

        nebere to rychlost z čidla a druhému z gps třeba? look_as mi dneska taky nezapomněl připomenout, že opět vylepšil segment z Tuklat :-)

        0 0
      • Reggie  

        A to jsi ještě neviděl tohle :-) Pěkně mě proháníte, nějak poslední dobou sbírám KOMy.

        0 0
      • McBlacky  

        ten rozdíl by měl být výrazně víc při AVG rychlosti cca 46km/h. Taky bych chtěl umět jezdit za 350w 46km/h, při výšce mého posedu jsem rád za 40.

        0 0
    • 01carbon  

      Milion pet prispevku – opatrne optam Hroch prezil? – ja jenom ze tak zaryte mlci;)

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Hroch nemlci, jen ma furt neco na praci. Kafe, no, se šrotem. Jako vždycky. Si zvykneš. Dneska prosecco jako bonus ;-)

        0 0
        • milmat  

          A ani jsi nebyl na večerní briefingu, takže ani nevíš, v jakém týmu jezdí nový mistr světa :-)

          0 0
    • Delkim  

      Ranní informatika, jak jsme se o tom bavili.

      To HRV naprosto jednoznačně ukázalo na únavu, předtím několik dní jasně čerstvý v přípravě na závod.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Znamenaj ty obrazky ze jsi jel v nedeli srot?

        0 0
        • Delkim  

          Tak zadarmo ta neděle úplně nebyla :)

          Já to měl cca 60 minut v zónách nad Z4 a několikrát cíleně 10 minut na FTP.

          Za mne parádní svižná jízda se vším všudy, super!!!

          Prostě Hrochošrot dle plánu včetně Prosecca :)

          0 0
          • milmat  

            Já oceňuji, že jsi nebyl moc nervózní a nebál jsi se zastavit na kafe (2×), dort, prosecco a pak i pivo :-). Upřímně jsem byl rád, že jsem dorazil na Grado a dále už jel jen se šrotiči Hrochem a Edou. Ten orval Hrocha hned na lávce přes Labe :-).

            Jirka: podal výborný výkon a vydržel to celou cestu.

            Hroch: klasika. Ten si v tom KOM úseku vyjel na čelo vedle Delkima, aby s nim prohodil pár slov.

            Radim: ten překvapil nejvíce. Je vidět, že východní kafe mu svědčí a forma jde nahoru. Na konci jízdy mne několikrát poslal rukou dopředu a nebál se jít na špici a pokračovat v tempu UAC závodu.

            Já jsem byl po sobotě trochu načatý a původně plánoval recovery jízdu. Recovery 59 min, další hodina Endurance a Tempo. 27 minut byly vyšší zóny, takže teoreticky „pohoda“.

            Jak by to okomentoval náš kamarád Karliner: „huby skřivené bolestí, ale nakonec všichni šťastní, že přežili“. Prostě taková východní nedělní chvilka na kafe v Poděbradech…

            0 0
    • Delkim  

      Ad poslední debata s Hrochem ohledně kvetoucí řepky na kraji Úval – tak jsi měl pravdu, skutečně to zaorali!

      0 0
    • milmat  

      Pro ty, kteří nebudou o víkendu na Kokořínsku nabízím v neděli nefalšovanou zimní vyjížďku. Asi bych slevil z W, ale zase to můžeme natáhnout. Upřesním v sobotu dle počasí a zájemců. Ale asi někde mimo lesy, kde bude asi ještě mokro. Zatím nemám nasazeny blatníky a stejně počítám s jednicí.

      0 0
      • Salind  

        Předběžně, v neděli se rád přidám. Potvrdím v sobotu večer. Kam bys chtěl vyrazit?

        0 0
        • milmat  

          Přemýšlím nad variantou se potkat s kokořínskou partou někde na obědě v Kokořínsku.

          0 0
        • milmat  

          Tak bych dal sraz 9:30 na začátku mostu přes Labe v Brandýse. Trasa bude do Koko, ještě to naklikám. První zastávka Lobeč a pak možná setkání s mtb někde na Koko. Vidím to na celý den a tempo bude poklidné – nejede Hroch a pak bude kosa.

          0 0
            • Mickey Mouse  

              A co material, jednicka, dvojka, gravel tlusty gumy ouzky gumy, blatniky se zasterkou nebo jenom lizatko? Spousta moznosti, abych prijel spravne vybaven.

              0 0
              • milmat  

                Já plánuji jednici. Snad to půjde bez blatníků, ty ještě nemám na gravelu nasazené. V plánuje opravdu klidné tempo, aby jsi nebyl zklamaný :-). Případně vezmi gravel, ten ti ubere pár W. Plánuji minimálně dvě zastávky. Jedna pivo a svačina v Lobči a druhá s účastníky Koko kempu, bude-li to časo-prostorově vycházet. Takže to nechci moc hrotit a pak mrznout nebo vynechávat/zkra­covat hospody :-)

                0 0
                • Mickey Mouse  

                  Tak nakonec jsem domluvil Kolodeje. Uzijte si to. Snad bude jeste prilezitost na delsi zimni vylet.

                  0 0
            • Salind  

              Dekuju za trasu. V 9:30 budu u mostu. (A blaznit nebudeme, budu si muset vic hlidat tempo, mam to o 60 km delsi…)

              0 0
          • Delkim  

            Já vynechám, mám letos poslední závody, tak budu mrznout na Moravě, užijte si to!

            0 0
          • Reggie  

            Zítra nepojedu, na zimu a mokro bude ještě spousta příležitostí.

            0 0
    • milmat  

      Dnes jsem s Jirkou projel trochu modifikovanou trasu na Lobeč a zaujal mne nový úsek: Skalsko-podél trati-přehrada Sudoměř-Trnová. Sjezd Skalsko luxusní asfalt a výhledy, podél trati nádherné skály, stoupání od přehrady horší asfalt-kousek přes Trnovou už hodně špatný asfalt, ale dalo se to přežít. Myslím, že ta celá trasa je dobrá na vstup do Koko u Lobče nebo i do Mšena.

      0 0
    • myreczech  

      hele kluci co za pár týdnů Večerní běh městem Čelákovice…kdo by šel…?

      pěkná akce za 50 Kč…s tombolou a vůbec…

      pak si můžeme dát v hospodě nějaký to pivko, vývar, tatarák…

      https://www.svetbehu.cz/…-celakovice/

      0 0
      • madik  

        Já s tím zatím počítám, pokud tréninkově zase nevyměknu :)

        0 0
      • kokoska.rokoska  

        Jestli budu tou dobou běhuschopný, měl bych startovat dopoledne v Ďábličáku s dětmi a dva závody denně nedám. Ale mohl bych vám přijít zafandit a dát tu hospodu.

        0 0
        • milmat  

          Takže hospoda potvrzena a běh s dětmi dle formy. Ale i tak by jsi mohl dát ten druhý závod jako vodič našeho družstva B muži veteráni :-), na to nemusíš ani moc běžet…

          0 0
        • myreczech  

          Martine…hele tvůj výklus bude stejný tempo jako moje Z5…můžeš mi aspoň rozrážet vzduch a říkat že mám přidat…

          0 0
          • kokoska.rokoska  

            Píši pod Tebe, ale platí i pro Miloše: Pokud si nezvrtnu v Ďábličáku kotník jako loni, klidně vodiče dělat budu, ale s žádným velkým kalupem nepočítejte :-) Nabízím tempo výletní, lázeňské.

            0 0
    • Delkim  

      Pivovar LIBERTAS v Úvalech v provozu, cyklisté vítáni!!!!!

      0 0
    • jecnak  

      Namet na vyjizdku 17. listopadu https://www.ceskenoviny.cz/…tnik/1807028

      0 0
      • 01carbon  

        V so CX Hole Vrchy – Ja ale nejspis pojedu poprat mamince k vcerejsi Věře

        0 0
    • milmat  

      Zítra pěkné počasí a tu radiový klid? Já to vidím zítra na kafe, ale potřebuji být rozumně na pozdní oběd doma. Neděli bych hodil něco delšího, nabízí se Český Ráj a tam nabrat Mirka.

      0 0
    • milmat  

      Zítra výprava do srdce Jizerek. Start 8.45 Čelákovice (u mne). Přesun autem do Děsné. Máme ještě dvě místa. Pokud se chcete přidat, tak mi dejte vědět.

      0 0
      • milmat  

        Desné, ale nakonec Krkonoše. Já se tam v tom nevyznám, ale moc pěkné :-)

        0 0
    • milmat  

      Na sobotu plánujeme s Hrochem něco směrem na jih od Mochova okolo Sázavy. V každé, případě sraz Mochov 10:00. Trasu se pokusím nějak naklikat a pošlu později. Tak dejte vědět, kdo se přidá. Tempo spíše výletní, protože v neděli také něco dáme. Samozřejmě s četnými zastávkami na občerstvení.

      0 0
    • jecnak  

      Nedelni plan je zhruba nasledujici: https://mapy.cz/s/hatezejafe V lesich je docela sucho, ma byt slunicko a 21C, barevne listi, tak vytahnem cx, gravel ci MTB. Sraz bych preferoval az nekdy kolem 13h, at nachytame slunicko, vyspime se a tak vubec.

      0 0
    • milmat  

      Tady to stojí za kontrolu: https://goo.gl/…vW2iGxWwq8J6 .

      0 0
    • milmat  

      Čeká nás prodloužený víkend, tak zde je jeden návrh: https://www.strava.com/routes/22332625

      0 0
    • milmat  

      Tak zítra v pondělí sraz Mochov 9.00, trasu dáme dle počasí a nálady.

      0 0
    • Delkim  

      Já jenom abyste se mnou ještě tak měsíc nepočítali :)))))

      0 0
      • 01carbon  

        No ale za mesic bude hnusne a to budes indor, takze zase na jare? ;)

        Tahni a srustej. Jeste cekam – JAK SE TO?

        Vzhledem k zime a novemu vlaknu na obzoru to klidne zaplevelim..

        0 0
        • Delkim  

          Jak se to stalo? Špatně jsme odbočili a kluci navrhli, že než se 500 metrů vrátit, tak že je tam zkratka asi 100 metrů po prknech a tam pak zase pokračuje asfaltka. A že to přes prkna převedeme. Mokrá prkna… v tretrách… to bylo jako na ledu, šel jsem jako připos.aný a stejně mi to uklouzlo, pravou rukou jsem držel kolo a holt levou brzdil pád na záda… třikrát zlomené zápěstí :(

          Na té asfaltce jsem věděl, že to je konečná. Kluci pokračovali dál a já musel sjet několik kiláků prudké klesání (Cihlářské boudy-Josefův důl) plné těch kanálků, brzdit šlo pouze pravou rukou (zadní brzda) a jakýkoliv přejezd nerovnosti bylo peklo…

          No nic moc. Dostal jsem se pak do auta, ruku nataženou na noze a odřídil jsem to pravou rukou na polikliniku.

          Tam RTG, 3 opichy a dva doktoři to za mého křiku a úpění rovnali… Naštěstí se to povedlo a stačil jeden „pokus“.

          Fotka před a po rovnání (repozice).

          0 0
          • myreczech  

            držím palce ať ti to dobře sroste a to vánoční cukroví už bez sádry s prstem v nose dáš…

            minulý rok jsem přesně tenhle patvar viděl na stejné ruce dvakrát…druhé rovnání už nebylo tak překvapivý…ještě jsem si z nich utahoval jesli to je všechno co dokážou…tak mi to holka ještě otočila a pak už jsem radši mlčel…:)

            tak se drž…!

            0 0
            • Honzis  

              ideální příležitost píct cukroví na kšeft, vyděláš 50× víc než na odměnách za celou sezonu na kole :-) a riziko zlomeného zápěstí radikálně menší.

              jezdit v listopadu/pro­sinci je beztak tobě k ničemu.

              já mám víkendy zabitý během (pokud budu cajk) a jezdit teď plánované švihy ani nechci, takže se mnou taky nepočítat :-)

              jo a blbě jsem to zařadil :-(

              0 0
              • milmat  

                A já se těšil, že se někdy objevíš na kafe.

                0 0
                • Reggie  

                  Tak ho někdy prožeň při běhu. Je z formy, poslední desítku měl skoro za 40 minut a to by ses v háku mohl udržet:-)

                  0 0
          • milan.v  

            Ku..a… :o(

            Tak se uzdravuj! Naštěstí na trenažéru to zvládneš.

            0 0
          • 01carbon  

            si dělal Sáblíkovou bez treninku – hmmm. Když jsem si zlámal křídlo na šumavském Javorníku, tak jsem musel na biku dojet 3km lesem a cca 4km asfaltkou k autu a po 5sec rozmýšlení jsem zavrhl nemocnici v Sušici nebo Vimperku a dosápal se do Vinohradské. Zítra jdu vyndat šití a tím to doufám bude uzavřeno – do vánoc jsem slíbil, že budu hodný. Jestlis začal víc dotovat vapník tak vit. D podporuje vstřebávání

            0 0
          • Smazaný účet  

            Tak přeju brzké uzdravení! Taky jsem řídil se zlomenou nohou auto do nemocnice :-D

            0 0
          • Mikikuba  

            Troufnu si říct, že tohle budeš cítit na kole nějakej ten měsíc a jeden to nebude:) ale jak výše psáno trenažér v poho:)

            0 0
          • jakub_kencl  

            Tak táhni a srůstej :-) držím palce.

            0 0
          • jecnak  

            To je fakt pech. Tak hlavne v klidu. Bohužel musíš počítat s tím, že tě to zápěstí bude bolet ještě dlouho po sundání sádry.

            0 0
            • Delkim  

              Dík!

              S tím bohužel počítám, tak to prostě je.

              Dneska mi dodělali plnou sádru, těžký to je jako prase, a za 14 dní kontrola a bude možnost výměny za tu plastovou plus změní sklon/ohyb zápěstí na zbytek doby (další 2–3 týdny).

              Je to strašný opruz… včera mi blbá bábovka trvala snad 2 hodiny :(

              A mrzí mě gymnastika, holky teď nemůžou trénovat třeba salta, nejsem schopen jim dělat potřebnou záchranu.

              0 0
    • milmat  

      V sobotu odložený start na kafe: Mochov 13:30, krátké Poděbrady. Tempo mírné, počítám s blatníky, takže žádné KOMy.

      0 0
    • milmat  

      V neděli start 10:00 Mochov. V plánu je cca 100 km. Po dnešním klidné kávě se očekává klidná nedělní vyjížďka (kdyby se někdo nesmělý chtěl připojit). Jestli nebude moc mokro bereme jednice.

      0 0
    • milmat  

      Už jste hlasovali? https://www.bike-forum.cz/…a-okoli-2019

      0 0
    • milmat  

      Zítra pekárna Poděbrady, start Mochov 10:15.

      0 0
    • milmat  

      V neděli recovery kafe Poděbrady. Sraz Mochov 9:00.

      0 0
    • milmat  

      Výhodní sekce pod vlivem moderních trendů. A to jsem zapomněl zdokumentovat Hrocha, jak slaměným bio brčkem srká domácí bezinkovou limonádu. Kormidlo bude náročné…

      0 0
    • milmat  

      Nadcházející neděli 17.11. je 45. ročník Večerního běhu městem Čelákovice. Zde jsou propozice: https://www.mddmcelakovice.cz/…ice-2019.pdf

      Začátek: ženy 17:00, veteráni 17:20 a hlavní závod 18:00. Pokud by byl zájem, tam mohu zamluvit stůl v některém podniku, kde můžeme po závodě probrat aktuální běžecké úspechy.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        My jsme pryc ale budem se vracet tak aby zeny stihly divadlo vecer v Praze, tak bych se moh prijit podivat jak lejou šampioni.

        0 0
      • myreczech  

        zamluv pls…hospodu aktivně dám… běh jen na voko…

        0 0
      • Honzis  

        výsledky nočního snažení – https://www.mddmcelakovice.cz/…nal_2019.pdf

        příště to chce poslat pod 21min jako pan Miler v 44 letech … (P.S. běží v sobotu zase republiku v krosu :-D)

        0 0
        • milmat  

          Toho jsem běžet viděl, když mi dával kolo :-). U vás byli dobří ti UKčka, zavěrečný sprint byl dobrý fofr. Akce povedená, ze mne tedy ještě moc brzy s ohledem na začátek tréninku, ale snad se pomalu odlepuji ode dna.

          0 0
          • Honzis  

            tak mistr Miler 5.flek na MČR v krosu v mílařích, 4km po trávě za 12 půl, zřejmě slušný oddíl :-)

            0 0
            • 01carbon  

              To je pak tezky proti takovejm hejbat nozickama (zamerne nepisu to slovo beh.t at nerozpoutam dalsi valku) kdyz se clovek zvedne z otomanu. Chvili jsem si rikal jestli bych si nepolepsil vysledkove v kategorii starcu na hrobem, juknu do vysledku a tam p. Smrcka hyml past vedle pasti. ;)

              0 0
    • milmat  

      V sobotu jsou všichni pryč, ale i tak plánuji decentní sobotní kafe bez šrotu. Start: Mochov 10:00, ale dejte vědět, jestli někdo dorazíte. Jinak pojedu dle sebe.

      0 0
    • jecnak  

      Tak panove, můžete se přihlašovat https://www.zavodyvpraze.cz/…rsky-zmrzlik

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Plany na vikend? Hroch je hladovy.

      0 0
      • kokoska.rokoska  

        Jestli se NEpojede šrot, v neděli bych se rád přidal.

        0 0
      • jecnak  

        V neděli bych si dal kafe.

        0 0
      • Honzis  

        v neděli běžím Senohraby, zítra zatím nevím, rozhodnu se až ráno dle nálady a stavu.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Tady v cel ej to taky vypada sobota pracovni, nedele pojedem.

        0 0
        • milmat  

          Neděle za mne dobrá. Jednice nebo zimáky?

          0 0
          • Salind  

            V neděli bych se rád přidal.

            A budu se držet Martina, šrot nedam… Uz jsem v zimním módu (blatníky a vlastně ani chuť to hrotit). Ale hlavně jsem se minulou neděli vymazl a mam naražená žebra. Tak uvidím, jak to pojede.

            0 0
        • Reggie  

          Na 50% přijedu, 100% na zimáku a s blatníky.

          0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Klasika 9 Mochov tedy, zkontrolujem pekarnu a pak se uvidi podle chuti a pocasi.

        Milos bere Grade, ja uvidim rano jestli jeste jednici nebo zimnici.

        0 0
        • jecnak  

          Ok. Dorazim na Boonovi.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Jen taková technická ;-) Mohl by s váma cizinec, momentálně se nacházející na území čr? :-D

            0 0
            • jecnak  

              Jestli si cizinec troufa :-D Urcite doraz, jestli mas chut.

              0 0
              • Smazaný účet  

                Cizinec má spíš chuť aspoň na pár kilometrů, než by zemřel :-D

                Je to logosticky trochu kostrbatý :-D ale zkusím to promyslet

                0 0
        • kokoska.rokoska  

          Budu tam, diky!

          0 0
        • milmat  

          Jojo, zimní kochací. Max. 31km/h na rovině v bezvětří (to je instrukce pro šrot duo). Jak se dívám, tak směrem tam to bude proti větru. Zkusím booknout stůl u Olivera na 10. hodinu.

          0 0
    • madik  

      Rád bych v sobotu dal něco náročného, jestli bude obstojné počasí. Sázava nebo třeba Kokořín, tam jsem letos snad ani nebyl.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Ja dam so pracovni doma, v nedeli neco pojedem. Btw cafe classico se ti zda malo narocny?

        0 0
        • jecnak  

          Milos je zítra taky pryč. Já si dám zítra MTB. Neděle na silnici asi podle mrazu – náledí v Kokodole. Mšeno nebo Poděbrady.

          0 0
          • madik  

            Ok přidám se v neděli. V sobotu si asi dám po poledni něco cca kolem 60km bez zastávky.

            0 0
    • jecnak  

      Tak je to vidite? Ja si dal dneska kolecko na MTB a teplo fakt neni. V 9 v Drevcicch? Zkusil bych Mseno, tam Kokodolem a zpet trebas pres Repin.

      Vyrazet az po obede, by mi ale take nevadilo.

      0 0
    • milmat  

      V neděli start Mochov 13:00. Bude kafe v Poděbradech a prosseco.

      0 0
      • kokoska.rokoska  

        „PoO“, tj. bez deště, sněhu a blatníků bych se docela přidal.

        0 0
      • psychokat  

        Jestli neplánujete žádnej šrot, ráda vám budu dělat kotvu – když už konečně jednou vyrážíte v době, kdy vstávám :) Ale nechci vám bránit v rozletu – jestli se máte v úmyslu pořádně prohnat, nebojte se to napsat, pojedu klidně sama.

        0 0
      • jecnak  

        Budu tam. Za sucha to asi uplne nebude, ale to neva.

        0 0
        • milmat  

          Když oni to pořád zhoršují, tak uvidíme.

          0 0
          • Honzis  

            uvidím zda vás odchytnu cestou, případně Oliver nebo se chystáte jinam?

            0 0
            • milmat  

              Tam pojedeme po hlavní, tak tě nabereme někde po cestě u Sadské. Kdyby byla změna, dám vědět.

              0 0
      • Honzis  

        díky za prosecco, kupodivu beze šrotu i s Hrochem :-)

        0 0
    • milmat  

      Zítra tj. v sobotu kafe Poděbrady, start Mochov 9:30 s návratem okolo 12:00 Čelej. Kdo nestihne sobotu, bude mít šanci v neděli (Rožďalovice) a úterý. V sobotu bude po dešti, ale sluníčko (nebo mlha?). Blatníky ano, kdo nemá, ten se poveze vzadu. Jdu si je sundat :-)

      0 0
      • Reggie  

        Zase, ve předu si můžeš diktovat tempo :-)

        Zítra nemůžu ale v neděli bych to zkusil.

        0 0
        • Honzis  

          V neděli bys měl spíš zkusit 10ku v českém brodě, abys prodal formu ! 

          0 0
          • Reggie  

            Do pytle, když jsem to hledal, tak to asi ještě na webu neměli. Zítra tam nemůžu, to by byla ostuda, ale na jaro bych to asi zkusil.

            0 0
            • Honzis  

              termíny jsou furt stejný, tzn. 3.neděle v březnu a poslední neděle před štědrým dnem, většinou.

              0 0
      • milmat  

        Neděle Mochov 10:00.

        0 0
    • myreczech  

      ola…tak jsme nějak přemýšleli co v 2020 a hned z kraje tam je MČR v cyklokrosu v Jičíně…nepod­nikneme to…jako diváci teda…

      Disciplína: Cyklokros

      Datum konání: NE 12. 1. 2020

      Místo konání:Jičín, Česko

      http://www.cyklokros.cz/…ice_2019.pdf

      z Čelákovic to je cca 70…krát dva…kilopade v lednu…

      https://mapy.cz/s/fokejonama

      0 0
    • milmat  

      Tak dnes jiný program, než jsem původně uvažoval, ale to bylo nakonec dobře. Takže namísto kávy jsme jeli zafandit do ČB na 10 km běh:

      https://photos.app.goo.gl/…17Gad1NJGpQA

      Pak šrot, který jsem moc nedával, ale nakonec jsem tak na morál dojel do Úval. Tam mne povzbudila možná návštěva nového pivovaru. Ale tam měli dnes zavřeno. Povzbuzení ze zklamání přinesli klokani v zahradě na výpadovce do Tuklat.

      Tak nakonec klasika pivovar Kounice, kde kromě klasiky měli Experiment xy = svrchně kvašené.

      0 0
      • 01carbon  

        dejte dohromady utery dojedu nebo se nablizim k podebradum (kdyz nebude mokro)

        0 0
        • milmat  

          S úterým to moc nevypadá, Hroch out, já dám asi jen Jeffa, což mi bude stačit.

          0 0
          • jecnak  

            Já asi dopo vyjedu na chvili. Kdybys jel, dej vědět, nebo se zastav.

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Mrzi me ze jsem vas propasl. My ten Stedry den mame takovy pochuzkovy spolecensky.

              Co zitra, dopoledni provetrani mezi zranicemi, pridal by se nekdo abych mel motivaci? Vyvencit satnik od Jeziska? Zaprášit nová kola?

              9 Mochov?

              0 0
              • Honzis  

                Uvidím jak bude ráno, dnes jsem crossa zase umyl a sundal zástěrku ze zadku -( připojil bych se zase cestou, dám ráno vědět, ale možná radši běh …

                0 0
              • milmat  

                Já budu zpět až na neděli.

                0 0
              • Honzis  

                dnes jsem to sabotoval, celkově bych možná preferoval teď odpolední akce.

                0 0
    • jecnak  

      Po dohode s Hrochem vyhlasuji zitra sraz na lavce v Touseni v 9h. Smer nekam na sever. Mozna Jabkenice. Podrobne dohodneme na miste.

      0 0
      • 01carbon  

        se stavte v brandejse – robotuju

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Nj takhle pozde uz asi ne.

          0 0
          • 01carbon  

            sem myslel hned z Tousene. Bych Te(Vas) upravil jak nas Stana s Milosem v utery. Chvili po tech rumech mi narostly kridla. Vydrzel jsem s nimi mavat tak 2km pak chciply a vliknul jsem je za sebou.

            0 0
    • jecnak  

      Kdybyste nekdo chtel, tak kratke pomale kafe zitra bude. Sraz v 10 na lavce v Touseni. Cil kavarna v Lyse. Asi to strihnem kolem Vaclava.

      0 0
    • milmat  

      Novoroční poděbradské kafe je v plánu ve 13:30 v Mochově.

      0 0
    • milmat  

      Sobota 9:00 Mochov, musím být nějak rozumně doma.

      0 0
    • milmat  

      Už jste byli letos v Poděbradech? Další šance je v neděli start Mochov 9:00.

      0 0
    • milmat  

      V sobotu start Mochov 10:00, trasa: https://www.strava.com/routes/23328109. Omrkneme Černíny a pak je v plánu pit stop na https://www.epiro.cz/…ohovy-kolac/. Do 15:00 jsme zpět v Čelej.

      0 0
    • jecnak  

      V nedeli sraz v Mochove v 9. Vzpomeneme na Bodu :-(

      0 0
    • madik  

      Neplanujete něco na víkend?

      0 0
    • jecnak  

      V nedeli predbezne Mseno. Sraz v 9 v Drevcicich. Trasa dle pocasi a ucastniku zajezdu.

      0 0
    • jecnak  

      Test

      0 0
    • jecnak  

      Pokračujem v novém vlákně – Jaro 2020

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.